לחמניית חמאה (יצרנית לחם)

קטגוריה: לחם שמרים
לחמניית חמאה (יצרנית לחם)

רכיבים

ביצים 2 יח '
חמאה 150 גרם
קפיר 60 מ"ל
מלח כפית אחת
סוכר 3 כפות. l. (החלפתי מעט מהסוכר בווניל)
קמח 360 גרם
גבינת קוטג 100 גרם
שמרים 2 כפית
גלוטן כפית אחת

שיטת בישול

  • טען את כל הרכיבים ב- CP והפעל את תוכנית הלחם המתוק. עקוב אחר הקולובוק - עליו להיות רך ואלסטי.

  • אפשר עם צימוקים, אבל לא היה לי ביד, אז הוספתי גבינת קוטג '. שלטתי בתהליך הערבוב, מכיוון שלא ניסיתי לאפות עם גבינת קוטג 'לפני כן. התוצאה עלתה על כל הציפיות

המנה מיועדת ל

משקל 750 גרם

תוכנית בישול:

תוכנית 4 (עבור Moulinex OW3000)


P3.jpg
לחמניית חמאה (יצרנית לחם)
צֵל
שלום לך האופים!
ברצוני להבהיר עד כמה היה צורך לשים את עוזום
קאווה
בכנות, אני עושה את זה בעין ובכן, עם קומץ טוב בוודאות (צימוקים, כמו פרג, לא קורים הרבה)! רק לא להשרות! אני זורק צפצוף (ל- HP שלי אין מתקן)
זטה
אשמח לנסות את הלחמניה הזו. אבל כמה אופה מתחיל אני רוצה להבהיר:
1. מה תכולת השומן בגבינת קוטג ', קפיר? או שזה הכל אותו דבר?
2. האם קיימת אלטרנטיבה לתוכנית בפנסוניק 255?
אמהות
ציטוט: זטה

אשמח לנסות את הלחמניה הזו. אבל כמה אופה מתחיל אני רוצה להבהיר:
1. מה תכולת השומן בגבינת קוטג ', קפיר? או שזה הכל אותו דבר?
2. האם קיימת אלטרנטיבה לתוכנית בפנסוניק 255?

תכולת השומן של גבינת קוטג 'וכפיר חשובה רק במקרה של דיאטה מבחינתי, כך, השמן יותר, הטעים יותר. איכות הקולובוק לא תושפע במיוחד. הדבר היחיד שחשוב הוא האיכות של גבינת הקוטג ', כלומר איזה סוג של גבינת קוטג' רגילה או זהה לזה שבצינורות שנמכרו בעבר. כאן תצטרך להסתכל על הלחמניה.

בפנאס אפשר לאפות במצב רגיל או תזונתי, עדיף על רגיל, לשים קרום בהיר או בינוני, הרבה אפייה - זה יכול להישרף על קרום כהה.
קינובקה
:) זה מושך אותי להכין לפי המתכון שלך, למרות שיש לי את אותו תנור, בבקשה תגיד לי, האם אפשר לעשות הכל לפי המתכון, אבל בלי גלוטן ?? (זה פשוט לא שם ואני לא יודע איפה לקנות אותו) לא ניסית את זה? זה יעבוד?
קאווה
קינובקה, כמובן שאתה יכול לעשות את זה בלי גלוטן. :) פשוט בחרו קמח עם תכולת גלוטן גבוהה (מצוין בדרך כלל על האריזה).
פרוקן בוק
קאווה , חופן צימוקים במקום גבינת קוטג '? או פשוט להוסיף?
קאווה
פרוקן בוק, רק תוסיף
פרוקן בוק
קאווה אפה את הלחמניה שלך היום. אהבתי את זה מאוד. הילדים רצו ונשכו, ואני הייתי מותש בדיאטה. אבל ניסיתי חתיכה רוח פסחא מבושמת להפליא, ממש. מה אתה חושב, אם הקומפוזיציה הזו תהיה לישה במצב TESTO, אפשר יהיה לעשות ממנה צמה או, נניח, עוגות גבינה? אני חושב שזה אפשרי, אבל אני לא נסיין במטבח מטבעי, אני אוהב עצות.
קאווה
פרוקן בוק, אני שמח מאוד שאהבתם את זה באמת לטעמכם - כמו כפה. אני חושב שאפשר להכין לחמניות לעוגת גבינה ומוצרים דומים גם מהבדיקה הזו (אבל עדיין לא ניסיתי אותה בעצמי)
סבטל @ נקא
לבסוף הגעתי ללחמנייה הזו. אבל הגג שלי נפל מעט בגלל אשמתי, הוא התחיל לברוח מהדלי - הייתי צריך לעשות מעשה. אבל זה לא השפיע על הטעם בשום צורה שהיא. והריח היה מדהים. תודה על המתכון.
לחמניית חמאה (יצרנית לחם)

לחמניית חמאה (יצרנית לחם)
קאווה
סבטל @ נקא, אני שמח שעשית את זה ואהבת! והעלייה במאפין הזה - היו בריאים!
פרוקן בוק
ובאתי שוב לשבח את כיכר הקווינה. מאוד מאוד טעים! אתמול לישתי אותו במצב בצק, חשבתי להכין כיכר. אבל הבצק מאוד שמן, ממש לא מתאים לזה, ולכן הכיכר לא יצאה. ומה שקרה נאפה בתנור. פשוט נהדר! אין מילים! זה רק מפתיע מדוע אני כמעט לבד כאן נאנח.

IMG_0149.JPG
לחמניית חמאה (יצרנית לחם)
קאווה
פרוקן בוק, תודה על המשוב הנעים.זה תמיד נחמד אם המידע שלך יכול להיות שימושי לאחרים. אני בעצמי אופה לעתים קרובות את הלחמניה הזו - וזה באמת יוצא טוב (בפעם האחרונה שאפילו התפחתי כמה כפות מחמצת צרפתית) - חורים וארומה כאלה היו
ניתן לצפות במתכון לגליל המחמצת הזה כאן .
פרוקן בוק
ואני עדיין מייסרת את גליל הקווינה. אתמול אפיתי פשטידה מהבצק הזה. מילוי: משמשים, דומדמניות, קליפת לימון, פקטין וסוכר. הוספתי הל לבצק, למעט ונילין. הריחות היו שם - אתה יכול למות. יצא טעים, אפילו מאוד, אבל מראה הפשטידה סובל והתברר שהוא עמוס במילוי. אנסה לעשות זאת אחרת, אולי אפילו היום.

IMG_0174.JPG
לחמניית חמאה (יצרנית לחם)
קאווה
פרוקן בוקהעוגה שלך נראית יפה מאוד בתמונה. ועל חשבון המילוי אתה צודק - צמצם מעט את כמותו, ואז הבצק יתפח גבוה יותר. עשית את הרשת מעל עם גלגלת הנס שלך?
פרוקן בוק
קאווה , כן, מלמעלה עם גלגלת נס. ונחש שלוש פעמים למה אני מראה את העוגה כל כך פלרטטנית לרוחב.
קאווה
פרוקן בוק, התרגזת עליי בגליל שלי. : ד אתמול אפיתי, רק שיש לי את זה כאן https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=13266.new#new

המחמצת הולכת וגדלה - אין לי זמן לעבד אותה, ולכן אני מוסיפה אותה לכל מקום. האם אתה עדיין לא מתפתה לחמץ?
Tatjanka_1
הנה אני עם תודה קאווה, הלחמניה מאוד טעימה, שמנת, היא פשוט נמסה בפה

DSC06245KL20.JPG
לחמניית חמאה (יצרנית לחם)
-אלנה-
שלום לכולם! אפיתי לחמנייה אתמול. הייתי צריך אחד גדול, ספרתי והגדלתי הכל ב 1/3. אבל היה פחות שמן, אז הכנסתי יותר קפיר. גבינת הקוטג 'הייתה ללא שומן מהאריזה, שמתי 2 ביצים (היה צורך ב -2 ו 1/3). גם עם שינויים כאלה, הכיכר התגלתה כטעימה להפליא. לא הספקתי לצלם, כי הפירור הלך לבסיס של "ביסקוויטים" (בתי לומדת לעבוד עם מסטיק, הכינה עוגות במתנה). אבל קיבלתי את הקרום. תודה רבה על המתכון
la_sotte
ציטוט:

לא הספקתי לצלם, כי הפירור הלך לבסיס של "ביסקוויטים" (בתי לומדת לעבוד עם מסטיק, הכינה עוגות במתנה).
אלנה, זה יהיה מעניין מאוד אם תספר ביתר פירוט על השיעור של בתך. איזה סוג של מסטיק? מהן העוגות?
-אלנה-
la_sotte, בתי החליטה ללמוד קונדיטוריה. והמסטיק צריך להיות ב"טריקים קולינריים ", ג'לטיניים.
אלבינה
ומה הבצק של הגליל הזה? האם ניתן לפסל ממנו לחמניות
UmpaLumpa
עכשיו הלחמנייה הזו מסתובבת ולושה לי בכוח. בואו ננסה)) עם זאת, הייתי חכם, בגלל הריקנות של המקרר. היא פיסלה ממה שנמצא. חלק מהניקוז. היה צריך להחליף חמאה במרגרינה, חלקם בירקות, אך המשקל הכולל היה 150 גרם. לקחתי שמרים לאפייה, המסתי אותם במים חמים וערבבתי אותה עם קפיר (לכן, רק 50 מ"ל של קפיר). אבל הלחמנייה חמודה מאוד, רכה, לא צפופה, עם גרגירי גבינת קוטג ', כשנוגעים בה, אתה יכול להרגיש שומן חמאתי. הבצק נראה פלסטי, אני חושב שאפשר לעוור ממנו משהו, רק שהוא יהיה שומני מאוד לידיים שלך)) אבטל את הרישום בהמשך מה יקרה)
אלבינה
UmpaLumpa, אלנה, מה קרה?
UmpaLumpa
אה, סלח לי שלא עניתי) אני אפיתי) הלחמניה נפלאה, עכשיו אני שוב אופה אותה. אבל עדיף לא לסטות יותר מדי מהמתכון, הפעם אני מנסה בלי ניסויים. אהבתי את זה פחות על מרגרינה מאשר על חמאה. בחמאה יש בושם קרמי ועדין מאוד בפירור. אלא אם כן אין גלוטן בבית.
קאווה
אפו לבריאותכם. : היי: הכיכר רכה מאוד. החברים שלי אפילו אופים אותה לחג הפסחא
לנצ'יק-אטאס
שלום! ילדים רוצים לחמניה מתוקה, אם האפייה לפי המתכון שלכם מתוקה, או שמא תוכלו להגדיל מעט את הסוכר כדי שיהיה מתוק יותר? אין צימוקים בבית ((אצלו זה בהחלט יהיה מתוק יותר ...
קאווה
לנצ'יק-אטאסכמובן שאפשר להוסיף עוד סוכר. מסתבר שזה עשיר, אבל לא הייתי קורא לזה מתוק במיוחד. וכן, אתה צודק לחלוטין, צימוקים מוסיפים מתיקות נוספת. אני מקווה שהמשפחה שלך תאהב את התוצאה.
לנצ'יק-אטאס
באופן כללי, מכיוון שאני מתחיל בעסק הזה, החלטתי לא לשנות שום דבר במתכון בתור התחלה, הדבר היחיד שלא היה לי גלוטן והייתי צריך להוסיף קצת קמח. איש הג'ינג'ר התגלה כמסודר, הבצק עלה היטב. אפיתי אותו בתכנית הראשית, והדבר היחיד הוא שלא הגדרתי את משקל הגליל כהלכה, כתוצאה מכך - הקרום כהה! אבל!!!! הלחמניה מדהימה !!!! הקרום רך, פריך, הפירור רך ושופע, הטעם מעט מתוק! כולם אהבו את זה מאוד !!! ועם חלב מרוכז - פשוט מקסים !!!
אני חושב שאם תוסיף שם צימוקים ומעט סוכר (נעלי בית ליד - זה אך ורק לטעמי) זה יהיה בדרך כלל סופר! ממש דומה לפסוצ'קה.
לנצ'יק-אטאס
לחמניית חמאה (יצרנית לחם) ככה היא הייתה בקיצוץ! זו יצירה אחידה פחות או יותר, אותה הצלחתי לחטוף כדי לצלם. באופן כללי הלחמניה הייתה מאוד חלקה ויפה, אפילו לא ציפיתי לזה !!!
קאווה
לנצ'יק-אטאסאני שמח שאהבת. אני בעצמי אוהב צימוקים במאפים. הקרום קצת כהה כי יכול היה לצאת שהלחם עדיין עשיר. בצקים מתוקים תמיד אפויים מעט כהים יותר. אבל יש אנשים שאוהבים קרום עגול יותר (כמו בעלי, למשל). אני מקווה שתתאימו את המתכון לטעמכם ותאפו אותו לא פעם.
לנצ'יק-אטאס
המתכון בהחלט נמצא בבנק החזירונים! אני אעבוד על השיפור))))))))) תודה על המתכון! אגב, הלחמניה חיה בדיוק חצי שעה))) אפילו לא הספקתי להתקרר)))))
אמור לי לא להשרות את הצימוקים - קראתי את זה, מייבש אותם במפיות לאחר השטיפה ואז מגלגל אותם בקמח, או שאתה נרדם ככה?
קאווה
אני פשוט שוטף ומתייבש היטב. אני לא מגלגל שום דבר. אני פשוט מוסיפה אותו לבצק בסוף המנה.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם