עגבניות מיובשות בשמן

קטגוריה: ריקים
עגבניות מיובשות בשמן

רכיבים

עגבניות 2 ק"ג
טימין 2 כפות. l.

שיטת בישול

 • אני רואה שהפורום שלנו מלא במתכונים לעגבניות מיובשות. אבל הבנות ביקשו ממני מאוד להוציא את המתכון לפיו אני שומר אותן לאורך זמן. נותרו לי עוד כמה צנצנות מאותה שנה
 • עדיף לקחת עגבניות מזנים קטנים ולא מימיות. שוטפים את העגבניות וחותכים אותן לאורך ל -2 פרוסות או 4, תלוי כמה שהעגבניה גדולה.
 • אנחנו מורחים את העגבניות על הסורגים היבשים החשמליים:
 • עגבניות מיובשות בשמן
 • יש לי את המייבש החשמלי הרוסי שלנו \ "Veterok \", אני מאוד אוהב את העובדה שהמשטחים שלה לא קטנים כמו במייבשים מיובאים, טוב, או שפשוט לא נתקלתי בכאלה. אני גם אוהב את אלה שאתה יכול להתאים את טמפרטורת הייבוש (לעבור בצד). ככה זה נראה. בחלק העליון יש רמז לכמה שמתייבש בזמן.
 • עגבניות מיובשות בשמן עגבניות מיובשות בשמן
 • מפזרים טימין ומניחים את העגבניות להתייבש במשך 16-18 שעות, מעת לעת מחליפים את הסורגים במקומות להתייבש באופן אחיד. מתברר שירקות מיובשים במהירות שונה בקומות שונות. אני בוחרת מעת לעת עגבניות מוכנות ושמה על צלחת.
 • עגבניות מיובשות בשמן
 • הנה כל מה שנשאר מעגבנייה של 2 ק"ג אחרי 18 שעות:
 • עגבניות מיובשות בשמן
 • כאשר העגבניות כבר מיובשות בשמש, לא יבשות לגמרי כמו קליפות, אלא פשוט מאבדות לחות, בעודן עדיין נותרות אלסטיות, שמנו אותן די בחוזקה בצנצנת קטנה שהוכנה מראש, ומפזרת שום קצוץ.
 • אנו מחממים את השמן, בודקים את מוכנותו על ידי הטלת קורט קטן של תיבול יבש. זה לא אמור להישרף, אבל בועות צריכות להופיע סביבו.
 • יוצקים את העגבניות שלנו עם מצקת קטנה שחוממה עם שמן, ומדי פעם דוחפים אותן בעזרת דופן מהצנצנת בעזרת מזלג, כך שהשמן יגיע לכל הפינות ולא ייווצר חלל אוויר. יוצקים באותו אופן עד הסוף, כאילו היו לנו מלפפונים משומרים או קומפוט.
 • תשומת הלב! זה חייב להיעשות בזהירות רבה, עדיף לא להתחמם יתר על המידה מאשר להתחמם יתר על המידה, אחרת תשרוף את העגבניות שלך ממש בצנצנת! נראה שהשמן בסיר בקושי מבעבע סביב התיבול היבש (מבחן), אך בצנצנת הוא עדיין יבעבע הרבה והעגבניות ינסו להתנפח ולזחול מעבר לקצה! לכן, אנו מניחים אותם עם מזלג ויוצקים שמן בשלבים, ולא בבת אחת.
 • עגבניות מיובשות בשמן
 • אנחנו מסובבים את הצנצנת, מנגבים אותה, נותנים לה להתקרר ושמים אותה במקום קריר.
 • זה כל מה שיצא מ -2 ק"ג עגבניות - 2 צנצנות קטנות.
 • עגבניות מיובשות בשמן

הערה

שוב אני מתנצל על ההמתנה הארוכה. בנות, את מפריעה לי שהבטחת.
עגבניות - עגבניות (פירות גדולות), פירות באותו שם צמחי מרפא צמחיים חד-שנתיים עם גזע ענפי זקוף או שכבתי, ויוצרים שיח, עם עלים גזוריים מוזרים ופרחים צהובים בתלתל תפרחת. עלים וגבעולים עם ריח ספציפי חריף. הגרגרים עסיסיים, בשרניים, במשקל של 20 עד 900 גרם ויותר, כדורים, עגולים, שטוחים, חלקים או מצולעים, ורודים, אדומים, צהובים, כתומים. מולדת - דרום אמריקה; מאמצע המאה ה -16. מיובא לדרום אירופה; נכנס רבות לתרבות במאה ה -19. מעובדים בכל מקום (באזורים הצפוניים ביותר הם גדלים באדמה מוגנת). ידועים כאלפיים זנים וצורות.
עגבניות הן הירקות היקרים ביותר. הם מכילים עד 4% סוכרים, 0.4—: 0.8% חומצות אורגניות, מלחים מינרליים, 25 מ"ג% ויטמין C, קרוטן, ויטמינים Hi, Br, PP. השילוב הטוב בין סוכר לחומצות אורגניות אחראי לטעם הנעים של העגבניות. מכינים מהם סלטים, קישוטי ירקות, תבלינים, רטבים, הם ממולאים, מוחמצים, מומלחים, משומרים, מוסיפים למנות ראשונות (10 דקות לפני סיום הבישול). תעשיית השימורים מייצרת פירות מלאים טבעיים ועגבניות קפואות טרי.עגבניות מבשילות משמשות לייצור מחית עגבניות ורסק עגבניות. עגבניות לא מבשילות בו זמנית, ולכן איסוף הפירות צריך להיעשות מעת לעת תוך 3 - 5 ימים כשהם מבשילים. בנתיב האמצעי, וביתר שאת בצפון, שבו לחלק לא מבוטל מהפירות אין זמן להבשיל, מומלץ לקצור את הפירות ברגע שהם יקבלו את סימני הבגרות הראשונים (השחמו) ואז לשמור אותם זמן מה (5-8 ימים) בחדר חם בטמפרטורה של 20-25 מעלות צלזיוס, טוב יותר באור (פירות מבשילים מהר יותר מאשר על צמח). כך צריך לעשות עם כל הפירות הירוקים שלא הספיקו להבשיל לפני תחילת הכפור.

ניתן לשמור עגבניות טריות עד 30-45 יום. לשם כך, אוספים את הפירות ברגע שצבע העור הירקרק מקבל גוון חלבי, מכניסים אותם לקופסאות או סלים קטנים ומאחסנים בטמפרטורה של 10-12 מעלות צלזיוס. פירות נשמרים בצורה הטובה ביותר אם כל שורה מפוזרת בנסורת עץ קשה. מעת לעת, יש לבחון את הפירות ולבחור בשלים. פירות ירוקים שלא הגיעו לגודלם הרגיל אינם מבשילים היטב, ולכן עדיף להמליח אותם. עגבניות בשלות מאוחסנות 2-3 ימים בתנאים רגילים, בטמפרטורה של 0 מעלות למשך 7 ימים. ניתן לאחסן עגבניות ורודות (לא בשלות) במשך 2-3 שבועות.

בחלק המרכזי של ברית המועצות, הזנים הנפוצים ביותר של עגבניות הם: Gruntovoy Gribovskiy 1180, Alpatieva 305-a (כולם בשלים מוקדמים, עם פירות מתפוררים המתאימים לשימורים); הבשלה מוקדמת סיבירית (מניבה גבוהה, עם פירות בשלים טעימים ביחד); מילוי לבן 241 (התבגרות מוקדמת, מתאימה לגידול בשטח הפתוח ומתחת לסרט); נבסקי (אחד ההבשלה הקדומים ביותר, עם פירות טעימים בינוניים שמבשילים ביחד); טלליכין 186, מצוין 176 (אמצע העונה, פירותי, עם פירות בשרניים); חממה (בשלה בינונית, מתאימה רק לגידול תחת סרט). לגידול בחממות מומלצים הזנים הבאים: מילוי לבן 241 (הבשלה מוקדמת, עם הבשלת פירות טעימים יחד), וכן פטריית גרונטובי 1180.

טאיא
עגבניות מיובשות בשמן תודה רבה לך.
ריאות ריאות
בשנה שעברה, כשמזגתי עגבניות מיובשות עם שמן רותח, הן התכהו וטיגנו מיד. ואז הייתי צריך לקרר את השמן מעט ואז העגבניות היו יפות.
אילונה
בנות, אי אפשר להרתיח שמן !!! כתבתי על זה, אם כי השנה)
למתכון הוסיפו תמונות וכמות מרכיבים.
ק מרינה
עגבניות נפלאות! אני אוהב אותם! תגיד לי, מה הייבוש שלך?
ק מרינה
סליחה, התגעגעתי לייבוש
26. אוליה
ILONA תודה ששיתפת את הגרסה שלך: rose: מאוד שימושי.
אילונה
ציטוט: ק 'מרינה

עגבניות נפלאות! אני אוהב אותם! תגיד לי, מה הייבוש שלך?
בנות, מתייבשות עלי "בריזה" נקראת! כך קורה שהוא כתוב במקום הבולט ביותר, רק בין התמונות הצבעוניות, וחיפשתי, כרגיל, אי שם בצד או למטה. אני אלך לתקן את זה במתכון))
אנה 1957
ציטוט: ריאות

בשנה שעברה, כשמזגתי עגבניות מיובשות עם שמן רותח, הן התכהו וטיגנו מיד. ואז הייתי צריך לקרר את השמן מעט ואז העגבניות היו יפות.

בשנה שעברה, כשניסיתי להביא את השמן לרתיחה במחבת הוא עלה באש. כמעט התחלתי להדליק אש ואז ניסיתי להביא אותו לרתיחה עם העגבניות - הם גם החשיכו. היום החלטתי לנסות את זה במיקרוגל - השמן רתח והעגבניות טיפסו מעבר לקצה (אי אפשר לסגור את מכסי המתכת), הייתי צריך להרים אותם במיקרון ולהוציא אותם מהצנצנות. גילגלתי את זה איכשהו, אבל אני לא אעשה את זה יותר. או שאתה צריך להכין אותם מתחת למכסי זכוכית עם רצועות גומי (פעם היו כאלה). בקיצור, אני עדיין בלבול. ואת החלק הבא מייבשים. עכשיו אנסה את השיטה של ​​אילונה (לבדוק את הטמפרטורה עם קורט תיבול, לשפוך מצקת לצנצנת). חבל שהנושא לא משך את דעתי קודם.
אילונה
בנות, אפילו אל תחשוב להביא לרתיחה שמן !!! ואש וכוויות מכתמי שמן ועגבניות שרופות מייד יובטחו לכם. מספיק שמן חם כך שכשמוסיפים תבלינים הם בקושי מתחילים לבעבע. ואז העגבניות, כאשר שופכים שמן לצנצנת, מטפסות מעלה בגלל העובדה שהן מתנפחות, ואם השמן אפילו קצת יותר חם, אז 2-3 הפרוסות העליונות יכהו. אבל זה בסדר, אם רק הם לא היו משחירים. חבל שאין לי מדחום, מה הייתי אומר הטמפרטורה המדויקת של השמן.
חלב
אבל אין לי מייבש ואני מייבש את העגבניות בתנור על ניירות אפייה (אולי מישהו ישתמש בשיטה שלי). ראשית, אני חותך את העגבניות לרבעים ובוחר מהם את המרכזים (מסיר עודפי נוזלים) כך שרק הקירות יישארו ויונחו על גבי ניירות האפייה בשכבה אחת עם העור כלפי מטה והפעלתי את תנור המאוורר ב- t120. כשהם מתייבשים, אני מוסיפה עגבניות ומפזרת תערובת עשבי תיבול (אני אוהבת את התערובת האיטלקית של עשבי תיבול) או סתם בזיליקום מיובש. ואז אני שופך אותו עם שמן זית ושוב בתנור למשך 5-10 דקות, לא הרבה זמן. הריח לכל הדירה. ואז אני מהדקת את העגבניות היטב לצנצנות מעוקרות קטנות ומכניסה אותן לתנור לעוד 5 דקות. אני מוציאה את הצנצנות וסוגרת במכסים. אפילו צנצנות הצנצנות בשנה שעברה נשמרות בצורה מושלמת.
אילונה
אה, לא הכרתי את השיטה הזו, אבל אני מרחם ומטריד לבחור את האמצע - הם טעימים !!!
חלב
ואני טוחן את החלקים האמצעיים האלה בבלנדר ומשתמש בהם כמילוי לשימורי עגבניות במיץ שלי. שום דבר לא יאבד
יִבּוּשׁ
אני רוצה להודות לך על המתכון הנפלא הזה! קיבלתי עגבניות במתנה, אך מכיוון שכבר היו הרבה ריקים חיפשתי מתכון לעגבניות מיובשות, לקחתי את המתכון שלך, חוץ מזה שעדיין היו לי עגבניות מיובשות מטורקיה, בטיפשותי פשוט מזגתי אותן עם שמן זית והם נשארו פשוט קשים בשמן, אבל כאן אני STE תיקנתי את העניין! יצא טעים מאוד, רק אני עשיתי את זה עם עשבי תיבול פרובנס במקום טימין))) תודה רבה
אילונה
תהנה !!! ועם אילו עשבי תיבול - אילו לטעמכם!
יִבּוּשׁ
ציטוט: אילונה

תהנה !!! ועם אילו עשבי תיבול - אילו לטעמכם!
"למי יש עשבי תיבול"))) מצאתי את התיבול הזה, פיזרתי אותו)))
אילונה
תְקוּפָה
אילונה ,: עלה: תודה על המתכון, זה בדיוק הדרך, רציתי אותו הרבה זמן. רק הבוקר חשבתי שעלי לחפש מתכון לאופן ייבוש עגבניות, יש הרבה כאלה השנה, והנה, כמו על מגש כסף.
אילונה
השתמש בו לבריאות שלך!
ורונקה
אני בהחלט אנסה, מתכון מפתה)
האם אוכל לאחסן ללא מקרר? נכונה?
קוקושקה
תודה לך, מעריץ אותם
איך עשיתי את זה אבל אני לא זוכר ...
nakapustina
בסתיו הכנתי רק 2 צנצנות לבדיקה. הכל יצא נהדר, הצנצנת השנייה נאכלה במאי (השארתי אותה במיוחד כדי לראות איך היא תחזיק מעמד). אבל שכחתי להודות למחבר. אילונה, תודה על המתכון הנפלא
אילונה
בנות, השתמשו בבריאות שלכם! אני תמיד שמח לעזור בכל דרך שאוכל.
ורונקה
ציטוט: אילונה

בנות, השתמשו בבריאות שלכם! אני תמיד שמח לעזור בכל דרך שאוכל.
אני מתנצל. למתחילים, אנא הסבירו. אתה יכול לאחסן עגבניות כאלה בלי מקרר?
אילונה
ציטוט: ורונקה

אני מתנצל. למתחילים, אנא הסבירו. האם אתה יכול לאחסן עגבניות כאלה בלי מקרר?
כן! הם עמדו על המרפסת שלי, ובחדר שמתחת למיטה. אם הבנקים אטומים היטב, אז הכל בסדר! אבל אני עדיין מנסה לשמור עליהם מגניבים ככל האפשר. אבל לא תמיד קיימת הזדמנות כזו בדירה צפופה.
GenyaF
אילונה, אכלתי אחת יכולה סתם ככה, בשנייה (זו האחרונה) אני מסתכלת בערגה ומכה את עצמי בידיים. טָעִים מְאוֹד!!! שתלתי השנה עגבניות שמנת, הגדולות מצוירות בתמונה והן גדלו לגודל של זית גדול. בשנה הבאה אשתול חצי מהגן עם השמנת-זית הזו, שתי צנצנות לא מספיקות לי. טימין לא היה בהישג יד, מפוזרים בתערובת עשבי תיבול איטלקיים. הקפאתי גם חלק מהעגבניות המיובשות לפי המתכון של רומין.
תודה על הטובים!
אילונה
ז'ניה, בריאות טובה !!! אני שמח שהמתכון היה לטעמך !!! אני גם חולה על העגבניות האלה, ואני בעצמי יכול לאכול אותן בעצמי ככה, בלי להביא אותן לפיצה או לסלט. זה ... מה אני יכול לומר אז?! תפסתי פעם את החבר שלי (אז הוא היה בן 6 עם פחית מרוסקת ואכלתי בפאג אחד. היו על עקבותיו פשעים! הפאג הוא כתום ושמנוני. גם המחשב הנייד המסכן שלי (טוב שרק המכסה, ומכסה הפחית דפוק ... בקיצור, הוא raskurochil את זה כפי שהוא יכול עם פותחן פחיות)))))
טאיא
אילונה, תודה על המתכון. זה טעים מאוד, אני גוסס-קופץ, קופץ-גוסס, אני לא יכול להפסיק. אבל אני שומר על כמה צנצנות בינתיים. מיובש בתנור, מפוזר בתערובת עשבי תיבול איטלקיים וצרפתיים (כמו שכתוב על הצנצנת), ללא שום, אני לא אוהב את זה.
כאן בצנצנת כזו כמו שלי -750 גרם יש צורך למזוג הרבה עגבניות.

עגבניות מיובשות בשמן

אילונה
כן !!! כל כך הרבה !!! לְהַסכִּים!!!
Vita_K
יום טוב לכולם
אילונה, תודה על המתכון והדרך המוכחת לאחסן פינוק כה נפלא כמו עגבניות מיובשות
השנה קניתי מייבש איזידראי וכבר הכנתי כמה מנות עגבניות מיובשות - אני מתנסה בשיטות הכנה, תבלינים, שיטות אחסון ...
התוצאות שונות: שבבים עם עשבי תיבול, שיובשו למצב פריך לאחר שעמדו בצנצנת עם מכסה בורג בשכמות במשך חודש אחד, הושלכו שלשום בגלל הופעת עובש. נכון, הבנק היה חצי מלא - אולי זו הסיבה?
מתכונים יבשים וחמצמצים יבשים של אדמין נמצאים בחדר ובאולם (לשם השוואה) בכיסוי ה- VAKS - "נראה".
לא ממש אכפת לי מהקליפה על עגבניות מוכנות, וערכתי ניסוי במנה האחרונה (5 ק"ג שמנת - חצי שעה מבלי לקחת בחשבון את זמן הרתיחה הראשונה של המים). ראיתי את השיטה בתוכנית הטלוויזיה "הכל יהיה טעים!":
הכניסו מים לסיר לרתיחה (יש לי 4 ליטר), שפכו מים קרים לקערה (בנוסף שמתי קירור קפוא משקית מקרר). שטפו את העגבניות וחתכו כל רוחב לא עמוק (נוח להשתמש בסכין עם להב משונן (קובץ)). אחרי רתיחה של מים, טבלו מנה של עגבניות במים רותחים למשך 30 שניות (עמדתי את המנה הראשונה במשך דקה - התברר שהיא קצת יותר מדי). אפשר לשים די הרבה עגבניות, העיקר שכולן יכולות לשקוע בחופשיות במים רותחים (הן צפות למעלה, חיממתי אותן כל הזמן בעזרת כף מחוררת). האש חזקה כך שטמפרטורת המים לא תרד בחדות כשטובלים פירות קרים). לאחר 30 שניות. שים את העגבניות בכף מחוררת במי קרח להתקרר, ובמים רותחים, מנה חדשה. לאחר שהתקרר הפרי, העור מוסר בעזרת סכין קטנה בקלות. התברר הרבה אותיות, אבל לעשות את זה מהר יותר וקל יותר זה תהליך מתמשך. והתוצאה לאחר ייבוש ייבוש שונה משמעותית. נסה זאת בעצמך!
אה, אילונוצ'קה - נראה לי שנסחפתי ו"אוסטאפ סבל "
ומה שרציתי לשאול, איזה סוג של שמן לקחת - זית ???
אילונה
ציטוט: Vita_K
אה, אילונוצ'קה - נראה לי שנסחפתי ו"אוסטאפ סבל "
ומה שרציתי לשאול, איזה סוג של שמן לקחת - זית ???
טוב שאוסטאפ סבל !!! בשביל זה היא אמרה דרך אחרת לייבוש ללא עור. אני חייב לנסות, אבל אני חושש שאני אהיה עצלן מכדי לקרוע אותם ... וכן הלאה. במטבח קטן תמיד קשה להתחיל משהו מפואר. אבל אנסה.
אבל שמן ... אתה יכול להשתמש בכל שמן שאתה אוהב ולא אכפת לך. עשיתי לי את זה על חמניות ושמן זית. אני לא זוכר מה הייתי עושה איתו. קח רק מעודן כדי שתוכל להתחמם ללא חשש מסרטנים.
נְמָלָה
אני קמול גם בייבוש וגם בתנור על 3 תבניות בבת אחת .. בתנור מהר יותר - אני משאיר אותו בן לילה ב 100 מעלות עם הדלת פתוחה. ואז חתכתי הרבה שום - שלושה ראשים לצנצנת של חצי ליטר .. אני מערבבת עם עגבניות ושופכת שמן. אני מוסיפה מלח לפי הטעם, למרות שהעגבניות עצמן מומלחות לפני הייבוש, שמן עם שום דורש גם מלח. שמרתי אותו במקרר לא יותר משבוע. זו לא הכנה לחורף, אלא חטיף טעים מאוד.
לאחר אכילת עגבניה, רוטב שום יכול ללכת כחבישה בסלט, אך בדרך כלל הוא נאכל עם לחם בכל מקרה.
גם יבש ושזיף. ואז אני מפזר עליו גם שום וממלא אותו בשמן ..
Sone4ka
אני אשתף את החוויה השלילית שלי, אולי מישהו יהיה שימושי.
תמיד שמרתי את זה במקרר - הם עמדו שנה-שנתיים (אם הם שרדו)
השנה קראתי מה ניתן לאחסן במקום חשוך קריר, לקחתי אותו למרתף. כתוצאה מכך, כל שבע הפחיות תפחו בשבוע.
כשפתחתי את העגבניות הם לא מיהרו, אבל הם נדחקו מהצוואר עם מכסה גבוה בגובה 2 סנטימטרים מהצוואר. כל סימני התסיסה קיימים ((
באופן תהומי ((במקרר וללא עגבניה הבית המלא מלא ...

אילונה
Sone4ka, מצטער כמובן העגבניות שלך. אני שלי שמן חם מלא (לא קר!) אולי בגלל זה שלי מרגישים נהדר גם בחום במרפסת. (שכחתי למשוך אותם לחדר שמתחת למיטה לקיץ).
מוגלי
ציטוט: Sone4ka
במקרר וללא עגבניה הבית המלא מלא ...
יש חנויות במקפיא
אילונה
וחלל המקפיא שלי שווה זהב
קוקושקה
בנות, השנה עשיתי שלוש קבוצות של עגבניות מיובשות. שלוש צנצנות כל אחת. בפעם הראשונה הם פשוט מילאו אותו בשמן רותח. אבל צנצנת אחת החלה לעגל את המכסה ... הם נפתחו ואכלו.
אז שתי המנות הבאות אחרי שמילאתי. כיסיתי אותו במכסה והכנסתי לתנור חם למשך 10 דקות, כביכול ... זריקת בקרה! הם עומדים כמו חמודים
אולי מישהו יהיה שימושי.
חלק התייבש. וחלקם קפאו. אבל קראתי ראיון עם שף מפורסם. אז הוא אומר שעגבניות לא אוהבות את המקפיא. מאוד מגניב לאחסן חצילים אפויים במקפיא. ועגבניות מאבדות את גרידתן.
Sone4ka
ציטוט: אילונה
אני שופך את שלי בשמן חם (לא קר!), אולי בגלל זה שלי מרגישים נהדר גם בחום במרפסת.
שפכתי גם חם. העגבניות המובילות אפילו ניסו לטגן)
בגלל שהתקרר מעט, אבל הוא עדיין היה מספיק חם.
אז, אבוי, לא טמפרטורת השמן חשובה.

ציטוט: מוגלי
יש חנויות במקפיא
אני גם מאחסן)
אבל, כאמור לעיל, הם לא כל כך טעימים מהמקפיא.

מכיוון שאנחנו מדברים על המקפיא, אשתף כיצד הסתגלתי לשיפור טעמם של עגבניות מיובשות קפואות לאחר ההפשרה:
לרטבים, מרקים וכלים אחרים, שם הם נמעכים - מבלי לחסוך קרקע יבשה למצב הצ'יפס. בצורה זו הם סובלים את המקפיא בצורה די נסבלת.
בחטיפים, עגבניות מיובשות כרגיל. עגבניות אלו נראות לחות מעט לאחר ההפשרה. ברגע זה תוכלו להסיר מהם את העור בתנועה אחת, במיוחד מכיוון שהעור עליהם לאחר המקפיא הופך להיות צפוף וגס יותר (נראה לי) אני לוחץ מעט את הנתח בין האינדקס לאגודל ופשוט מסיר את העור העגבנייה.
אחרי זה אני מייבש אותם מעט במייבש או בתנור עם דלת פתוחה, ממש 30-40 דקות. לפעמים 20 זה מספיק.
אז אני מתדלק, כמו שאנחנו נוהגים לעשות, ושולח אותו למקרר להחדיר (אם יש לי מספיק סבלנות)
ציטוט: קוקושקה
אז שתי המנות הבאות אחרי שמילאתי. כיסיתי אותו במכסה והכנסתי לתנור חם למשך 10 דקות, כביכול ... זריקת בקרה! הם עומדים כמו חמודים
חשבתי גם שזה יהיה נחמד לעקר, אבל קיוויתי שמספיק רק שמן חם.
בפעם הבאה אנסה להחזיק אותו בתנור.
קוקושקה
Sone4ka, ייבשתי את הפלפלים והעגבניות עד למצב הצ'יפס ולא הכנסתי את המסיבות הללו למקפיא. משאירים לייבוש במיכל עם חלק עליון פתוח. כל כך הבאתי את פטריות הפורצ'יני למצב אחרי המייבש. בעוד כחודש אסגור את המכסה. בשנה שעברה, גם הגזר וגם הסלק נשמרו היטב. אז אולי לא כדאי לשלוח אותו למקפיא?
טרישקה
עגבניות מיובשות בשמן.
אילונה, תודה על המתכון!
עגבניות מיובשות בפעם הראשונה במייבש.
מיוצר על פי המתכון שלך!
ננסה את זה בחורף.
התבררו שתי צנצנות כאלה. לא מספיק, אבל זה לדין ...
תגיד לי, איפה אוכל להשתמש בהם?
לא הכנתי עגבניות כאלה בעבר, ואני לא יודע איפה הן
חיוך
אילונה, תודה על המתכון! ניסיתי את זה בסתיו.עשיתי חלק עם עשבי תיבול פרובנס, חלקם עם איטלקים. הארומה פשוט התפשטה ברחבי הבית ... מ 12 ק"ג "קרם" טרי הגיעו 6 צנצנות של 0.5 ליטר. היום פתחתי את האחרון. לא הסרתי את האמצע, לא שמתי את השום - לא נעים לי. שמרתי אותו במקרר כדי לא להסתכן בזה ...)
אילונה
) יש לי כמה צנצנות בטעות המשתרעות על המרפסת)
טנא 77
אילונה הכינה עגבניות לפי המתכון שלך, אני כבר מצפה לאכול אותם בחורף.
עגבניות מיובשות בשמן
אילונה
טטיאנה, אוי, כמה יפה !!! בתיאבון!!!!
לוקסה
אילונה, תודה על המתכון! אז אז אתה לא מכניס אותו לתנור ולעקר? האם הם שווים את זה? בביתן התה שלנו, זכר הניח מתכון עם עיקור, אני אעשה את זה השנה, אז אני מתעניין איך הם עומדים. עשיתי את זה פעם אחת, אבל זה נעשה עובש, שפכתי אותו עם שמן קר.
אילונה
אני ממלא אותו בשמן חם והכל בסדר ללא עיקור.
פודמוסוויצ'קה
עגבניות מיובשות מוצעות במחיר קבוע, אומר השקית - מיובשת בשמש.
הופק על ידי טקז'יקיסטן.
מעורר תיאבון מאוד במראה.
שמתי אותם בצנצנת, הוספתי חצי שן שום ושפכתי שמן עם עשבי תיבול איטלקיים.
השמן התחמם לאובך קל.
עגבניות מיובשות בשמן.
התקררו, הכניסו למקרר.
אילונה
אלנה, גדול !!! טעמתם את העגבניות עצמן? אני חייב ללכת לחנות
טאיא
כפי שאני יכול לדמיין - תחת השמש, לא שטוף בעגבניות בתפזורת, ועם זבובים.
מצטער, לא יכולתי להתאפק להגיב.
טאיא
וזו ההתחלה כבר השנה.
עגבניות מיובשות בשמן עגבניות מיובשות בשמן

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם