לחמניה צרפתית עם סובין

קטגוריה: לחם מיוחד
לחמניה צרפתית עם סובין

רכיבים

בצק:
מים חמים 160 מ"ל
שמנת חמוצה 40 גרם
סוּבִּין 25 גרם
קמח חיטה, c / z 100 גרם
קמח חיטה פרימיום 100 גרם
שמרים יבשים 2 גרם (1/2 כפית)
------------------------------
בצק:
חלב 120 מ"ל
קמח חיטה פרימיום 150-160 גרם
סוֹלֶת 30 גרם
כל הבצק
סוכר 17 גרם
מלח 6 גרם
חמאה 10 גרם

שיטת בישול

זוכרים את "הצרפתייה" הטעימה במאפייה סובייטית? טו, תמורת 7 אגורות, עם צדפה מפורסמת, קרום פריך דק, קרם וטעם פירור עדין עדין? ואז הוא נודע בכינוי "הלחמניה העירונית". הנה המתכון הזה עליה. אבל לבריאות פיתחתי מתכון עם סובין וקמח מלא. ולאוהדים את זה, לבן, לחמניות מקמח פרימיום, כתבתי מתכון מקמח לבן.
קרע חתיכה מהקסם הזה, אבל עם חלב מקרטון חלב משולש ל -16 קופיקות או עם קפיר ... .. מממממ .... כן, זה המתכון לרולדה ההיא. זכור:
כדורים, יפהפיות, רגליים, צוערים,
ואלביו של שוברט, והמחץ של רול צרפתי,
אהבה, שמפניה, שקיעות, סמטאות,
איזה ערב מענג ברוסיה.
את הכיכר מכינים עם בצק צרפתי טיפוסי - בז '. אך במקרה של קמח c / z וסובין, זה כבר לא ביגה, אלא בצק סמיך (בצק מחמצת כמעט), מותסס בטכנולוגיית ביגי. את הסובין יש לטגן מראש 8-10 דקות במחבת יבשה, זה ישפר את הטעם והארומה, יעניק להם תווים אפויים באגוזים. שמנת חמוצה היא (מכל אחוזי שומן) שתעניק ללחם טעם קרמי אופייני ותשמש כחלק החלב התוסס של המחמצת. אבל אתה יכול לשנות את הרכב הנוזל ל- 120 מ"ל מים + 80 מ"ל קפיר או מי גבינה מקוטג 'או גבינה.
לחמניה צרפתית עם סובין
מערבבים הכל ולשים בצק צפוף למדי. שים במיכל עם מכסה או בשקית ניילון והעלה לעלות בטמפרטורה של 30 * צלזיוס, ואחריו תסיסה במקרר על פי כל תכנית הנוחה לך:
ב 30 * C 4 שעות - במקרר 5-6 שעות;
ב 30 * C שעתיים - במקרר למשך 8-10 שעות;
ב 30 * C שעה - במקרר למשך 12-14 שעות.
כדי לקבל 30 * צלזיוס, אני בדרך כלל שם את המכולה בקערת המולטי-קוקר על תיקון וקובע 30 * צלזיוס למספר השעות שנבחר.
לחמניה צרפתית עם סובין
במהלך תקופה זו מחמצת בצק-בצק מוכפלת והכל מכוסה בועות. שעה לפני לישת הבצק, הוציאו את המכל מהמקרר להתחמם בטמפרטורת החדר. במקביל אנו לשים את קמח הבצק לצורך מה שמכונה אוטוליזה.
לחמניה צרפתית עם סובין
מערבבים חלב קר, סולת וקמח לפני שילוב ומשאירים לשעה לאוטוליזה. לאחר שעה מוסיפים את כל שאר מרכיבי הבצק ולשים בצק חלק, אלסטי, רך למדי, אך כמעט לא דביק. אני מקצה זאת ליצרן הלחם. השאירו אותו לתסיסה מתחת לסרט למשך 140-150 דקות. במהלך תקופה זו, נמתח-קפל-עגול פעמיים.
לחמניה צרפתית עם סובין
מניחים את הבצק על משטח מקומח, מחלקים לשני חלקים, בערך 360 - 370 גר 'כל אחד, מעגלים כל חלק ומשאירים על הטופס המוקדם למשך 10 דקות תחת ניילון.
לחמניה צרפתית עם סובין
ואז בצע את הדפוס. לשם כך יש למתוח בזהירות כל ריק - לקפל אותו ל"מעטפה "ולגלגל אותו לגליל מהודק למדי, לחדד היטב את קצוות הגליל ולתת לריק צורה של ציר. הניחו על הקלף עם התפר כלפי מטה והשאירו להגהה סופית במקום חם בלי סרט במשך 45-50 דקות, כבר לא.
לחמניה צרפתית עם סובין
הפעל את התנור לחימום של עד 230 * C מראש. החסר מתאים היטב. בצע חתך צדדי בעומק 1 ס"מ לפחות, תוך שמירה על התער כמעט מקביל למשטח השולחן, זה יאפשר להרכב האופייני להיווצר.
אופים בתנור שחומם מראש ל- 230 * צלזיוס למשך 15 דקות עם קיטור ועוד 20 דקות על 200 * צלזיוס ללא קיטור. ניתן לאפות בקלחת במשך 15 דקות מתחת למכסה ו -20 דקות ללא מכסה.אם אתה אופה עם כיכר אחת, אז ב 200 * צלזיוס, לא אפה 20 דקות, אלא 30-35 דקות.
לחמניות אווריריות, ריחניות ובריאות עם סובין וקמח דגנים מוכנים! פירור עממי אוורירי עם ארומה אגוזית שמנת וקראסט פריך ..... ממממממ ..... !!!

לחמניה צרפתית עם סובין
לחמניה צרפתית עם סובין
לחמניה צרפתית עם סובין
לחמניה צרפתית עם סובין

הערה

תסיסה קרה ממושכת בנוכחות פלורת חלב מותססת וצליית סובין הופכת חומצה פיטית מקמח וסובין לצורה זמינה ביולוגית, מקדמת הפעלה מוחלטת של אוליגו- ודו-סוכרים של FOODMAP, משפרת את מבנה, טעמם וארומת הלחם.
ועכשיו המובטח מתכון ללא סובין ועם קמח פרימיום... לפעמים אפשר גם לאפות מקמח פרימיום. אה, איזה פירור עדין ועדין עם ארומה שמנת יש לה!
אופרה:
מים חמים 110 מ"ל
שמנת חמוצה 40 גרם
קמח חיטה 220 גרם
שמרים יבשים 2 גרם
בצק:
חלב 120 גרם
קמח חיטה, פרימיום 190 גרם
כל הבצק
סוכר 17 גרם
מלח 6 גרם
חמאה 10 גרם
מים עם שמנת חמוצה ניתן להחליף גם במים עם קפיר או מי גבינה, אבל אני לא מייעץ, יהיו תמציות שמנת פחות. מבשלים באותה צורה. צרו את החסר בידיים רטובות לפני ההגהה הסופית, כך הכיכר תהיה חלקה יותר. אופים ב -250 * צלזיוס עם אדים או בקלחת למשך 15 דקות וב -210 * צלזיוס ללא אדים (או פותחים את מכסה הקדרה) למשך 15 דקות נוספות אם 2 גלילים או 25 דקות אם כיכר אחת. תראה, איזה פירור אוורירי. ואיזה ארומה ... ... מממממממ!
לחמניה צרפתית עם סובין
לחמניה צרפתית עם סובין
לחמניה צרפתית עם סובין

קראס-וולאס
איזה יופי!
תודה! מאוד מעורר תיאבון!
francevna
לינאדוק, לינוצ'קה, איזה מתכון נפלא, לחמניות טעימות ושטופות שמש!
אז רציתי לחזור לנעורי.
טרישקה
כמה היא חייכנית, מתי אגיע ללחם שלך ...
תודה על היופי, לקחתי את זה.
טטיאנה 1103
לינאדוק, בזמן שהתכוונתי לאפות "פורטוס" יש לך לחם חדש בזמן תודה רבה על לחמים טעימים כאלה אני בהחלט אאפה
לינאדוק
אולגה, הכל, קסיושה, טטיאנהתודה לכן בנות! אופים, לא תתחרט! וזה בכלל לא מבלבל.
קורסיקה
לינאדוק, הלחם נאה!
המתכון עדיין מסומן בסימניות. תודה .
מיראבל
סימניה, בהחלט!
קראס-וולאס
לינאדוק, לינה! תודה על המתכון של לחמניות נהדרות!


יצא לא מאוד יפה (שרוף יתר על המידה), אבל טעים מאוד !!! הפירור הוא פתוח, הוא נמתח מעט, הקרום, לעומת זאת, לא מתרסק כי הוא התרכך מתחת למגבת בן לילה. אבל בשבילי - מה שאתה צריך!
לחם ריחני מאוד! מצא חן בעינינו!

לינאדוק
אולגה, גבר נאה !!! ורשת דייגים! יצא ילדה חכמה נהדרת!
קראס-וולאס
תודה, לינה! אני שמח ל !
VGorn
לינאדוק, לינוצ'קה, אני כנראה "טיפש". שלב 3 ו- 4. היכן להוסיף את המבשל? כתוב לחמם את הבצק, ובמקביל את הקמח לאוטוליזה. ואז מערבבים את קמח הסולת והמים. וכבר הבצק. ואיפה להוסיף בצק?
לינאדוק
כשלוחשים את הבצק ואז מוסיפים. הבצק יכלול סולת עם קמח, בצק מחומם, מלח, סוכר, חמאה, נפוחים ב"אוטוליזה ".
VGorn
לינאדוק, תודה.
מתחיל
תגיד לי למה הסובין כשה ts כבר מכיל אותם?
לינאדוק
כמות הסיבים הנדרשת לתפקוד תקין של חיידק המעי, ולכן של כל האורגניזם, וכמקור לויטמיני B, גדולה למדי. מה שאינו כלול בקמח c / z אינו מספיק. לכן, אנו מוסיפים בצורה של סובין.
נסטסיה 78
איזו בחורה חכמה את! איזה לחם יפה! ואפילו עם סובין! תודה על המתכון!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם