קוראטה
לעתים קרובות מאוד מתברר ש"גג "הקרום העליון נקרע. זה לא מתנתק, אבל נראה גבול תקלות ברור. ממה זה יכול להיות?
מרישקה
האם נוצרים חללים בלחם? שמעתי איפשהו (איפה שאני לא זוכר בדיוק) שדבר כזה קורה עם שמרים לא מאוד איכותיים.
קוראטה
לֹא. אין ריקנות. הכל בסדר. רק מבט - כאילו הלחם היה מוכן ואז בתוכו צמח דומם, אז המכסה נקרע. נראה שהחלק העליון נוצר ונאפה כרגיל, אך בפנים הלחם עדיין גדל.
אם זה היה כך עם כל הלחמניות, הייתי מחפש את הסיבה בכיריים. אבל אני מקבל גם כיכרות רגילות.
מרישקה
ומצב האפייה? במצב FAST (LG) קרה גם דבר דומה. נראה שהקרום נאפה, אבל החלק הפנימי לח. וגם ה"גג "נקרע
קוראטה
לֹא. מעולם לא השתמשתי במצב מואץ. אבל הוא טוב מאוד בפנים :) ובחוץ .. אפילו לא ניתן היה למצוא תקלה .. זה מינוס אסתטי בלבד :))) אבל אני עדיין תוהה - ממה זה יכול לקרות.
מרישקה
אולי לא הכל בסדר עם הטיימר ליד הכיריים? אם הבצק עדיין עולה והיא כבר מתחילה לאפות. או כל אותם שמרים. מה עוד יכול להיות. זה אצווה. בבצק יש הרבה חמצן והוא מתחיל להתנפח. זה נראה לי כך.
קוראטה
טוב, אם עם טיימר, כנראה שלכולם יהיה את זה ..
כנראה שאתה צריך לרשום מתי אתה שם מה ואיך התפתח הגג, כדי שתוכל להבין אחר כך.
חשבתי שאולי מדובר בשיעור מים = קמח? .. למרות שמרים אפשריים ..
מרישקה
לְהַסכִּים! לקמח גם תפקיד גדול.
אלנה בו
קוראטה, זה קורה כשהבצק מעט נוזלי. אני מסכים שזה לא משפיע על הטעם בשום צורה שהיא, בעיה אסתטית גרידא. זה בדרך כלל מפוצץ את הגג מהעוגה שלי.
אגלו
אלנה בו נכון, נוזל מְעַט יותר ממה שצריך. קשה אפילו לקבוע על ידי הקולובוק במהלך הלישה - הוא התגלגל. רק במגע, נגיעה בבצק או רק עם הרבה ניסיון בעין.
פוגסקה
יש דרך להימנע משבירת הגג - אני אישית בדקתי זאת בפועל. יש צורך לשמן את "הגג" במים לפני האפייה. הכל מובן: בסוף תוכנית הלישה, הבצק מתייבש, ולאחר ההרטבה הוא נעשה אלסטי יותר והגג כבר לא יקרע.
נסה את זה, אני מצליח
מנהל
אני לא יודע עד כמה המידע שלי מההוראות למכונת הלחם יעזור לך:

1. טיפ לא אחיד, צורה לא אחידה.
- כמות עודפת של שמרים
- מחסור בקמח חיטה
- שמן צמחי
- כמות עודפת של מים
אם יוצאים מכך, אולי התגלה חוסר איזון של מים, קמח ושמרים?

2. הלחם גולמי וכבד.
- חוסר שמרים, שמרים שפג תוקפם
- כמות עודפת של מים
מנהל

אתמול אפיתי לחם, הכל בסדר, שופע בעלייה, אבל בפנים אפשר להרגיש "לא אפויים", למרות שהטעם רגיל. מאפים טובים נראים בקצוות, הפירור דביק מעט במרכזו. אני חושב שיש יותר מדי מים, כי היה "הטיה" במתכון והוספתי מים, כנראה יותר מדי.
למעשה, עכשיו התחלתי לחפש מידע ממקורות שונים על טכנולוגיית אפיית הלחם ועל איזון המים, הקמח, השמרים, וכיצד ניתן לקבוע חזותית את מוכנות הבצק לאפייה ביחס ליצרן הלחם.
אכלנו את הלחם ביחד, זה טעים, אבל לא חשפתי את המתכון, אביא אותו בראש.
פוסיה
שלום לכולם!
עזרה בבקשה, מה אני עושה לא בסדר? בעת אפיית לחם הקרום נשבר כך ... לאחרונה התברר כי הלחם הלבן, השיפון הזה.
הלחם לא כל כך יפה שמתברר ...

Hleb.jpg
קורעת את גג הלחם
Hleb.jpg
קורעת את גג הלחם
לליאלה
היה לי את אותו הדבר לאחרונה, אם כי בהתחלה הכל היה בסדר. אני חושב שהבעיה היא שמרים וקמח.בפעמים הראשונות כשהכל היה טוב השתמשתי בקמח מאפייה סוקולניצ'סקאיה ופישקה (נראה שזה נקרא כך), השמרים היו Saf-Moment. וכאן בחנות לא היה הקמח הנחוץ ולא השמרים, והייתי צריך לקנות שמרים של חברה מדהימה (המפיקה מלזיה) ולקמח "אני קולובוק" - ובכן, השם - למרות שמאפייה מסומנת, ומאז ואז הלחם לא עולה, ואז הקרום נשבר או ביחד.

האם מישהו אחר יכול להגיב?
אלנה בו
הלחם עולה מהר מדי. סיבות: הרבה מים, הרבה שמרים, סוג הקמח הלא נכון.
פוגסקה
רגע לפני האפייה משמנים את הגג במים - הבצק יהפוך לאלסטי יותר ולא ישבר בעת האפייה
פוסיה
תודה שהגבת!
אני חושב שזה לא הקמח שאשם, כי הוא נבדק על ידי קודם לכן, הכל היה בסדר.
אבל שמרים - כן, במקרה של אפייה לא מוצלחת, נעשה שימוש בייצור HAAS, אה ... רפובליקה של מקדוניה - בכלל זבל ... (n) לא אשים עוד איק.
יאנה
אני מסכים איתך פוסיה, שמרי HAAS זה לרוב באיכות ירודה. יתר על כן, בשקית אחת עשויות להיות שקיות רגילות, ובשנייה מאותה אצווה, גרועות. כבר הרבה זמן עברתי לרגע ה- SAF (תוצרת Uzlovaya, אזור טולה). עד כה הם לא איכזבו אותי, או יותר נכון מאפים.
OLA
יום טוב. כשאתה אופה את הלחם הראשי, אתה מקבל כיכר נהדרת .. אבל .. הקרום על גבי סדקים ומחליק לצד אחד. אתה יכול להגיד לי למה זה יכול להיות? ניסיתי את זה עם קמח ושמרים שונים, זה עדיין זז החוצה.
רְהִיטִים
כשמשתמשים בבעיה בטוחה, לפעמים הקרום העליון מתגלה כאילו יש בו בועת אוויר - זה פשוט יורד וזהו, זה כל כך דק
גנאדי
תחת אוויר קצר

- הבצק אינו מעורבב היטב או לא מנופח מספיק במהלך מחזור הלישה. ככל הנראה מדובר בבעיה חד פעמית, אך אם זו תחזור על עצמה, נסו להוסיף כף מים לבצק - זכרו, השתמשו בכמות זו בעתיד. (בעת החלפת קמח או שמרים, ייתכן שתידרש אותה התאמה).

לקרוא - https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_content&task=view&id=56&Itemid=1
רְהִיטִים
כן, באופן עקרוני, לדעתי, המדידה שלי הייתה היפראקטיבית, עכשיו חבילה אחרת קצת חלשה יותר, אין יותר מזה

אבל זה לא ממש הפריע לי, זה ירד ובסדר, נאכל גם את הקרום וגם בלי את הקרום
מנהל

יעד סופי של הבדיקה.

(מתוך ספרו של Auerman L. Ya. "טכנולוגיית ייצור המאפיות)

בתהליך יצירת חלקי בצק נעקר מהם כמעט לחלוטין פחמן דו חמצני (פחמן דו חמצני). אם חתיכת הבצק שנוצרה מוכנסת מיד לתנור, אז הלחם ייצא עם פירור צפוף, מאוד משוחרר, עם קרעים וסדקים בקרום. כדי להשיג לחם עם פירור משוחרר היטב, חתיכות הבצק שנוצרו הוכחות.
עבור חתיכות בצק חיטה שכבר עברו את ההגהה הראשונית, זו תהיה ההגהה השנייה, האחרונה. עבור חתיכות בצק העשויות מבצק שיפון, זו תהיה ההגהה הסופית הראשונה ויחד עם זאת.
במהלך ההגהה הסופית, התסיסה מתרחשת בחתיכת הבצק. הפחמן הדו-חמצני המשתחרר בתהליך זה משחרר את הבצק ומגדיל את נפחו. עם הגהה של פיסות בצק למוצרי האח על גבי לוחות או יריעות, במקביל לגידול בנפח החלקים, צורתם משתנה: הם מטשטשים במידה פחות או יותר.
בניגוד להגהה ראשונית, ההגהה הסופית צריכה להתבצע באווירת אוויר בטמפרטורה מסוימת (בטווח של 35-40 מעלות צלזיוס) ולחות יחסית (בטווח של 75-85%). טמפרטורת האוויר המוגברת מאיצה את התסיסה בנתחי הבצק המשוטטים. יש צורך בלחות יחסית גבוהה מספיק כדי למנוע היווצרות של סרט מיובש - קרום על פני חלקי הבצק.
הסרט המיובש (קרום) בדרך כלל נשבר במהלך הגהה או אפייה בגלל הגדלת נפח הבצק, מה שמוביל ליצירת קרעים וסדקים על פני הלחם.

המוכנות של פיסות הבצק בתהליך ההוכחה נקבעת בדרך כלל באופן אורגולפטי, בהתבסס על שינויים בנפח, בצורה ובתכונות הראולוגיות של פיסות הבצק.היכולת לקבוע נכונה את נכונותם של פיסות בצק בהגהה דורשת ניסיון ומיומנות מעשית. למרבה הצער, טרם פותחו שיטות אובייקטיביות מאומתות לקביעה זו.
אם אתה מכניס לתנור שלוש כיכרות של קמח חיטה, שאחת מהן הייתה בלתי מספקת בעליל, השנייה רגילה והשלישית הגהה עודפת, אז לאחר האפייה הכיכרות הללו יהיו שונות זו מזו באופן חד.
כיכר חסרת הוכחה תהיה כמעט עגולה בחתך, כיכר אטומה רגילה תהיה מעט אליפסה, תהפוך למעוגלת מהקרום התחתון לצדדים, וכיכר מוגנת יתר תהיה רופפת ושטוחה מאוד. בנוסף, יש בדרך כלל סדקים שללחם מוגן, שדרכם הבולט לעיתים הפירור.
לחם רדוד עם הגהה לא מספקת קרום עליון מעוגל מאוד, נקרע בדרך כלל לאורך הצדדים או דפנות הצד; במקרה של הגהה מוגזמת, להפך, הקרום העליון הוא קעור באמצע. בנוסף, עם בצקים קשים (גם לחם וגם לחם פח), הגהה לא מספקת עלולה לגרום להפסקות בפירור.
משך ההגהה של חלקי הבצק הנוצרים משתנה בטווח רחב מאוד (בין 25 ל -120 דקות), תלוי במשקל החלקים, בתנאי ההגהה, במתכון הבצק, בתכונות הקמח ובמספר גורמים אחרים.
עלייה בטמפרטורת האוויר מ -30 ל -45 מעלות צלזיוס עם לחות יחסית של 80-85% הפחיתה את משך ההגהה ב-23-30%.
עלייה בלחות האוויר היחסית מ -65 ל -85% בטמפרטורה של 35 מעלות צלזיוס גרמה להאצת הגהה בכ -20%. האצה הגדולה ביותר של הגהה נצפתה עם עליית טמפרטורת האוויר ל 45 מעלות צלזיוס ולחות יחסית ל 90%. עם זאת, אין לשמור על הלחות היחסית מעל 85% מכיוון שהדבר עלול לגרום לחתיכות הבצק להידבק לקרשים או לכיסי העריסה במקום בו מתבצעת הגהה.
נמצא גם שככל שטמפרטורת האוויר בתא הגהה גבוהה יותר, כך יכול להיות שהלחות היחסית נמוכה יותר של האוויר. מהירות האוויר בתאי ההגהה לא צריכה להיות גבוהה מדי.
על בסיס הפרקטיקה התעשייתית והמחקר שבוצע, ניתן לציין כי משך הגהת חלקי הבצק גדל עם השימוש בקמח חזק, עם ירידה בלחות ובטמפרטורת הבצק, עם הכנסת כמויות משמעותיות של שומן וסוכר לבצק, שכבר מעכב את תהליך התסיסה, עם עיבוד מכני מוגבר של הבצק, תוך שימוש במשפרים של אפקט החמצון, עם ירידה במסת חלקי הבצק ועם ירידה בטמפרטורה ולחות הגהה.
הוזיאבקה
ויש לי גם בעיה עם הקרום, רק שהוא נסדק, אבל איך להסביר את זה, זועף פנים, אם אומר את זה, כאילו הוא עמד במקום לח. חשבתי שאני שומר את זה בכיריים הרבה זמן, אבל לא, גם אם אתה מוציא את זה אחרי 10 דקות, זה עדיין מזעף פנים.
אם מישהו יכול, אנא הסבירו מה לעשות.
מנהל
ציטוט: לרוצ'קה

אני חדש במאפייה. וכמובן, יש לי הרבה שאלות.
מצאתי תשובות לרבות מהן באתר שלך, עליהן אני מודה לך מאוד.
אבל לאחרונה (חוויית האפייה שלי היא חודש), הלחם שלי התחיל לפצח קרום, שלא היה שם קודם. ניסיתי "להשפיע" על הקמח, על יחס החמאה והסוכר ...
אך כיצד אוכל להשפיע על לחות האוויר?
ולזמן ההוכחה? אחרי הכל, הזמן בתוכנית ...
ואם תנקב את הבצק בזמן שהוא מתפח, האם זה יעזור לפחמן הדו חמצני להימלט? (רק אל תצחקו ...)
יש צורך בלחות יחסית גבוהה מספיק כדי למנוע היווצרות של סרט מיובש - קרום על פני חלקי הבצק.
הסרט המיובש (קרום) בדרך כלל נשבר במהלך הגהה או אפייה בגלל הגדלת נפח הבצק, מה שמוביל ליצירת קרעים וסדקים על פני הלחם. זהו טקסט מספרו של אוורמן.
נסו לשמן את חלקו העליון של הלחם במים רגילים ממש לפני האפייה, ובכך הגבירו את הלחות על פני הלחם.
זה המקרה. אם באמת יש הפסקות על הקרום, ולא כישלון של החלק העליון.
מנהל
ציטוט: סטלס

אין סיבה ספציפית לקריעת גגות בתשובות !!! יש רק טיפים לביצוע ניסויים בזיהוי הסיבה !! ובכן, נתנסה !!!

איך זה לא? קרא בעיון.

ככלל, הגג נקרע מקרום יבש, לכן לפני האפייה ניתן להרטיב את הלחם בעזרת מברשת במים, אין ללחם מספיק לחות לאפייה (אך לא מים בבצק).
בדרך כלל, אם בתנור, הלחם נאפה עם מגש מים בתחתיתו.
סטלים
סביר להניח שאתה צודק לחלוטין !!! אבל אתה כותב כיצד לבטל את הפגם !!! ואני מחפש את הסיבה לזעם כזה !!! הרי לפני כן (מעל 50 כיכרות לחם) הכל הסתדר לי בסדר !!! האם ברצונך לומר שזה נובע מהלחות בחדר? אבל לדעתי הלחות לא השתנתה !!!
ואיך אתה מדמיין להרטיב את גג הלחם במים בשעה חמש בבוקר? בדרך כלל אני שמה לחם על טיימר על האפייה !!
מנהל
ציטוט: סטלס

סביר להניח שאתה צודק לחלוטין !!! אבל אתה כותב כיצד לבטל את הפגם !!! ואני מחפש את הסיבה לזעם כזה !!! הרי לפני כן (מעל 50 כיכרות לחם) הכל יצא בסדר !!! האם תרצה לומר שזה נובע מלחות פנימית? אבל לדעתי הלחות לא השתנתה !!!
ואיך אתה מדמיין להרטיב גג לחם עם מים בשעה חמש בבוקר? בדרך כלל אני שמה לחם על טיימר על האפייה !!

יכולות להיות 25 סיבות, אולי 35 ... הגג פורץ מהקרום היבש, וזו לא בהכרח הלחות של החדר, זה יכול להיות בגלל קמח, מים וכו '. זה אומר שהקרום הקטן שלך לא כמו משהו.

אתה שהתקני המדידה הותקנו כדי לדעת אם הלחות השתנתה. עכשיו אביב, לח בחוץ, בחורף זה יכול להיות יבש יותר, + מזג האוויר מעל פני הים ...

אין לי מושג איך תרטיב באופן אישי גיבן במים בשעה 5 בבוקר, אם לא אהבתי לחם עם קרום מפוצל, הייתי אופה לחם נוסף, שמרכיביו אינם משפיעים על יובש הגיבנת, או שהייתי אוכל את הלחם הזה, מכיוון שזה אני באופן אישי. הגיבנת בכלל לא מפריעה, להפך, זה מעניין.
מי אמר שמדובר בנישואין של לחם שאסור לאכול?
לדעתי, איש עדיין לא מת מזה, עדיין לא היה מידע כזה בטלוויזיה.

מנהל
כשאני אופה גליל לבן בתנור, אני חותך אותו במיוחד במעגל, כשאופים אותו סדקים ונראים חריפים מאוד, איש עדיין לא אמר על זה "פי", כולם אוהבים את זה.
ראה כאן
https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&Itemid=26&topic=3300.0
סטלים
כבר כתבתי שמצד אחד גג הלחם שלי מפוצץ. אחרי הרבה ניסויים מצאתי את הסיבה !!! והסיבה היא קשיות המים. בתחילה נאפה את הלחם שלי עם גג רגיל, אבל את הלחמים האחרונים, ללא יוצא מן הכלל, השיגו עם גג שבור !!! וזאת למרות שלא שיניתי את המוצרים הראשוניים לאפייה, מכיוון שהיה לי במלאי והרבה.
בדירה שלי יש פילטר לטיהור מים עם יחידת ריכוך מים. היחידה (המרככת) הזו מיצתה את המשאב שלה ולא שמתי לב לזה בזמן !!! עכשיו התחדשתי לגוש הזה ועכשיו יש לי את כל (5 החלקים) של הלחם האחרון עם גג רגיל. לצורך הניסוי ניסיתי לאפות לחם נוסף במים ללא סינון, והלחם הזה התגלה כגג מקופל לצד אחד.
נמצאה סיבה !!!
מנהל

מינרלים משפרים את הגלוטן ולכן בצק שמרים מבושל על מים קשים, הם יהיו חזקים ואלסטיים. בצק כזה לא נמתח כשגזים מתרחבים. ואם הוא נמתח, הוא משחזר במהירות את צורתו המקורית. בצק מבושל על מים רכים, לעתים קרובות רכים ודביקים. באופן אידיאלי, המים לאפיית לחם לא צריכים להיות רכים מדי ולא קשים מדי.
אם המים קשים מדי או רכים מדי, ישנן מספר דרכים לפצות. הדרך הראשונה היא להוסיף מזגנים מיוחדים המיועדים למים קשים או רכים. מזגני מים רכים מכילים מלחי סידן (כגון סידן גופרתי). הם מגדילים את תכולת המינרלים במים. מרככי מים קשים מכילים חומצות המונעות אינטראקציה של מינרלים עם גלוטן.
יוליצ'קה
סלח לי, יש לי הנחה פרועה לחלוטין, אבל הכל יכול להיות ... והכל לא תלוי במתח ברשת (ליתר דיוק, בזינוק). זה לא סוד שרשתות החשמל שלנו כל כך שחוקות ולכן ירידת המתח כבר נורמלית. שמתי לב שעם ירידה כזו הזמן לחימום מים בקומקום או במיקרוגל, ומכיוון שב- HB הזמן קבוע, הטמפרטורה של גוף החימום עשויה פשוט לרדת (בכמה שברים של מעלה, אבל אבל הטמפרטורה תלויה בהרבה. רק אל תקלל יותר מדי אם אני טועה, אבל ביטאתי את הנחת הגרסה שלי.
מנהל

למרבה הצער, אנחנו תמיד רוצים לראות עקביות בכל דבר. כולל בלחם אפוי, אבל מסתבר שהוא אורגניזם חי. נישואין או ליקויים בלחם תלויים במאות סיבות שאיננו יודעים עליהן, ולעתים איננו מנחשים.

קודם כל, קרא בקצרה כאן:
פתרון בעיות אפשריות באפיית לחם
https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_content&task=view&id=56&Itemid=1


ובכן, לחם לא יכול להיות זהה כל הזמן, הרבה דברים משפיעים עליו מבחוץ ובתוך הבצק עצמו. עליכם לדעת את הסיבות לחסרונות, לצבור ידע בנושא ולנסות לחזות בעת האפייה.
פוגסקה
קורע מגג הלחם? אתה יכול להילחם בזה! אנו מראים מעט דמיון והגג שלך מקבל חלק עליון של מחט, זה היה הניסוי הראשון, רק בשיטת סבתא שלי עשיתי מספריים קטנות, אבל אילו דוגמאות אפשר "לרקום" על הגג !!!

P1060887 2.jpg
קורעת את גג הלחם
מנהל

הגג יכול להיסדק מהעובדה שהדירות יבשות מאוד, הם מתחממים עכשיו מאוד, גם לחם תלוי בזה.

נסו לפני האפייה (בסוף הגהת הבצק), הרטיבו בעדינות את כיפת הבצק המוגן במברשת לחה מעט עם מים, אך עשו זאת במהירות.
צֵל
שלום לך האופים!
אז זה הגיע אליי ההתקפה הזו התרחשה בהתחלה
אני חוטא על הקמח שלקחתי אותה בפעם הראשונה - KVARTAL

SDC10157.JPG
קורעת את גג הלחם
צֵל
שלום לך האופים!
נורא פשוט

SDC10158.JPG
קורעת את גג הלחם
מנהל

חסרה לך נקודה חשובה אחת. יצרנית הלחם היא מכונה אוטומטית ומבצעת באופן מצפוני את התוכנית שנקבעה במשך שעות ודקות, כך שהאפייה מסתיימת בזמן ובזמן. והיא רחוקה .... לא משנה מה ואיך הניחו אותו, הבצק בשל לגמרי או בשלים יתר על המידה, ומה מזג האוויר מעבר לים.

ושבירת הקרום, כמו שלך, פשוט לא נובעת מאיכות המוצרים, אלא מרגע שהבצק מוכיח.

בתנור ניתן לתאם תהליכים אלה בעצמך.
פאקאט
נכון, לא הגרזן חותך, אלא הנגר ...
עכשיו, אם יש זמן, אני אופה את כל הלחם בשני שלבים, לוש
במצב "בצק" - 30 דקות, ואז מעמד ארוך, אני צופה איך הוא מתפחה במשך 1 - 3 שעות, אני רואה שהבצק בשל לגמרי,
אפייה 45 - 65 דקות תלוי בלחם הרצוי.
ואתה לא צריך תנור ...
פאקאט
צֵל, אתה לא יכול להיכנס לאותו נהר פעמיים ...
רק נראה שהכל כמו תמיד, הוא עדיין משתנה, יום אחר, לחות וטמפרטורה שונים, לחץ שונה, אפילו המים מהחשמל כמעט זהים. אפילו מצב הרוח שונה, אבל הלחם מרגיש הכל, הוא חי. אז אתה צריך להסתגל, בכל פעם מחדש, לתנאים משתנים. מבחינתי הפרמטר העיקרי הוא קולובוק ואינטואיציה שמגיע עם ניסיון, רק אתה צריך לנתח את הטעויות שלך ולתקן אותן בפעם הבאה.
צֵל
שלום לך האופים!
לא רצה למלט את גלי התמונות מיותרות: אדום: אבל עדיין!
כתבתי על הכישלון שלי \ תמונות מצורפות \
וחטא על קמח KVARTAL וכנראה לא לשווא הנה הלחם של אתמול מ
קמח מתכון של PATERSON עד גרם זהה, ואיש הג'ינג'ר נראה ומרגיש אותו דבר
אני לא זוכר את הלחץ והטמפרטורה, אבל כנראה שב- 8 בפברואר משהו כזה והיו גם מים במערכת אספקת המים, בתקופה זו מצב רוחי השתנה כשאפיתי לחם בלבד (
תוצאה כמו שאומרים על הפנים

SDC10176.JPG
קורעת את גג הלחם
צֵל
שלום לך האופים!
כנראה שהחבילה שינתה אותי
לקחתי את זה בשביל מצב הרוח
ודרניצקי עכשיו קיבל את זה ו
נסדק ושוב המתכון המאומת לגרם לא שינה דבר
ולא עמד

SDC10181.JPG
קורעת את גג הלחם
צֵל
שלום לך האופים!
לא שם לב שכעת ניתן לבצע קבצים מצורפים רק 33MB \ מוקדם יותר 128
באופן גלוי יותר כאן

SDC10186.JPG
קורעת את גג הלחם
צֵל
שלום לך האופים!
fugaska מכבד ומכבד אותך, אבל כל הבדיחה היא שהכל בתכנית הם אותם מוצרים, אותה הגהה
לישת בצק 1 - מכובה
2 תכניות להשלמת בצק
3 אפייה שעה 10 דקות
פוגסקה
ובכן, באופן אישי, יש לי שתי דרכים להתמודד עם קרע בגג:
1. לאחר הלישה השנייה, אני מוציא את הבצק מהדלי, מוציא את הבוחש ומניח אותו בחזרה מעט בידיים. לאחר מכן, כעבור כחצי שעה (10-15 דקות לפני תחילת האפייה), אני משתמש במספריים בכדי לחתוך סביב היקף הלחם ופס אחד במרכזו. כתוצאה מכך, אני מקבל קיפוד סומק מאוד חמוד
2. אני עושה את הלחם קשוח, קצת יותר ממה שההוראות מציעות, מדובר על כ -400 מ"ל נוזלים ו -700 גרם קמח. בעוד שכמות השמרים היא 1.5 כפית, והסוכר הוא רק כף אחת. l. לחמניה כזו (במובן הגג) מספיקה למדי לשמן במים, חלב או קפיר ממש לפני האפייה - לא משנה מה, העיקר יותר, על מנת להגביר את האלסטיות
והכי חשוב, אם איכות הלחם המתקבל מעולה כאשר קורעים את הגג, אז באופן אישי זה בכלל לא מפריע לי! אני לא אופה את זה בתערוכה אם אלך לבקר עם לחם, אז אני אשמח קצת יותר מאשר לעצמי
פוגסקה
בהחלט יכול! סוכר עוזר לשמרים לעלות טוב יותר וזה קורע לנו את הגג! נהגתי גם לשפוך עוד סוכר, אבל המשפחה שלי כל כך נדנדה לי שעכשיו הם הפחיתו את המינון בחצי עכשיו הם לוחצים עליי כדי שאוכל להכין להם לחם על המים - אתה מבין, הם רוצים לחם שולחן, לא לחמניה לקינוח !!! אז אתה צריך לאפות שתי כיכרות כל אחת - אחת לעצמך ולילדים, והשנייה לבעל ולאם
צֵל
שלום לך האופים!
fugaska אני איתך
עליכם לאפות שתי כיכרות כל אחת - אחת לעצמכם ולילדים, והשנייה לבעל ולאם
לצערי \ בזמן \ אין לי את ההזדמנות להיפטר ולמען זה
אני אופה משהו ממוצע כדי שכולם יאהבו את זה
אבל אתה צודק, אנחנו לא אופים לחם להצגה
פוגסקה
מחמצת פירושה נסיון חזק לפני האפייה, בערך 15 דקות, ללוש את הלחמניה בידיים, זה אמור לעזור
סבט לאנה
יש לי שאלה: האם התוספים בבצק (סובין, או פתיתים) משפיעים על העובדה שהקרום אינו נסדק, אך ככל שהוא עולה מצד אחד, אולי התוספים הללו משפיעים על עובי הבצק והסדקים מכך ?

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם