דובלסטבו
תְחוּשָׁה! דיאטה אפקטיבית סופר עם לחם!

לראשונה מוצעת דיאטה עם לחם להתאוששות ותיקון משקל הגוף מהשמנת יתר.
שמה דיאטת נחת!
זה מחבר מיליוני אנשים לתוכנית הגרונטולוגיה - אריכות ימים פעילה.

בטיפול דיאטתי לירידה במשקל עם לחם העשוי מדגני חיטה פעילים ביולוגית (מונבטת) "נחת" אינה נכללת לחלוטין (מניסיון של חסידים) עצבנות, וביטויים דיכאוניים עוד יותר המלווים לעיתים קרובות אדם המחליט על אחת ממאות דיאטות להרזיה שמשנות את כל אורח החיים. לעתים קרובות מאוד הכל נגמר בכישלון, מכיוון שאתה צריך להילחם עם עצמך וכתוצאה מכך, אכזבה חדשה. דיאטת "שביעות רצון" קלה! אתה תאהב את העיקרון שלו, שגילה דיאטה מאוזנת, עד כדי כך שלעולם לא תרצה לחזור לבעיות ישנות. בנוסף לדמות יפה ובריאות נפלאה, מתקבל צבע עור בריא, ציפורניים מבריקות ושיער. הנשמה שלך "תפגר" בהנאה, כי סוף סוף אתה אוהב את עצמך! אתה בעצמך תשמח עם הבחירה שלך. חיוך על שפתיכם ועיניכם יבהיר יותר ויותר על פניכם. חייך יתמלאו באירועים משמחים שלא חלמת עליהם לפני המעבר.
העובדה היא שדיאטה קלילה עם לחם "שביעות רצון", מאוזנת בהרכב ובתכולת הקלוריות, תשחרר את האנרגיה החיונית הזו, שמושקעת בכמויות אדירות על "השירות האנטי-תזונתי" שיש לך כעת, לחוויה, אי שביעות רצון את עצמך ואת הדמות שלך, וכתוצאה מכך להתמודד עם בעיות פנימיות וחיצוניות קבועות.
ההשפעה של טיפול דיאטתי כזה הוערכה על ידי המכון הממלכתי לתזונה של האקדמיה הרוסית למדעי הרפואה על קבוצת נשים וגברים הסובלים מעודף משקל והשמנת יתר של מעלות II ו- III, וכתוצאה מכך זר "שופע מאוד". "של מחלות קשות רבות, אטיולוגיה מטבולית ועיכול עם רמות כולסטרול בסרום של יותר מ -5, 5 ממול / ליטר.
הדיאטה כוללת: כמות מופחתת של שומנים מן החי, פחמימות מזוקקות, מזון המכיל כולסטרול ותמציות. כולל מוצרים המכילים חומרים ליפוטרופיים, חומצות שומן רב בלתי רוויות, סיבים תזונתיים.
לדיאטה עם לחם "שביעות רצון" מדגן חיטה מלא פעיל (נבט), יש השפעה קלה משלשלת ויתר לחץ דם, ירידה משמעותית בסך הכולסטרול בסרום וברמות הפיברינוגן, נטייה להקטין את זמן הפרפוריליזה ואת ערך אינדקס הפרוטרומבין. בקבוצת הבדיקה אנשים הפחיתו או נעלמו לחלוטין כאבי ראש, חולשה, עייפות מוגברת, קוצר נשימה בזמן מאמץ גופני, נפיחות ברגליים בשעות הערב, תחושת הפרעות בלב, שיפור בתנועתיות המעי הגס, צואה מנורמלת - 100% היעלמות עצירות, צואת מוגברת, ירידה במשקל הגוף מ- 275 גרם. ליום.
במשך 15 שנה, אותן עובדות אושרו על ידי אלפי חסידי לחם "שביעות הרצון", המביעים שמחה כשהוא מופיע בחייהם. כעת ניתנת לך האפשרות להביא את עצמך ואת משפחתך לתזונה טיפולית ומונעת באמצעות לחם "שביעות הרצון". תלמד לנהל את הדיאטה שלך ולשלוט במשקל גופך בקלות רבה. אתה תהיה רגוע בנוגע לבריאות המשפחה שלך והדורות הבאים, ברגע זה, על ידי חיבור כולם לתוכנית אריכות ימים פעילה. אתה יכול למלא משימה כה גדולה!
בחיים אנו מתרחקים לעיתים קרובות מאהבה עצמית המולידה מחלות בגוף מכיוון שהוא נותר ללא הגנה! יש סיכוי שעכשיו אתה יודע עליו! אל תתנו לזה להחליק ואל תעכבו את ה"מעבר "לאורך זמן. לאפות לחם. לאכול נכון.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם