Ma_LiNka
אנא עזרו לי בבחירת מכונת לחם! הבחירה באה בין Panasonic SD-2501WTS, פולאריס PBM 1501D, מותג 3801
אני קונה להורים שלי. לחם אוכלים בעיקר לחמניות שיפון / דארניצקי ומתוקות.
מצד אחד, הם רוצים אמין, נבדק בזמן (Panasonic), מצד שני, הם רוצים לאפות לחם מחמצת. למטרות אלה, כפי שהבנתי, פנסוניק אינה מתאימה. מהמתוכנת שמרתי על מותג 3801 ופולאריס 1501D. אך לא אחד, לא אחר אינו מעורר אמון רב מבחינת אמינות ועמידות התפעול.
אנא יעץ מה לבחור באמינות או בפונקציונליות?
לויה
קראתי על פולריס ומיד רציתי את אותו הדבר! אהבתי את הפונקציונליות, הכוח טוב, והיכולת לאפות 2 לחמים בבת אחת היא לגמרי מחוץ לתחרות. באשר לאמינות, אז רק אחרי שנתיים אתה יכול לדבר על זה (לאחר שחרורו של המודל). בביקורות לא ראיתי שום שלילי. למשל, הבורק שלי "הועף" אחרי שהכין בו ריבה, אבל בפולריס הם מבשלים ולא מתלוננים. אך האם הורים זקוקים ל CP כזה? אולי משהו קלאסי, ללא בעיות, יהיה טוב יותר? לחם מחמצת נאפה תמיד בתוכניות שנקבעו, אך עם התחלה מאוחרת. אז אני לא רואה את הבעיה רק ​​בזה. על מותג, ביקורות לא טובות במיוחד ...
Ma_LiNka
ומה פירוש "קלאסי, אין בעיות"? אילו דגמים כדאי לשקול?
סזלקססטר
Ma_LiNkaPanasonic SD-2501WTS, במיוחד מכיוון שלחם מחמצת מכיל את אותה השמרים
Ma_LiNka
סזלקססטר, ברור מה הוא מכיל) אבל הטעם דומה יותר לתרבות פתיחה (אם כי קנו בחנות)
לויה
Ma_LiNkaהאם אתה שוקל רק נתוני מודל? אם הורים בגילאים ולא אוהדים גדולים של גאדג'טים מודרניים "מהודרים", הרי שהפונקציות שיש לפנסוניק יספיקו להם. ואיזה סוג של לחם מחמצת בחנות? תערובות מוכנות או לחם מוכן? מעולם לא פגשתי ...
Ma_LiNka
לויה, אני חושב, עדיין צעיר) יבין את זה! יהיה רצון. בדיוק אותו דבר אני חושש שאם הם אופים בחמץ, אז "לקפוץ" סביב Panasonic יהיה הרבה יותר מטריד מאשר לתכנת מצב נפרד בפולריס / ברנד.
אנחנו מוכרים לחם מוכן - "טיבטי", טעים כל כך.
לויה
ציטוט: Ma_LiNka
אני חושב שהצעירים עדיין) יבינו את זה!
ואז בהחלט פולאריס! בפאנס, גם כוח מאבד וגם פונקציונליות. ולגבי האיכות ... יש לי MV פולריס. כשקניתי אותו, כל כך הערצתי אותי אוהד נלהב של פולריס. בורק אחרי שנתיים של ניצול (ללא רחמים) החל לנגן מעשי קונדס. במקרה כזה - אני לוקח את HP Polaris לשתי כיכרות. זה מאוד נוח - אחד לעצמך, אחר לאהובים במתנה. יש לי סיפור משלי על הורי. HP Bork הוצגה בפני החמות ב- DR. לאחר התרומה התברר כי האדם הוא באופן מוחלט לא ידידים ואינו הולך להיות חברים עם הטכנולוגיה המודרנית. יש הרבה אפשרויות שיר: "האותיות קטנות, אני לא רואה", "הידיים שלי מהירות יותר", "יש הרבה לחם שמזיק", "היא חורקת בצורה מוזרה" וכו '. וכו 'אז לקחתי "לנהוג" אחרי שנה של חוסר פעילות של מכונה יקרה. עכשיו אני אופה אותם ואת כולם במתנה:

בחר בין Panasonic SD-2501, Polaris PBM 1501D, מותג 3801

בחר בין Panasonic SD-2501, Polaris PBM 1501D, מותג 3801
סזלקססטר
Ma_LiNkaגידול מחמצת זה סיפור שלם, זה לוקח הרבה זמן פנוי, תנאים, סבלנות, האם זה הכרחי
https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&board=172.0
לויה
הופתעתי ללמוד כי ניתן לקנות לחם מחמצת מחנויות. אם לוקחים בחשבון את תהליך הייצור המבלבל, כמה הם צריכים לעלות ???
סזלקססטר
לויהכל המאפיות הפועלות בהתאם ל- GOST משתמשות בתרבות פתיח כדי לחסוך שמרים, פחות סוכר, פחות שמן, יותר מלח ויהיה לפחות רווח כלשהו. ולחם עם הכיתוב "ללא שמרים" הוא בדרך כלל מאפיין של משווקים מודרניים, יש דרישה על רקע שיחות מדעיות על פגיעה בשמרים, תהיה הצעה, כמובן, יקרה פי כמה מדארניצקי או סטוליצ'ני, אך עם כיתוב יפהפה "ללא שמרים"
Ma_LiNka
סזלקססטרכן, כבר הבנתי שאפיית לחם, אפילו עם שמרים, היא לא עניין פשוט למדי.
לויה, הרכב מכיל מחמצת - קמח שיפון, מאלט, לקטובקטרין. כיכר קטנה (300 גרם) - בטווח של 25 רובל. אני לא באמת אוהב לחם, אבל אני תמיד אוכל אותו בהנאה) והלחם שלי, הם אומרים, אפילו יותר טעים.לכן אני חושב שכדאי להתעסק בכל זאת.
לויה
סזלקססטרשמעתי רק שבחנויות יקרות של מסקוב הם מוכרים לחם דומה תמורת 160 רובל לכיכר. נאמר רק שהוא "ללא שמרים". אפשר לחשוד שמדובר בלחם מחמצת.
Ma_LiNka, הייתה זמן ואפיתי לחם מחמצת. הייחודיות שלו היא שיש "לחדש" אותו כל הזמן, ולפיכך יש לאפות את הלחם במרווחים קבועים. אז ברגע שעזבתי, עם הגעתי, גיליתי שהמחמצת השתבשה בבטחה והחלטתי לא לטרוח יותר. הלחם שלי יצא אחרת מאשר עם שמרים, אני לא אגיד מה טעים בהרבה או שהרגשתי את היתרונות של זה. פשוט: שונה.
ציטוט: Ma_LiNka
זה עדיין שווה להתעסק
כמובן שכן. לפחות על מנת להבין אם אתה צריך את זה. האם ידעת שלוויטק יש יצרנית לחם + דגם מולטי-קוקר?
סזלקססטר
Ma_LiNka, Panasonic כמכונת HP תאפשר לך לאפות ללא בעיות, זרק אותה ושכח. HP פשוט אמינה יותר.
Ma_LiNka
לויהכן, ראיתי את זה, אבל זה עדיין לא אמין. בכל זאת, אני מאמין שכל טכניקה צריכה למלא את תפקידיה. ועשה אותם טוב. וויטק לא כל כך הרבה זמן עוסק בייצור של יצרני לחם ורב-קוקר, אני לא חושב שהם יצאו מיד עם פריט איכותי ...
קראתי את טמקה על binatons-2170/2175, לאנשים יש הרבה תלונות על העבודה וגם על איכות היחידה. הם הופקו במשך כשנה מאז 2010.
ויטק נכנס למבחן מכונת הלחם ההייטק. אתה יכול לקרוא. 🔗
ואגב, לפולריס יש גם יצרנית לחם מולטי-קוקר פולאריס PBMM 1601D
Ma_LiNka
באופן כללי, הזמנתי את פולאריס למבצע היה 10% הנחה. אם אוכל לבוא לפני יום שני, אני אקח אותה. אם לא, אני אלך לקנות פנסוניק)
לויה, סזלקססטר, תודה על תשומת לבך לטמקה !!!
לויה
ציטוט: Ma_LiNka
לפולריס יש גם מכונת לחם מולטי-קוקר פולאריס PBMM 1601D
אני אלך לקרוא את זה. בהצלחה!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם