ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"

קטגוריה: מַמתָקִים
ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"

רכיבים

מתכון מס '1 (סירופ תירס בלבד))
סוכר 220 גרם
מים 2. l
סירופ תירס 80 מ"ל
שתיית סודה (טרי) 2 שעות l.
שוקולד (חלב או שחור) 100 גרם
-----------------------------
מתכון מס '2 (מותק בלבד)
סוכר 330 גרם
מים 2-3 סט. l
דבש (קל ונוזלי) 60 מ"ל
שתיית סודה (טרי) רחוב 1 l.
שוקולד (חלב או שחור) 150 גרם
-----------------------
מתכון מס '3 (שילוב של סירופ תירס ודבש)
סוכר 280 גרם
מים 2. l
סירופ תירס 60 מ"ל
דבש 120 מ"ל
שתיית סודה (טרי) רחוב 1 l.
שוקולד (חלב או שחור) 100 גרם

שיטת בישול

 • למעשה, מדובר בסוכריות על מקל. קל מאוד לבשל, ​​אך יחד עם זאת לממתק יש מרקם מעניין, נעים
 • טעם פריך קל בגלל נקבוביות. הם פשוט נמסים בפה, ומתמזגים עם השוקולד. אידיאלי למזרקות שוקולד. ניתן להכין סוכריות בתוספת אגוזי לוז. מתאים כמשתלב בין עוגיות. כמו גם עיצוב קונדיטוריה. אני ממליץ להוסיף פירורים גסים לגלידה, הוא מאוד מאוד טעים ... ויפה.
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • ממתקים פופולריים מחוץ לארצנו ויש להם שמות שונים. בארצות הברית "סוכריות חלת דבש"; פופולרי בבריטניה ובקנדה "ברים קראנצ'י" או בפשטות "קראנצ'י"; יש סוכריות באוסטרליה כמו "סגול סגול"; שמות מודרניים - "פוקי", "ספוג סנדי".
 • הנה מוצגים סוכריות בחבילות, מצאתי תמונה בגוגל:
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • וכך מכינים ממתקים בסדנה, עם מספר רב של מנות. אז התחמשו בקובץ ... אם בכלל!
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • הכן מראש:
 • • מד חום,
 • • מחבת מתכת בנפח 2 ליטר,
 • • מברשת לשטיפת גבישי סוכר מדפנות התבנית וכוס מים קרים,
 • • מטרפה,
 • • יוצרים (גיליון), מרפדים בנייר אפייה ומשמנים אותו בחמאה (או שמן צמחי או תרסיס נון סטיק). הכי נוח להשתמש בתבנית סיליקון בערך 15x15 ס"מ בגובה 4-5 ס"מ, משומנת.
 • בישול ממתקים:
 • מכניסים את כל הסוכר לתבנית מתכתית עם תחתית עבה, מוסיפים מים עד שהסוכר לח. למתכונים מס '2 ו -3, הוסף סירופ דבש או תירס. ממיסים את התערובת על אש גבוהה, מערבבים מדי פעם.
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • כשזה רותח - אתה כבר לא יכול להתערב! אתה יכול רק לנער את התבנית. זיהומים יכולים להיווצר על הקירות - הסירו אותם בזהירות. בעזרת מברשת מסירים עד סוף התהליך את הקריסטלים שנוצרו מהקירות.
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • מרתיחים את הסירופ ל- T 150C. מדחום הוא עוזר טוב, אך אם הוא אינו מזייף (אלקטרוני טועה לעיתים קרובות). לכן, תמיד כדאי לדעת את השלב בו עליכם לעצור את תהליך בישול הסירופ. 149-150С - זה שלב של מחנק קשה. בשלב זה צבע הסירופ לאורך שולי הכלים הופך להיות ענברי צהוב. אם לוקחים כפית סירופ וטובלים אותו במים קרים, נוצר מיד כדור סוכרייה, שלא נדבק לשיניים כשנושכים! זה מאוד חשוב! בשלב זה מסירים את התבנית מהאש.
 • מדוד את הסודה לשתייה ונפה דרך מסננת. מנקודה זו ואילך, על הפעולה להיות מהירה וזהירה.
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • מוסיפים סודה לשתייה ומקציפים בצורה נמרצת. תגובת הסודה מתרחשת. המסה מקציפה וגדלה פי 4. יוצקים את המסה המבעבעת מיד לתבנית. נסה לשכב באופן שווה, מכיוון שאתה לא יכול לגעת וליישר את הקרמל החם עוד יותר, מכיוון שאתה יכול לשבש מיד את מבנה הממתק העתידי. גובה השכבה הוא לא פחות מ- 2.5-3 ס"מ. מניחים להתקרר ולהתקשות לחלוטין.
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • שוברים את הקרמל הקשה לחתיכות הרצויות, המידות כאוטיות.יש אפשרות שבה מכינים ממתקים בצורה של חטיפים, ואז שום דבר לא צריך להישבר - הממתק מוכן לעיבוד שוקולד.
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • ממיסים שוקולד (חלב, שחור), מזג. ככל שהטמפרטורה של הממתק העתידי קרובה יותר לטמפרטורה של שוקולד מחוסמת, כך התוצאה לאחסון ולמראה טובה יותר. טובלים את הממתקים בשוקולד בעזרת מזלג. לאחר מכן הניחו על נייר אפייה והשאירו ב- T 21-22 * C. השאירו להתקרר.
 • ]ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
 • אחסן בכלי או צנצנת סגורים היטב, מכיוון שהמוצרים מושכים לחות, כמו כל מוצרי הקרמל. שומרים היטב במקרר. חיי המדף הם חודש ומעלה.

הערה

סירופ תירס ומה להחליף?

סירופ תירס (aka "זהוב") סירופ תירס, ניתן להחליף בפרופורציות בסירופ הפוך (aka סירופ גלוקוזה), סירופ עמילן, גלוקוז ובחלקו לדבש דבורים קל. כל אלה הם אנטי-מגבשים המשמשים לייצור קרמל ובאופן כללי למוצרי סוכר רבים. כשמוסיפים מספר רב של אנטי-קריסטלים, לא יהיה סוכר בכלל.

בבית, הדרך הקלה ביותר להכין סירופ הפוך היא. זהו תמיסה של מים וסוכר בתוספת חומצה, כאשר מחוממים, מתרחשת פירוק סוכרוז לגלוקוז ופרוקטוז. נטרל עם סודה לשתיה.
אם תכינו סירופ הפוך מראש, יהיה נוח להשתמש בו למטרות שונות. משמש לעיתים קרובות בפונדנטים, ממתקים, מאפים ביתיים (בצק זנגוויל, עוגיות וכו '), ובהכנת לחם. חיי מדף במיכלי זכוכית - לפני השימוש, אם מאוחסנים ללא פתיחה וב- T + 20-21 * C.

הכנת סירופ הפוך:

סוכר 500 גרם
מים 220 גרם
גבישי חומצת לימון (טוחנים לאבקה) 2 גרם
סודה לשתיה 2.5 גרם

מחבת ברזל עם תחתית עבה. סוכר + מים. מערבבים עד להמסה. מרתיחים + חומצת לימון. לְרַגֵשׁ. שריפה מינימלית. מכסים את הסיר ומבשלים 30 דקות. מרתיחים עד 107-108C (זה שלב החוט הגדול: אם אתה טובל במים קרים, ואז מהר מאוד בסירופ, שם את האגודל והאצבע יחד, ואז מפריד ביניהם, אתה יכול לראות חוט נמתח בעובי 5 מ"מ) . מצננים עד 90C ומנטרלים עם סודה לשתייה. סירופ מוכן בצבע צהוב ועקביות של דבש נוזלי צעיר, חסר ריח וטעמו כמו סירופ מתוק רגיל ללא טעם חומצי. יוצקים למיכל לאחסון.

26. אוליה
איזה ממתקים טעימים ויפים, אני לא יכול לחזור עליהם, אבל אני רוצה, הם פשוט מבקשים לאכול אותי
qdesnitsa
שם, בוא ננסה לעשות את זה, אולי המוצרים הועברו ... הכל סוכר ומים, שלחתי את הממוצע לבית המרקחת, לגלוקוז ...
טאשה
ובכן, הכל באמת פשוט מאוד !!! בנות !!!
גלוקוז בית מרקחת לא יעבוד. ניתן להחליף רק במאפה, הוא עבה מאוד, כמו דבש, אך שקוף.
אני נותן סירופ הפוך - מכין חצי מנה. זה תמיד יהיה צורך ונמצא בצנצנת הרבה זמן!
qdesnitsa
נטשה, תודה, בהחלט אנסה, יש לי הרבה שיניים מתוקות
מאנה
אני ממש שמח !!! לקחתי את זה לסימניות. אני בהחלט אעשה את זה !!!
Olesya425
כבר מזמן רציתי לקנות מדחום, אבל הנה סיבה כזו ...
qdesnitsa
ובכן, כמעט כל אולסקי התכנסו. נערות מושכות, משיכות ...
עשיתי את זה, זה היה כל כך טעים, רק עם גודל הטופס שפספסתי, לקחתי את הגדול ...
MariS
נטשה, כמה יפה, ואת הטעם ... של ממתקים אני כבר מרגיש !!!

קיבל הנאה אסתטית והנאה מההרהור ביופי כזה!
אני מאוד רוצה לנסות להכין ממתקים - יש לי גם מתכונים טובים, אבל בינתיים הכוכבים לא מתכנסים ...
26. אוליה
ציטוט: qdesnitsa

ובכן, כמעט כל אולסקי התכנסו. נערות מושכות, משיכות ...
עשיתי את זה, זה היה כל כך טעים, רק עם גודל הטופס שפספסתי, לקחתי אחד גדול ...
איפה התמונות? או שאני מניח שכבר אכלת הכל. לאולס אין מדחום
qdesnitsa
ציטוט: olesya26

איפה התמונות? או שאני מניח שכבר אכלת הכל. לאולס אין מדחום
ילדה צ'וקצ'י נאיבית ויש לה את זה, יש לי רק עד 100 מעלות, אז התמקדתי בצבע הקרמל
ליקה
הכינו ממתקים נקבוביים על פי מתכון זה 🔗 ... זרקתי אותו, לא יכולתי לאכול, הרגשתי את הטעם של סודה, טעמו היה פשוט מלוח ומגעיל. נראה שעשיתי הכל לפי המתכון. אפילו לא הראיתי למשפחתי.
טאשה
התצלום בקישור זה אינו תואם את הכותב, שייך לסופר דובר אנגלית והמתכון שונה.
ובכלל, אתה צריך לנסות לפחות כמה פעמים, עם מתכונים שונים, ואז אתה יכול להבין את הטעויות. הרבה סודה - הפחיתו את המינון.
בפעם הראשונה שהם יצאו עם פנקייקים שטוחים, כי פשוט שפכתי אותם על סדין, עם גושי סודה, כי לא הספקתי לערבב במהירות עם מזלג - הייתי זקוק למטרפה, הם התגלו כקשים ומשובחים -נקה ודבק בשיניים ... ..
אבל לקחתי את העסק הזה ביסודיות, כי ניסיתי את הממתקים האלה בפלורידה. ממש אהבתי אותם בבת אחת, אם כי כשאהיה גדול אני מאבד את אהבתי לסוכריות מתוקות. אני לא אוכל יותר מממתק אחד.
ילדים ואורחים רבים שמחים על יוצא הדופן - הם לא נשאבים, אלא נוגסים ופריכים. אני מכינה אותה לעיתים קרובות יותר לעונת הקיץ ושומרת אותה בצנצנת במקרר לפי דרישה (ככלל, אחרי שבועיים הצנצנת ריקה): גלידה עם פירורי קרמל נקבוביים ושוקולד טעימה להפליא. כולם צריכים לאהוב את האפשרות הזו.

ומד חום הוא בדרך כלל דבר הכרחי למארחת. עכשיו אתה יכול להזמין באינטרנט, וזה לא יקר. יש לי כמה. יש "מאמינים". אבל הם עדיין עוזרים לתת אינדיקטורים גסים למצב. ואז אני תמיד עושה מבחן מישוש - אני לא יכול להסתדר בלעדיו. הדבר העיקרי ללמוד הוא סירופ הבישול וכל השלבים. למדתי ותרגלתי ועכשיו קל לי להשיג, למשל, טעם קרמלי פריך, ולא דביק לשיניים.

ועדיין, ככל שהנקבוביות גדולה יותר, כך הם רכים יותר כשנושכים, וזה נעים מאוד. ניתן להכין תבנית מקערה עמוקה מרופדת בנייר אפייה משומן. ככל שהשכבה עבה יותר כך "הספוג" יימשך בהיר יותר. הוא נפרד מנייר בקלות ונשבר לחתיכות ללא קושי.

הסירופ משפיע על צבע המוצר. על גלוקוז, סוכריות בהירות יותר מאשר דבש.
סימן
אני שמחה מאוד שמצאתי מתכון כזה! תודה! ראיתי את זה בטלוויזיה ולא הספקתי להקליט את זה, הם התגעגעו לזה פעמיים - חבל! שם, עם ממתקים כאלה, הם הלכו אל האורחים, קישטו אותם בקופסאות יפות שונות! נחשב למתנה מגניבה!
inucya
נטשה, איך ואיפה אפשר להוסיף אגוזי לוז?
פרוניה 40
המתכון מדהים. אני רוצה לנסות ומפוחד. אבל אני אנסה. פשוט יש לי טופס לממתקים, מעניין מה קורה.
טאשה
inucya. סוכריות אגוזי לוז טובות עם מחבת ממתקים. עשיתי את זה בתבנית אצבעות מסיליקון, היא צריכה להיות גבוהה מספיק. משמנים את הטופס בשמן. ראשית מניחים את אגוזי הלוז (קצוצים או שלמים). מכינים את מסת הקרמל ויוצקים על האגוזים.

פרוניה 40 טוֹב! אבל אני ממליץ לך לעשות זאת תחילה במיכל עמוק אחד ואז לקצוץ אותו לחתיכות. נקבוביות רבה יותר מממתקים דקים. וקשה יותר לעבוד עם הטופס, אתה צריך לשפוך בזריזות את המסה הוולקנית המוקצפת ... זה תלוי בך!
פרוניה 40
תודה על העצה. אני אעשה)
ויקושונוק
74וכשאתה מכין את הממתקים האלה, אין להם טעם של סודה בכלל?
ניסיתי לבשל אותם לפי מתכון מס '2, מדדתי הכל בצורה מדויקת, לא העברתי את הסודה, יש לי מדחום, פעלתי לפי ההוראות שלך ... אבל, אבוי, הטעם של סודה כל כך ברור שאפילו קרמל-דבש הוא כמעט ולא הרגיש מאחוריו.
האם זו המגבלה על כמות הסודה שהצלחת לקבוע באמצעות ניסוי וטעייה? או שיש מרווח כלשהו להפחתה?
טאשה
אלה מתכונים סטנדרטיים.
הכנתי את הסוכריות האלה כל כך הרבה פעמים שאיבדתי ספירה. בהתחלה היה טעם לוואי של סודה.
עם הזמן התרגלתי לערבב במהירות רבה את המסה בזמן הוספת סודה (מנפה דרך מסננת). יש לנטרל את הסודה תוך מספר שניות בלבד. כפיות ללא שקופיות מסופקות.אתה יכול להוסיף יותר דבש מאשר על פי המתכון, ניתן להוסיף פחות סודה, אך לא ברחבי העולם - יש צורך בתגובה וולקנית עם פחמן דו חמצני, ואתה בעצמך מבין שאתה לא יכול להסתדר בלי אבקת האפייה הזו.
ויקושונוק
ציטוט: tasha74

אלו מתכונים סטנדרטיים.
כלומר, זה לא מתכון "ריצה"?

ציטוט: tasha74

בהתחלה היה טעם לוואי של סודה. עם הזמן התרגלתי לערבב מהר מאוד את המסה בזמן הוספת סודה (מנפה דרך מסננת). יש לנטרל את הסודה לחלוטין תוך שניות ספורות. כפיות ללא שקופיות מסופקות. ניתן להוסיף יותר דבש מאשר על פי המתכון, ניתן להוסיף פחות סודה, אך לא ברחבי העולם

אז הטעות שלי הייתה היעדר ניטרול של סודה? או שמא כדאי להכניס אותו לכמות קטנה יותר?
טאשה
מתכון סטנדרטי לשף קונדיטור אמריקאי ו ... האם יש צורך למנות את השף קונדיטור?
ויקושונוק, תבין בעצמך מה לא בסדר. לא ראיתי את תהליך העבודה שלך - אני לא יכול להגיב. תיארתי את הסיבות האפשריות לכישלון ומה ניתן להוסיף או להוסיף.
לרוב אני עושה את זה על פי מתכון עם סירופ הפוך והכל מסתדר לי טוב.
מררי
נטשה, תודה רבה על הממתקים, אני אלמד!
ויקושונוק
תודה, נחפש באג.
סימן
הנה ממתקים הוקעו לי! מחר יש לי חג של הנשמה ואני צריך לעשות את זה בשביל יצירה - החלטתי לפנק את החברות שלי בדברים מתוקים! התחלתי לעשות הכל כמו שכתוב .... והקצף הלך כמו שצריך ופוצצתי הכל ... כתוצאה מכך הלביבה הייתה דביקה, גלגלתי ממתקים והצעתי לבעלי עבודה ל"אויבים " "... אבל לא נחתי ... הייתי צריך לרוץ עם סוכר .... שוב, וברגע שהקצף הלך לאט לאט הטה את הקערה והמסה נפלה מעצמה והמתינה עד שכל הסירופ יהפוך ל קֶצֶף! נראה שזה קרה .... לפחות הקצוות נשברים כמו שצריך, אבל האמצע - הוא מתייבש לאורך זמן, אני חושש שאמחץ אותו רק בבוקר. אז הייתי צריך לקנות מטרפה (לא היה לי ולא ראיתי צורך לקנות אותו, והכל עם בלנדר). יצא טעים !!!! עכשיו אני אנסה. תודה! אפילו כל תהליכי הצילום, נכונים ולא נכונים, אפרסם אותה מחר.
inucya
סימן, תן תמונות! אהבתי גם את הממתקים, קיבלתי את זה פעמיים עם פגמים, דביקים, אבל טעימים, התנסיתי יותר, אבל אני גם צריך לאכול אותם. הייתי רוצה להשיג תוצאה כמו נטשה.
סימן
אני אפרוש הכל כאילו ברוח !!!! אבל רק מחר - הסוללות במצלמה התיישבו - אני טוען
טאשה
inucya כדי שהדביקים לא צריכים להיות מאוחסנים בצנצנת סגורה ורצוי במקרר.
סימן אני שמח שהתוצאה שימחה אותי. ומה עשית?
יש לי את סוכריות הגלוקוז הטובות ביותר. הנקבוביות כל כך נכונה.
סימן
כך הבטיחו הטעויות והתוצאה שלי

ניסיון ראשון
ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש" ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש" ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש" הנה מיהרתי ובבת אחת המיסה צנחה אל תבנית האפייה והנה התוצאה

ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש" ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש" ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש" ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"

בגרסה השנייה לא מיהרתי למזוג את כל התערובת על גבי נייר אפייה, אלא רק הקצף ש"עצמו "זרם החוצה ועכשיו
ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
הסוכריות נשברו היטב, ואחרי ששכבו מעט התחילו להימס, כביכול. כלומר הם צריכים מיד להיות במקרר כדי שלא יאבדו את צורתם? וכמה זמן אתה יכול לאחסן שם.

עשוי מדבש.
טאשה
אה, ממתקים זה יותר כמו ממתקים.
נכון: יש לפזר את הקצף מיד לתבנית עמוקה. הגובה האידיאלי הוא 8-10 ס"מ. אז אתה צריך לאסוף לא נייר אפייה, אלא קערה או צורה דמוית סיליקון. אל תפריעו כלל עד להתקשות מוחלטת. שוברים לחתיכות קטנות. בדרך כלל אני עושה את זה במחי יד. הם שבירים ובעלי קרום דק שנשבר בקלות. הסוכריות יבשות בהתחלה. כן! בשלב זה הכניסו מיד את המנה וסגרו את המכסה. ניתן לאחסן אותו במקרר למשך חודשיים. הסוכריות יהיו יבשות. אבל באוויר הפתוח אחרי 4 שעות הם מתחילים להיות דביקים, מכיוון שהם נוטים לספוג לחות מהאוויר שלהם.
כאופציית אחסון - שקית ניילון.

על מותק, זה התגלה כהה הרבה יותר.
סימן
ציטוט: tasha74

אה, ממתקים זה יותר כמו ממתקים.
כן, הראשונים עשו זאת. המסה חוטת ומעט דביקה. מתחתי אותם וגילגלתי אותם לצינורות - איך טופי התברר.

ציטוט: tasha74

אבל באוויר הפתוח אחרי 4 שעות הם מתחילים להיות דביקים, מכיוון שהם נוטים לספוג לחות מהאוויר שלהם.

על מותק, זה התגלה כהה הרבה יותר.

ובכן, זו הייתה טעות שלי - היא "קלקלה" את כל השבריריות. אבל בהתחלה זה התרסק.

והצבע יכול להיות תלוי בדבש?
סימן
ובכן, זה יצא ממתקים כמו דוגמנית! אתמול קניתי תבנית סיליקון לממתקים במיוחד! עשיתי את זה בלי מדחום, אז אם מישהו מעוניין, אכתוב על סימני המוכנות:
1. מים הוסיפו 2 כפות
2. דבש 80 מ"ל (זה 60 גרם)
3. כאשר זה רותח, אתה צריך להביא למצב שכמות הקצף פחתה באופן משמעותי, וכאמור לעיל, המסה לא נדבקת לשיניים וטיפות נוצרות בכוס מים קרים, כלומר התערובת לא מתפשטת
4. כששופכים את הסודה והשרבוטים כדי להפריע, המסה מתבהרת מאוד ובמהלך ההעברה התערובת מתקשה מספיק, כביכול, אם אתה עוזר בכף, אז נוצרים חוטי קרמל קפואים.
5. הכל מתקשה מהר מאוד (מה שלא היה לי בתיקים קרביים).
6. הטעם של סודה לא מורגש כלל!
המסה מתקשה במהירות, נשברת ומתרסקת, לא מכתימה את הידיים !!!
טאשה
מרינה, משמח את התוצאה ואת ההתמדה שלך, גם בלי מדחום. בלעדיו, אני מרגיש שאין לי ידיים, התרגלתי לעוזר הזה. ואני בספק שעשיתי את זה בלי מדחום. אז אתה -
סימן
ציטוט: tasha74

מרינה, משמח את התוצאה ואת ההתמדה שלך, גם בלי מדחום. בלעדיו, אני מרגיש שאין לי ידיים, התרגלתי לעוזר הזה. ואני בספק שעשיתי את זה בלי מדחום. אז אתה -
תודה! ואני מחפש מדחום עד שמצאתי אותו! וממש רציתי ממתקים ...
טאשה
תמיד תוכלו למצוא אותו בחנויות מקוונות. חיוג - בדיקת טמפרטורה.
סימן
ציטוט: tasha74

תמיד תוכלו למצוא אותו בחנויות מקוונות. חיוג - בדיקת טמפרטורה.

תודה! זה בדיוק מה שלא חיפשתי, הכל מדחום! ומה עדיף אלקטרוני או רגיל?
טאשה
יש לי אחד אלקטרוני לקרמל וסירופים. הפשוט ביותר יעשה. קורה שהם שקריים, אך ניתן לחשב את ההפרש ולהשתמש בו תוך התחשבות בשגיאה. אני רוצה אחד מיוחד, אבל עדיין לא ראיתי אותו במכירה. ובשביל שוקולד (הרפיה) - הפירומטר טוב.
סימן
תודה!
טרנדי
הכנתי את הקרמל הזה פעמיים. בפעם הראשונה שלא ניתן היה לאכול - טעם הסודה קטע הכל. אבל למחרת חזרתי על הניסוי, רק לחצי מנה. לשיעור זה הגדלתי את כמות הדבש והורדתי את כמות הסודה. התוצאה נעימה.

ממתק "קרמל נקבובי בשוקולד" או "סוכריות חלת דבש"
סימן
ג'וליה, הממתקים טובים! עשיתי אותו דבר בפעם השנייה! טעים, לא יורד, אבל עשיר בקלוריות!
טרנדי
מרינה, בגלל זה הם נמצאים בצנצנת במקרר, ולא במקום בולט.
nonna4ka
גם אני בדקתי את המתכון. יצא ממתקים פריכים ויפים, אבל שרופים מעט (לטעמי). הייתה לי סטייה מהמתכון, במקום סירופ תירס וכל תחליפיו, השתמשתי בסירופ ליים (ממנו אני מכין מוחיטו). זה לא השפיע על הטעם והצבע. מכיוון שלא אהבתי אותם, הכנסתי אותם למגשים ו"קברתי "אותם במקרר. אולם האורחים שנמצאו בכל מקום חפרו את האוצר, כרסמו עליו כל הערב ולקחו איתם את השרידים. עכשיו אני חושב שהייתי צריך לנסות לפחות פעם שנייה או משהו כזה
מיהלובנה
אה, איזה ממתקים מצחיקים! הבנו את זה בפעם הראשונה. המבנה פשוט קסום! מכיוון שבבית לא הייתה מחבת מתכת בנפח 2 ליטרים, במקביל מצאתי יישום לפונדו חשמלי, שאוסף אבק בלי לעשות - הסוכר נמס בתוכו. עשה 2 אפשרויות עם דבש. תודה!
חתול בר
אני גם אוהב מאוד את הממתקים האלה.
את המתכון למדתי מזמן מאהובתי ניגלה לוסון. היא מכנה אותם הוקי פוקי.
אנחנו כל כך אוהבים אותם.
אני תמיד עושה את זה על הדבש.
זוהר@
ג'וליה, התחיל לשפוך לתבנית ואיך הקצף שטף)))) ואז כשהוא התייצב, למה שלא תגיד לי

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם