AGrechka
צהריים טובים כולם! פורמוקאן יקר, עזור לי לבחור יצרנית לחם !!! מה ההבדל בין המודלים הללו, למעט המצבים החדשים בשנת 2512, מבחינתי, אגב, לא מהותי. אני מתכנן לאפות לחם מחמצת, לחם שיפון וקמח מלא. הכינו בצק גם לכופתאות, פיצה. ושאלה נוספת, האם אתה יכול לאפות את בורודינסקי ב- 2502? ואכן, בשנת 2512 קיים משטר כזה.
VENIKA
ויום טוב לך! למעשה קניתי את התנור בעצמי במשך כשבוע, אך מכיוון שעברתי מידע רב לפני כן, אני יכול לומר לך משהו שימושי)) ראשית, דגם 2502 לא קיים לדעתי. אם דיברנו על SD 2501, אז המתקן והיכולת לאפות לחם שיפון (עם הצמדת המרית המתאימה), לדעתי, זמינים לשני הדגמים. לשני הדגמים אין מצב "בורודינסקי", יש מצב "שיפון". אבל זו, לפי הבנתי, שאלה של מתכונים וזמינות המוצרים הדרושים - כאן בפורום יש מתכונים גם לבורודינסקי וגם ללחם עם מחמצת. על הבצק על כופתאות שאלתי שאלה כאן בפורום - הם אמרו טוב, אבל זה נעשה במנות קטנות יחסית (אם אתה צריך הרבה, אז זה נעשה בכמה כרטיסיות למשך 20 דקות כל אחת). באופן כללי, אל תונחו על ידי תיאורי התוכניות בשוק Yandex או בחנות (יש אי דיוקים רבים), עדיף להוריד את שתי ההוראות באופן לא פעיל. אתר Panasonic 🔗 הכל ברור שם מבחינת תוכניות בסיסיות ומתכונים בסיסיים. בעלים מאושרים כנראה יכתבו על מתכת ותכונותיה, על פלסטיק משלי (יש לי SD 2510) אני יכול לומר שהוא לא מריח כשמחממים אותו (לפחות בחוץ).
לגרי
ציטוט: VENIKA
ראשית, דגם 2502 אינו קיים לדעתי.
יש, יש לי אחד. ואפילו נמכר בחנויות. היא השנה הרביעית שלי, היא תאפה הכל. המתכונים של בורודינסקי מספיקים בפורום, הם נאפים במצב השיפון. אני לא יכול להגיד שום דבר על 2512, אבל אני חושב שזה לא יותר גרוע. הייתי לוקח 2512 אם המחיר לא גבוה מדי מ -2502.
VENIKA
אני מתנצל על חוסר הדיוק, אבל אם נהיה מדויקים לחלוטין, כלומר SD-ZB2502 ו- SD-2501, אבל לא SD-2502
AGrechka
לגריההבדל במחיר בין דגמים אלה בחברובסק הוא 4000 ₽, זה נראה לא הרבה, אבל גם לא מעט. שוב, 2512 עולה כעת RUB 17,000. אני חושב שזה מגניב עבור יצרנית לחמים ביתית !!! אז אני מנסה להבין אם זה שווה את זה)))


נוסף יום חמישי, 30 במרץ 2017 16:46

VENIKA, אני גם מתנצל)))) לא כתבתי את שם הדגם בצורה נכונה))) כאן מאחד מחברי הפורום מחק, הנה טלפון שבור. ותגיד לי למה בסוף בחרת ב- 2510 שלך? באילו קריטריונים בחרת? האם היא יכולה לאפות גם הכל? ועל מחמצת, ושיפון, ובורודינו, וקמח מלא?
VENIKA
למען האמת, בחרתי ב- SD-2510 שלי בשל נוכחותו של מצב "לחם שמרים דלים", אדישות יחסית לבורודינו ותאוות בצע אישית))
בתחילה בחנתי גם את מארז המתכת של מידאה התקציבית יותר - חששתי שהפלסטיק מריח חזק ולא נעים בחימום, ומשפיע על איכות הלחם. אך משתמשי הפורום הרגיעו את איכות הפלסטיק בפנסוניק, והלחם לא בא איתו במגע בפנים - יש דלי מתכת מצופה ו"קפסולה פנימית "ממתכת, רק מארז חיצוני מפלסטיק (מה שמפחית את הסיכון נשרף אם תופס אותו בטעות במהלך האפייה). קראתי שיש אנשים שבוחרים יותר במתכת מסיבות אסתטיות - כך, למשל, הם מתאימים למקרר כסף. ובכן, לפעמים קטע האוורור (אני לא יודע לקרוא ל"סריג "הקטן שמאחורי המכסה) הופך עם הזמן לצהוב על הפלסטיק (לא קריטי, אבל מישהו לא אוהב את זה מבחינה ויזואלית). נכון, למתכת יש גם חסרונות חזותיים - ה"פדים "בולטים יותר ולא תמיד משפשפים אותם בקלות.
אם הנוף אינו חשוב במיוחד, והעיקר הוא האיכות והזמינות של מצב "שיפון" (בו נאפה גם בורודינסקי), אז באופן אישי לא הייתי משלם יותר מדי עבור מתכת ואקח SD-2511 או SD-2501 (בדוק את זה, אבל עד כמה שזכור לי, יש להם מרית תואמת ומצב, המודל ה -11 נבדל על ידי נוכחותם של המצבים "שמרים נמוכים" ו"עם מילוי ").
לפי מצב: ל- SD-2511 בהחלט יש מתכון ללחם דגנים מלאים, אך למעשה יש 80 גרם. קמח מלא + 320 גרם. חיטה (אולי איך שזה צריך להיות, אני לא יודע). אין מתכוני בורודינסקי גרידא בין מתכוני "הספר", רק "פודינג" ו"לחם על קוואס "מתערובת של שיפון וקמח חיטה. אבל בפורום בהחלט יש מתכונים של בורודינסקי, נוכחות של מרית "קומבי" ומצב "שיפון" מאפשר לך להכין אותה, רק שיש בעיות בחיפוש אחר מרכיבים - מאלט אדום ומשהו אחר שאתה צריך להיות מסוגל לעשות או לדעת היכן לקנות)) מתכונים עם מחמצת אין SD-2511 בספר (יש לחם על יוגורט), אבל שוב יש הרבה מתכונים טובים עם מחמצת, שמרים חיים ודברים מעניינים אחרים עבור Panasonic על פורום (תודה לאופים מנוסים וממציאים).


נוסף יום חמישי, 30 במרץ 2017 16:46

נ.ב. לדוגמא - לא בורודינסקי בשם, אלא מתכון דומה מאוד של הכותב בכינוי Vanya28 https://Mcooker-iwn.icdself.com/in...tion=com_smf&topic=9345.0 (אני לא מסוגל להכניס קישורים פעילים, מצטער). באופן אישי, נבהלתי משפע הרכיבים ומורכבות הטכנולוגיה (בגלל חוסר ניסיון, אם הייתי זקוק לבורודינסקי, אז לפי העיקרון - זרקתי הכל בדלי וחיכיתי). אולי יש מתכונים פשוטים יותר - התעניין בשרשור הפורום המתאים.
AGrechka
תודה רבה לכולם על העצה, הבחירה נעשתה ועכשיו אני בעלים מאושרים של 2502!)))) אפיתי שני לחמים, לבנים פשוטים במצב הראשי ועם קמח מלא, היום הכנתי בצק על כופתאות. . מה אני יכול לומר, זו מכונית לא אמיתית ועוזרת מארחת ממש נהדרת))) כשאחרי בצק הכופתאות היה לי דלי נקי לחלוטין, אז הבנתי שזה דבר סופר ושווה את הכסף! מדוע זה עדיין 2502, ולא 2512. מכיוון שהתוכניות החדשות שנוספו, מעט לחם שמרים וכו 'לא מעניינות אותי, אני רוצה לאפות עם מחמצת. ובכן, אין טעם לשלם יותר מדי. ובכן, מארז המתכת והמתקן לאגוזים וכו 'רציתי))) אז נותרו רק 2502)))
לגרי
עבודה טובה, AGrechka, אנסטסיהשקניתי 2502! מזל טוב, תן לזה לשרת הרבה זמן ורק בבקשה!
ליבה
יום טוב. תגיד לי למי יש Panasonic 2512 מדוע בתכנית 10 (למתכון לחם צרפתי) אי אפשר לקבוע את צבע הקרום והמשקל?
VENIKA
יש לי 2510, אבל גם אתה לא יכול לבחור שום דבר בצרפתית. אני חושד שזה כדי שהלחם לא יזחל מהדלי (וכך הוא הגבוה ביותר שהושג בגלל התוכנית הארוכה ביותר).
אמהות
בצרפתית, באף אחת מהפנות אינך יכול לשנות את הגודל והקרום. תכונות תכנות. גם בשיפון לא ניתן בכל מקום. ההוראות מתארות בפירוט מסוים היכן שניתן, היכן לא.
לודמילה 73
שלום, הצגנו יצרנית לחם פנסוניק 2502. אני מנסה למצוא מתכון ללחם שחור כמו דרניצקי. בבקשה תגיד לי.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם