קומפוט "טרהון" (משמשים, תפוחים, אגסים, דומדמניות)

קטגוריה: ריקים
קומפוט טרהון (משמשים, תפוחים, אגסים, דומדמניות)

רכיבים

משמשים
תפוחים
אגסים
דוּמדְמָנִית
לַעֲנָה 3-5 סניפים
סוכר 1-2 כפות.
לימון לזה 1/3 כפית
מים 2-2.5 ליטר

שיטת בישול

  • אני רוצה לחלוק הכנה של קומפוט טעים ויוצא דופן מאוד, שטעמו של הטרגון שורר, ופירות-פירות יער רק משלימים אותו. מבחינה אמפירית הגעתי למסקנה שאותם פירות מתאימים שאין להם טעם בהיר ואינם מפריעים לארומת הטרגון. אני חושב שמדובר במשמשים, תפוחים, אגסים, ולמרבה הפלא, דומדמניות. פירות יער ניתן לקחת בכל פרופורציה, אתה יכול להגביל את עצמך לסוג אחד בלבד. אני מוזג כשליש מהפחית, ומבשל את הסירופ מתוק יותר מאשר אם שותים אותו מיד, באופן שהקומפוט יהיה מתוק כשהוא יוצא וניתן לדללו במים לפני השתייה. לכן, כשאני פותח פחית, אני לא מקבל 3 ליטר קומפוט, אלא 4-5.
  • אז בואו נתחיל.
  • שוטפים את הפחיות ומעקרים אותם בדרך הרגילה. אנו מבשלים סירופ ממים וסוכר. אנחנו שוטפים את הפירות, אתה יכול להסיר את הזרעים מהמשמשים, אם הזן הזה לא מאפשר זאת, אז אנחנו משאירים את זה ככה, אנחנו חותכים את התפוחים, האגסים לפרוסות. יוצקים פירות לצנצנות, מוסיפים לימון לזה, ממלאים בסירופ. אני ממלא רק 1-1.5 ס"מ למעלה, כשהוא יתקרר, יתגלה כקולבים. להתגלגל, להתעטף ולהשאיר ליום.
  • בתמונה, קומפוט מאופציות שונות
  • קומפוט טרהון (משמשים, תפוחים, אגסים, דומדמניות)

המנה מיועדת ל

לצנצנת 3 ליטר

זמן ההכנה:

20 דקות

תוכנית בישול:

צַלַחַת

הערה

נסו את המתכון הפשוט הזה ותוכלו לשכוח מהלימון והלימונדה שנרכשו. לא משנה כמה אני סיפון טרגון, זה עדיין לא מספיק לכל החורף, אבל אי אפשר לבשל משקה כזה מיובש.
אפשרות נוספת היא להשתמש בענפי לימון. הטעם יהיה שונה, אך גם מעניין
קומפוט, מנה נוזלית העשויה מפירות וגרגרים טריים, מיובשים, משומרים וקפואים, מבושלים במים ממותקים. מוגש לקינוח. קומפוט יהיה טעים יותר אם תוסיפו גרידת לימון או תפוז.

קטיה 1234
אליה_לוג,
Ale, כמה מעניין! אני אכתוב את זה במחברת שלי. תודה על הרעיון!
אליה_לוג
קטיה 1234, קטיה, לבריאותך!
מרינסטום
אה-אה, זה כל כך פוגע, בגלל שחזור כלשהו איבדתי את שיח הטרגון שלי ... איפה אוכל למצוא אותו עכשיו? .. וגם הוא היה מדהים במלפפונים!
מנהל

מרינה, בשוק לעתים קרובות אני פוגש טרגון טרי, אפילו סבתות מביאות אותו ולפעמים הן סוחרות בכמויות מיובאות.
מרינסטום
טטיאנה, כמובן, אתה יכול לחפש. אבל חבל שהיה לי משלי, חפרתי את כל החברים והחברים ונשארתי בלי כלום ...
אליה_לוג
מרינסטום, למרבה הצער, אבל עבור ריק אתה יכול לקנות מוכן בתוך צרורות. ובנחיתה חפש שיחים בסתיו או באביב, טלטל חברים, תן להם לשתף בחזרה. או לקנות שקית זרעים, אבל אני לא אוהב לגדל זרעים, השורשים אמינים יותר.
בייבי דול
אליה, היום קניתי טרגון, פשוט כי אהבתי אותו כלפי חוץ. הבאתי אותו הביתה ונחפש מה לעשות עם זה עכשיו. כבר הרבה זמן שמעתי על קמפוטיקה כזו. אני רוצה לנסות, במיוחד מכיוון שיש השנה הרבה משמשים והם זולים. יש לי שאלה. כשאני מגלגל קומפוט, אני שופך תחילה מים רותחים בצנצנות פרי למשך 20 דקות, ואז מנקז, מרתיח את הסירופ, יוצק אותו לצנצנות ומגלגל אותו. אתה שופך מיד את הסירופ ומגלגל אותו? איך מאחסנים אותו, בדירה או במרתף? אני כל כך מפחד לעשות את זה. השיטה שלי הוכחה כבר עשרות שנים. סבתא עשתה את זה, אמא, ועכשיו אני עושה. אני יושב וחושב שטרגון אפשר כנראה למזוג פעמיים זהה, זה עשב פיקנטי כמו שמיר. או שהטעם יחמיר?
אליה_לוג
בייבי דול, ג'וליה, תעשה את זה כמו פעם, (אתה יכול לעשות את זה?), אני ממלא אותו פעם אחת, שומר אותו במרתף. קראתי שלא מומלץ להרתיח טרגון, חומרים ריחניים מתאדים, אז אני שופך מים רותחים וזהו. אתה יכול לעשות שתי אפשרויות, אחת - לשפוך טרגון פעמיים ולסמן את הצנצנת, והשנייה - לזרוק טרגון לצנצנות כבר במילוי השני. אני חושב שזה יהיה טעים ככה וככה.
נילה
אליה, התגעגעתי למתכון שלך. אבל אם הייתי רואה את זה בזמן, עדיין לא הייתי עושה את זה.
השנה נותרתי ללא טרגון. בדרך כלל אני קונה חבילות בבזאר, אצל סבתות. והשנה, משום מה, לא קיבלתי את זה. אפילו המלפפונים היו צריכים להיות מכוסים ללא טרגון. והעיקר מעניין, אני יודע שמאז בשנה שעברה היו זרדים מיובשים, הסתכלתי ולא מצאתי איפה מעדתי. סגרתי את כל המלפפונים בלעדיו. ואתמול סידרתי דרך המדף בביתן ומצאתי את זה עם טרגון. היום בחרתי 3 צנצנות מלפפונים ולפחות אוסיף שם את העשב הזה.
ובמשקה שאתה כותב מיובש לא יתאים? אבל כבר נגמרו לי המשמשים, התפוחים רק התחילו לשיר, והאגס עדיין ירקרק. הנה אי-צירוף מקרים כזה בפרי הבגרות (((
3
נהדר, יש גם משמש וטרגון. בואו נעשה
בייבי דול
נליה, ספר לי על המלפפונים או דחף אותי למתכון הנכון. אנחנו מוכרים הכל עכשיו. אולי אני עובר ליד האושר!


נוסף יום שישי 15 ביולי 2016 19:27

אליהסלח לי על היציאה מהנושא.
אליה_לוג
נילה, נליה, אתה רק צריך לנסות את זה בעצמך, אולי הוא יתאים לטעם של מיובשים, תפוחים ואגסים יתאימו לשכנים. מכיוון שאין איש טרי, מדוע לא לנסות אותו? נראה לי שיש הבדל גדול בטעם בין טרי למיובש, ובתה אני אוהב יותר טרי. לקראת החורף, יבשה, אבל אני לא מרבה להשתמש בה, המחשבה כבר הבליחה להכניס חבורה למקפיא.
3, אלינה,
בייבי דול, ג'וליה, כולם בנושא! תרחון - הוא רב גווני, ובבשר, ובקלפוט, ובסלט, ובמלפפונים!
נילה
אליה, לא אהבתי טרגון יבש בכלל (בכלל לא את הארומה), ולא נותר לי הרבה ממנו. זה מהחבורה הגדולה של השנה שעברה, שקניתי והשתמשתי בה במלפפונים ובמשקאות, השאר נשארה וייבשתי אותה. היום סגרתי את המלפפונים ונשאר מעט מאוד מהם.
אם אצא לבזאר, וזה מאוד קשה לעשות עכשיו עם מפרט כזה, אז אני אסתכל ... אולי איפה אוכל למצוא טרגון טרי במכירה.
למרבה הצער, זה לא צומח אצלי, שתלתי אותו, אבל לא השתרש
יוליה, ומה לספר? אני סוגר מלפפונים השנה רק על פי המתכון הזה
קומפוט טרהון (משמשים, תפוחים, אגסים, דומדמניות)מלפפונים פריכים בבולגרית
(נילה)

אם מה שמעניין אותך ספציפית, אז שאל (בנושא או בפרסומת אישית), אענה.
ואלי עליכם.
אליה_לוג
נליה, אולי יתמזל מזלכם ונתקלתם באחד טרי ואז תנסו אותו בקומפוט. שתילה בבית היא האופציה הטובה ביותר, יותר נוח לקחת את עמוד השדרה.
נילה
אבל אני לא נתקל בשורשים נוספים. איכשהו לעתים רחוקות אנו מוצאים טרגון במבצע. ירוקים עדיין נמכרים, אך השורשים נתפסו רק פעם אחת.
קניתי אותו אז, שתלתי אותו, נראה שהוא צמח כל הקיץ, התחיל. והשנה הבאה לא קמה.
בייבי דול
אליה, דיווח! הכנתי אתמול 10 בקבוקים. הילדים נכנסו למטבח, הם מסתכלים על הבקבוקים בהפתעה והזקן שואל "זה קומפוט או שאתה סוגר את האקווריום?" כולם צחקו. אבל זה באמת נראה כמו אקווריום. נשאר קצת סירופ, טעמנו אותו והכל אישר. זה צריך להיות מוזרק בצנצנות, באופן כללי, זה צריך להיות טעים!
אליה_לוג
בייבי דול, ג'וליה, תוצאה נהדרת! אודות האקווריום - מגניב נסה גרסה אחרת עם לימון
בייבי דול
בִּירָה! לבסוף ניסינו את אקווריום הקומפוט! זה משהו !!! OOOOOOO טעים מאוד ויוצא דופן! כולם שמחו! תודה על הלימוד! אז בנות שעדיין יש ספקות, מוזמנות לעשות זאת בשנה הבאה.
אליה_לוג
ג'וליה, נחמד מאוד, שתו ותיהנו! עוד לא פתחתי אותו, אבל עדיין יש לי טרגון טרי בגינה ומשמש במקפיא, אני צריך לבשל אותו.
בייבי דול
אליהאין לי מיטות, אבל אני מפחד לקפוא לאור האירועים שלנו (ושלך). פתאום שוב לא יהיה אור. לכן, שמתי הכל בבנקים בעונה. אני כל כך רגועה יותר.
מררי
ובכן, אתה חייב! לעולם לא הייתי מנחש זאת בעצמי! אני בהחלט אנסה את זה בקיץ, תודה, אליה!
אליה_לוג
מררי, אירינה, אני ממליצה, כבר שתינו 10 בקבוקים, בשילובים שונים, ובהחלט שמתי לאורחים על השולחן יחד עם מיצים (תוצרת בית, כמובן).
אור לאנה
אייל, תודה על המתכון, אשתדל להכין אותו בקיץ הקרוב! טרגון נתקל בשוק, תצטרך להסתכל. מליסה בהחלט שם, היא צמחה כמה שנים. אנסה גם עם בזיליקום, ממש אהבתי אותו במשקה מ נילה, הוא נתן טעם וצבע יפה באופן בלתי צפוי.
אליה_לוג, כלום, מה יש קישור למתכון אחר שייתן? פשוט מאוד אהבתי גם אותי וגם את בעלי, אבל זה לא לחורף, אלא מיד לשתייה. ואת שלך מעניין לנסות לסגור בבנקים. אני בטוח שזה גם יהיה טעים מאוד!
משקה שטעמו טוב יותר מכל לימונדה
אליה_לוג
אור לאנה, סבטה, הקפד לנסות אפשרויות שונות, לעולם אין יותר מדי לפתן.
לא נגד הקישור, רבים שתו אותו, אך הם לא ניסו לסגור אותו
לסיה-ז'וק
אליה, לא רק שלקח את המתכון לשירות, אלא גם סגר כמה פחיות - עם תפוחים ודומדמניות כחולות. הארומה נהדרת גם במזיגה! תודה רבה לך!
אליה_לוג
לסיה-ז'וק, לבריאות שלך, שיהיה טעים!
כעת יש לי אפשרות עם אגסים ומשמשים.
לסיה-ז'וק
אליה, יש לנו משהו מדהים בעיר שלנו השנה! קציר המשמשים הוא כה פשוט שהוותיקים מתפלאים - מעולם לא קרה! הענפים נשברו מחומרתם, ובגלל מזג האוויר הגשום, הפירות פרצו ונרקבו ממש על העצים ... לכן, אין משמשים מקומיים, אך יבואים הופיעו שוב. יש לי גם רצון לסגור את קומפוט המשמש בטרגון ...
אליה_לוג
לסיה-ז'וק, אלנה, אם יש רצון, אז הכל יסתדר! כן, המשמש באמת בתפזורת.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם