דג זהב (לחמניות)

קטגוריה: מוצרי מאפה
דג זהב (לחמניות)

רכיבים

קמח 500 גרם
שמרים 30 גרם
סוכר 60 גרם
חלב חם 250 גרם
חמאה 60 גרם
ביצה 2 יח '(1 בבצק + חלמון לציפוי)
מלח קַמצוּץ
וניל טַעַם

שיטת בישול

  • ממיסים את השמרים במים, ומוסיפים סוכר מניחים לו לתפוח. ללוש את שאר החומרים לבצק. הניחו את הבצק בצד למשך 40 דקות לעלות. ואז ללוש, לחתוך לחתיכות של 150 גרם, לתת לעלות שוב. חותכים כל חלק בצורת דג. מברישים בחלמון. מספריים לקשקשי דגים. שים את הדג המוגמר על גיליון ותן לו לעלות למשך 15 דקות. חממו את התנור ל -220 מעלות ואז הורידו את הטמפרטורה ל -200 מעלות ואפו במשך 15-20 דקות. הפוך את העיניים מהחלבון הנגוע בסוכר וצימוקים.
  • את הלחמניות יש להניח על יריעה לא הדוקה זו לזו, כך שכאשר הבצק גדל בתנור, הלחמניות לא נוגעות

הערה

קל מאוד לבצע לחמניות ולשמח ילדים! הם תמיד מתפזרים בין ילדים במהירות וזוכים להצלחה מסחררת.

פטל
ביצוע יפה
NatyNatalia
כמה נחמד. אני רוצה לנסות
אירינה דולרס
לחמניות נפלאות! לשמחת ילדים!
מוֹתֶן
גבורה אני חושב, ואיפה שראיתי את המתכון הזה ... נזכרתי במגזין "SMAK מתוק" 1/1995. ואז לא בישלתי, הבת שלי עוד לא הייתה שם, אבל עכשיו אני בהחלט אבשל. אפילו מצאתי את המגזין והתמונה זהה. יש כל כך הרבה דברים ואיך ששכחתי את זה הלכתי לשים את הבצק תודה!
גבורה
וכאן הוא וילדיי שימחו אותי ועכשיו נכדי. רק המתכון שלקחתי מהמגזין הפולני "Ciacta domowe" №37 לשנת 1994, ו- "Sweet Smak" נוצר בדמותו ובדמותו של מגזין זה, ומשכפל אגב את המתכונים, שכן החיים הראו טובים ועיקשים מאוד. . מילאתי ​​את מזוודותי במתכונים רבים ממגזינים פולניים, בהם התאהבתי במגע של תחכום ונסיון, אפילו מלחמנייה פשוטה להכנת מאפים מעניינים, לילדים ומבוגרים. אנסה לשתף את כל המתכונים האהובים עלי.
מוֹתֶן
כן, ולנטינה, הסתכלתי ... המגזין אומר: ... "סמאק מתוק", גרסה רוסית ... 1994 ... והיו מגזינים פולניים מאז 1993. ישר ומצאתי את עצמי רק האותיות שונות, והתמונות ואולי אפילו הגודל זהות.

מיהרתי להכין אותם, אבל נגמרו לי הביצים בבוקר לקרוטונים ובכן, לפחות הקרוטונים התגלו כטעים טעימים בשבוע הבא שאכין, יחד עם הבת שלי

המגזין מכנה את המתכון דג קריספי. האם הם באמת פריכים?

אולי הדגים האלה (תמונה) בנושא "יוצרים את הבצק"!?!? הם מתאימים באופן מושלם
גבורה
לא, נטשה! לחמניה, היא לחמניה! אם תחלקו את כל הלחמניות לפי שיטת הדפוס, תוכלו להוסיף 18 סוגים של לחמניות לחיתוך בנפרד, אך הלחמניה תישאר לחמנייה. ואין בזה שום מחץ מיוחד. אמנם בגרסה הפולנית זה הולך כמו צ'רופקי - גם הוא פריך. הייתי מפטר אותה ככה. הבצק די צנוע מבחינת מלאות האפייה (ואין מספיק סוכר ושומן), אבל לגלילה זה בדיוק מה שאתם צריכים. קל ומהיר ללישה וגזירה, אופים במהירות ובקלות. והילדים אוהבים את הצורה, והוספת ריבה, דבש וממתקים אחרים אינה בעיה. נטשה! לִשְׁאוֹל! צלם אם תצלם אותו בקרוב. שלי מהטלפון באיכות נמוכה מאוד, ואין עדיין מי לאפות.
מניה זייקה
אה, כמה חמוד)) בעלי צריך לבשל, ​​הוא חובב כל הקמח תודה רבה

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם