סוויאטליק
אנשים טובים, עזרה בעצות. יש לי יצרנית לחמים של LG כבר שנתיים. בהתחלה היינו מאוד מרוצים. קניתי אותו דבר להורים, לקח אחד נוסף במתנה לחברים. אבל כעבור שנתיים, דלף חותם שמן בכל יצרני הלחם והדלי הפך ללא שמיש. מחלקת השירות קבעה את מחיר הדלי החדש - מחצית מעלות התנור עצמו. אז אנחנו חושבים לקנות תנור חדש, אבל עם דלי אמין. מה אתה מייעץ?
סזלקססטר
סוויאטליק לא משנה כמה נדוש זה פנסוניק
שבדי
ציטוט: שבדי

ובכן, אני חושב שפנאס או קנווד. מגלשיים הם לא מה שהיו
Panas 257 טכנולוגיות חדשות בואו נראה אחריות 3 שנים שתמיד תוכלו לשנות, חלילה. אז אתה בוחר
an_domini
ובכן, אני חושב שפנאס או קנווד.
פנאס! הדליים של קן זורמים לאחר זמן מה, זה כבר נדון בפורום בנושא Kenwood450. יש לי את שני התנורים האלה, הדלי של קן החל לדלוף אחרי שנה.
LTBW
אם קל יותר לקנות את הספק הזול ביותר. סביר להניח שהיא גם תחיה את השנתיים האלה, אולי יותר. אבל אם יקרה משהו יהיה קל יותר לזרוק אותו ולקנות את הבא הבא, אולי עם כמה פונקציות חדשות.
שבדי
ציטוט: an_domini

ובכן, אני חושב שפנאס או קנווד.
פנאס! הדליים של קן זורמים לאחר זמן מה, זה כבר נדון בפורום בנושא Kenwood450. יש לי את שני התנורים האלה, הדלי של קן החל לדלוף אחרי שנה.

כן בגיל 10 עם קן.
חבר'ה ונערות פנסוניק והעניין הוא מה אני יכול לומר. קניתי לא מזמן 3 ימים.
אבל אני מאוד מרוצה מזה.
לו
אני לא יכול להגיד שום דבר על דלי אמין, אבל על אמין לא אשים גם את חמשת הסנטים שלי. לפני שנתיים קניתי מולינקס OW3000 מכותנה, במקביל הבת שלי קנתה את אותה מכונת לחם. שנה לאחר מכן, הקערה שלי לא הייתה בסדר. מצאתי את זה בקושי רב באינטרנט והם שלחו לי את זה. ועד מהרה בתי עזבה ונתנה לי את יצרנית הלחם הכמעט חדשה שלה. אז קיבלתי 2 x / n. עד היום קערה אחת כבר לא עובדת (היא התחילה לדלוף ואז היא נסתמה ביסודיות), והשנייה דולפת כל כך הרבה שקודם אני לישה בעובי את כל המרכיבים ואז קמח ושמרים מעל, ואז שמתי את תכנית. התוצאה של כל אלה: בעוד שנתיים, שלושה דליים. חלק חילוף זה הוא חסר תועלת לחלוטין. אבל למרות כל אלה, אני כבר לא יכול ולא רוצה לחיות בלי מכונת לחם. כמובן שניצלתי את זה בחוזקה. כל יום יש לחם. לפעמים אפילו פעמיים ביום, ואז לחמניה, ואז בצק. הייתי מאוד רוצה לברר זאת בעתיד, האם יכולות להיות מכונות לחם אמינות מאוד במובן זה? אם יש כאלה, אנא הגיב.
an_domini
29. מרוסיה, זה בקושי נכון להאשים את כולם קודם כל בטיפול לא נכון בציוד. זו, אגב, טכניקה פרטית, לא מדינה, כך שאנשים כל כך רשלנים בקשר לזה, הם עדיין מוקירים את עצמם, ומנסים לעשות הכל על פי הוראות ולא לקלקל את הדברים שלהם. אולי מישהו מטפל במכוון בעוזרי הבית שלהם, יתכן שיהיה לך מזל שיש את משתמשי HP סביבך. אז דליפת דלי ה- navryatle של קן נובעת מרשלנות רשלנית של משתמשים. יש לי את שני הכיריים, Panas ו- Ken כבר שנתיים, Panax מבוגרת בחצי שנה, הם מופעלים, כמובן, באותם תנאים ובאותו מטבח, ואני מרחם על הכסף שלי להרוס ללא הרף את הציוד שנרכש . והדלי עדיין דולף אל קן, אנשים בעלי יכולת טכנית (מהנדסי מכונות) אמרו כי עדיין מדובר בפגם בעיצוב.
אין פרסום נסתר של פנאס, אלה סטטיסטיקה, יש אפילו נושא מיוחד בפורום, איזה HP עדיף? נקרא, תסתכל, סטטיסטיקה זה דבר עקשן. ולמה להתנגד לאובייקטיביות רק בגלל שיש לך HP רק קנווד? אני עדיין משתמש בקן שלי, אבל נמאס לי לנקות מכתמים בכל פעם לאחר הלישה.

שוב: משתמשי הפורום כותבים בשרשור זה על בעיה ממש דחופה.כבר ברור שלקן יש את זה, מולינקס יש את זה, ועד כה אף אחד לא שם לב לפנאס. זו סטטיסטיקה וזהו, לא "התעלות פנאס". כאן השארת ביקורת על ה- LG שלך, אם אין תלונות, אז הדלי תקין, והבעיות באיכות האפייה וכו 'הן בנושאים אחרים.

רינישק

אז אני אגיד שבמולינקס שלי הדלי שלי לא אמין לחלוטין. הכיריים הופקו בשנת 2008 ויוצרו בסין. האם זה משנה? כמו בעבר, והעצים היו גדולים ... אני לא טוען שטכנולוגיה "ילידית", איטלקית אמינה יותר מסינית,

אחרי שנתיים של פעולה זהירה (ולא בישלתי ריבה שם, ולא זרקתי אותה, וניגבתי הכל, כפי שממליץ היצרן) - הדלי דלף! לא ניתן היה להחליף את אטם השמן - הייתי צריך לקנות אחד חדש.

עלות הדלי החדש זעזעה אותי - אפילו המחשבה הייתה בראש הרכישה של תנור זול נוסף, אחרת הדלי שווה 50% מעלות התנור כולו!
אבל אז עדיין קניתי דלי חדש - אני עדיין מחכה לשנתיים שיעבור מהדלי החדש שנרכש - אז יהיה ברור אם כדאי לקנות מולינקס ...

אני יכול לומר על הכיריים שלי - כמה ביקורות חיוביות - אבל על הדלי - לא
חיים
אה, כבר הרבה זמן רציתי לבקש מאנשים לפרסם תמונות של הדליים שלהם עם ציון הממדים הכוללים והנחיתה. יתכן שניתן יהיה לאסוף דליים מדגמים אחרים לכיריים שלך, לפחות עם תיקון.
אוכל לפרסם תמונה של הדלי שלי אחר כך כשאגיע למחשב אחר
home_baker
MODEL גודל דלי (מבפנים), רוחב x רוחב x גובה, מ"מ
בורק BM 500 175x140x155
מולינקס OW6002 223х126х150
ויטסה VS 425 173х139х155
Electolux EBM 8000 182х140х136
Panasnic SD 257 189х142х148
LG HB 3001 BYT 145х135х170
קנווד BM450 185x140x145
זלמר 43Z011 183х137х130
VR BM-4013V 175x135x157
(מתוך המאמר של או. קוזמינה "עין, צבי, יבש, בחר את יצרנית הלחם שלך!)
ריטה
ציטוט: an_domini

ובכן, אני חושב שפנאס או קנווד.
פנאס! הדליים של קן דולפים לאחר זמן מה, זה כבר נדון בפורום בנושא Kenwood450. יש לי את שני התנורים האלה, הדלי של קן החל לדלוף אחרי שנה.
גם אני בקן 450 האטם כמעט מיד התעופף והדלי החל לדלוף. אבל היה לי מזל - הסיכה הפסיקה להסתובב. לקחתי את הדלי לסדנת האחריות, ומכיוון שלא עברו שנתיים מיום הרכישה, קיבלתי דלי חדש בחינם. לכן, לדלי החדש יש אטם שונה לחלוטין - ברור יותר מהקודם. בואו נראה כמה זמן הדלי הזה יחזיק לי. אני מקווה שארוך יותר.
סנוסמריק
תגיד לי, בבקשה, אם הדלי התחיל לזלוג, והאחריות טרם הסתיימה, האם זה מקרה אחריות או לא? תודה!
מגחך
נסה, כמו שאומרים: לנסות זה לא עינוי! קראתי שלחלקם היה מזל, אך סירבתי באופן מוחלט להחליף את הדלי חודש לפני תום תקופת האחריות (אגב, יש לי גם קנווד 450). היה צריך לקנות דלי חדש. אבל!! מאז אוגוסט אשתקד, ברגע שקיבלתי את הדלי החדש הזה, השתמשתי בו רק ללישת בצק, מכיוון שלא אפיתי בח''פ עברתי לתנור. ובסוף: - זה גם התחיל לזרום !! עכשיו אני חושב אם כדאי לבזבז את 2000 הרובלים הבאים. לדלי חדש או לקנות פנאס? במקום זאת, האחרון אמנם התנור עצמו נאפה היטב, אבל הייתי מרוצה ממנו.
סנוסמריק
כן, כבר קניתי חדש, הלכתי לחנות, אמרו שאין שום אחריות. ל- HP שלי יש אחריות לשנתיים, הדלי זרם גם שבועיים לפני תאריך התפוגה, בואו נראה כמה זמן האחרון יימשך. אם אותו הדבר במשך שנתיים, אז בדיוק.
לסירה
ציטוט: שבדי

Panas 257 טכנולוגיות חדשות בואו נראה אחריות 3 שנים שתמיד תוכלו לשנות, חלילה. אז אתה בוחר
משהו שאני לא רואה את זה עם אחריות לשלוש שנים ...
מגחך
ציטוט: סנוסמריק

כן, כבר קניתי חדש, הלכתי לחנות, אמרו שאין שום אחריות. ל- HP שלי יש אחריות לשנתיים, הדלי זרם גם שבועיים לפני תאריך התפוגה, בואו נראה כמה זמן האחרון יימשך. אם אותו הדבר במשך שנתיים, אז בדיוק.
וואו - ולקנווד -450 שלי הייתה אחריות לשנה בלבד! אז הדלי הספיק רק לתקופה זו
עוֹרֵב
ציטוט: לסירה

משהו שאני לא רואה את זה עם אחריות לשלוש שנים ...
ומה פירוש "טכנולוגיה חדשה", מה עדיף שם? ובמקום שהוא נמצא עם אחריות לשלוש שנים, אני מוצא רק שנה אחת.
פרזיה
אני לא יודע איפה לשאול ... היום יצא לכלוך מתחתית הדלי, ואחרי חצי שעה זה התחיל לזרום. מה לעשות במקרים כאלה? הדלי, לפי הבנתי, נעלם? הבעל סובב את זה בידיו, כתוב על מסמרות, אי אפשר להבין
עוֹרֵב
איזה סוג תנור ואיזה דגם? לפני כמה זמן קנית את זה?
מוּקרָם
עוֹרֵב, כמעט לכל אחד מחברי הפורום יש סמלים מתחת לתמונת הפרופיל, המציינים את שם מכשירי המטבח והדגם. העבר את העכבר מעל ומוצג מידע.
עוֹרֵב
ובכן, שמתי לב שיש רק אייקונים - ואדם כותב על מודלים אחרים שהוא משתמש בהם. והתקופה מהרכישה אינה מוגדרת.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם