75
כשלוש ... ומקפץ ... זה נורמלי? או שאתה צריך לעשות משהו בקשר לזה? קניתי אותו אתמול ... אתמול וניסיתי לאפות את הלחם ... הוא נאפה יפה ... רק כשהבצק היה לישה, הדלי קפץ כל כך ... התאמתי אותו מדי פעם בידיים ...
75
ומה, כל כך מעט בעלי סקי ברי מזל? ודלי של אף אחד לא דפק אי פעם?
אמהות
שֶׁלֶג, והכנסת את הדלי נכון? מגלשיים צריכים להסתגל בכדי להכניס אותו נכון. ועדיין, לפעמים ידית הדלי רועדת כשאנחנו מכניסים את הדלי ל- HP - בדקו אם ידית הדלי מונמכת, האם היא קבועה.
באופן עקרוני זה אמור לעזור. גם לא הבנתי מיד איך לדחוף את הדלי. בהצלחה!
ריצ'י
אנא עזור. יש לי יצרנית לחם LG 202 כבר 6 שנים. אופה נס. אך לאחרונה לא נשמע כלל אות כאשר יש צורך להניח מוצרים נוספים. היא עומדת במטבח ליד הכיריים.
MariV
קנו טיימר סיני באשן תמורת 15 רובל, או שיש אפשרות כזו בטלפון הנייד שלכם - טיימר - הגדירו את השעה בה אתם צריכים לזרוק את מה שאתם צריכים ל- HP שלכם - וזהו.
למה להיעלב מהזקנה!
פוגרמושקה
אופים יקרים, עזור בייעוץ. תנור LG 204. גיל גיל 5. עצם השכמה החלה לחרוק די חזק במהלך הלישה. ולאחרונה גיליתי שחמאה שחורה בולטת מתחתיו (ככל הנראה זו שבה משומן המבנה) ונכנסת ללחם! מה לעשות?
לנוסיה
פוגרמושקה, בשעה קשקי היה מצב דומה, רק מים שחורים זרמו על השולחן.
נראה לי גם כמה פעמים ששמן המנוע נכנס לתבנית (אז עדיין היה לי HP LG), התקשרתי לשירות, שם אדון אמר שיש בלוק רק חומר סיכה יבש. הפעם, הפעלתי את האצווה פעמיים ברציפות, זה עלול להתחמם יתר על המידה. כשאתה אופה בתוכניות העיקריות, אז הכל חזר לקדמותו.
התקשר לשירות, אולי הם יבקשו ממך משהו.

כאן בשרשור זה היה דיון בשאלה דומה
תיקון הטופס (דלי) של מכונת הלחם של LG
https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=59.0
ויטה
טוב ששירתתי 5 שנים! יש צורך להחליף את אטם השמן ואת המסב - זו היחידה בה לובשים את הלהב. נוזל שחור - מים דולפים במהלך הערבוב. ה- LG 206HB שלי נמשך 8 חודשים, השירות הוחלף באחריות. נאפו כ -450 כיכרות לחם.
פוגרמושקה
הכיריים של אמא. במשך 5 שנים אמי אפתה 5 לחמים, עבדה הכל למען הבצק, אך גם לא לעתים קרובות מדי. ואז לקחתי אותה לבדיקה במשך שבוע, החלטתי לקנות או לא. אז במשך החודש הרביעי אנחנו בודקים כל יום, או אפילו פעמיים ביום)) החלטנו לקנות, אבל כנראה שעכשיו נצטרך לקנות 2 כיריים - לעצמי ולאמא שלי.
פוגרמושקה
היום גיליתי שהמרית (!) מגרדת את הקרקעית במהלך הלישה! וחשבתי שמדובר באגוזים ותוספים אחרים. באמת שלא ציפיתי לטריקים כאלה.
76
יצרנית הלחם LG HB-151JE לאחר מצב קירור, נשמע 8 צפצופים [H] נדלק על המחוון, כיוון שאני מבין שזה מצב החימום כשאתה לוחץ על כפתור STOP, שום דבר לא קורה. אני מוציא את הטופס עם אינדיקציה זו ומכבה את התנור מהשקע. זה נורמלי? סוף לא צריך להאיר?
avgusta24
יש ללחוץ על לחצן העצירה והחזק אותו למשך מספר שניות. ואז התוכנית מתאפסת והמחוון יראה 1 A (כלומר, התוכנית הראשונית, הראשונה). החימום נעצר. מוציאים את הלחם ומנתקים את התנור
אטלנטיס
חבר'ה, עזרו לי בדחיפות !!!!!!
אני לא יודע מה לעשות, כאשר התנור מופעל, הוא מאט, כאילו הלבנים בדרך, הוא נעצר, שלפתי את הדלי והתקנתי אותו שוב, אבל זה עובד קצת, לחם אפוי איכשהו, ניגבתי את הדלי, הוא התייבש, התחלתי לסובב את המרית, וזה נראה כמו חלודה שמקום אחד מאט. מה לעשות, מי יודע ??? אולי אתה צריך לשמן איפשהו?
אטלנטיס
בֵּדְחִיפוּת! מה לעשות?
חבר'ה, עזרו לי בדחיפות !!!!!!
אני לא יודע מה לעשות, כאשר התנור מופעל, הוא מאט, כאילו הלבנים בדרך, הוא נעצר, שלפתי את הדלי והתקנתי אותו שוב, אבל זה עובד קצת, לחם אפוי איכשהו, ניגבתי את הדלי, הוא התייבש, התחלתי לסובב את המרית, וזה נראה כמו חלודה שמקום אחד מאט. מי יודע מה לעשות? לא מבין לא מבין ?? אולי אתה צריך לשמן איפשהו?
אנטולי_61
אני מבקש עזרה ... יצרנית הלחמים LG HB-151 JE. חנות השירות לא רצתה לבצע תיקונים במסגרת האחריות. בבחינת לוח הבקרה נחשף מיקרו מעגל שרוף עם 44 רגליים (הוא אחד על הלוח). אני מתחנן בפניך, אולי מישהו יודע איזה סוג של מיקרו מעגל זה או מה האנלוגי הרוסי שלו. אני באמת מקווה לעזרה ...
אליונושקה
ביצרנית הלחמים LG HB-202 CE צץ מרית בעת לישת הבצק. תגיד לי מה יכולה להיות הסיבה. התנור חדש.
מובהק

יום טוב!
קניתי תנור LG במנה השלישית, הלהב הפסיק להסתובב. הסתכלתי, מתברר שטבעת התומך במנגנון הסיבוב עפה ושברה את החריץ. שאלה: האם יחליפו לי את הדלי בחנות או שעדיין יגידו שהוא אשם בעצמו?
נוּרָה
יצרנית לחמים LG 152 לסה"נ.
הייתה בעיה בהכללת מצבים מתחת למספרים זוגיים.
בלוק הכפתור הוא רגיש למגע, ככל הנראה, איזשהו כשל בתוכנה או משהו עם אנשי קשר.
אולי מישהו התמודד עם בעיה כזו?
עזרה בעצות, בבקשה!
אנדרה
אנא עזור. יש לי יצרנית לחם LG-159E. היא עבדה 6 חודשים ואז ריח החיווט הלך, אבל לא כמו מוצרים בספירלה. הלחם לא נאפה, אינו עולה עד ¼ מהרמה הרגילה. פניתי לשירות במסגרת האחריות. שבוע לאחר מכן הם אמרו שהכל בסדר, תיקונים לא נדרשים, כמו שהם היו מודאגים לשווא, הם אפילו לא הטביעו חותם בערבות. ניסיתי מתכונים שונים, הרכיבים, המינון הוא לשווא ... אני מנסה לבצע תיקונים לבד, אני מתנסה בחיישן תרמי, אבל יש שינוי, אבל הכל לא מה שהיה. אולי אני בדרך לא נכונה ... חבר'ה, עזרה !!!!!! אני מצפה לכל עזרה !!!!
יוריס 1972
שאלה לבעלי השמחה של יצרני הלחמים של LG! אנו משתמשים ב- HB-152CE כל כך הרבה זמן עד שזה לא נוח לומר. בפעמיים האחרונות שמנו לב שזה לא מפריע ללהיטות ולהתמדה כמו פעם. לאט לאט, במילה אחת, זו הסיבה שאיכות הלחם מתאימה. מצב הפוסטמורל של הכונן - לא נמצאו בעיות גלויות ומוחשיות, אך היה זבל כזה - פעמיים תוך חודשיים החגורה עפה. מה דעתך על המקרה הזה?
סזלסטר
ציטוט: YURIS1972

שאלה לבעלי השמחה של יצרני הלחמים של LG! אנו משתמשים ב- HB-152CE כל כך הרבה זמן עד שזה לא נוח לומר. בפעמיים האחרונות שמנו לב שזה לא מפריע ללהיטות ולהתמדה כמו פעם. לאט לאט, במילה אחת, זו הסיבה שאיכות הלחם מתאימה. הסתכלתי על מצב הכונן - לא מצאתי שום בעיות גלויות ומוחשיות, אבל היה זבל כזה - פעמיים בתוך חודשיים החגורה עפה. מה דעתך על המקרה הזה?
בדוק את הדלי, או ליתר דיוק את מכלול הבוחש, אם קשה לסובב ביד, החלף את הדלי. יתכן שעדיין יש בלאי על מיסב יחידת כונן הדלי.
אלנה 88888
יש לי מכונת לחם LG HB 155 CJ. קניתי אותו לפני שבוע. אני אופה פעמיים ביום ואף פעם לא קיבלתי לחם - הוא לא עולה ולא נאפה. (אני אופה חיטה במצבים שונים - השף הראשי, הצרפתי, הרוסי) ניסיתי לאפות עוגה ב"אפייה " מצב, הוא גם לא נאפה. לפני שקניתי ואפיתי לחם, למדתי את כל הפורום הנפלא הזה. לכן, אני יכול לומר שקיבלתי לחמניה טובה, השמרים - רגע בטוח לא פג, המתכון וסדר הנחת המוצרים נשמרו בקפדנות. ניסיתי לאפות לחם שיפון לפי המתכון של הפורום הזה - התגלה כקרום אפוי היטב מעל, ודייסה בפנים. אנא ספר לי מה יכולה להיות הסיבה? או שהתנור פשוט פגום?
אולגה 2801
קנינו את התנור לפני שבוע, נראה שאופה היטב את הלחם, אבל נתקלנו בבעיה הזו: במקום ריח של מאפים טריים, הדירה מריחה מפלסטיק חם. מישהו יכול להיתקל, להגיד לי מה לעשות?
סזלסטר
ציטוט: Alena88888

יש לי מכונת לחם LG HB 155 CJ. קניתי אותו לפני שבוע. אני אופה פעמיים ביום .....אנא ספר לי מה יכולה להיות הסיבה? או שהתנור פשוט פגום?
זה בשבילך כאן https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=144.0
סזלסטר
ציטוט: אולגה 2801

קנינו את התנור לפני שבוע, נראה שאופה היטב את הלחם, אבל נתקלנו בבעיה הזו: במקום ריח של מאפים טריים, הדירה מריחה מפלסטיק חם. מישהו יכול להיתקל, להגיד לי מה לעשות?
קח אותו למרכז השירות או המתן עד שייעלם.
פרוזנקה
איזו ברכה שמצאתי את הפורום הזה. עכשיו אני יודע מה לעשות עם מערבל תקוע בדלי
טנג'ושקה-ד
עֶזרָה!!!!!!!!!!! לאחר שבועיים של שימוש, בתהליך הערבוב הסכין החלה לעוף, מי התמודד עם זה? מה הסיבה?
לורן
שלום! אני אופה ביצרנית הלחמים LG-201 שלי כבר השנה השנייה והתמודדתי עם העובדה שתוך כדי ערבוב הוא התחיל לדפוק על קירות הכיריים כ"קורבן ". אופים טוב. האם מישהו יכול לזהות את הגורם לדפיקה.
anna54.16
אולי מישהו יודע למה הקרום הפסיק לאפות. צבע הלחם רגיל-ורוד והקרום לבן. נאפה בעבר עם קרום אדמדם יפהפה. בתוכנית שמתי את האות C- קרום כהה. יצרנית הלחמים LG HB 156 JE. היא עבדה שלוש שנים. בייקר ובישלה עליה ריבה.
sel555
יש לי מכונת לחם LG HB 155 CJ. קניתי אותו לפני שבוע. אני אופה את זה פעמיים ביום ..... אנא ספר לי מה יכולה להיות הסיבה? או שהתנור פשוט פגום?
זה בשבילך כאן https://Mcooker-iwn.icdself.com/in...ption=com_smf&topic=144.0

הקישור לא עובד. ויש בעיה דומה. תנור ה- LG HB 155 CJ עבד היטב במשך 3 חודשים ואז התחילו בעיות ואז הבצק לא מתערבב ואז לא נאפה וחלקו העליון של הלחם מתייצב. ניסיתי מתכונים ומרכיבים שונים.
מה יכולה להיות הבעיה. תודה על כל העזרה.
גולדפלוב
בבקשה תגיד לי! יש לי HP LG 2051, כשמכרו לנו אותו בחנות הם אמרו שהוא יכול לאפות לחם מקמח מלא. כשהתחלנו לבחור מתכונים, התברר כי למודל זה אין מצב כזה. אנא ספר לי באיזה מצב אתה יכול לאפות לחם מקמח מלא והאם יכולים להיות מוזרויות כלשהן? ניסינו פעם 50% מקמח דגנים מלאים ו 50% מהמצב הרגיל והרגיל, הכל נאפה, אבל אנחנו רוצים שזה יהיה לגמרי מקמח מלא.
מוגלי
יש לי LV אחרי תיקון נהדר ... אחרי 8 שנות פעילות הכל טס - חותם שמן, מיסב, חגורה .. אתמול הבאתי אותו הביתה, אפיתי לחם בעין .. הסתכלתי על מערבל הבצק לישה איכשהו הכל מלמטה, הלחמניה לא מסתובבת והלחם התברר ככה כאילו שכחו לשים את הלישה .. אז אני חושב מה עלי לעשות? - לקנות חדש או לנסות לחזור ולבצע שימוש חוזר ..
רוספס
שלום. בפעם השנייה התנור נותן שגיאה 3. מהי השגיאה הזו ואיך להתמודד איתה ???
48
מידע כזה בתצוגה מצביע על תקלה בחיישן הטמפרטורה.
מאצ'ה
אופים יקרים! העזרה שלך נחוצה מאוד!
אני משתמש ב- LG2001 כבר 14 חודשים. אני די שמחה וקניתי לאמי את אותה בדיוק.
ועכשיו יש לנו בעיות: כמה פעמים הייתה ירידה במתח ברשת (וה- HP עבד), עכשיו זה לא מתחמם, כלומר, הוא לא נאפה. אני יודע בוודאות על ירידת המתח - ציוד אודיו ווידאו מחובר באמצעות ספק כוח ללא הפרעה והוא "צורח".
זה מפריע ל- HP כרגיל, לוחץ מתי הגיע הזמן להתחמם (בתקופת הבצק), וכשמגיע זמן האפייה, אחרי 5-10 דקות זה נותן את Err 3. טנג קר.
אני אגיד לך מיד - אני לא יכול להשתמש בשירות. אני נמצא במדינה שאין בה שירות ואני לא בטוח אם נוכל למצוא חיישן תרמי. המקסימום הזמין הוא לבקש לקנות את החלק הדרוש בפדרציה הרוסית ולתת לנו אותו.
או לקנות HP חדש ... אבל אני לא רוצה להתרגל לעוד ...
עזור לאבחן את התקלה ומצא חלק חילוף. אם החיישן התרמי אינו תקין, אז ספר לי איזה סימון יש לו (או אולי יתאים ממכשיר אחר?) בלי HB - זה פשוט סיוט! כל כך רגיל לא לקנות לחם ...
הַצִילוּ!
48
סביר להניח שב- HP שלך, הפעלת הטרנזיסטור KRC 107M פתוחה, פקודת המעבד להפעלת גוף החימום אינה מבוצעת. זאת אם כל הפעולות האחרות מבוצעות. לא הוצגה הודעת שגיאה בתצוגה.
מאצ'ה
תודה לך על המענה!
התצוגה מציגה שגיאה מספר 3 כשזמן האפייה עולה (לאחר 5 דקות). וכך הלישה של HP עוברת את כל המחזור, אבל אין חימום ... אני זוכר שבמהלך המאפיות האחרונות הופיע ריח מוזר.
אנא ספר לי אם טרנזיסטור המיתוג KRC 107M ספציפי ליצרני לחם או שאתה יכול לחפש אותו בשוקי הרדיו ובמקומות דומים?
סזלסטר
מאצ'ה אם אינך מוצא טרנזיסטור קוריאה אלקטרוניקה (KEC) KRC107M 🔗 ואז נסה למצוא את האנלוגיה שלו ל- DTC114YN או, במקרים קיצוניים, DTC114YSA מ- Rohm 🔗
טרנזיסטור זה אינו ספציפי; הם משמשים בציוד אודיו ווידאו, ואפילו איפה
48
זה כבר נכתב כאן, אם זה נותן שגיאה 3 בתצוגה, חפש את הבעיה החל מחיישן הטמפרטורה.
sgpuh
מהתשובות בפורום הבנתי שאם זה נותן שגיאה Er 3, אז הבעיה היא ככל הנראה בחיישן הטמפרטורה. תנור LG 152 לסה"נ. בודק בטמפרטורת החדר מעניק להתנגדות "אינסוף". כיצד למצוא את הפרמטרים והמספר שלה?
48
חיישן הטמפרטורה מראה אינסוף, נכון. הסתכל לאורך המעגל, יש טרנזיסטור KRC 107M, בדוק אותו. הורד את המהדורה ה -12 של מגזין "תיקון ושירות", ב- mega-, יש כמה המלצות לתיקון HP כזה.
מובה
יום טוב לכולם! לא מצאתי נושא מתאים יותר לשאלתי, אז החלטתי לפנות לכאן. אני רק בוחר יצרנית לחם עד כה והשאלה הבאה עלתה: האם לכל יצרני הלחם יש דלי עם ציפוי נון סטיק או שיש עם אחרים? למי אין ציפוי נון סטיק, אנא הגיב.
סזלסטר
ציטוט: מובה

יום טוב לכולם! לא מצאתי נושא מתאים יותר לשאלתי, אז החלטתי לפנות לכאן. אני רק בוחר יצרנית לחם עד כה והשאלה הבאה עלתה: האם לכל יצרני הלחם יש דלי עם ציפוי נון סטיק או שיש עם אחרים? למי אין ציפוי נון סטיק, אנא הגיב.
לכל מכשירי ה- HP יש ציפוי טפלון, כמו מחבתות, סירים וכלי מטבח אחרים ולא רק
48
יש ציפוי טפלון בכל HP, איכות הטופס ו- HP תלויה במחיר.
48
יום טוב לכולם. עֶזרָה!!! פחות מחצי שנה אחר כך קניתי את HP LG HB-156 JE וממש מצאתי הערב ציפוי פגום בתוך הדלי. על הקיר הוא התנפח ופרץ, ובתחתית הבורג ממש הוא נהיה לבן וגם עמד להתקלף. פעל בבירור על פי ההוראות, וכעת לא הספקתי ליהנות גם מהקנייה עליכם. מה לעשות, תעזור !!!!!!!
48
אם הלחם המוגמר נדבק, משמנים מעט את הדלי בשמן צמחי לפני ההתייצבות.
48
כל זה מובן, כמובן. אבל אני מעוניין במשהו אחר, בגלל מה כל זה קרה, ואם אפנה למחלקת השירות, האם הם ישנו לי דלי? אחרי הכל, הערבות עדיין לא הסתיימה.
48
מחויב, הדלי די יקר.
kolya154000
ציטוט: מאצ'ה

תודה לך על המענה!
התצוגה מציגה שגיאה מספר 3 כשזמן האפייה עולה (לאחר 5 דקות). וכך הלישה של HP עוברת את כל המחזור, אבל אין חימום ... אני זוכר שבמהלך המאפיות האחרונות הופיע ריח מוזר.
אנא ספר לי אם טרנזיסטור המיתוג KRC 107M ספציפי ליצרני לחם או שאתה יכול לחפש אותו בשוקי הרדיו ובמקומות דומים?
הם כתבו על הטרנזיסטור אם לא הייתה הודעת שגיאה. היה לי Err3 בדיוק כמוך, התברר שהמגעים בממסר פשוט בערו, ניקו אותו - הכל עבד.
kolya154000
ציטוט: alexs48

חיישן הטמפרטורה מראה אינסוף, נכון. הסתכל לאורך המעגל, יש טרנזיסטור KRC 107M, בדוק אותו. הורד את המהדורה ה -12 של מגזין "תיקון ושירות", ב- mega-, יש כמה המלצות לתיקון HP כזה.
במגזין זה כתוב שההתנגדות של חיישן הטמפרטורה ב 25 צלזיוס היא בערך 100 kOhm

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם