חלזונות ענבים אפויים

קטגוריה: ארוחות קרות וחטיפים
מִטְבָּח: צָרְפָתִית
חלזונות ענבים אפויים

רכיבים

חלזונות ענבים כמה תאסוף
קמח, סובין
שמיר טרי צרור גדול
בצל בצל 2 יח '
תבלינים לפי הטעם
חמאה 1-2 חבילות
גבינה מגוררת
שום 5-6 שיניים

שיטת בישול

 • תהליך בישול החלזונות הוא די מאומץ. אם אתה צריך להכין כמה מנות, קל יותר לקנות בחנות. הכנתי אותם לפני שנה הרבה, הרבה ... אני מוציאה אותם מהמקפיא לתנור לפי הצורך.
 • הייתה לי איזושהי פלישה לשבלולי ענבים באתר! הם היו בכל מקום! בעלי קיבל את הרעיון לבשל חלזונות. הלכתי לאינטרנט למתכון ... למתכון הראשון שנתקלתי בו היה כותרת מבטיחה: "הרוג את הזוחל." זה היה הגורם המכריע.
 • אספתי כמה מהדליים שלהם, שטפתי (כל אחד!) מחול ופסולת אחרת.
 • שלושה ימים הם גרו איתי בסיר גדול מכוסה מכסה. באופן טבעי, אתה צריך להשאיר סדק קטן. האכלתי אותם בקמח וסובין כדי להחליף את תכולת הבטן (אחרי הכל הם אכלו דשא קודם). אתה צריך להתרחץ פעם ביום. אנו מוציאים אותו מהמחבת ושוטפים אותו היטב מתחת למים זורמים.
 • כעבור שלושה ימים אנחנו מתחילים לבשל .. אנחנו שוטפים אותו פעם נוספת, ממלאים אותו במים ושולחים לחום גבוה. המים צריכים להתחמם מהר מאוד, אך לא להרתיח! אם זה רותח, יהיה קשה להוציא אותם מהכיורים. כאשר נוצר קצף, מסירים מהאש. ואנחנו ממשיכים להפריד את החלזונות מהקליפות. אנו מקבלים קערה של המעדן העתידי. ואז עם סכין חדה אנו מפרידים את פילה החילזון (שאת רגלו הוא זוחל) לבין הבטן ומה עוד יש לו ...
 • הכל. אנו שולחים את הפילה הזה לסיר לבישול במשך 40-50 דקות, ומוסיפים בצל ותבלינים לפי הטעם. הוספתי פלפל אנגלי ותערובת עשבי תיבול ים תיכונית. לאחר 40 דקות, מרוקנים את המרק, וחוזרים על הפעולה עם בצל ותבלינים חדשים למשך 40 דקות נוספות.
 • אנו מרתיחים את הקליפות במי מלח על מנת להיפטר מהליחה.
 • בזמן שהכל מבושל שם, בואו נתחיל למלא. קח צרור גדול של שמיר, בצל, 5-6 עירית גדולה. כל זאת עם בלנדר פירורים בפירה.
 • אנחנו מכניסים חבילת חמאה לפירה הזה עם בלנדר. אם החלזונות בריאים, אז 1.5 חבילות. מלח לטעימה.
 • כתוצאה מכך, אנו מקבלים מסה ריחה ירוקה וטעימה.
 • אנו שוטפים את הקליפות המבושלות ומייבשים אותן על מגבת
 • ואנחנו מתחילים למלא אותם. ראשית, אנו דוחפים את השמן הירוק שלנו לכיור עם האצבע, מניחים את הפילה המבושל של חילזון, ואוטמים אותו על גבי אותו שמן. לדחוס יותר חזק, לא לאשפה. הנה זה המוצר המיוחל למחצה המיוחל. אנו שולחים אותו למקרר לפני הגעת האורחים.
 • חלזונות ענבים אפויים
 • ואז הכל פשוט. יוצקים מלח בשכבה של כמה סנטימטרים בתבנית, מכסים אותו בנייר כסף ומכניסים את החלזונות כדי שלא יתגלגלו.
 • חלזונות ענבים אפויים
 • מפזרים מעל מעט גבינה מגורדת דק, אך לא את כל השבלול, אלא רק את המקום בו החמאה נראית, ושולחים לתנור למשך 15-20 דקות בחום של 180 מעלות.
 • חלזונות ענבים אפויים חלזונות ענבים אפויים
 • כשאנחנו רואים שהגבינה שחומה, אנחנו מוציאים אותה. אל תשכח לשתות יין לבן.

הערה

המתכון עצמו שנקרא "להרוג את הזוחל" נמצא כאן 🔗
בזכות המחבר נפטרתי משבלולים באתר

מאנה
לנוצ'קהאני המום! אני אפילו לא יכול לדמיין איך לשטוף כל חלזון, לבחור את ה"פילה "מכל קליפה. לעולם לא אעבור לזה.

אבל בצורה מוגמרת הכל נראה מעורר תיאבון מאוד! העיקר לא לחשוב שזה היה במקור

והטעם? מה הטעם של זה?
מנהל

לנה, תודה!!! הוסף אותו לסימניות!
חלזונות, זה טעים מאוד, הצלחתי לטעום טרי
הם טובים אם אתה מבשל אותם בעצמך, הם טריים ממולאים בחנות בכלל לא אהבו

מררי
לנה - את גיבורה! זה פשוט הישג - לעבוד במשך שבוע במשך 5 דקות של הנאה.
ארגו
לפני שנה! ורק עכשיו שיתף טוב ואיך? אהב? או לחובבן?
מוּקרָם
אני מציע לשנות את השם מ"הרג את הזוחל "ל"אכל את האויב בארוחת הערב".
אומלה
לנהאחות, גם אני עשיתי את כל ההליך הזה. הדבר היחיד היה שהחלזונות הרימו את מכסה התבנית ו"התפזרו "על פני האכסדרה. ולא יכולתי לאכול אותם מוכנים. אבל בעלי מאוד אהב את זה !!! לגברים - זה כזה ממריץ!
מררי
ציטוט: אומלה

לגברים - זה כזה ממריץ!

אהה, ואישה תאבד את כוחה האחרון בזמן שהיא תבלינה אותם!
קובנוצ'קה
ציטוט: אומלה

לנהאחות, גם אני עשיתי את כל ההליך הזה. הדבר היחיד היה שהחלזונות הרימו את מכסה התבנית ו"התפזרו "על פני האכסדרה. ולא יכולתי לאכול אותם מוכנים. אבל בעלי מאוד אהב את זה !!! לגברים - זה כזה ממריץ!

לא סתם אחות! תאום, לעומת זאת! והם הרימו את המכסה, וניסו "לרוץ" ... ו ... מעולם לא ניסיתי אותם.
גם בעלי אוהב את זה. אמי מעריצה אותם. אני לא יכול לנסות. אני עוקב אחריו כל הערב: "טוב, תסביר מה טעמם? מאנה שואל אותי מה לענות?" "ענה שאוווווו טעים!" "מי הם נראים?" באופן כללי, בעינויים היא הצליחה לקרוע את בעלה מהצלחת, והוא הודה שזה כמו מולים (הוא מלוסקה), רק שהוא לא נותן אותה ליד הים, אלא ספג את כל הארומה. של תבלינים, שמיר ושום, וכל זה בשמן ריחני (זהו, לא אני, אין לנו סמיילי כמו שילד אוהב)

ציטוט: שמנת

אני מציע לשנות את השם מ"הרג את הזוחל "ל"אכל את האויב בארוחת הערב".
אהבתי את הרעיון מאוד! יתר על כן, השלב הראשון (בערך "להרוג ...") כבר הושלם, אנו ממשיכים לשני ("לאכול")

ציטוט: ארגו

לפני שנה! ורק עכשיו שיתף טוב ואיך? אהב? או לחובבן?
אז פשוט צילמתי את תהליך האפייה (כי התנור חדש, והוא יוצא יפה דרך הכוס). כבר כתבתי על זה. בעלי מאוד אוהב את זה. ואני ... אתה לא יכול להתאים אותי, אני לא אוכל הרבה דברים, או יותר נכון, אני אפילו לא מנסה. אני מבשל, אבל אני לא אוכל.

ציטוט: מרי

לנה - את גיבורה! זה פשוט הישג - לעבוד במשך שבוע במשך 5 דקות של הנאה.

אם רק 5 דקות של הנאה ... הייתי מוותר על הרעיון. מתברר שהכנתי אותם לפני שנתיים. אז ההנאה לבעל נמשכה יותר מחמש דקות.
מאנה
ציטוט: קובנוצ'קה

אני לא יכול לנסות. אני עוקב אחריו כל הערב: "טוב, תסביר מה טעמם? מאנה שואל אותי מה לענות?" "ענה שאוווווו טעים!" "מי הם נראים?" באופן כללי, בעינויים, היא הצליחה לקרוע את בעלה מהצלחת, והוא התוודה על <...> ואני ... אתה לא יכול להשתוות לי, אני לא אוכל הרבה, או יותר נכון, אני לא אפילו לא לנסות. אני מבשל, אבל אני לא אוכל.
אז גם אני, רוב מה שאני מבשל, אני אפילו לא יודע איך זה טעים ... רק מדבריו של האוכל הראשי אז ... כמה טעימים הם מולים ... אני גם לא יודע
מאנה
מעדתי באינטרנט:

קוויאר לבן

זה לא שייך לדגים, אבל יש לו טעם "ביצי דגים" ואותו הרכב ביוכימי כמו קוויאר חדקן גרגירי. זהו ביצי חלזונות הענבים, שמטילות פעמיים בשנה כמה ביצים במשקל כולל של 3 גרם (כף קינוח אחת). הוא מייצג כדורים בצבע לבן (חלבי), מעט גדול מביצי סלמון אדומות. טעמם דומה לקוויאר שחור. העלות של 100 גרם קוויאר חלזונות היא כ- $ 100.
CurlySue
וואו טיייייי! זה קוויאר!
לפני שבוע הייתי במקומות כאלה שיש בהם ים. אחרי הגשם הם קעאאק טיפסו מאחורי השיחים. ענק !!!
בשנה הבאה נלך לשם לנוח שוב, נאסוף אותם, נביא אותם הביתה ובהחלט ננסה!
ג'ִירָפָה
התחלתי גאה בחברינו בפורום
מנהל

קוויאר חילזון (פניני יער) - המעדן היקר ביותר https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=388449.0

חלזונות ענבים אפויים
GenyaF
החלזונות נאספים, נשטפים ונשלחים לתבנית עם קמח))) אני לא יודע איך אגרום להם לאכול את הבייגלה שלי, הצעתי לו בשנה שעברה לעשות את זה, אבל הוא לוקח כוסות ומזלזל, למרות שהוא אוכל בהנאה כל מיני רכיכות ים, במיוחד כאלה שנתפסות במו ידיו ... אנסה זאת בעצמי.
ובשביל קוויאר - בלי- iin, דיכאתי את זה כל כך הרבה במשך שנים. דבר נוסף למצוא הוא איך לבשל אותו.
זבוב tsse
GenyaF, ז'ניה, כאן 🔗
תהליך בקיעת הביצים מהקרקע נראה משעשע כל כך)))). מה עם תברואה?
GenyaF
הלן, אני חופרת גן ומוצאת באופן קבוע קנים עם קוויאר.אתה יכול לראות את זה מיד, אז לא קשה לדפוק את זה))) תודה על ההתייחסות
מה מביך בתברואה?
lettohka ttt
אני המום ממני. לא שלא תצליח לבשל בידיים שלך הלן את אישה אמיצה !!!! הערכה !!!!!!
זבוב tsse
ציטוט: GenyaF
מה מביך בתברואה?
ג'ן, אני לא יודע, האדמה זהה וכל הקסמים שבה. בחווה שהיא הראתה מנהלשם הקוויאר נראה באופק, אינו בא במגע עם האדמה.
ז'ניוק, היה המיליארדר שלך ביוריקה! : ילדה-כן: קח את הנישה של גידול חלזונות ברוסיה, במיוחד מכיוון שאתה גר בגן עדן פורה כל כך. ואז איך אעבור לטריטוריה של קרסנודר, איך אתחיל לחלוב את החלזונות. אני לא אמנע מהם את חייהם, לא, אני מרחם עליהם, הם כל כך מגניבים, אבל החליבה היא כן)))))
בנות, מה אם האכטינים? לסוס זה יש רגל מרשימה יותר ופחית ליטר של קוויאר בכל פעם.
קובנוצ'קה, לנוס, למה לא ניסיתי את זה בעצמי? הם גדולים? מצאתי דגימות בודדות בדאצ'ה שלי, הגדול ביותר היה בקוטר 3 ס"מ. זוחל על ידה, אני דגדג לה את העיניים ואשחרר בשלום)

דופלטה
הלן, אומלוצ'קה! גם אני אחותך! ואיך אני, הממזר שלך, התגעגע לנושא הזה? היא גם עברה את זה לפני מספר שנים! רק עשה הכל קצת אחרת. לא האכלתי אותם, העניים, כדי, סליחה, המעיים נוקו, שמרתי אותם ברשת כדי שלא יברחו, ובכן, ושטפתי אותם ללא הרף. ובישלתי אותם לא בקליפות, אלא קלפתי! במיוחד! כי אם הם היו מסורתיים, אז כל האורחים היו מבינים מיד שמדובר באסקרגו, וכך - כולם, מכה את שפתיהם, תהו במשך זמן רב מה הם אוכלים. היה מאוד מצחיק לראות את התגובה של מי שמעולם לא אכלו חלזונות ופשוט גילו מה הם אוכלים! ויש לי אסקרגוטניר ומכשירים מיוחדים לאסקרגו! הנה:

🔗
זבוב tsse
לריסה, וואו. ומימין, לפי הבנתי, מזלג, לחילוץ צדפה מהבית, או מה? כשהסתכלתי על הג'יפים האלה נזכרתי מיד ב"אישה יפה ", זה כאשר לרוברטס עף מהם חלזון, עם המילים" חלקלק, בוגרים ")))
דופלטה
כן, לנה, נכון! קליפ אביב ומזלג!
GenyaF
לנה, שום דבר בארצי לא מפריע לי))) אבל העונה אני כנראה מאוחר מדי, היום, כשחופרים גן ירק, לא נתקלה אפילו ביצה אחת. כנראה שתצטרך לחכות עם העשרה)))
לריסה! עזרה עזרה !!! איך בישלת את החלזונות שלך? אין לי את הבחירות האלה, איך אוכל לאכול אותן?
ושאלה אחת מבלבלת אותי - ולמה אנחנו מאכילים אותם בקמח במשך שלושה ימים או מרעיבים אותם אם נאכל רק רגל? כאן אנחנו מייד מבשלים ומשתמשים ברפנה. ועדיין - למה לבשל כל כך הרבה זמן? אחרי הכל, במהלך בישול ארוך, רכיכות הם עשויים גומי, שוב אני אשווה את זה עם rapana - אני מבשל לא יותר מ 10 דקות, הם לועסים טוב ויש להם טעם
דופלטה
זניה, אתה יכול אפילו לאכול אותם מקליפות בעזרת קיסמים פשוטים! ואיך בישלתי - היה צריך לבחור אותם גם. בהתחלה במשך כמה ימים הם, כופר, נתלו ממני, עניים, רעבים, ברשת. נשטף כמה פעמים ביום. ואז הרתחתי אותם מעט, ואז הוצאתי אותם מהקליפות, שטפתי אותם שוב ואז צלחתי אותם בבצל, שום ותבלינים אחרים. איש לא יכול היה לנחש מה הוא אוכל.
GenyaF
לריסה, תודה! אני פשוט אוהב רפנה מבושלת, אבל לפעמים אני מטגן בשמן עם בצל, עגבנייה ותבלינים. זה מה שאעשה, כי דודי יסרב לאכול אם הוא יודע שהם חלזונות. חתרני אותי

ובכן, הם serut (חלזונות)))

דופלטה
זהו - כן! זו הסיבה שלא האכלתי את זה, ובכל זאת הם עדיין נתנו את ההר במשך יומיים!
GenyaF
אכלנו את החלזונות שלנו. אני לא אחזור על כך, כי יש הרבה מהומה, ותפוקת המוצר קטנה. ולא היה לי מספיק טעם, ובכן, הם לא נטולי תוספים
לינד @
להסביר. בבקשה, מה הפירוש של "להרתיח מעט" לפני שתשלוף?
כאן ניסיתי להתנסות בשבלולים. הרפש שעליהם, הרי הוא לא נשטף מהחיים. ועם משהו מבושל מאוד. אולי היא לא בישלה? או סבון רע?
רדושקה
תחילה בישלתי ואז מצאתי את המתכון הזה!. אוכל לשתף את "שיטות העבודה המומלצות" שלי.
פשוט לא האכלתי כמעט ארבעה ימים ושטפתי אותו מה"קקי ". ידעתי שעדיין יהיה ריר במהלך הבישול, אז לא "עינתי" את החמודים במלח (כדי לגרום להם לזחול על המלח ברגל עדינה). בפעם הראשונה שהרתיחתי אותו כ -20 דקות במים מומלחים (ערבבתי אותו, לא הסרתי את הקצף, בכנות!). נשטף היטב בכמה מים. ואז היא החלה לבחור חלזונות מהוואלואנים.אפילו בשלב "מה אעשה איתם?" החלטתי שאצליח בסדר גמור עם מזלג פונדו. כן! FONDUE FORKS מתאימים במיוחד הן לניקוי והן לתהליך ספיגת הפילטים (לנקר, לטבול ברוטב ולאכול!)
היו מעט ואלוואנים גדולים, כך שלא התעסקתי במילוי. בישלתי את רגלי הפילה המוכנות במשך שעה בתערובת של יין לבן לבן פשוט + מים + בצל + גזר + שורש פטרוזיליה + עשבי תיבול פרובנס בתום הבישול. ובכן, ומלח, אסנו).
מותר להתקרר במרק הזה. הם כותבים שיש צורך לעמוד בה עד יום. אבל לא היה כוח לחכות.
הכנתי שמן "חילזון" (אני עושה את זה כל חיי, לא ידעתי שזה שמן חלזונות). חתכתי לחם לבן ביתי (אפוי בכרישה מיובשת) למשולשים יפים, מרוחים בחמאה זו (חמאה + פטרוזיליה + שום + מלח ים), ליד קערת רוטב חרדל (חרדל + רוטב סויה + מיץ לימון + שמן זית). ובכן, עבור שני אנשים הספיקו כוס יין לבן ו -36 "רגלי" אסקרגו כדי להבין שאני אוהב סוג אחר של ציד. למרות הרבה זמן מבוזבז, למנה הזו הזכות לחיות במשפחה שלנו.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם