אנסטסיה
ציטוט: רופא שיניים


כמובן שמדיח כלים גדול יותר ישטוף יותר. אבל כדי שזה יעבוד כלכלית, יש לטעון אותו באופן מלא, ולשם כך יהיה צורך לאסוף את הכלים למספר ימים (אני יודע ממקור ראשון, ראיתי אותו מחברים). ואיפה להשיג כל כך הרבה סכו"ם כדי שנשאר עוד משהו לאכול ומה לבשל, ​​כשיש 8-10 סטים של כלים במכונה למשך מספר ימים? שוב, מדיח כלים גדול תופס יותר מקום. אבל כמובן שכל אחד עושה את הבחירה שלו.

כדי שמדיח הכלים יעבוד כלכלית, אין צורך להטעין אותו במלואו, אלא רק שיש לו תוכנית כביסה חסכונית לכמות קטנה של כלים או שטיפה באזורים - רק בחלק העליון או רק התחתון - שם הוא תמיד הרבה כלים מלוכלכים לאזור אחד. אבל אם יש צורך, שטפו מספר גדול של כלים אחרי האורחים או ניירות אפייה, רגילים מהתנור וסירים גדולים מדיח כלים בגודל סטנדרטי - 60x60 ס"מ - דבר שאין לו תחליף לחלוטין. אני משתמש בזה יותר מחמש שנים ולמרות שהמשפחה שלנו גם היא קטנה מאוד, אבל בזכות המבחר הגדול של התוכניות על המדיח שלי, אף פעם אין לי בעיות כמו פער בין מספר הכלים לחסכון, ולעולם לא לצבור כלים למספר ימים- המקסימום הוא לפני ארוחת הערב ואפשר לשים אותו בכביסה. אבל אני לא לובש את זה אחרי אפייה או טיגון של בשר עם טארטים, לא יודע איך להכניס אותם לכיור על מנת לשטוף אותם כמו שצריך. לכן אני רואה כל מדיח כלים קטן מהגודל הסטנדרטי כפשרה.
אוגושקה
באופן אישי זרקתי את המקרר לאולם זאת, היא "דחפה" במקומו מדיח כלים. קטן, באמת, אין טעם לקנות. אני לא יודע מה מישהו אומר על כך שמשפחה קטנה לא יכולה ללכלך הרבה כלים ביום. באופן אישי שניים או שלושה מאיתנו לארוחת הבוקר והערב יש זמן להכתים אותו בדיוק עם 2 מגשים למכונת כתיבה בגודל 60 ס"מ. קצת אוליבייה, צלעות ותפוחי אדמה מטוגנים מהם סירים, סכינים, צלחות, מזלגות, כוסות, קרשים, קערות סלט, מחבתות ומרית, כפות .. חושך ואם אני עצלן, ואני מוסיף גם כוסות תה וקומפוט, ואז אני צריך להפעיל את המכונה פעם ביום. מדי פעם - פעם בשניים. נכון, היא הייתה עצלנית עד כדי כך שהיא הייתה עצלה מכדי להוציא ולהניח את כל המכשירים במקומותיהם. .... איפה עוד אוכל לקנות רובוט לעבודה זו?
רופא שיניים
ציטוט: קישור אנסטסיה = נושא = 116.0 תאריך = 1172399109

על מנת שמדיח הכלים יעבוד כלכלית, אין צורך להטעין אותו במלואו, אלא רק שיש לו תוכנית כביסה חסכונית לכמות קטנה של כלים או שטיפה באזורים - רק בחלק העליון או רק התחתון - שם הוא תמיד הרבה כלים מלוכלכים לאזור אחד. אבל אם יש צורך, שטפו מספר גדול של כלים אחרי האורחים או ניירות אפייה, רגילים מהתנור וסירים גדולים מדיח כלים בגודל סטנדרטי - 60x60 ס"מ - דבר שאין לו תחליף לחלוטין. אני משתמש בזה יותר מ -5 שנים ולמרות שהמשפחה שלנו גם היא קטנה מאוד, אבל בזכות המבחר הגדול של התוכניות במדיח הכלים שלי, אף פעם אין לי בעיות כמו פער בין מספר הכלים לחסכון ואף פעם אני לא צובר כלים למספר ימים - המקסימום הוא לפני ארוחת הערב וניתן לשים אותו בכביסה. אבל אני לא לובשת אחרי אפייה או טיגון של בשר עם מחבתות, ולא יודעת להכניס אותן לכיור על מנת לשטוף אותן כמו שצריך. לכן אני רואה כל מדיח כלים קטן מהגודל הסטנדרטי כפשרה.
על שטיפת כלים לפי אזור ועל כלכלה. שוטף, לא ידעתי. זו כמובן דרך החוצה. כן, ושטוף את ניירות האפייה במדיח הכלים, לא אכפת לי. אם היה לי מטבח גדול יותר, כנראה הייתי קונה מכונית גדולה (שכנעת אותי). אבל יש מעט מאוד מקום.ולאור זאת, מכונה קטנה היא מוצא (אחרי הכל, מדיח הכלים הוא זה שמדיח את עיקר הכלים, אבל אני מכרה את ניירות האפייה הגדולים והסירים הגדולים). בכל מקרה המדיח טוב.
צִבעוֹנִי
אני גם חושב לקנות מדיח כלים. אבל יש לי 45 ס"מ צרים (ל 8-9 סטים של כלים). מה לדעתך סירים ישתלבו בזה?
אבל לגבי חיסכון במים: יש לי מטרים, אז אני לא ארצה לבזבז מים נוספים. לשמוע שמדיחי כלים, להפך, עוזרים לחסוך במים. מי חושב על זה?
אנסטסיה
ציטוט: צבעוני

אני גם חושב לקנות מדיח כלים. אבל יש לי 45 ס"מ צרים (ל- 8-9 סטים של כלים). מה לדעתך סירים ישתלבו בזה?
אבל לגבי חיסכון במים: יש לי מטרים, אז אני לא ארצה לבזבז מים נוספים. לשמוע שמדיחי כלים, להפך, עוזרים לחסוך במים. מי חושב על זה?

המחבתות בהחלט יתאימו. מגשי אפייה יכולים אפילו להידבק מעט לרוחב. לגבי חיסכון במים, זה גם נכון, יש דבר כזה, אם אתה קונה מדיח של חברה רגילה ומסתכל על המאפיינים של צריכת המים, במדיחי כלים טובים זה מאוד קטן + צפה בזמינות של "חסכוני תכנית כביסה.
מנהל
ציטוט: צבעוני

אני גם חושב לקנות מדיח כלים. אבל יש לי 45 ס"מ צרים (ל-8-9 סטים של כלים). מה לדעתך סירים ישתלבו בזה?
אבל לגבי חיסכון במים: יש לי מטרים, אז אני לא ארצה לבזבז מים נוספים. לשמוע שמדיחי כלים, להפך, עוזרים לחסוך במים. מי חושב על זה?

יש לי תוספת BOSCH צרה של 45 ס"מ. מחבתות כלולות, מגשי אפייה מונחים גם לרוחב. יש מכשיר מיוחד. זרבובית לשטיפת מגשים. עובד גם על טאבלט וגם על ספיישל. אבקה, יש פונקציה לייבוש כלים.
שוטף נקי. המים מחממים את עצמם מ 45 * ל 75 *, תלוי בתוכנית.
צריכת מים במצב של 120 דקות עד 14 ליטר, מצב 35 דקות (מהיר) עד 11 ליטר. זה עדיין פחות משטיפה ביד מתחת למים זורמים.
אם יש מד מים ומד שני תעריפים, זה מועיל.
אנסטסיה
ציטוט: זובסטיק

כמה כלים "נקיים" כדאי להעמיס במדיח הכלים? משום מה, כל החברים שלי שוטפים או מנגבים את הכלים לפני שהם מעמיסים אותם במגבת נייר, אתה לא יכול פשוט לשים כלים מלוכלכים בלי שאריות אוכל גדולות?

מדיח כלים Whirpool של החוש השישי שלי עובד כבר 6 שנים. לעולם לא! אני לא שוטף או מנגב את הכלים עם שום דבר לפני שאני מכניס אותו למדיח הכלים. מקסימום, כמו שאתה אומר, אני נפטר מפסולת מזון גדולה וזהו. כל מה שעבר מתשומת הלב נצבר אז במבצעים. סל מסננת רשת, שלפעמים יש להוציאו ולנער אותו. אני לא יודע למה לבצע מניפולציות מיותרות עם כלים מלוכלכים בצורה של שטיפה מקדימה.
הבחירה שלך בצורה של בוש טובה מאוד! וגם העובדה שהוא בגודל מלא טובה מאוד. אז בכלל לא תתחרט שמצאת תוספת של 15 ס"מ ולקחת אחד בגודל מלא.
ליקה
יש לי ארדו קטן בגודל 45 ס"מ, נחשב למחלקת תיירים, 2 מדחפים לאספקת מים, שוטף הכל. אני שוטף את הכלים קלות כאשר אני מניח אותם מתחת למים זורמים, כשאחת היד אוחזת בקצה הצלחת / הקערה כדי שהפילטר לא יתנקה לאחר כל כביסה. איכות הכביסה תלויה גם במידת הסתום של המסנן וחיסכון במים מושג על ידי סירקולציה של מים אלה דרך המסנן במהלך תהליך הכביסה.
נ.ב: כביסה אחת לוקחת 20 מ"ל אבקה. אני נרדם עם מלח אחרי 1.5-2 חודשים. בקבוק אחד של חומר שטיפה נמשך 8-9 חודשים.
ויקי
ציטוט: אנדרייבנה

"רגוע, רק רגוע" ....
לא, זה נורא! הגדול לא מתאים, המחבתות הקטנות לא מתאימות .... במחיר של אותו גדול, אותו קטן זהה. יש חבורה של יצרנים וכל אחד מהם מבטיח כלכלה-על לכל דבר! אז קראתי את זה גם כאן! הבעל אומר: בחר כבר משהו. ואני לא רוצה משהו, אני רוצה דבר טוב. עזור לי לבחור, בבקשה. דרישות PMM - אנחנו 3 אנשים, חיבור למים קרים, אין מקום לאורך מלא. מי שמשתמש ב- PMM דומה, אנא הגיב!
תנור כפרי
ציטוט: ויקי

לא, זה נורא! אחד גדול לא מתאים, קטן לא מתאים למחבתות .... במחיר שהוא גדול, זה קטן זהה.יש חבורה של יצרנים וכל אחד מהם מבטיח כלכלה סופר של הכל! אז קראתי את זה גם כאן! הבעל אומר: בחר כבר משהו. ואני לא רוצה משהו, אני רוצה דבר טוב. עזור לי לבחור בבקשה. דרישות PMM - אנחנו 3 אנשים, חיבור למים קרים, אין מקום לאורך מלא. מי משתמש ב- PMM כזה, אנא הגיב!

ומה אתה מכנה "באורך מלא" - לא ברור במיוחד? לרוחב מטר?
יש לי רוחב PM של 44 ס"מ, לדעתי ל 8 סטים. אנחנו גם שלושה, שלי כל יום (או ליתר דיוק בכל לילה), בסופי שבוע, 2-3 פעמים ביום.
סיר של 5 ליטר נכנס בדרך כלל לסל התחתון, סיר גדול מתאים.

אם אין לך מקום בכלל - מישהו כאן כתב על TRIO (כיריים + מדיח כלים), חפש בחיפוש.
ויקי
התכוונתי באורך מלא 60 על 60. המקסימום שאפשר להקצות הוא 45 ס"מ. רָחָב. ומה שלך? אתה מאושר?
הייתי רוצה לשלוח לשם קדירה ומחבת.
תנור כפרי
ציטוט: ויקי

התכוונתי באורך מלא 60 על 60. המקסימום שאפשר להקצות הוא 45 ס"מ. רָחָב. ומה שלך? אתה מאושר?
הייתי רוצה לשלוח לשם קדירה ומחבת.

45 זה מספיק)
אני לא שם את הקדרה, כי יש לי אותה מברזל יצוק, ובהתאם לכך כבד מאוד. אני חושש שמדיח הכלים יירד מהשיש ממשקל כזה)))
התבניות מתאימות באופן טבעי. והמחבת גדולה.
באופן כללי, הכל מתאים מהכלים.
ליקה
ויקי, 45 ס"מ זה בהחלט מספיק, זה טוב כאשר הסל העליון מתכוונן לגובה. יש לו 2 שורות גלגלים וניתן למקם גבוה יותר עבור סירים גדולים על הסל התחתון. המחיצות המתקפלות על הסל התחתון הן זוטה נחמדה ושימוש ומיכל סכו"ם נשלף ונפרד.
איראידה
יום טוב, בעלי מדיח כלים שמחים! נא להאיר אותי בשאלה זו - בכריכת PMM, האם אתה יכול לשים משהו עצמאי, כמו על משטח עבודה? אני רוצה לקנות PMM ברוחב 45 ס"מ, אצטרך להקריב ארון במטבח, זה פשוט כל כך רחב. אבל לא הייתי רוצה לאבד את משטח העבודה. אני עדיין לא יכול לנהוג הכל מתחת לשולחן משותף. אז אני תוהה אם אאבד את משטח העבודה שלי או לא?
טאניושה
איראידה על המדיח שלי היא 45 ס"מ, יש מיקרוגל, הכל בסדר, זה לא משפיע על פעולת המכונה.
milena20111984
כולם כאן הם PMM צר (45 ס"מ) אז שבחים, ואני יכול לומר שזה היה קונה מקום יהיה 60 ס"מ. אבל אז חשבתי שיש 12 מכשירים, למה. אנחנו רק שלושה. עדיין חיפשתי 0.5 הורדות. ועכשיו אני חושב למה. אני לא שאני לא משתמש בפונקציה זו, אז אני מדליק את המכונה פעמיים ביום, טוב, או שוטף אותה עם ידיות.
זוחל לעברי, טוב, צלחות וסיר אחד (!!!) של 5 ליטר או קטנים יכולים להתאים לרוחב 2, אבל יש סיכוי שחלקם לא ישטפו טוב
דעתי האישית, יש מקום, עלינו לקחת 60 ס"מ!
רציתי גם לשאול על המפגינים, איזה סוג של תחתיות יש?
על מנת לשטוף את נייר האפייה, חובה להסיר את הסל העליון (למרות שניתן לכוונן אותו לגובה, הוא עדיין לא מתאים)
116
יש לי Bosch 60X60, משפחה של 3 אנשים, אני מנהלת אותה כל ערב, אבל לעולם לא אשנה אותה לקטן. זה גורם לי להצטמרר כשאני רואה את חברתי מכניסה את הצלחות למכונת הכתיבה (שלה הוא 40 ס"מ), ולשטוף את הסירים והמחבתות בידיים שלה NIGHTMARE NIGHTMARE! אבל אם לא, אז, כמו שאומרים, "דג לדגים ללא דגים וסרטן."
דַחלִיל
אני מעל 60 ס"מ. אני די ביחסים ידידותיים עם הראש שלי ואני מבין שלמשל, אפשר לבנות PMM בגודל 60 ס"מ במטבח חרושצ'וב רק חזק לרעה של משהו אחר, אז ארבעים וחמישה ילכו לשם. אבל זה אם נדון בנושא זמינות המקום. אבל אם נדון בזה במונחים של פונקציונליות, תפוסה וכו '- רק 60 ס"מ. אני נוהג בזה פעם ביום - זה 100%. במקביל, הכלים נשארים בכיור. הכל מוחלף רק אם מריצים אותו פעמיים. אם אתה באמת רוצה לחסוך כסף, כמעט לכל המכונות המודרניות יש פונקציית חצי עומס. לדוגמא, מעולם לא השתמשתי בו כמעט 6 שנים.
@ אירינה @
אני מסכים ב 100% ש 60X60 עדיף. לאחרונה הייתה לי גם שאלה של לבחור 45 או 60.זה הצח ניצח מקום, אך כשמדדתי הכל התברר שיש להם הבדל של 15 ס"מ בלבד. הם לקחו אחד גדול ומעולם לא התחרטו. משפחה המונה 4 נפשות, PMM עובדת פעם ביום.
סבטיק_
בנות, לפחות הייתי הבעלים של PMM לא כל כך מזמן, אבל אני יכול לומר וגם לאשר שהמכונה צריכה להיות (אם יש מקום) בגודל 60 ס"מ.
בתחילה, רציתי גודל בגודל מלא, למרות שהגברים לא הבינו בכלל, אני כל כך גדול עבור תאנה, אבל עכשיו לעצמי, אני גם שוטף אותה פעם ביום, בערב, במהלך היום שאנחנו אוספים הכל, ואז בשעות אחר הצהריים המאוחרות, אחרי ארוחת הערב, הכל שלי. והאמת היא שאפילו הכל לא מתאים, מחכה לתור, אבל דמיין אם זה צר ??? וכשהיו אורחים לחג, בזמן שהם סוג של עישון, פתחתי את התוכנית ושטפתי הכל, ובכן, אם מישהו היה בלתי נסבל, אז שטפתי אותה בעטים. התוכנית שלי לא תמיד נשטפת ביעילות למשך 30 דקות, אין עליה ייבוש, ניסיתי אותה פעם אחת .... טוב, מה אני יכול להגיד, זה פשוט "אכלתי ושטפתי", כמו שנכתב, ואם משהו תקוע, יתכן שהוא לא נשטף, אם כי אתה צריך להתנסות
סמילה_07
ציטוט: milena20111984


רציתי גם לשאול על המפגינים, איזה סוג של תחתיות יש?
על מנת לשטוף את נייר האפייה, חובה להסיר את הסל העליון (למרות שניתן לכוונן אותו לגובה, הוא עדיין לא מתאים)
בחרתי גם רק עם זרבובית לשטיפת מגשים .. מה אני אגיד - השתמשתי בה פעמיים - בעייתי! אתה צריך להסיר (ולאחסן איפשהו עד שטיפות ניירות האפייה) את הסל העליון, לשים אותו ואז להסיר את הקובץ, להחזיר את הסלסלה ... עכשיו הכל הרבה יותר קל - אני פשוט שם אותם על הצלחות או משקפיים - אפילו בחלק העליון, לעתים קרובות יותר בסל התחתון והכל נשטף בצורה מושלמת !!!!! אם לא שרוף מדי. אני גם שם בדרך כלל מחבתות גדולות של 30 ס"מ מעל, ובדרך כלל מעמיס אותו על גלגלי העיניים (איכשהו ספרתי 76 פריטים !!! אחרי הכל, כך חוסכים אלקטרו-הידרו ומשאבים אחרים, כולל שחיקה של חלקי מכונה רק חומרי ניקוי, ואני אוהב לחסוך!
יש לי סימנס ל -12 סטים. עם פעמונים ושריקות שונות שאני לא משתמש בהם, 4 מבוגרים בהמשך. מכיוון שהייתי בוחר פשוט יותר, אבל רק ב 60 ס"מ!

הכנסת הצעת מחיר מתוקנת.
נ.ב. כדי להשתמש בהצעת מחיר בהודעה שלך, לחץ על כפתור הצעת המחיר המופיע בכל הודעה בפינה השמאלית העליונה. כאשר הצעת המחיר מועברת לשדה ההודעה שלך, תוכל לקצר אותה ולהשאיר רק את המילים שאתה זקוק לתשובתך. אך אינך יכול לגעת בסוגרי השירות בהתחלה ובסוף הצעת המחיר.
אנסטסיה
ונמירה
ציטוט: ויקי

לא, זה נורא! הגדול לא מתאים, המחבתות הקטנות לא מתאימות .... במחיר של גדול זה הקטן זהה. יש חבורה של יצרנים וכל אחד מהם מבטיח כלכלה סופר של הכל! אז קראתי את זה גם כאן! הבעל אומר: בחר כבר משהו. ואני לא רוצה משהו, אני רוצה דבר טוב. עזור לי לבחור בבקשה. דרישות PMM - אנחנו 3 אנשים, חיבור למים קרים, אין מקום לאורך מלא. מי משתמש ב- PMM כזה, אנא הגיב!

יש לי בושיק שולחן עבודה קטן מהדגמים החדשים! מיועד ל 6 סטים של כלים. מתמודד עם הכל בצורה מושלמת!
torturesru
ובכן, שש סטים כתובים רק על פי ההוראות :) כדי למלא דברים רבים כל כך יש הישג. אבל בסימנס בגודל מלא אני מצליחה למלא גריל עם מחבת ענקית ועוד המון דברים בנוסף לערמת כלי שולחן :) נכון, יש 2 אנשים במטבח ואין עוד מקומות.
נטליה
באופן אישי, לעולם לא הייתי מחליף את ה- 60 ס"מ שלי בשום דבר תמורת 45.
אפילו תרמתי ארונות במטבח, אם רק המדיח הגדול היה קם.
RybkA
בנות, הזדמן לי לשים את ה- PMM כשסירבתי גם לשולחן לילה אחד, בזמן שהעברנו את המקרר, שמפריע לנו עכשיו במעבר, אבל גם אחרי זה טיפסתי רק 45 ס"מ בערך. באותו זמן, אני שמח כפיל, אפילו לא אכפת לי אם המקרר מפריע לי או לא. כאן אתה כבר יודע, או שאתה עם PMM בגיל 45 או שאתה ממשיך לשטוף הכל בידיים.אתמול בעלי אמר לי שחלומו התגשם - בסוף השבוע אכלנו ארוחת בוקר, הכל הועמס ונשאר, והכלים ישטפו את עצמם! לפני כן הוא שטף את הכלים בסופי שבוע לפני שיצא וניסה לא להשאיר שום דבר מלוכלך, הבעל שונא את זה.

ב 45 ס"מ שלי אני מצליחה לדחוף הרבה דברים. היומיים האחרונים שלי פעמיים ביום. מדוע להתעצבן אם שוטפים פעמיים ביום? אני שמח שזכרתי את קיומו של ה- PMM בזמן, חלק מהעבודה נעשית עבורי. אז כל מי שעדיין חושב, החליטו!
לוק 23
אני מתכנן לקנות PMM, רק 45 ישתלבו במטבח. השאלה שמאוד מדאיגה אותי: האם בקבוק של קלאסי Hotter של מייבש אוויר יכנס ל- PMM כזה
RybkA
אין לי מייבש אוויר, אבל אני יכול למדוד את הגובה מלמטה לראש הארנק ...
יש לי אריסטון. במצב הסטנדרטי הוא לא גבוה מ- 26 ס"מ, במצב מורם, לא גבוה מ- 30 ס"מ
אומלה
ציטוט: luk23

אני מתכנן לקנות PMM, רק 45 ישתלבו במטבח. השאלה שמאוד מדאיגה אותי: האם בקבוק של קלאסי Hotter של מייבש אוויר יכנס ל- PMM כזה
לוק 23 , ברוך הבא לפורום! יש לי PMO Beko צר ומייבש אוויר חם (רוחב הבקבוקון 33 ס"מ, הגובה 17 ס"מ). נכנס בצורה מושלמת !! (y) הדבר היחיד הוא שהסורגים הרוחביים התחתונים שלי מקופלים.
RybkA
ושלי לא מסתכם, אבל הסיר 4.5 ליטר זטפר מתאים למפץ!
לוק 23
ציטוט: RybkA

ושלי לא מסתכם, אבל הסיר 4.5 ליטר זטפר מתאים למפץ!

בקבוקון חם יותר, בקוטר שלי, יהיה גדול יותר מסיר
לוק 23
ציטוט: RybkA

שאלת לגבי הגובה, ולא הקוטר

לא, לא שאלתי על הגובה, שאלתי אם זה יתאים? המידות הוכרזו, ראה לעיל "(רוחב הבקבוקון 33 ס"מ, הגובה 17 ס"מ)" כי אני לא יכול לדמיין להדביק אותו אנכית או אופקית.
אני מבין שאומלה שמה את זה בצורה אופקית
טאיא

ציטוט: luk23

לא, לא שאלתי על הגובה, שאלתי אם זה יתאים? המידות הוכרזו, ראה לעיל "(רוחב הבקבוקון 33 ס"מ, הגובה 17 ס"מ)" כי אני לא יכול לדמיין להדביק אותו אנכית או אופקית.
אני מבין שאומלה שמה את זה בצורה אופקית
מדדתי במיוחד את מדיח הכלים שלי (45 ס"מ), מבלי להרים או להסיר דבר, חפץ בגודל 36 * 31 ס"מ נכנס מייד. פריטים במדיח הכלים מונחים הפוך, מעט בצד שלהם.
לוק 23
ציטוט: פלקסיה

מדדתי עבורך במיוחד את מדיח הכלים שלי (45 ס"מ), מבלי להרים או להסיר דבר, הפריט 36 * 36 ס"מ נכנס מייד. פריטים במדיח הכלים מונחים הפוך, מעט בצד שלהם.

תודה רבה לכולכם על עזרתכם, סילקתם את כל הספקות !!!
אומלה
ציטוט: luk23

אני מבין שאומלה שמה את זה בצורה אופקית
הנחתי את הבקבוקון הפוך באופן טבעי, באופן שווה. נכנס גם אם הסורגים הרוחביים אינם מקופלים. אבל עדיף לקפל אותו, ואז הוא עולה בבירור לתחתית! ובכלל, הסריגים הללו נוחים מאוד לכל מנות גדולות!
אליסה
חפץ עם המידות הבאות יכול להתאים לתינוק שלי ארדו 3201: גובה 25 ס"מ, קוטר 35 ס"מ. זה יעבוד אם, כמובן, תקפל את הסריגים עבור הצלחות
מרוסיה
הבקבוקון ממייבש האוויר נכנס לראש הממשלה בגודל 45 ס"מ. הבקבוקון שלי נמצא בסל התחתון, מלמטה למעלה. אם השטח מאפשר זאת, עדיף לקחת בגודל מלא (60 ס"מ). יש לי 45 ס"מ בדירה בעיר, ו -60 ס"מ בבית כפרי.
לילו
ציטוט: נטליה

באופן אישי, לעולם לא הייתי מחליף את ה- 60 ס"מ שלי בשום דבר תמורת 45.
אפילו תרמתי ארונות במטבח, אם רק המדיח הגדול היה קם.
אני תומך !!!! בבחירה הלכתי להסתכל על הצרים, מייד הבנתי שאין מה לתפוס בתיאבון) אני אוהב לדחוף הכל לתוך ה- PMM! כמובן, הרבה יותר כלים ישתלבו ב 60 ס"מ, אם אנחנו מדברים על דברים גדולים, אז ב 45 ס"מ מונה תדביק משהו גדול, אבל רק דבר אחד גדול ואז הרבה דברים יתאימו)
פוגרמושקה
ה- PMM שלי הוא 45 ס"מ 4 שנים. לפני זמן רב החלטתי שהבאה הבאה תהיה רק ​​60 ס"מ. אנחנו 2 מבוגרים ו -2 ילדים קטנים. אני משגר את ה- PMM 1-2 פעמים ביום. לעתים קרובות אתה צריך "לשחק בטטריס" על ידי התאמת הכלים למכונה. אבל לאמי יש 3 מבוגרים, PMM 45 ס"מ בטל. הם מנהלים את זה פעם בחודש, אני מניח. הם מהירים יותר עם עטים, אם כי מכונת בוש מהשורה הראשונה נשטפת בהתאמה בצורה מושלמת.
אנטונובקה
ויש לי מכונת כתיבה ברוחב 45 ס"מ למשך שנה, אבל לא יהיה לי איפה לשים מכונת כתיבה ברוחב גדול יותר :) ואם יש מקום - למה לא 60 ס"מ?
פוגרמושקה
ובכן, אם אין מקום, לפחות התערב - עדיין אין איפה לשים. ואם השאלה היא: 45 או 60, אז בהחלט קח 60 (אם אתה משתמש בזה, ולא כמו ההורים שלי - אם רק היה)
ויקי
ציטוט: פוגרמושקה

ה- PMM שלי הוא 45 ס"מ 4 שנים. לפני זמן רב החלטתי שהבאה הבאה תהיה 60 ס"מ בלבד.
כְּמוֹ כֵן!
ואני אמצא 15 ס"מ, גם אם אצטרך לתרום רהיטים. אני ממש מתגעגע להזדמנות להציב קלחת גדולה, כמה סירים, שלא לדבר על בקבוק האוויר, יחד עם הצלחות. אני לא אוהב את הכביסה הזו פעמיים.
אוקה
תודה ששיתפת את הרגשות וההתרשמויות שלך! אז קראת את חמשת עמודי הפורום - ונראה שיש לך מדיח כלים כל החיים הפורום עוזר מאוד להתמודד עם כל מכשיר לא ידוע ולבחור נכון ואמצא איפה לשים 60 ס"מ - יש מקום בשירותים ... אני פשוט לא יודע אם זה יהיה נוח - להסתובב? עכשיו מדדתי את המטבח והסתכלתי על הצנרת - בעיקרון אפשר לסחוט 60 ס"מ. אני אקרא ואחשוב.
IRR
מאשה, בעבודת חקירה קלה ביותר שבוצעה במטבח, תוקעת PMM רק שם. אין צורך ללכת לאמבטיה
ריטה
ציטוט: IRR

מאשה, בעבודת הסקר הקטנה ביותר שבוצעה במטבח, תוקעת PMM רק שם. אין צורך ללכת לאמבטיה
לְהַסכִּים!!! המדיח לא ישמש שם, מכיוון שפריקתו תהפוך לעונש אמיתי.
אוקה
: girl_skakalka: השלב השני של המחקר הראה שאחד הקירות במטבח היה עשוי טיח או משהו שאינו קונקרטי. באופן כללי, אם אני חופר 2 חורים בקיר - אחד מאחורי ה- PMM, השני בפינה ליד צינור הביוב - אז ניתן לפתור בקלות את הבעיה של הצבת צינורות. נכון, הם ילכו במסדרון, אבל זה לא מפחיד. ואני אדחוף מעט את המקרר למעבר. אין דרך אחרת - אני מרכיב את המטבח (ועדיין מוסיף אותו) מאז הקיץ "לגודל" החדר - לא נשאר סנטימטר של פער בין הארונות לקיר.
נותר לבחור את הדגם וחומר הניקוי ...
לגה
ציטוט: אוקה

עכשיו מדדתי את המטבח והסתכלתי על הצנרת - בעיקרון אפשר לסחוט 60 ס"מ. אני אקרא ואחשוב.

כן, זה לא כל כך מפחיד אם 45 ס"מ יהיו. כבר 10 שנים יש לי PMM של 45 ס"מ, זה מתאים לי בצורה מושלמת. באופן כללי, כמובן, אתה צריך להסתכל על הרכב המשפחה. אם יש הרבה אנשים וכולם בבית כל היום, אז כמובן ש- 60 עדיף. אבל אתה יכול להפעיל את זה פעמיים, אם זה ... מבחינתי, כשכולם כל היום בעבודה, קורה שאני לא מתחיל את זה כל יום. לא הייתי, לרעת נוחות אחרת, מחפש הזדמנות לסחוט בדיוק 60.
אומלה
יש לי זהות של 45 ס"מ. ואני כולל לרוב הורדות 1 \ 2.
IRR
ציטוט: lga

כן, זה לא כל כך מפחיד אם 45 ס"מ יהיו.

אני תומך. אל תפציץ את המטבח, תשים עליו 45.
ריטה
למעשה, כל הצינורות מנוהלים מתחת לבסיס של ריהוט המטבח, כך שאינך צריך לנקב חורים בקירות. ויש גם מקום לצינורות מאחור - עם צינורות הוא לא יהיה רחב יותר מריהוט מטבח.
אוקה
מאוד רציתי היום מדיח כלים, כששטפתי את הכלים שהצטברו במהלך השבוע. האוכלים הם עדיין 2 אנשים (כנראה שכשאנחנו מתבגרים ב -3, לא יהיה זמן בכלל), אבל כשאני חוזר הביתה בשעה 8 בערב יש לי רק זמן להוציא משהו מהמקרר כדי לזרוק את ה MV, לאכול וליפול על המיטה מעייפות. הבעל עובד גם כל היום ולא נשאר לו אנרגיה למטלות הבית. תודה לך MV, HP ו- AG שעבדת בשבילי!
עם הצינורות מתברר כך: ה- PMM יעמוד עם המקרר עם האות G ביחס לארונות המטבח, וישאיר את הגישה לכיור כ- 40 ס"מ. לא תכננתי את זה בכלל לפני שנתיים, לכן בניתי קיר מטבח עם שולחן יחיד. הנה ... אבל אז התחלתי לקבל חשבונות כמו Ncube. מ '* 120 רובל = אם זה יימשך ככה, המחיר של מדיח כלים כבר לא ייראה לי כל כך כבד

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם