המלח הרינג במלח

קטגוריה: מנות דגים
המלח הרינג במלח

רכיבים

הרינג בינוני 2 יח '
מים 1 ליטר
מלח רחוב 1.5 l.
חרדל 1-2 כפות. l
לְתַבֵּל טַעַם
וגטה 1-2 שעות l.

שיטת בישול

  • לפני השנה החדשה, הרבה מתכונים טעימים עם הרינג הלכו, במשך כמה שנים שלא קנינו הרינג מלוח בחנויות, אחרי שאגבנו את הרינג הכבוש שלנו החנות היא חסרת טעם לחלוטין - יש הרבה מלח, תבלינים, אבל אין טעם של הרינג עצמו. לכן, אני נותן דרך פשוטה ומהירה למדי למלח הרינג ביתי.
  • אז קחו 2 הרינגים קפואים וגולמיים. הפשרה, אך לא על הסוף, נוח יותר לעבוד עם הרינגים לא קפואים - קל יותר לנקות ולהפריד בין העצמות.
  • בזמן שההרינג מתפשר, אנחנו מכינים את המרינדה: המלח הרינג במלח
  • קח 1 ליטר מים, הוסף למים: 1.5 כפות. l. מלח גס; 1 או 2 כפות. l. חרדל (רוסית) - לפי הטעם, אתה יכול לאהוב את זה בצורה חדה יותר; כמה מטריות שמיר; 2-3 עלי דפנה; 4-6 אפונה של פלפל מריר שחור; 3-5 ציפורן - מביאים לרתיחה. המרינדה מעוננת בגלל החרדל. שמנו את זה להתקרר, אני מוציא את זה למרפסת.
  • אנחנו מנקים את הרינג הלא קפוא, הוא כבר צריך להתכופף ולחתוך, אבל באותו זמן, כביכול, חורק: אנחנו חותכים את הראש, מעיים אותו, מנקים את הקוויאר והחלב לצד, מנקים את הבטן מהסרטים, חותכים את הסנפירים והזנב, מסירים את העור, מסירים את הרכס עם העצמות - מדגים לא קפואים, כל זה נעשה בקלות. אנו מורחים את חצאי הפילה שנוצרו במיכל, באופן עקרוני, בצנצנת זכוכית. אנחנו מורחים בשכבות: שני חצאים, לצד חלב וקוויאר, מפזרים Vegeta, שני חצאים נוספים ומפזרים Vegeta זהה. המלח הרינג במלח
  • ברגע שהמלוח התייצב לטמפרטורת החדר, מלא את הרינג. המלח הרינג במלח
  • אנחנו סוגרים את המיכל עם מכסה ומכניסים אותו למקרר, אתה יכול לאכול ביום

המנה מיועדת ל

2 הרינגים

זמן ההכנה:

עד הרינג המוגמר - יום

תוכנית בישול:

עטים

הערה

אתה יכול לאכול הרינג מוכן ממש ככה, זה יכול להיות בסלטים, מתחת למעיל פרווה, באופן כללי, כמו שליבך חפץ!
אחסן במלח ומקרר עד 5 ימים.

מררי
שגריר מעניין, די יוצא דופן! התרגלתי לזה בצורה פשוטה: אני מאלף אותו במלח וזה נעשה!
מנדרייק לודמילה
אירינה, תודה על התעניינותך במתכון שלי.
בהמלחה יבשה המלח שואב לחות מהדג והרינג מתגלה כיבש יותר, וכשהוא רטוב הדג מתגלה עסיסי יותר. מצאתי את המתכון להמלחה "רטובה" באינטרנט, מודרניתי אותו לטעמי, וכבר זו השנה השלישית אני מלח את הרינג רק בצורה כזו. בעלי מסרב כעת לאכול הרינג בחנות.
בתיאבון.
דווה
אהבתי את המתכון, אבל אני לא אוהב את Vegeta, אבל האם זה יעבוד בלעדיו? אולי רק כמה עשבי תיבול?
מנדרייק לודמילה
אלנה, כמובן, זה יסתדר, הגעתי לרעיון לשפוך את הצמחייה, אני אוהב את הטעם שלה, ובמתכון המקורי היו רק מים, מלח ועלי דפנה, כל השאר היה ממני.
ובלעדיו הכל בדיוק אותו דבר, פשוט אל תפזרו את הצמחייה.
הרינג מלוח קל וריחני מאוד, תבלינים וחרדל אינם נסתמים, אלא רק מדגישים את טעמו של הדג.
מנדרייק לודמילה
עשבי תיבול, למעט אלה המצוינים במתכון, יכולים להיות כל אחד, לפי טעמכם. שמיר, לברושקה וחרדל מספיקים, כל השאר לטעמכם.
אם פתאום אתה מחליט להוסיף בצל חתוך לטבעות להרינג ישירות למלח, אני עושה את זה לפעמים, מסתבר שבצל מלוח מאוד טעים, אז אתה צריך להוסיף עוד 1 כף. אני מלח. אחסן הרינג עם בצל לא יותר מ -3 ימים, באופן טבעי במקרר, על המדף הנמוך והקר ביותר.
פרת ים
אחרי הכל, הפורום שלנו הוא המשאב הקסום ביותר בעולם! במשך שלושה ימים קראתי כל מיני דברים טובים על הרינג, נחנקת רוק, היום הלכתי ליריד וקניתי כמה הרינגים קפואים טריים! באתי, רוקנתי את הרכישות מהתיק ... ובכן, בשביל מה קניתי הרינג גולמי? איך ממליחים אותו? אוקיי, אנחנו לא נכנסים לפאניקה, בוא נלך ל- HP האהוב עלינו ונסתכל! אני נכנס פנימה, והנה מנדרייק לודמילה, כן עם המתכון הוא רלוונטי ביותר! ואיך הצלחת לקרוא את מחשבותיי המבהילות? אני אפילו לא אחפש שום דבר אחר, כרגע אני פשוט אפרפר את הדג ואגלם אותו! תודה רבה! (אבל קריאה של מחשבות של אחרים זה עדיין לא טוב!)
אירינה פ
פרת ים, מקווה, יש לנו את זה ככה
תמיד תמצאו את מה שאתם צריכים !!!
מנדרייק לודמילה,
לודמילה, תודה על המתכון, אנסה ליישם אותו! אני לא סובל הרינג, אני אפילו לא יכול לבחור את זה בחנות, אבל בעלי מאוד אוהב את זה! אז אנסה לעשות זאת בעצמי)
בקבוק
ואפשר כנראה גם להכין מקרל כזה. אתמול קניתי מקרל, אבל אתמול מצב הרוח לא היה קולינרי, אלא רקמה. אנסה את המתכון הזה היום. ואז גם כולם שגרירים יבשים. לאחרונה, כולנו נמשכנו למלוח, זה לא מתכון, ואז כל הדגים המלוחים: ילדה-ש:
מנדרייק לודמילה
בקבוק, מקרל כמעט זהה, אני מתכוון לפרסם כאן את המתכון איכשהו, אבל העיקרון זהה, רק שיש "עשבי תיבול" אחרים: תה שחור וקליפת בצל. וכך זה דומה מאוד - מים, מלח ו"תבלינים "
מנדרייק לודמילה
אירינה, לְקַווֹת, בנות, בגלל זה פרסמתי את זה כי קראתי על הרינג טעים. תן לי, אני חושב, אני אעשה זאת, אך במקביל ארצה את חברי הפורום עם המתכון, אתה רואה מי יועיל. שמח שזה הועיל!
פיפניה
אני אוספת את כל המתכונים לכבישה של הרינג. ובכן, אתם יודעים, המזרח הרחוק משאיר את חותמו במטבח. אז אני מרים את זה ומנסה את זה. פתאום זה בדיוק הדבר שלי. תודה לך, ליודוצ'קה.
מנדרייק לודמילה
אנה, נסה את הבריאות שלך! יש לנו דגים משלנו בסנט פטרסבורג, הם מוכרים חוות דגים בשווקים, אז אנחנו ממליחים הכל בעצמנו, אבל כמובן שאנחנו רחוקים ממך, אחרי הכל, הם מביאים ממך קוויאר
הנחתי כאן גם מקרל, דומה מאוד, אבל יש ניואנסים
פיפניה
כבר קראתי אותו ולקחתי אותו.
מנדרייק לודמילה
משום מה מקרל לא מוצג עבורי והשאר יכולים לראות את זה? אה, זה עבד!
מנדרייק לודמילה
מצא שגיאת הקלדה במרכיבים מלח 1.5 כפות. אני לא בתי תה! שאר טקסט הבישול נכון: בכפות!
TATbRHA
הרינג מאוד מאוד מאוד טעים !! השאלה היחידה היא: מדוע ל -4 פילה ליטר אחד מים?! היא בכל מקרה לא תשחה ... הרתחתי את כל מה שצריך לפי המתכון ב -400 מ"ל מים ושפכתי את הרינג. טעים, תודה.
טרישיה
מתכון נהדר, מסומן בסימניות! תודה!

ואז הרינג החנות, ספוג בכל מיני דברים מגעילים לריכוך העצמות, כבר מפחיד!
מנדרייק לודמילה
טטיאנה, יש לי סיר כה גדול, יש צורך שהרינג יהיה מכוסה בתמלחת בכל רחבי, אני שופך את השאר, אבל לא נשאר הרבה.
אנסטסיה, אני שמח שהשיטה שלי לכבוש הרינג תועיל, אני עושה את זה כבר כמה שנים, הם בכלל הפסיקו לקנות הרינג מלוח - זה לא היה טעים, אבל שלי טעים, עף משם באופן מיידי, במיוחד לתפוחי אדמה!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם