poiuytrewq
שלום לכולם!

אני רוצה לקנות תנור או תנור על השולחן כדי להחליף את התנור בתנור הגז. היא תפסה אותי. אי אפשר להתרגל לזה. זה לא נאפה, הוא מתייבש. החלק התחתון תמיד נשרף, החלק העליון חיוור מאוד וכן הלאה וכן הלאה.

אנא ספר לנו למי יש מידע על תנורי שולחן, כיריים, מיני תנורים וכו '... אין ספק שחלק מכם משתמשים בהם בבית ...

כמה הם טובים או רעים? כמה נוח איתם? האם יש הבדל בין אפייה בתנור כזה לתנור קונבנציונאלי? ..

ישנן שאלות רבות. ברצוני לשמוע עצות לגבי בחירה מאנשים שנתקלו בפועל במכשירים כאלה בעבודתם.

תודה מראש לכל מי שמגיב עם מידע כלשהו.
obgorka_gu
אם אתה רוצה לאפות מאפים קצרים במהירות, כמו פיצה, פשטידות, עוגיות, עיין בנושא זה.
https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=457.0
poiuytrewq
obgorka_guתודה על תגובה כה מהירה. הסתכל על הנושא ... קצת לא בסדר. אתה צודק לגבי הגובה. אני עדיין זקוק ליותר על מנת שאוכל לאפות את אותו הלחם (a la loaf), פשטידות, עוגות גבינה ... כדי להיות מסוגל לסחוט לפחות צורה כלשהי של תבנית אפייה למכשיר זה וכו '.
obgorka_gu
אם נפחים קטנים אך עם גובה מספיק, אז גרילי אוויר ותנורי מיקרוגל עם הסעה
poiuytrewq
obgorka_gu, אבל מה עם הטעם של מוצרים במכשירים כאלה? ובכל זאת, תנור המיקרוגל, אפילו בהסעה, לא נועד במקור לאפיית מאפינס, או שאני טועה?
obgorka_gu
ציטוט: poiuytrewq

obgorka_gu, אבל מה עם הטעם של מוצרים במכשירים כאלה? ובכל זאת, תנור המיקרוגל, אפילו בהסעה, לא נועד במקור לאפיית מאפינס, או שאני טועה?
עד כמה שידוע לי, ניתן לכבות את מצב הגל בזמן הסעה ומצב גריל, ואז זה רק תנור זרם קטן
עוגה
poiuytrewq! הייתי מבולבל בזמן מסוים מהבחירה בתנור חשמלי. תנור הגז, מתוקף הנסיבות, היה עם גליל והתנור בו היה גובה הפסולת. חיפשתי תנור רווח ולא יקר. חיפשתי בשווקים ובחנויות. מיקרוגל עם הסעה לא התאים לי - זה יקר (ולא שמעתי ביקורות טובות או רעות. אפילו יותר גרוע לקחת עיוורון בשביל כסף כזה!) היו גם בעיות עם מרווח - אי אפשר לדחוף 2 כריכים והכל ובכל זאת מצאתי אותו! שקוראים לו דֶלתָא הטורקים עשו זאת קודם. אז קנה רישיון למפעל באזור רוסטוב (ללא הידרדרות באיכות)
תנורי שולחן, כיריים ...
שני תנורי חימום חשמליים - מעל ומתחת. תרמוסטט עם טווח של 80-260 * טיימר למשך 60 דקות, יכולת לכבות את גוף החימום העליון או התחתון (השני עובד) מגש אפייה -32 * 32 ס"מ (מרובע) 2 חתיכות + נייר אפייה עגול עם שפה 3 ס"מ גם כן באותו קוטר. אתה יכול לבצע שינוי עם גריל (הציר הסיבובי החשמלי מסתובב) - זה יהיה יקר יותר 300-400 רובל. אני אופה בתנור הרבה, הרבה !!!! ללא בעיות, הוא נאפה נהדר, ניתן להכין עוגות רק בקוטר ענק (אם התנור במצב עגול), גם לחמים מסתדרים.
המחיר לא גבוה. בשבוע שעבר ראיתי 1700r בחנות. עם לירוק חשמלי -2100. יש בדיוק אותם תנורים, אבל טורקים, תוצרת KUMTEL, הם יקרים מעט יותר (בטווח של 3-3.5 אלף), יש אפילו כאלה עם הסעה. חפש במנוע החיפוש Yandex ..
לאחר הרכישה המוצלחת שלי לפני 4 שנים, חבריי קנו את אותם תנורים, וכולם מרוצים. הגודל שלנו!
LaraN
poiuytrewq, אני משתמש בתנור חשמלי בשולחן העבודה במשך 8-9 שנים. הם נתנו לי את זה מזמן. אני מאוד מרוצה. גם כשעשיתי את המטבח לא הזמנתי את התנור המובנה. עכשיו יש תנור בארון; כשצריך, הנחתי אותו על השולחן.
יש לי מולינקס אופטיף. מצאתי רק את הקישור הזה

משהו ברוסיה אני לא רואה במכירה. לפני חמש שנים קניתי את אותו תנור תפל לאמי

אני אופה את כל מה שיש בו: לחמניות, פשטידות, לחם, בשר וכו ', בקיצור, כל מה שאפשר לעשות בתנור קונבנציונאלי. המאפים נהדרים! אין בעיה!
יש מצב גריל (מחמם רק את גוף החימום העליון). גודל התבניות מוגבל מעט בלבד (קוטר מקסימלי 26 ס"מ, אורך תבניות מקסימלי 30 ס"מ, בהתאמה, יש הגבלות על הגובה)
12
היה לי אותו סיפור. תנור הגז לא נאפה. היה תנור בינטון, אבל קטן מאוד. עד שנאפה הלחם נראה שזה הספיק. ועכשיו קנינו תנור רדבר גדול מהייצור שלנו, עם גריל עם ירק עוף. אני מאוד מסופק. לחם אופים טוב מאוד, אפשר לבשל עוף. עוד לא בישלתי אותו על יריקה, אבל אפיתי על נייר אפייה ובאש. צינור. העצה שלי תהיה זו: קח לא קטן, אלא גדול יותר, כך שהכל יתאים.
poiuytrewq
דוח קטן ...

בנוגע לתנורי DELTA ולעמיתיהם KUMTEL (ראה תשובה מס '7):
באופן עקרוני, דלתא נעדרת במוסקבה, KUMTEL מציעה חנות מקוונת אחת בלבד, לאחר שיחה אליה כבר לא רציתי ליצור קשר.

תנורים מולינקס, תפל (ראה תשובה מס '9):
מולינקס - נמצא רק מיקרוגל.
Tefal - צולים, לא תנורים.

תנורים אדומים (ראה תשובה מס '11):
יש כאלה. אבל הנפח הוא 42 ליטר - הרבה, או 16 ליטר - לא יספיק. היחיד שנתפס על 25 ליטר, כך שהתברר שהוא עם מבערים, כלומר תנור + תנור.

הנה מה שאהבתי:

- Delonghi EO 3835 A.מפרטים:
מְכוֹנָה. אות מכבה ונכונות: כן
שיפוד: כן
בטנה פנימית: דורסטון II
נפח פנימי, l: 28
תאורה פנימית: כן
הספק כניסה מרבי, W: 2000
כוח גריל, W: 1300
כוח תנור, W: 2200
מגש פירורים: כן
מגש אפייה: כן
מצבי בישול: 5
מעמד לסריג: כן
טיימר, דקה: 120
תרמוסטט, ° С: 60-230

נכון, זה קצת יקר, ואני לא יודע איך זה עובד.

מה שהכי מעניין, האינטרנט כולו גדוש במידע מחנויות על תנורים, אך כמעט ואין ביקורות אמיתיות.

אני מחכה לעצות נוספות, הצעות ...

EO3835p_big.jpg
תנורי שולחן, כיריים ...
עוגה
poiuytrewq, אחרי ה"דיווח "שלך הבנתי. מה אתה הולך לקנות את התנור דרך החנות המקוונת? אבל זה מאוד מסוכן אם אתה לא יודע בדיוק מה אתה רוצה! כנראה, כדאי ללכת לאיזה "גן עדן אלקטרוני" או "גורבושקה" - כי לא בכל החנויות יש אתרי אינטרנט! יהיה כמו. הסתכל. בחרתי. בהשוואה ... הבנות חיפשו כיריים איטיות, הן חפרו את כל העניין, לא. והלכנו ליריד, והם נמצאים שם בוויליושקי 33
IMHO שוקל ומגלה מה לרצות מדבר באינטרנט. ולך לקנות בחנות או ביריד. IMHO
בהצלחה בבחירתך!
poiuytrewq
עוגה, אבל למה זה נחמד לתקשר איתך. תודה על תשומת לב כזו ל"אופה הצעיר ".

אני בהחלט אעשה זאת, אלך לקניות ואראה ממקור ראשון מה ואיך. רחוק, כמובן, אבל שווה את זה. ואז היום כל היום ניסיתי לברר את הממדים הפנימיים של הכיריים (בכל מקום הם מציינים את הממדים החיצוניים ואת ה"עקירה "הפנימית), אבל לא יכולתי. ברור שגם ממדים חיצוניים חשובים, אך גודל האב-טיפוס הוא קדוש. אז כל היועצים האלה בטלפונים שלהם לא יודעים כלום ...

נראה, כמו שאמר הגיבור ניקולין בסרט "זרוע היהלום" ...
ריטה
אופה צעיר יקר, פויוטריק!
אני מבקש ממך מאוד לספר לנו אחר כך על החוויה שלך עם תנור השולחן, כי אני גם רוצה לקנות אחד לעצמי. אבל לנו בטאלין יש מבחר קטן מאוד של תנורים כאלה, ואני רוצה להזמין אחד דומה לחברתי שיביא אותי מסנט פטרסבורג.
לני
יש לי שולחן עבודה (או ליתר דיוק, הוא עומד על המקרר) מולינקס. כלפי חוץ, כמו מיקרוגל. הנפח הוא משהו 30-32 ליטר. מגניב. היה. היא מתה בערמומי (בערך בת 10). תנאי טמפרטורה שגויים. המהירות המקסימלית היא 260, אבל בחיים האמיתיים רק 180. ניסיתי למצוא משהו דומה. אין שם כלום. לפחות באוקראינה הם נעלמו לתקופה ארוכה. אם הייתי מוצא כזה, הייתי קונה אותו ללא היסוס. וכך לפחות תן לי קצת.

אם אתה מקבל את זה, הקפד להתרברב.
akapl
היה לי פעם תנור נובוסיבירסק עם גופי חימום קוורץ. לעזאזל מצוין. ניתן להפעיל עשרות בנפרד עליון או תחתון או שניהם; שמרתי על טמפרטורה מוגדרת היטב. חיברתי אותו דרך ממסר זמן - התברר שזה תנור עם טיימר. אורך המגש כ 35, רוחב כ. 26 ס"מ. אני עדיין מתחרט שנתתי את זה לחברים שלי כשעברתי לדירה עם תנור גז. תנורים דומים עדיין מיוצרים בנובוסיבירסק, אך המותג שונה - נראה כי מילה אחת מתחילה ב- "G". מצאתי את זה באינטרנט, אבל רק במחירון של חנות לא מקוונת.
עכשיו יש לי JetHotter שנבנה בסין, בשליטה מכנית. גופי חימום עליונים ותחתונים, הסעה (מאוורר בצד), טיימר המכבה לאחר זמן מוגדר (עד שעה), תאורה אחורית. אורך התבנית הוא 34.5 ס"מ, כך נראה. איכות העבודה מתאימה, אופה היטב, אך היא הורכבה ברשלנות - היה צריך לסדר את המאוורר. ונייר האפייה ה"יליד "במהירות" התקלף ". יש שלוש מפלסים לתבנית האפייה (בצורת זכוכית גדולה כלולים בחריצים, כמו במשפחה). אך בשתי "קומות" קשה לאפות בבת אחת (הסורג עם רגליו נצמד למה שמתחת). הנחתי משטח גריל למיקרוגל בתחתית הכיריים, ובמפלס העליון - רשת "יליד", ומגשים על שניהם. כמעט ולא ניתן למקם כיכר מוצקה עם בדיקת טמפרטורה בתנור כזה.
מבחן התנור על השולחן היה "צרכנים. מכשירי חשמל ביתיים" מס '13 (אביב-קיץ) 2007. דלונגי היה שם. כותבת הביקורת היא דריה אלכסנדרובה, המכונה "מטבח נייד". תראה אם ​​זה מתפרסם ברשת
poiuytrewq
akapl, לא מצאתי מאמר. במקום זאת, ניתן להוריד את הגרסה האלקטרונית של מגזין זה מ"אתר הבית ", אך זה כבר בתשלום.

כן, למרבה הצער, איכות הבנייה של מכשירי חשמל ביתיים כיום משאירה הרבה יותר מבוקש אם זה לא איזה מותג מהודר. וגם אז, אין כל ערבויות שהיצירה הבאה של "דוד ליאו" לא תהיה תחת שם המותג של המותג הזה ...

akapl, ואתה לא יודע בטעות את קיבולת הכיריים שלך בליטר? עכשיו העקירה אופנתית בכל מקום ... אני רק רוצה לעשות לעצמי תלות מסוימת של העקירה, הממדים החיצוניים של הכיריים והממדים הפנימיים של נייר האפייה.
akapl
התזוזה אינה מסומנת על הכיריים עצמו. כתוב ש"תנור הסעה. הספק 1200 וואט ". מידות משוערות של המידות הפנימיות של התנור: עומק 28 ס"מ, גובה 19 ס"מ, רוחב 34.5 (זה לא לגמרי מדויק - יש גם חרוזי מוליכים מוטבעים לסורג). סה"כ - 18.54 ליטר. אי אפשר להכניס אווז או הודו, אבל זה מספיק לבשל במנות למשפחה קטנה. היתרון של הדגם הוא נוכחות של מגש נשלף לחלוטין לפירורים וטיפות שמן. החיסרון הוא שכל המשטח הפנימי של התנור, כולל המגש הנשלף, עשוי מאלומיניום. כביסה אינה קלה.
בתנור, במקור מנובוסיבירסק, היו גופי חימום - ספירלות במתכת מחוררת, ומעליהם - בצינורות זכוכית, הם זוהרו במהלך הפעולה וסיפקו חימום ספציפי של השכבות הפנימיות של המוצר האפוי. הסעה עדיין לא הומצאה באותה תקופה, אך התוצאה הייתה נעימה.
באשר לתנורים טורקיים, יש לנו הרבה מהם לא בחנויות שמוכרות מכשירי חשמל ביתיים בלבד, אלא בחנויות כמו "הכל למען קיץ תושב", שצמחו מחנויות ביתיות ישנות וכמעט שאין לה אתרים. מוצר ממחלק אחר וקטגוריית מחירים אחרת. אולי גם אתה, מדי פעם, מסתכל בסלמג או מאותם סיטונאים שמספקים את הסלמג? הם עצמם לא מביאים אותם מטורקיה.
akapl
שכחתי לציין את המידות החיצוניות של JetHotter. רוחב 49, גובה 30, עומק (תוך התחשבות בידית הקדמית וברגליים המונעות את הצבתה קרוב לקיר) 36; פתוח (עם דלת פתוחה) - 51. בעמידה על משטח העבודה, לאחר התיקון, המטבח יושעה בגובה העיניים על סוגריים סטנדרטיים לתנורי מיקרוגל.
poiuytrewq
שלום!

ובכל זאת זה דלונגי! סוף סוף קניתי אותו. רק הביא אותה הביתה. הכובע של מונומך כבד ...

בסך הכל יש לנו:

28 ליטר.

6 מצבי בישול:
תנור הסעה: גוף חימום עליון + תחתון + מאוורר לבישול שתי כלים שונים בו זמנית ללא ערבוב זרמים.
תנור מסורתי: הפעלת גוף החימום העליון והתחתון בו זמנית.
גריל: הפעלת גוף החימום העליון לקרום פריך ומעורר תיאבון.
הפשרה: יעילה מאוד להפשרת מזון במהירות.
בישול עדין: לשמור על אוכל עסיסי (דגים, פיצה, עוגות פתוחות).
חממו מחדש כדי לשמור על אוכל חם.

ציפוי פנימי "דורסטון II": עמיד בפני שריטות, חומרי ניקוי וטמפרטורות גבוהות; מובטחת חיי שירות ארוכים ללא פגמים, ניקוי קל והיגיינה.

תאורת פנים: לשליטה בתהליך הבישול מבלי לפתוח את הדלת.

טיימר של 120 דקות: לתכנות זמן בישול עם כיבוי אוטומטי וסיום סיום הבישול.

אביזרים: רשת, מגש אפייה, מגש לזניה.


Uf-ff-fff ... עייף, אבל מוכן לענות על שאלותיך. נכון, רק ביד אחת ... אני משפשף את התנור ביד השנייה
ריטה
poiuytrewq
איזה מספר דגם?
poiuytrewq
זהו De'Longhi EO 3850 A.
poiuytrewq
שלום!

מה אני יכול לומר - אני מאוד מרוצה מהכיריים שלי.

שמתי לעצמי מטרה היום לפקח באופן לא משוא פנים ובזהירות כיצד היא מתנהגת בעסקים ... אבל, כנראה, אני אוהב אותה יותר מדי וזה לא הסתדר באופן לא משויך.

כך מההתחלה.

הרכבת הכיריים ברמה. אין פינות חדות, חותכות, קצוות, קצוות וכו 'עבורכם הכל חלק ונעים למגע. שום דבר לא משתלשל בשום מקום, הכל "יושב" במקומו ומקובע היטב. מוצק +.

סט שלם לגלגלי העין: שתי בליטות + סריג. הכל מקובע היטב (זה אני לגבי הובלת הכיריים), שום דבר לא מקשקש בשום מקום ולא נושר. אחד "אבל". אין הוראות ברוסית. זה לא הפריע לי, מכיוון שאני תמיד מעדיף את ההוראה לאנגלית על זו המתורגמת שלנו. כמה פעמים נתקלתי בלופרים עם תרגום. וההוראה הזו לא כל כך גדולה. הכל בתמונות, מצבי תנור צבועים, וכמובן ביטויים כלליים לגבי עזיבה וכן הלאה. הכל משתלב ב -5 גיליונות. אז בנקודה זו יש לי גם +.

ההפעלה הראשונה היא כצפוי - מעט עשן וריח בוער. גופי החימום נשרפים ושומן המפעל נשרף. זה הזהיר בכנות בהוראות. עשן הכל רק דקה אחת. אחרי 5 דקות האוויר כבר היה צלול. +.

התנור מתחמם במהירות. עד 200על אודות התנור התחמם בתוך כשלוש דקות, כפי שמציין המחוון (הנורה) על הכיריים. זה בסדר מבחינתי - +.

דלת התנור היא זכוכית אחת גדולה ועמידה בחום. בתוך הכיריים, כשהוא דולק, נדלקת מנורת תאורה אחורית. אז כל מה שקורה למנה המוכנה בפנים גלוי לעין ולא צריך לפתוח - סגור את הדלת +... בחימום מרבי נמצא פרט כזה: החלק העליון של הדלת מתרחק מעט ממישור הכיריים -... ככל הנראה, זה נובע מעיוות תרמי של החומר, או מהמנגנון השומר על סגירת הדלת. כאשר מביאים את היד לפער שנוצר, מורגשת רק חום קל, מה שאומר שדליפת חום קטסטרופלית לא בורחת. סביר להניח שתוכלו, אם תרצו, להתאים את מנגנון הדלת להתאמה צמודה.

שליטה בכיריים - אין בעיה. שלושה מתאמים מכניים. הכל נגיש ומובן: מעלות, טיימר, מצבים (תמונות מצוירות, כך שלא תוכלו לטעות) +.

המשטח הפנימי של הכיריים ומשטח ניירות האפייה קל מאוד לניקוי. אפילו סוכר שרוף (נקרא מקורמל בטמפרטורה גבוהה) נפל בקלות מהשטח מבלי להשאיר עקבות +.

טרנדי, המידות הפנימיות הן כדלקמן: רוחב - 36 ס"מ, גובה - 24 ס"מ, עומק - 33 ס"מ.

באופן כללי, יש לנו נועז אחד +

אם אתה מעוניין במשהו אחר, שאל.

ובכן, הנה תוצאת העבודה ...

1.jpg
תנורי שולחן, כיריים ...
אָחוֹת
האם אתה יכול בבקשה להגיד לי, אני רוצה לקנות תנור הסקה של ג'טוטר, 23 ליטר, ואני לא יכול להבין מהתיאור, אבל האם הוא יחמם את האוכל שלי כמו מיקרו-גל, או שאני צריך אותו רק לבשל אוכל, ואני גם צריך לקנות מיקרו-גל? חשוב מאוד להבין, בבקשה, אני מחכה.
poiuytrewq
אָחוֹת, זה יהיה מחמם ...רק למה אתה מצפה מהתנור הזה? האם אתה רק רוצה לחמם אוכל? אז אתה צריך לקחת את המיקרוגל. מתחמם מהר יותר לעיתים, אינו מחמם את עצמו. אם אתה רוצה לבשל, ​​יש כבר אפשרויות ...
אָחוֹת
אני לא מכיר את עצמי ... אני פשוט לא רוצה מיקרו-בר, כי אני אוהב להכין גריל ולאפות בו אוכל. היה לי מיקרו-רולר שבור בו היו גם גריל וגם הסעה, הוא היה מאוד ישן, ועכשיו אני מסתכל - מיקרו-רולר עם פונקציות כאלה שווה הרבה, אבל אני רגיל לכאלה. הנה, ואז הם הציעו לקחת תנור כזה בהנחה, תמורת כסף קטן - 3,000 רובל. אז אני חושב שזה נהדר לבישול, אבל האם אוכל לחמם כוס חלב וצלחת אוכל?
poiuytrewq
ציטוט: אחות

אז אני חושב שזה נהדר לבישול, אבל האם אוכל לחמם כוס חלב וצלחת אוכל?

זה יקר מדי, לדעתי, לחמם כוס חלב בתנור רגיל. יש צורך לחכות עד שהיא מתחממת, מחממת את הכוס ... ואל תשכח, עקרונות הפעולה של הכיריים הללו שונים לחלוטין. הכל מחומם בכיריים רגילות, אוכל וצלחת. אז זה לוקח הרבה יותר זמן.
אָחוֹת
אני מבין ... תודה על האזהרה, אחרת שאלתי את דודה ממני אני הולך לקנות, היא אומרת שהמודל הזה ואיך המיקרוגל עובד, אבל לא מצאתי אישור לזה ..... עכשיו אני בטח צריך לקנות מיקרו-גל יקר, כך שהגריל יהיה גם הסעה וגם מיקרוגל: (((
poiuytrewq
אָחוֹת, אם אנחנו מדברים על דגם זה "Jethotter HX-M231", אז זהו תנור הסעה ותו לא. אין בו מיקרוגל.
poiuytrewq
ממשיך את הדיווח על תנור DeLonghi ... זה הגיע לתבשילי ירקות.

כן, באופן כללי, גם הכל הסתדר. אתה יכול לראות את התבשיל כאן:
היית יכול להשתמש בנייר האפייה של לזניה שהגיע עם התנור, אבל זה היה דורש הגדלת כמות המזון. וכך, נייר אפייה יתאים מאוד לכך (דפנות גבוהות זה מה שאתם צריכים).

מיוצר בצורה על הסריג. איכות הצריבה דרך נפח התנור עדיין הייתה במיטבה. כל תכולת הקדירה אפויה באופן שווה, עם קרום טעים מעל. כל תהליך האפייה ארך 10 - 15 דקות.
אנטוניאלי
poiuytrewq ואחרים, אנא ספר לי, עד כמה חשובה נוכחות של הסעה בתנור חשמלי?

המצב הוא כזה שאפשר לקנות את אותו דלונגי, אבל דגם 2135 (21 ליטר, ללא הסעה). אז אנחנו חושבים כמה זה מעשי או שעדיין כדאי לחכות להזדמנות לקנות בהסעה.

ועוד שאלה - האם לדעתך זה מספיק 21 ליטר לתנור חשמלי? poiuytrewq, דמיין שאין תנור בתנור שלך ושבעה ליטר פחות - היית ממליץ לקנות?

תודה על עזרתך, אני אשאל עוד כמה שאלות בערב.
poiuytrewq
ציטוט: אנטוניאלי

... אנא ספר לי כמה חשובה נוכחות הסעה בתנור חשמלי?

הסעה נוחה, למשל כאשר מבשלים שתי מנות בו זמנית בתנור. בהתאם לכך, המגשים ממוקמים ברמות שונות, ותיאורטית, נייר האפייה העליון צריך "לקבל פחות" חום מלמטה, מכיוון שהוא רחוק יותר מגוף החימום התחתון (ואף מכוסה בנייר האפייה התחתון), והתחתון מגש אפייה - מלמעלה. הסעה במקרה זה היא נהדרת. הוא מערבב בכוח את האוויר (החום) של הכיריים, ובכך משווה את הטמפרטורה לאורך כל הנפח.

דוגמה נוספת לשימוש בהסעה היא ייבוש (מרנגים, פירות ...). עם נשיפה מתמדת של אוויר חם, לדעתי, תהליך הייבוש יעיל יותר.

ציטוט: אנטוניאלי

ועוד שאלה - האם לדעתך זה מספיק 21 ליטר לתנור חשמלי? poiuytrewq, דמיין שאין תנור בתנור שלך ושבעה ליטר פחות - היית ממליץ לקנות?

השאלה היא רטורית. הכל תלוי בנפח הבישול ... 28 ליטר מספיקים לי רק לפי מספר המוצרים (כלים) (מספר הלחמניות, למשל) שאוכל לבשל בכל פעם, ולפי מספר, גודל טפסים, מיכלים שאוכל להכניס לתנור (למשל, אני מצליח להכניס כל פעם 3 תבניות לעוגות או תבנית אחת גדולה ללחם ...).
אנטוניאלי
תגיד לי, האם יש אפשרות להתקין תנור חשמלי (דלונגי 3850) על פירור על קיר? כמה חם גוף התנור במהלך הפעולה? תודה.
poiuytrewq
אנטוניאלי, מתחמם באופן ניכר, אחרי הכל, התנור. יש חורי אוורור בכל מקום, בצדדים ובגב גוף הכיריים. יש אפילו עצירות בגב המארז, כדי לא לאפשר התקנתו קרוב לקיר.

לגבי ההר, אני יכול לענות רק בערב כשאני בבית
אנטוניאלי
אני רק תוהה אם ניתן להתקין אותו על סוגר מיקרוגל ...
poiuytrewq
אני חושב שכן. נכון, במקרה שלי התנור כבד יותר מה- MV, אבל אני חושב שהסוגריים יעמדו. הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון הוא שלא ניתן לשתול עמוק את התנור על סוגריים אלה (כנגד הקיר, זאת אומרת), ולכן הוא יבלוט קדימה ...
poiuytrewq
ובכן, הסתכלתי ...

ציטוט: אנטוניאלי

תגיד לי, האם יש אפשרות להתקין תנור חשמלי (דלונגי 3850) על פירור על קיר?

אם אנחנו מדברים על כמה אפשרויות לדפוק את התנור עצמו לתושבת (לאמינות), אז לא. שום דבר. משטח גב כמעט חלק + עצירות-עצירות, כך שיש מרחק בין הקיר האחורי של הכיריים לקיר.

שוב הסתכלתי בזהירות בעיצוב הכיריים, או ליתר דיוק ברגליו. כן, זה באמת תנור שולחן ...

3850.jpg
תנורי שולחן, כיריים ...
akapl
ציטוט: אנטוניאלי

אני רק תוהה אם ניתן להתקין אותו על סוגר מיקרוגל ...

יש לי תנור שולחן אחר, אבל על הקיר נניח אותו לאחר שיפוץ המטבח. אחרי הכל, העיקר הוא לא שולחן, תנור "בקירור" או צמוד לקיר - העיקר הוא להבטיח זרימת אוויר מסביב. והמיקום "בגובה החזה" לתנור הוא הארגונומי ביותר.
בתחילה הם גם חשבו על התושבות למיקרוגל. בחנו אותם והבנו שהמחיר אינו מוצדק על ידי הפונקציונליות. הסוגריים עולים יותר מ -400 רובל, הם מיועדים למסה מוצקה + ליכולת לקפל אותם. הם לעולם לא יצטרכו להתקפל בחייהם, התנור שלי בהיר בהרבה ממיקרוגל בגודל דומה, לא אחסן בתוכו כלים מברזל יצוק וזכוכית, מכיוון שאני משתמש בתנור כמעט מדי יום. מדפי הסריג האל חלד לתנורי מיקרוגל המוצעים באזורינו לא אהבו את העיצוב - הם נראים מגושמים ובעצמם רחבים בהרבה מהתנור הקיים. המחשבה הראשונה הייתה להכין מדף זכוכית (עובי פחות מסיבית למינציה) בגודל הנדרש. ואז בדקנו היטב את העיצוב של רגלי התנור וידאנו שהן נשלפות, דפוקות בקלות. קנינו סוגרי מתכת ארוכים למדפי הארונות המובנים במחלקת אביזרי הרהיטים (נראה, 44 רובל כל אחד, פינות צדדיות כאלה, הם מגיעים בגדלים שונים). במידת הצורך נקדוח בהם חורים נוספים. נדפוק את התושבות על הקיר (הבעל אומר שאם רוצים, ניתן להתקין אותן מתחת לאריחים), ונבריג אליהם את התנור במרחק הנדרש מהקיר. במצב זה, התנור יתאוורר אפילו טוב יותר מאשר בגרסת השולחן.
גאשה
poiuytrewq, אנא ספר לנו אם הטמפרטורה של 240 מעלות מספיקה לאפיית לחם? והנפח אינו קטן מדי? יש לי תנור גז שנאפה רע מאוד, אני לא יכול לקנות תנור משולב - תנור גז בתוספת תנור חשמלי, מכיוון שהכבל של הבית שלנו לא מיועד להספק כזה. אני צריך תנור רק לאפייה. לחם, פשטידות, עוגות ... מכינים מאפים טובים? האם אתה מרוצה מהתנור? והאסיפה של מי?

אני גולש באינטרנט כבר שלושה ימים. הבחירה, למען האמת, אינה נהדרת ... אבל נתקלתי גם בדגם זה: תנור חשמלי על השולחן LUXELL LX-3520 טורבו

39 ליטר, טווח טמפרטורות 80-320

אבל היצרן מבלבל. או שהם בכלל לא כותבים את זה, או טורקיה או רוסיה .. מה אתה חושב? אני כבר מבולבל לחלוטין. הייתי רוצה לקנות וליהנות, סוף סוף, ממאפים טובים ...
poiuytrewq
ציטוט: גאשה

אנא ספר לנו אם הטמפרטורה של 240 מעלות מספיקה לאפיית לחם?
גאשה, אני אופה כמעט את כל הלחם בטמפרטורה של ~ 180על אודותג. זה די והותר.

ציטוט: גאשה

והנפח אינו קטן מדי? יש לי תנור גז שנאפה רע מאוד, אני לא יכול לקנות תנור משולב - תנור גז בתוספת תנור חשמלי, מכיוון שהכבל של הבית שלנו לא מיועד להספק כזה. אני צריך תנור רק לאפייה. לחם, פשטידות, עוגות ...
עם נפח, המצב מורכב יותר. כשבחרתי תנור, היה לי מושג ברור באילו נפחים אני יפעל (כלומר תנור). טפסים סטנדרטיים (לאפיית עוגות, מאפינס), שהיו לי לפני התנור, כולם נכנסים לתוכו כרגיל. מדדתי בכוונה את הצורה הגדולה ביותר ובהתאם למידותיה בחרתי בגודל הפנימי של התנור. לפעמים, עם זאת, כדי לאפות, למשל, פשטידות, עוגות גבינה וכו ', אתה צריך להוסיף סימניות פעמיים. ובכל זאת, נייר האפייה לא גדול במיוחד למטרה זו. אבל מכיוון שפשטידות נאפות הרבה יותר מהר, אז אני חושב שלא להכין 2-3 מעברים של אפייה ...
גם תנור הגז שלי אופה בצורה מגעילה. זו הייתה הסיבה לרכישת חשמל. כן, בטח כבר קראת את הסיפור שלי.

ציטוט: גאשה

אתה מכין מאפים טובים?
פשוט מדהים! אחרי פשטידות ה"לא "שלי מתנור הגז, זו מתגלה כיצירות מופת בלבד - רכות, עם חלקה זהוב ... באופן כללי, כמו שצריך

ציטוט: גאשה

האם אתה מרוצה מהתנור?
אני מאוד מרוצה, ובכל פעם שאני מוציא את מנת הקמח הבאה אני תופס את עצמי חושב: "ולמה סבלתי כל כך הרבה זמן עם התנור הישן ולא קניתי את זה מיד?"

ציטוט: גאשה

והאסיפה של מי?
האסיפה, לדעתי, היא סין (התיבה כבר נזרקה) ... אבל סין, כך נראה, מיוצרת במפעל. ההרכבה איכותית, ללא תלונות.

ציטוט: גאשה

אני גולש באינטרנט כבר שלושה ימים. הבחירה, למען האמת, אינה נהדרת ... אבל נתקלתי גם בדגם זה: תנור חשמלי על השולחן LUXELL LX-3520 טורבו

39 ליטר, טווח טמפרטורות 80-320

אבל היצרן מבלבל. או שהם בכלל לא כותבים את זה, או טורקיה או רוסיה .. מה אתה חושב? אני כבר מבולבל לחלוטין. הייתי רוצה לקנות וליהנות, סוף סוף, ממאפים טובים ...
קשה לנחש משהו עם היצרן כעת - עדיין יש צורך בבדיקה חזותית. בהתחלה רציתי גם לקחת 39 ליטר (היה דגם כזה), אבל אחר כך שיניתי את דעתי - הוא מאוד גדול מבחינת מידות, ואתה לא באמת יכול לברוח איתי ...
אולי אני לא מומחה גדול, אבל 320על אודות - זה, לדעתי, הרבה.

כעצה ... קחו את התנור - בהחלט. אפייה הופכת להיות תענוג בכל המובנים. לגבי המודל ... אתה לא רחוק ממוסקבה (או שאני טועה?) ... יש מבחר טוב של כיריים בחנויות המקוונות במוסקבה, אז איכשהו תיקח את זה הביתה. הם אומרים ש"איש אינו יכול לשאת בעול עצמו. " בדקתי את זה בעצמי.

אם יש לך שאלות, בבקשה. אענה בהנאה.
גאשה
poiuytrewq אני אפילו לא יודע להודות לך, תודה רבה לך על תשובות מפורטות כל כך. אני בהחלט אציק לך בשאלות ברגע שאקנה תנור ...

ובאילו צורות (מאילו חומרים) אתה משתמש?

העניין הוא שאני אובססיבית ללחם שיפון ... ככל שקמח שיפון יותר טוב. אפיתם שיפון בתנור? האם אפשר לאפשר לבצק לעמוד עם האור דולק? איך לאדות אדים? כדי לאפות לחם אח צריך קודם כל טמפרטורה של 250 מעלות ואז להוריד אותו אחרי 5-10 דקות ל -220. האם מכונות כאלה אפשריות עם המשטרים הקיימים ב Delongy? האם אוכל להשתמש בתרנגול ברזל יצוק או בתבניות אלומיניום עבות?
poiuytrewq
ציטוט: גאשה

ובאילו צורות (מאילו חומרים) אתה משתמש?

ניסיתי הרבה שונים (סיליקון, קרמיקה, חרסינה, טפלון ...) והגעתי למסקנה שהצורות הטובות ביותר לעוגות, מאפינס הן תבניות אלומיניום. את הבצק כדאי לאפות בתוכם וצבע הקרום (לא העליון, הוא נראה כל כך יפה, אבל התחתון והצדדי) הוא ה"נכון "ביותר. הנה אני אסתט כזה.
poiuytrewq
ציטוט: גאשה

העניין הוא שאני אובססיבי לחם שיפון ... ככל שקמח שיפון יותר, כן ייטב. אפיתם שיפון בתנור?
לא, לא אפוי. בני משפחתי מעדיפים לחם חיטה ומאפים מתוקים.

ציטוט: גאשה

האם אפשר לאפשר לבצק לעמוד עם האור דולק?
שמעו פעמים רבות על שיטה זו.האם נורה באמת יכולה לספק מספיק חום לגישת בדיקה נוחה? .. אני לא מתיימר לשפוט.
חוץ מזה, בכיריים שלי האור נדלק רק במקביל לגופי החימום. אינך יכול להפעיל אותו בנפרד. מבחינתי כל כך הרבה יותר טוב בשביל זה (גידול הבצק) זה רק HP.

ציטוט: גאשה

איך לאדות אדים?
אם יש צורך, שמתי צלוחית מים.

ציטוט: גאשה

כדי לאפות לחם אח צריך קודם כל טמפרטורה של 250 מעלות ואז להוריד אותו אחרי 5-10 דקות ל -220. האם מכונות כאלה אפשריות עם המשטרים הקיימים ב Delongy?
קַל. הכל מאוד נוח להפעיל בזמן אמת.

ציטוט: גאשה

האם אוכל להשתמש בתרנגול ברזל יצוק או בתבניות אלומיניום עבות?
קַל. זה לא מיקרוגל. והכוח, אני חושב, מספיק. העיקר שהתרנגול ישתלב בתנור.
akapl
גאשה יקרה!
יש לי תנור שולחני JetHotter שנבנה בסין.
אודות תבניות: נאפות באלומיניום סמיך (מאפיה ללחם פח), על גבי ניירות אפייה דקיקים מאלומיניום ופח, בזכוכית. בכל המקרים התוצאה הייתה מספקת. נהגתי להכין פיצה אפילו במחבת מברזל יצוק, אך לאחרונה אני לא משתמש בברזל יצוק - יש צורות קלות יותר.
באשר לתרנגול, יתברר שלמרות שמבחינה פורמלית הוא נכנס לתנור בגודל, במציאות אין חריצים בתנור לקביעת הסורג ברמה הרצויה. אז אתה צריך למדוד בזהירות. אתה יכול להשתמש ב"הוסף. התקנים "כדי ליצור" קומה נוספת ". לדוגמא, אני משתמש במתלה גריל למיקרוגל.
לא אפיתי שיפון טהור, אבל חצי שיפון (לקחתי את המתכון מאתר זה "7 דגנים" כבסיס, החלפתי מחצית מהקמח בשיפון + הוספת פתיתי שיפון וסובין שיפון) יצא טוב, הרבה יותר טוב מאשר ב יצרנית לחם (יש לי מצב ותיק ומיוחד שכן אין בו לחם שיפון). השתמשתי ביצרן יוגורט לצורך הגהה.
לצורך לחות בקיטור, אני משתמש בפלטת מתכת עם מים, אותה אני שופך כמעט רותח מקומקום.
גאשה
akapl , תודה שהגבת ... תגיד לי, בבקשה, מה הנפח בכיריים שלך? וסלחו לי על השאלה המטופשת, איפה שמים את צלחת המים? הבנתי נכון שעדיין אפית את הלחם בברווז ... השתמשת במעמד גריל, נכון? כלומר, באופן עקרוני, האם זה אפשרי?
akapl
גאשה יקרה!
מידות התנור שלי מפורטות בשרשור זה לעיל.
לא אפיתי בברווז מברזל יצוק, כי אין לי. באיזה גיהינום - רשום.
השתמשו בצלחת מים בעת אפיית בגטים צרפתיים. הבגטים הונחו על נייר אפייה ב"קומה "העליונה או האמצעית של התנור, וצלחת מים הונחה למטה על מתלה גריל מיקרוגל המותקן בתחתית התנור.
האם ניתן "באופן עקרוני" לטעון שהוא חסר תועלת. זה יותר הגיוני לנסות. בכל מקרה, מידת בקרת הטמפרטורה בתנור חשמלי גבוהה פי כמה ממה שהתרגלת אליו עם תנור גז. בחר דגם עם אפשרות להכללה נפרדת ומפרקית של גופי החימום העליונים והתחתונים - ניתן להשחים את החלק העליון או לאפות את החלק התחתון, במידת הצורך. זה טוב מאוד אם למודל יש הסעה. זה נוח כשיש טיימר שמכבה את התנור (אבל אם הוא לא שם, אתה יכול לקנות ממסר זמן בנפרד ולהפעיל דרכו את היחידה - אז תקבע את זמן האפייה / כיבוי בממסר, ו לא על לוח התנור).
נראה לי, מאשר לדבר על "באופן עקרוני", קל יותר לקנות ולהשתכנע מהניסיון שלך. יתר על כן, כשמדובר בחנויות לא מקוונות רגילות, איש לא ביטל את זכותך להחזיר את הסחורה תוך 14 יום. נכון, לגבי מכשירי חשמל ביתיים, עליך להבהיר מול המחלקה להגנת הצרכן, האם הוראה זו בחוק חלה עליה.
בהצלחה!
אנה
של ליס
ציטוט: poiuytrewq

האם נורה באמת יכולה לספק מספיק חום לגישת בדיקה נוחה? .. אני לא מתיימר לשפוט.

כשרק הנורה דולקת, אחרי 20-30 דקות בתוך התנור שלי הטמפרטורה עולה ל-35-38C.אז זה די ואפילו מאוד נוח לעמוד, ואם אתה עדיין שם צלוחית של מים רותחים ומדליק את הסעה - אתה יכול לתפוס עד 45 מעלות, כן, וגם - לתנור שלי יש T 40C מתחיל. לפעמים אני מפעיל את החימום למשך 40, אם ההגהה דורשת זאת - זה נוח. בדוק כמה חום יש בתנור העתידי שלך.

גאשה, גליון, אתה בודק אם גופי החימום סגורים - אם הם לא מכוסים בתחתית או בתקרה של התנור - לא ניתן יהיה להתיז עליהם מים רותחים כך שיהיו אדים. ואתה לא באמת יכול להזריק אותו מבקבוק ריסוס - אתה יכול לעלות על גוף החימום העליון לשים צלוחית עם מים רותחים לא עוזר הרבה - קיטור לא מתאדה בלחץ ...
אנטוניאלי
קיבלתי הודעה בדואר על התשובה בשרשור זה, מיד נזכרתי איך עזרו לי כאן בבחירת תנור חשמלי. אז קנינו תנור DeLonghi 3850 לפני חצי שנה, אנחנו מאוד שמחים! אנו מכינים פיצה, אופים בשר, אופים מאפינס שאינם שמרים, תבשילי גבינת קוטג 'ועוד ועוד

תודה לכולם על העזרה!
טימריטה
שלום! אני מאוד רוצה ללמוד לאפות. אני גר ב"חרושצ'וב ", שם החיווט לא חזק במיוחד. אנא יעץ לכמה תנורים או תנור שולחן לא "חזקים" במיוחד, ללא "פעמונים ושריקות" מיותרים.
גאשה
ובכן, כפי שהבטחתי, אני מתרברב ...

🔗

והאפייה הראשונה

🔗
הדגם שלי הוא Delogi 3850-A. הסעה, גריל, מצב חימום (כלומר, אתה יכול לשמור על אוכל מבושל חם), שלוש מפלסים, שני ניירות אפייה: שטוח ועמוק, רשת, טיימר, תאורה חשמלית, נפח 28 ליטר. בהתחלה דאגתי שהנפח יהיה קטן מדי, אבל התברר שזה מה שאני צריך !!!

ויש גם מצב הפשרה ... כאן ...
להגיד שאני מרוצה פירושו לא לומר כלום ... הכיריים פשוט נס !!! אני לא מאמין לאושר שלי ... אגב, קדירה גדולה משתלבת בה בצורה מושלמת ...
אוגוסט
הידד !!! קניתי אותו היום DeLonghi 3850
למרות שבסופר-דופר עצמו יש תנור חשמלי מובנה עם חיישנים, בדיקות מוכנות למזון, חיישנים בסכום של 1500 אירו. במשך שלוש שנים שאני הבעלים של זה, אפילו לא פתחתי אותו אפילו פעם אחת. הנשמה לא שיקרה לבשל בה. למה אני לא יודע .... אבל איך ראיתי את המכוער הזה, לא האופנתי, עם מנגנונים ממכונת הכביסה של יוריקה לשנת 1970, במיוחד עם האות של סיום העבודה, מיד רציתי לקנות ולבשל אותה. התקנתי אותו מייד, שטפתי אותו, סידנתי אותו, אווררתי אותו ומחר אני אבשל משהו !!!!
בואו לחלוק את "השיטות המומלצות" שלנו. מי מכין מה, אילו התקנות, איך זה יוצא. אנא כתוב, מעניין מאוד. אני אכתוב אותו דבר.

ציטוט: poiuytrewq

בחימום מרבי נמצא פרט כזה: החלק העליון של הדלת מתרחק מעט ממישור הכיריים -.
בתחילה, הדלת שלי אינה מכוסה בכ -2 מ"מ. אבל גם עם חימום מלא, זה כבר לא הולך לשום מקום. שמעתי איפשהו שהם עושים את זה בכוונה על כיריים עם טמפרטורות גבוהות. האם הכל בשביל כולם או בשבילי בלבד?

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם