זובסטיק
יוגורט בסיר איטי
אולי באמת לא היית צריך להרתיח את זה, אחרי הכל, זה כבר מפוסטר. חשבתי שזה יהיה טוב יותר מכיוון שהם מייעצים.
והטמפרטורה בפנים ממש גבוהה, החלב התחמם היטב, ניסיתי שוב את הסיר עם האצבע - אי אפשר היה להחזיק אותו בפנים.
אנדרייבנה
זובסטיק... האם קיררת את החלב לגמרי או ל 40 מעלות? אני מבין שהבנות מהבישול שופכות אותו קר וזה מתחמם בהדרגה ל -40 מעלות. עכשיו בישלתי גם את החלב ומחכה שיתקרר לגמרי ואז אני רוצה להכניס אותו לקריקטורה לתסיסה. אני מרתיח חלב מפוסטר רק מכיוון שבימינו אני סומך מעט על היצרן, אך בתיאוריה אין צורך להרתיח אותו, הפסטור מתרחש ב 70 מעלות וכל החיידקים הפתוגניים כמו סלמונלה, הגורם הסיבתי לקוליבצילוזיס מתים. כאשר רותחים, ויטמינים מקבוצה B מתים גם הם, אבל אחרי הכל, אנחנו לוקחים אותם בלחם
סלסטין
ציטוט: אולגה @

כושי, אתה כתבת שקודם הרתחת חלב, ואז הוספת יוגורט, אבל הם לא עושים את זה, לדעתי. ציטטתי מעל הציטוט המילולי של אותו מתכון ליוגורט במולטה - החלב לא התבשל שם. הוספת יוגורט לחלב חם, פשוט מבושל או מקורר?

יש צורך להרתיח את החלב בכדי להרוג את החיידקים שם כדי שלא יתרבו עם החמץ. ואתה כבר בוחר אם להרתיח או לא
זובסטיק
אנדרייבנה, מקורר לטמפרטורה כזו שכשניסיתי את זה בכלל לא הרגשתי את זה. אולי זה היה נחוץ לטמפרטורה מהמקרר?
קוראטה, אני מסכים, נראה לי שהמשטר חם מדי.
אנדרייבנה
ציטוט: זובסטיק

אנדרייבנה, מקורר לטמפרטורה כזו שכשניסיתי את זה בכלל לא הרגשתי את זה. אולי זה היה נחוץ לטמפרטורה מהמקרר?
אני חושב שממקרר הוא יחמם למצב חם תוך 6 שעות. רק שהביפידובקטריה תתחיל להתרבות בהדרגה. אבל אם החימום הוא יותר מ- 40-45 מעלות, הם כנראה ימותו, ובכן, למה אנחנו צריכים יוגורט כזה? צריך לנסות. רוץ למדחום מחר.
תנור כפרי
ציטוט: זובסטיק

אני לא מוזג אותו, התברר שזה מרק חלב, פתיתי יוגורט סמיכים במי גבינה. שלי לא יבין, אני צריך לאכול את עצמי.

זובסטיק, נראה לי שאם מדובר ב"פתיתים במי גבינה "- אז ככל הנראה המוצר שהתכרבל (חם מדי או ארוך מדי לבישול), זה היה כשחשפתי את יצרנית היוגורט יתר על המידה. יוגורט רגיל הוא חלק, יציב, ללא פתיתים או תכלילים אחרים.
ליקה
הבוקר עשיתי ניסוי ביוגורט - זה לא הצליח. מזגתי חלב טרי ולא מבושל למקרר למולטי קוקר, הוספתי צנצנת של יוגורט פשוט Activia, הדלקתי את החימום (על ידי לחיצה על כפתור החימום / כיבוי). ואז עלתה השאלה הראשונה: התצוגה נדלקה 0 שעות, האם זה נכון? הזמן לא משתנה בשום צורה.
הסתכלתי כעבור שעתיים, הטמפרטורה נראתה גבוהה, המסה הייתה נוזלית.
לאחר עוד 3 שעות הוא היה מעט מעובה, טוב, רק מעט.
אחרי עוד 40 דקות, כלומר אחרי 5 שעות 40 דקות מההתחלה, זה התברר כאילו זובסטיק מסה צפופה מוקפת מי גבינה, ערבבה וקיבלה פתיתי חלב מסולסלים במי גבינה.
אני באמת רוצה את היוגורט שלך. מה לא בסדר איתי? כיצד ניתן להשתמש בביפידומבקטרין (באמפולות) מבית המרקחת לתרבית המתנע?
תנור כפרי, ביצרן יוגורט איך מכינים יוגורט, כמות וזמן הכנה, אולי צנצנת אקטיביה אחת לא מספיקה לליטר חלב אחד?
תנור כפרי
ציטוט: ליקה

אני באמת רוצה את היוגורט שלך. מה לא בסדר איתי? כיצד ניתן להשתמש בביפידומבקטרין (באמפולות) מבית המרקחת לתרבית המתנע?
תנור כפרי, איך מכינים יוגורט ביצרן יוגורט, כמות וזמן הכנה, אולי צנצנת אקטיביה אחת לא מספיקה לליטר חלב אחד?

יש לי לליטר חלב אחד (מפוסטר, מבושל, מקורר עד חם מאוד) ושוקת הפעלה אחת, איפשהו בשלוש שעות, הם נותנים יוגורט צפוף טוב.
תוך חמש שעות אתה מקבל קורד בתחתית הפחיות.
אם החלב קר - ברור שנדרש יותר זמן, כמה - אני לא יודע, לא ניסיתי את זה.
ניסיתי לעשות את זה על bifidumbacterin, אבל רק פעם נוספת הייתי משוכנע שאנחנו מוכרים הרבה תרופות מזויפות, חלב בכלל לא הגיב ל- bifidumacterin. בהפעלה, תמיד יש תוצאה מצוינת, ואז אני משתמש בצנצנת יוגורט ביתי למנה ראשונה.
נסה לקרוא את השרשור על יצרנית היוגורט, היה דיון רב לגבי אפשרויות חלב ובצק.
אנסטסיה
ציטוט: זסט

בנות, אל תשימי חלב על סיר איטי. נראה כי ניתן מתכון שלא אומת באופן אמפירי. אחרי הכל, שפכתי מים והכנסתי אותם למצב חימום למשך שעה. לא מריח 40 מעלות ... כואב להכניס את האצבע למים.
אתה לא ישרוף את עצמך, כמובן, אבל מאוד רגיש. החיידקים שם
ברור שזה יהיה לא נוח. בתנור שלי על 40 גרם יציב. הצנצנות היו מעט פושרות. וזה סוג של ז'אק. בטמפרטורה זו אתה אפילו לא יכול לשטוף עם עטים ...
נצטרך לוותר על אפשרות זו. חבל ... הרעיון היה מאוד אטרקטיבי ...

ושם כותב המתכון כתב תשובה בעניין זה, אני מצטט: "יש לי" פעילות "של 150 גרם. חלב נשפך ישירות מהמקרר עם אחוז שומן 3%. עשיתי את זה פעמיים ושום דבר לא התכרבל. מדדתי את טמפרטורת החימום המקסימלית במצב "חימום" - 43 מעלות. ... בטמפרטורה זו לא צריכה להיות גבינת קוטג '.
היום אני אשים את זה שוב ואצלם את התוצאה. ייתכן גם שאיכות החלב משפיעה על המוצר המוגמר. "
ליקה
ציטוט: אלנה בו

לאחר חימום של 1.5 שעות, המים התחממו מאוד - האצבע אינה סובלת. היוגורט יבשל בוודאות.
מדדתי אותו בעזרת מדחום לתינוק לשחייה. ציון אחרון בגיל 50על אודותמד החום עלה משמעותית. מסתבר שיותר מ -600.
אם לאחר 25 דקות המים עדיין לא חמים, אז חלב קר עד 450 הוא יתחמם תוך שעה בלבד, יכבה את המולטי-קוק אחרי שעה וישאיר אותו עד הבוקר מבלי לפתוח אותו, ובהתחשב בבידוד התרמי הטוב שלו, האם ניתן לקבל יוגורט? ניצלתי סיכוי, שמתי אותו בבוקר שאדווח.
אגב, את "החומר" + הסוכר הקרוש הזה שיכרה ביתי בשפתיים מכות. הילד אמר שנראה כאילו גלידה נמסה
קוראטה
שאלתי שאלות פלמנה (למחברת שיטה זו) וזה מה שהיא ענתה:
אני באמת לא הייתי רוצה שהניסיון שלי ייראה לא נבדק, כי היה לי המזל להשיג את התוצאה הרצויה פעמיים ואני מקווה להמשיך באותה רוח (גם אין לי מכין יוגורט)
לא חיכיתי ללילה וכבר לפני שעתיים שפכתי חלב לקריקטורה והפעלתי את ה"חימום ". כרגע (אחרי שעתיים) אין סימנים ברורים להתכרבלות חלב, הטעם ניטרלי, אך מורגשת נוכחות של "הפעלה", דחפתי שוב מדחום למים לתוך החלב - הטמפרטורה באמצע התבנית כמעט 40 מעלות, וקרובה יותר לדפנות התבנית 45 חלב רק מעט טעים עם האצבע, חימום חלש.
זה נראה לי מוזר מאוד שהבנות כותבות שבמצב זה החימום מספיק חזק ואפילו האצבע חמה. עכשיו אני חושב לשמוח או לדאוג לזה
אני חושב שבמקרה של חימום חזק כדאי לכבות אותו שעה לאחר הפעלת ה"חימום ", אך אל תפתח את המולטי-קוק (נקבל אפקט של תרמוס) והפעל אותו שוב לעוד 1 שעה אחרי שעתיים ואז יוצקים אותו לכוסות, אבל זו רק הנחה. לא ניסיתי לעשות את זה! יש גם מחשבה כזו שלא תצטרך להדליק אותה בפעם השנייה, רק פעם אחת זה מספיק. במקרה שלי, תהיה חימום מועט רק למשך שעה, ולא סביר שמשהו יסתדר .. אתה צריך לבדוק את זה על mult, אשר מתחמם מאוד במצב "חימום".
רזלינה
ציטוט: אנדרייבנה

בנות, עכשיו אני אעשה ניסוי, מצטערת שאין מדחום, אצטרך "לבדוק באצבע", אני אדווח על התוצאות.אם הטמפרטורה גבוהה אני אכבה אותה ואמתין.

מצפים !!! היכן נמכרים מדחומים אלה?
ליקה
הדיווח על יוגורט התגלה כשתייה מצוינת. חלקה הומוגנית כמו ילדי "כדור שלג" בהחלט ישמחו, ימתיקו ויכניסו אותם למקרר לפני התה אחר הצהריים. עשה כמתואר לעיל עם חימום יחיד למשך 1-1.5 שעות. כנראה שפעם זה לא מספיק. עכשיו שמתי את זה, אנסה לחמם שעה אחת, שעה אחת פשוטה ועוד שעה לחימום, אני אסתכל הלאה.

חלפה שעה, בטיימר 3H, מדדתי אותו בעזרת מדחום לילדים לשחייה - 48על אודותג. החלב עדיין נוזלי, אני אבדוק אותו בעוד 40 דקות.
אנדרייבנה
ציטוט: רזלינה

מצפים !!! היכן נמכרים מדחומים אלה?
אם הבדיקה היא עם אצבע, אז על היד שלך
ובכן, ברצינות, אני לא יודע עכשיו, הם היו מוכרים בחנויות לחומרי בניין, אבל זה היה מזמן. בתוך, זה התחיל, בעולם הילדים צריך להיות, אבל אני חושב שיש מקסימום 50 מעלות. והם יכולים להיות גם בחנויות בהן הם מוכרים הכל למעבדות.
ליקה, אני תמיד מנתק אותו מהשקע, אבל מתברר שאם לא תנתק את הקריקטורה במצב המתנה, זה עדיין עובד איכשהו, מדוע השעון נספר לאט, אם כי לאט. באופן כללי, תראה, אולי בעוד שעה ומעלה הטמפרטורה שלך לא תעלה מעל 40.
ליקה
והם יכולים להיות גם בחנויות בהן הם מוכרים הכל למעבדות.
אתה יכול גם לשאול בחנות החיות. פעם היו לי דגים, יחד עם ציוד אחר שקנו עליו מדחום לבקיעת מים היו עד 80על אודות בְּדִיוּק. מדוע היה צורך בכך אני לא זוכר, אבל לא יכול לשמור אותו באקווריום, האם אוכל לעשות כמה פתרונות? אני אלרגי לאוכל דגים ובדרך כלל לא אוהב אותם, הם נתנו הכל. מי ידע שיש צורך במד חום, ולפני שתילה עם מדחס, טוב היה לעבד את הזרעים בפתרונות תזונה מיוחדים.

ציטוט: רזלינה

הקריקטורה שלי תמיד מחוברת לשקע. כשהוגדר היוגורט, הטיימר עבד ..
כנראה שהטיימר בחימום תלוי בזה או לא. כאשר השקע כבוי, הוא לא עובד, כאשר הוא פועל, הוא מתחיל לספור מ- 2H. UVFF הבין זאת עם אלה.
אנדרייבנה
ואחרי 40 דקות בדקתי את זה עם מדחום רחוב, זה אולי לא כזה, זה הראה 38 מעלות, אבל זה יהיה יותר מ 45, אני אכבה אותו, אחרת שום יוגורט לא יעבוד, ביפידובקטריה תמות.
ציטוט: ליקה

חלפה שעה, בטיימר 3H, מדדתי אותו בעזרת מדחום לילדים לשחייה - 48על אודותג. החלב עדיין נוזלי, אני אבדוק אותו בעוד 40 דקות.
ליקה, חלב לא אמור להסמיך מיד. תוך שמירה על 40 מעלות, חלב החמץ אמור להפוך בהדרגה ליוגורט.
נ.ב. עברו 50 דקות, נמדדו 42 מעלות (גם האצבע שלי חמה), כיביתי אותה ואראה את זה בעוד שעה.
ליקה
אנדרייבנה, כבר כיביתי את זה, פחדתי. ככל הנראה שעה אחת - שעה אחת 10 דקות לחימום חלב קר (מקררים מתקררים בדרכים שונות) זה מספיק. כעת עליכם לבדוק את הטמפרטורה לאחר שעה נוספת. אם זה יורד מתחת לגיל 40, חימום מחדש.
ציטוט: אלנה בו

וכמה זמן הם החזיקו לאחר החימום?
נכון, יש לי יצרנית יוגורט, אבל התחברתי לשיטה זו של מיצוי יוגורט. אני רוצה שזה עבה.
לנוזל, התחמם פעם אחת כשעה 30 דקות. ואז הוא עמד עד הבוקר של השעה שש, כשפתחתי את המכסה הוא כבר מקורר לטמפרטורת החדר. עכשיו עם אנדריבנה לזוג אנו מתנסים להתעבות. בצהריים אני חושב שתהיה תוצאה, אני כותב הכל לטראדקה. אני אלך בזמן שאפתח את גלילי כרוב העוף עם כרוב סיני.
אנדרייבנה
אני מדווח. 30 דקות לאחר כיבוי בהמון 41 מעלות, כלומר הטמפרטורה ירדה במעלה אחת. החלב מסמיך די טוב, אך עדיין לא יציב במיוחד. אני ממשיך הלאה.

רק עכשיו אני בספק שעם צמיחה כה מהירה, זה יהיה טוב לחיידקים המועילים מאוד האלה.
מיהו מיקרוביולוג באתר שלנו, אנא הגיב, אולי כולנו התחלנו אותו לשווא מחייך
ציטוט: קוראטה

אז יש לך חלב מבושל מראש או לא?
כבר כתבתי לעיל שאני תמיד מרתיח חלב מפוסטר. אני רותח בגלל חוסר אמון בטכנולוגיית הייצור של חלב זה בדיוק במחלבות הנוכחיות (אולי לא בסדר). לדוגמא, הגורם הסיבתי של ברוזלוזיס מת ב 60 מעלות רק לאחר 30 דקות.הפסטור מתבצע ב 70 מעלות, ופתאום זמן הפסטור אינו עומד, אז אני רותח. אבל זה עניין אישי לכולם. ברוזלוזיס הוא רק דוגמא, אני יודע בוודאות שהוא לא נרשם באזור מוסקבה הרבה מאוד זמן.
אלנה בו
להלן קטעים מההוראות ליצרן היוגורט שלי.

בחר זני חלב שאינם דורשים רתיחה; חלב מפוסטר טרי רגיל: חלב איכותי, חלב מיושן, מעוקרים באמצעות UHF, חיי מדף ארוכים, אבקת חלב.
חלב גולמי צריך להיות מבושל, לקרר ולסנן לאחר הקירור כדי להיפטר מקצף.

תגובה
1. סוגים שונים של חלב מניבים יוגורט איכותי שונה. תוצאות טובות מתקבלות בשימוש בחלב חלב מפוסטר ומומוגני באיכות גבוהה לאחסון ארוך טווח לאחר טיפול ב- UHF. חלב מלא מייצר מוצר רך וטעים יותר.
2. ליוגורט צפוף יותר, הוסיפו 2 או 3 כפות חלב אבקת (יבש) לחלב וערבבו ביסודיות
ח מכיוון שחלב הוא מוצר טבעי, מאפייניו אינם נשארים קבועים. יכול להיות מקרה שבו אתה משתמש במנת חלב שאינה מתאימה להכנת יוגורט, אם כי לפני כן זה היה מספק עבורך. זה יספיק לך לקחת חלב ממנה אחרת.

בחירת "המתנע"
1. או על בסיס יוגורט זמין מסחרית, אך לא מפוסטר (לא מעורבב ולא נוזלי) עם תאריך המכירה הרחוק ביותר.
2. או על סמך הכנת היוגורט שלך.
H. או מבוסס על אנזים יפואי-Lyophilized (נמכר בבתי מרקחת). במקרה זה, האריכו את זמן הבישול הראשון בשעתיים.

אל תשתמש ביוגורט שלך לתסיסה יותר מ 12 פעמים, מכיוון שזה יביא למוצר באיכות נמוכה יותר.

המלצות
1. השתמש רק בחלב צונן או בחלב בטמפרטורת החדר (לא בחלב חם).
2. להשגת ערבוב טוב, הקציפו את היוגורט עד שהוא חלק ואז הוסיפו חלב בהדרגה תוך כדי ערבוב.
ח. אל תזיז את מכין היוגורט בזמן הבישול. הימנע מתנודות כמו מקרר ואל תניח את המכונה בטיוטה.
4. כשהיוגורט מוכן מכניסים אותו למקרר לפחות שעה לפני ההגשה. אם תשמור אותו במשך 24 שעות, הוא יהיה צפוף יותר.
5. חיי המדף של המוצר המוגמר במקרר הם לא יותר מ 8-10 ימים.
6. בעת הבישול, המשך בזהירות, שמור על נקיות כל החפצים במגע עם חלב.

לוקח להכין יוגורט באיכות גבוהה 8 עד 10 שעות, תלוי בסוג החלב בו משתמשים וטעמכם.

אנדרייבנה
ציטוט: סלסטין

מעבדה און ליין

לאחר 40 דקות נוספות הטמפרטורה ירדה ל 37 מעלות, מעט סרום הופיע על פני השטח. אחרי עוד 10 דקות היה יותר סרום, הטמפרטורה ירדה, הפעילה שוב את הסרט המצויר, הביאה אותו ל 40, היה עוד יותר סרום, וכמובן שזה לא היה יוגורט. באופן כללי קל ועדיף לעטוף אותו במעיל פרווה.

הִתלַהֲבוּת, לא, אני לא אגדל יותר, זה כבר ניכר שהיוגורט לא הסתדר. אך פירות העמל לא יתבזבזו. זרקתי את המסה הזו עם slurry על גבי גבינה, קיבלתי קרם רך ועדינה מאוד. כרגע, על גבי מי גבינה, אם כי זה כנראה לא מי גבינה, אני אאפה לחם, ואשים את הגבינה על לביבות.
ליקה
ציטוט: אנדרייבנה


לאחר 40 דקות נוספות הטמפרטורה ירדה ל 37 מעלות, מעט סרום הופיע על פני השטח. אחרי עוד 10 דקות היה יותר סרום, הטמפרטורה ירדה, הפעילה שוב את הסרט המצויר, הביאה אותו ל 40, היה עוד יותר סרום, וכמובן שזה לא היה יוגורט. באופן כללי קל ועדיף לעטוף אותו במעיל פרווה.
כך גם אצלי. ברגע שהוספתי סוכר, ערבבתי והכנסתי למקרר, בערב כולם ישתו. אולי משהו מתקופת הקסם, כי בבוקר התברר לי שאני שותה. חום קצר יותר ומרווחי מנוחה ארוכים יותר.אני חושב שחיממתי את זה יתר על המידה, בפעם הראשונה לא היה צורך לעלות על 400 נעים. אני רוצה יוגורט, אבל אני לא רוצה יצרן יוגורט
ציטוט: זובסטיק

כמה שמח שכולם מנסים באופן פעיל להכין יוגורט בסיר איטי וכמה עצוב שזה עדיין לא עובד !!!!!!!!!!!!!!
בשביל זה גילינו שתוך 1.5 שעות הסרט מאבד 100 וכאשר החימום מופעל שוב, הוא אוסף אותם תוך 10 דקות.
אנדרייבנה
ליקה, תוצאה שלילית, גם תוצאה. והקרם ממש רך, אפילו חבל להכניס אותו לפנקייקים, עכשיו אנסה עד הערב שלא יהיה ממה להכין לביבות. אני חושב שאפשר להשיג יוגורט על ידי ערבוב חלב 40 מעלות עם פעילות ושפיכת תערובת זו לתוך תרמוס. שם, כמו ב"מעיל הפרווה ", תהיה ירידה הדרגתית בטמפרטורה, שלא תפגע בצמיחת הלקטובצילי. אבל זה כבר ניסוי נוסף.
הִתלַהֲבוּת

ציטוט: ליקה

אני רוצה יוגורט, אבל אני לא רוצה יצרן יוגורט
: D באופן דומה)) נסה לעשות את זה בתנור. בתרמוס שלי הבקבוקון לא נשלף, אז לא ניסיתי את זה, אבל בתנור, בפעם השנייה - בסדר גמור. העקביות של ג'לי רוטט, טעימה ואין בעיה בשבילך. כולם אוהבים ממני חלב חמוץ, אז אני לוקח מיד 1.5 ליטר חלב שוק, יוגורט אקטיביה אחד וחצי בקבוק שתיית אקטיביה. אני מרתיח את החלב, מצנן אותו עד שהוא חם, מערבב את ההפעלות שם, שופך אותו לשתי צנצנות ליטר - ולתנור על 40 מעלות. נכון, אני חושד שהטמפרטורה הייתה מעט גבוהה יותר בפעם הראשונה, אז היוגורט היה מוכן לאחר 3 שעות, ואתמול - בהחלט בהתאם לתהליך הטכנולוגי המומלץ - בערך 5 שעות))
נטלקה
אבל אכן חזרתי על ההישג של קודמיי וניסיתי להכין אתמול יוגורט בסיר איטי. שפכתי ליטר חלב מהמקרר ובקבוק פעילות אחד. היא הפעילה את החימום, ואחרי שעה וחצי כיבתה אותו והשאירה אותו עד הבוקר. נראה שהתברר, קצת עבה יותר משתייה. טָעִים מְאוֹד. נכון, במהלך הכיבוי הטמפרטורה אכן הייתה מעל 40-45 מעלות.
הִתלַהֲבוּת
ציטוט: קוראטה

חזרה לנקודה הכואבת - הטמפרטורה במצב חימום.
יוגורט בסיר איטי
: דוק, זו פעילות מדבקת)) ובכל זאת, בישלתי אתמול יוגורט בסיר איטי. הכל עבד מצוין. מסה אחת של ג'לי רועדת כשלג. נראה שאם תהפוך את הסיר בזהירות הוא יישאר בצורה יציבה ... רק אני לא מדדתי עוד טמפרטורות. מבושל ומצונן 2 ליטר חלב, הוסיפו למחמצת הפושרת, מדוללים ונשארים על חימום למשך 25 דקות. וזה הכל. בבוקר מצאתי מוצר נהדר))
זובסטיק
האם הספיקו 25 דקות כדי לחמם 2 ליטר חלב ל -40 מעלות? עלינו לנסות בדחיפות !!! נכון, שני ליטרים חבל אם זה פתאום לא עובד. מצד שני, ליטר לא יכול לעבוד. וכמה יוגורט זה לקח ל -2 ליטר? הַפעָלָה?
גרידה, ולאיזו טמפרטורה היא התקררה בעין?
הִתלַהֲבוּת
אני אגיד לך שלב אחר שלב.
אני לוקח רק חלב "חי" - חלב שוק. איך יהיה עם החנות - אני לא יודע. לקחתי 2 ליטר.
מבושל בקריקטורה במצב "בישול באדים". היא שלפה את הסיר ובלי למזוג את החלב, נתנה לו להתקרר. למגע - היה קצת יותר חם ממך וממני)) מהיוגורט שעבר השארתי כוס של 250 גרם (היוגורט האחרון הוכן בתנור והותסס על Activia - יוגורט רגיל וניתן לשתייה מעורבב 50/50). הוספתי, ערבבתי והחזרתי אותו לסיר האיטי. שמתי אותו על חימום במשך 25 דקות. אבל לא הספקתי לכבות את זה מיד, חשפתי את זה יתר על המידה במשך כחמש דקות. הסיר היה קצת חם למגע, אבל לא בלי בושה)) החלטתי - שיהיה, סגר את המכסה והשאיר הכל כמו שהוא עד הבוקר. בסביבות 23.30 כיביתי את החימום ובשעה 7.00 שלפתי את היוגורט המוגמר.
לא שכחתי שום דבר))
ליקה
הִתלַהֲבוּתובכן, אני באמת לא יודע מה תודה לומר. ללא הגבלות אז לגבי ליטר חלב "חי" - צנצנת אחת של הפעלה, רתיחה, חימום למשך 15 דקות ו -7 שעות המתנה. כבר ספרתי את זה לעצמי.
מבושל בקריקטורה במצב "בישול באדים".
איך וכמה? חלב הורתח בפעם האחרונה לפני הרבה מאוד זמן ועל הכיריים.
הִתלַהֲבוּת
ציטוט: אנדרייבנה

הִתלַהֲבוּת הביא את אותו הדבר לתוצאה הרצויה!
: D אני לא אשם)) התברר ככה)) השעה כבר הייתה מאוחרת, התנור לא התאים לתוכניות שלי, לא רציתי להאט את התהליך עד הבוקר, אז החלטתי להסתכן ובאופן אינטואיטיבי "לשחק" עם הכיריים האיטיות))

ציטוט: ליקה

[החלב התבשל בפעם האחרונה לפני זמן רב ועל הכיריים.
כן, אין על מה להודות)) אני רק אשמח לומר לך שאני יכול)) ובקשר לחלב רותח, לדעתי, אנדריבנה שיתפה את החוויה שלה, איפשהו קראתי אותה. שפכתי חלב למולטי קוקר, הגדרתי את מצב "בישול קיטור", זמן - 2 דקות. זה הספיק רק לכובע כדי לעלות מעט מלמעלה. אבל שום דבר לא ניסה לברוח לשום מקום))

כן, המחמצת מהיוגורט האחרון היה קר, מהמקרר ... אולי צריך לקחת את זה גם בחשבון?
אנדרייבנה
הִתלַהֲבוּת, אינטואיציה היא דבר טוב וכולם מסביבך ירוויחו (זה אני עלינו, עכשיו נכין גם יוגורט ככה)
ליקה, אם תרתיח 1 ליטר, תסתכל. כנראה תלוי גם בחלב. אחד מנסה לצאת דרך השסתום, ברגע שזה קרה. והשני, כמו בצימוק, עולה כמו כובע.
הִתלַהֲבוּת
ציטוט: ליקה

חימום למשך 15 דקות ו -7 שעות המתנה
ליקה, לדעתי, 7 שעות לליטר חלב יהיו יותר מדי, והמי גבינה תצא. עדיף לסמוך על חמש שעות ואז להציץ))
אנדרייבנה
חברים, רק בישלתי קומפוט בסרט מצויר וזה מה שמצאתי. הנוזל היה עד האורז האחרון, שם אותו "מאודה" למשך 4 דקות. אבל במהלך תקופה זו, הקומפוט עמד רק לרתיחה, אך לא רתח, הייתי צריך להפעיל אותו מחדש. נהגתי לחשוב שבתוכנית זו הזמן נחשב רק אחרי שהנוזל רותח, אך התברר שכמותו גם משחקת תפקיד. זאת אומרת שבשביל 2 ליטר חלב 2 דקות זה נהדר, אבל בשביל כמות אחרת אתה צריך לבחור. פירוש הדבר שהוא אינו תלוי באיכות החלב אלא בכמותו. מי שירתיח יותר חלב מתבקש ליידע על זמן הרתיחה. כאן הרתיחתי את זה קודם ולא חשבתי על התוכנית, אבל עכשיו זה אפילו מעניין.
זובסטיק
הרתחתי ליטר חלב למשך 2 דקות - הוא לא ברח, אבל הקירות היו בטיפות חלב, אז המכסה עלה. בתחתית זה נתקע מעט וקצף הופיע מלמעלה כשהוא התקרר, הייתי צריך לסנן ולשטוף את הסיר. בפעם הבאה אני מהמר רק דקה.
זסט, האם פילחת את החלב? האם ניתן להתחיל יוגורט בחלב עם קצף או לא?
ובכל זאת, אנא ספר לנו מדוע בכל זאת אתה מקבל מי גבינה ביוגורט? חשבתי רק בטמפרטורות גבוהות, אבל אחרי שקראתי את הפוסטים האחרונים, מתברר שבטמפרטורות רגילות, אם יוגורט עולה זמן רב, אז גם מי גבינה מופיע?
הִתלַהֲבוּת
ציטוט: זובסטיק

זסט, האם פילחת את החלב? האם ניתן להתחיל יוגורט בחלב עם קצף או לא?
ובכל זאת, אנא ספר לנו מדוע בכל זאת אתה מקבל מי גבינה ביוגורט? [/ quot
לא סיננתי את החלב אבל, כמובן, הסרתי את הקצף. אני נותן את זה לחתול (הוא באמת מכבד את העסק הזה). פעם הכנתי יוגורט עם קצף, אבל זה מקלקל את אחידות המוצר. זה לא נעים כאשר הקרישים האלה נופלים על השן)) ככל הנראה, אם תסנן אותה זה יהיה אפילו טוב יותר, אבל מבחינתי זה כבר מיותר))
מי גבינה, אני חושב, מופיעה ביוגורט, כמו בכל מוצר חלב מותסס אחר, כאשר הוא מחומצן. והוא יכול לחמצן גם כאשר הטמפרטורה מוגברת וגם כשזמן התסיסה מוגבר.
: -X, למעשה אני הומניסט טהור)) ואין לי מושג ברור במיוחד לגבי תהליכים כימיים))
כנראה שגם אני חשפתי את זה יתר על המידה בזמן, זה צריך להיות פחות משבע שעות. עכשיו הפרתי את שלמות פני היוגורט, מילאתי ​​איתו שתי כוסות, כך שהמי גבינה גם יצאה קצת בסיר.
אה, בזמן שבעלי נעלם, צילמתי את מה שנשאר בסיר. אנסה להראות לך)) אחרת, בעלי בהחלט יתחיל לדאוג לבריאות הנפש שלי
הִתלַהֲבוּת
יוגורט בסיר איטי
כך זה נראה כבר במצב "מופצץ"))
רזלינה
הכנתי יוגורט כבר מספר פעמים - תמיד תוצאה נהדרת! הרתיח את החלב, מסנן אותו, התקרר מעט, הוסיף אקטיביה, ערבב הכל יחד ב 36 מעלות. לחמם 20 דקות. תוך שעה היוגורט מוכן (39 מעלות). הכל כבר במקרר.
ליקה
רזלינהמזל טוב!! האם אוכל לצלם? האם מספיקה לו שעה אחת?
אנדרייבנה, תודה על הטיפ על קומפוט, כבר בישלתי אותו מענבים קפואים, מתעקש.
ציטוט: זובסטיק

הרתחתי ליטר חלב למשך 2 דקות - הוא לא ברח, אבל הקירות היו בטיפות חלב, אז המכסה עלה. זה נתקע קצת בתחתית
ליטר 1 שלי מיהר דרך השסתום כאשר הטיימר עוד לא התחיל לספור. בפעם הבאה אנסה 2 ליטר.
רזלינה
ציטוט: ליקה

רזלינהמזל טוב!! האם אוכל לצלם? האם מספיקה לו שעה אחת?

תודה! והתמונה כנראה תהיה זהה לצימוק. אנסה לעשות זאת בפעם הבאה. ניסיתי להשאיר אותו למשך שעתיים - סרום הופיע על גבי ...
אני תוהה אם יוגורט בריא בעוד שעה?
קוראטה
ציטוט: רזלינה

הכנתי יוגורט כבר מספר פעמים - תמיד תוצאה נהדרת!
והפרופורציות והמשך שלך לכמה חלב?

ציטוט: זסט

כך זה נראה כבר במצב "המופצץ"))

אוו .. זה מה שאני רוצה לקבל יוגורט בסיר איטי
סלסטין
ציטוט: קוראטה

והפרופורציות שלך ומשך כמה חלב?

אוו .. זה מה שאני רוצה לקבל יוגורט בסיר איטי

וקיבלתי אותו היום
עבור ליטר וחצי חלב שמתי קצת פחות מחפיסת אקטיביה (לא שותה, בערך 100 גרם) למשך 20 דקות. הדלקתי את החימום (גם החלב שלי לא היה קר מאוד) והלכתי לישון עם מצפון נקי, ואחרי 8 שעות (זה לא עבד קודם) פתחתי את המולטי קוקר וחצי ליטר אקטיביה, רק מעט מים היו מסביב לקצה, אספתי אותם עם כף (50 גרם. החוצה) והנחתי את השאר לסיר עם כף
רזלינה
ציטוט: קוראטה

והפרופורציות והמשך שלך לכמה חלב?

עבור ליטר חלב 1 חבית אקטיביה.
זה מוזר ... אולי גם תנסי להחזיק אותו לזמן ארוך יותר .. אבל האם לכולם יש סרום מעל?
ליקה
סוף סוף הצלחתי !!! התברר כאילו הִתלַהֲבוּת... מיוצר מליטר 1 + הפעלה אחת. לא למדתי להרתיח במצב STEAMER, הוא ברח דרך השסתום, חימם אותו במשך 15 דקות ופתח אותו אחרי 7 שעות, לא היו יותר מ -2 כפות מי גבינה. ממותק עם פרוקטוז ומכניס למקרר, עכשיו הוצאתי אותו - ללא מילים. עבה, מתוק וטעים הרבה יותר טוב מ- Activia. חלב טעים ביוגורט הוא העיקר. היום אני אתן לילדים לשתות מחלב קר.
זובסטיק
מיומלה, אנסטסיה אומר נכון - שפכו חלב ובמצב "תבשיל" - חפשו עד שתקבלו את התוצאה הרצויה. חלב אפוי מגיע בדרגות שונות של רכות - חלקן אוהבות קרמל בהיר, אחרות כמעט שוקולד. בממוצע הם מחממים 3-4 שעות. אתמול שמתי 1 ליטר חלב על מצב "דייסת חלב" (זו שעה) ואז עברתי ל"הרווה "למשך שעה נוספת, הסרט המצויר נכבה בלילה ועבר למצב" חימום "עד הבוקר. התברר שמדובר בחלב קרמל קל.
פוסטרדרר, על חלב אפוי מותסס
מהנושא הבנתי שצריך לעצור תחילה את החלב, ואז לקרר אותו ל 40-45 *, לערבב שמנת חמוצה מוכנה בקפידה או חלב אפוי מותסס ולחמם עד הבוקר. מעולם לא עשיתי את זה בעצמי, מתברר שהעיקרון זהה לזה של יוגורט - אנחנו מחממים, מצננים, מערבבים פנימה את המחמצת, מחממים אותה מעט ומשאירים אותה עד הבוקר או ליום - אתה צריך לגלות אמפרית .
לזנים:
חלב 1 ליטר ו -1 / 4 כוס שמנת חמוצה
לחלב אפוי מותסס:
1 ליטר מתערובת חלב אפוי ושמנת ביחס של 3: 1 ו -1 / 4 שמנת חמוצה.
לפי הבנתי, אתה יכול לקבל יותר חמץ אם אתה רוצה עבה יותר.
לא עשיתי את זה בעצמי, אם אעשה זאת, אני אגיד לך.
זובסטיק
ציטוט: ליקה
היום אתן לילדים משקה מחלב קר.
ליקה, איך מכינים יוגורט שתייה? האם להוסיף פחות תסיסה או משתיית Activia?
הִתלַהֲבוּת
אני לוקח על עצמי לסכם את תוצאות מחקרי המעבדה במטבחים שלנו ולשרטט את הליך הכנת היוגורט בבית.

ניתן לשנות את הפרופורציות אם תרצה בכך.

קח 2 ליטר חלב, הרתיח במולטי קוקר במצב בישול Steam במשך 2 דקות, צנן לטמפרטורה של 40 - 45 גרם. הוסף שתי חבילות של יוגורט טבעי Activia, ערבב והפעל את מצב החימום למשך 20-25 דקות . כבה את המיקרו קוקר והשאיר עם מכסה סגור למשך 6 שעות. מצננים את היוגורט המוגמר במקרר.

יוגורט בסיר איטי
זובסטיק
אעביר את שאלתי לימין טמקו.הם נסעו מאותו טמקו.
ציטוט: ליקה
היום אתן לילדים משקה מחלב קר.
ליקה, שתפי איך להכין שתיית יוגורט? האם להשתמש בשמרים פחות בשתיית אקטיביה? או לעמוד בפחות זמן?
סלסטין
ציטוט: זובסטיק

אעביר את שאלתי לימין טמקו. הם נסעו מאותו טמקו. : PLika, שתף איך להכין שתיית יוגורט? האם להשתמש בשמרים פחות בשתיית אקטיביה? או לעמוד בפחות זמן?

אם אתה מערבב יוגורט עם כף, למשל, זו שהתגלה כצימוק, אז זה הופך לשתייה אפילו משיכה כלשהי מופיעה, אני עושה את זה עכשיו ועשיתי את זה עם יוגורט של יצרן יוגורט.
זובסטיק
אז אם מערבבים כף אז המבנה אבוד? אז סליחה, קיוויתי להכין יוגורט בסרט מצויר, למזוג אותו לכוסות ולמחרת לאכול אותו שוב בצורה עבה, אבל מתברר שהוא יהפוך לשתייה.
ליקה
זובסטיק, אני מקבל יותר יוגורט נוזלי כשאני שופך חלב קר ולא מבושל ומכוון את מצב החימום לליטר למשך 50 דקות, הפעילות תקינה, היא נמשכת 5 שעות. אולי רק אני יכול לעשות זאת. זה נוזלי יותר מזה סלסטינס
ציטוט: סלסטין

אם אתה מערבב יוגורט עם כף, למשל, זו שהתגלה כצימוק, אז זה הופך לשתייה אפילו משיכה כלשהי מופיעה, אני עושה את זה בעצמי ועשיתי את זה עם יוגורט של יצרן יוגורט.

אני יצרנית יוגורט מתחילה, אין לי מושג מה תלוי בחינוך הטכני והמתמטי. יש לי שאלה, האם מישהו הוסיף אסרטופילוס או משהו אחר למתחיל היוגורט ליוגורט? האם ניסית יוגורטים אחרים מלבד Activia?
תנור כפרי
ציטוט: ליקה


אני יצרנית יוגורט מתחילה, אין לי מושג מה תלוי בחינוך הטכני והמתמטי. יש לי שאלה, האם מישהו הוסיף אסרטופילוס או משהו אחר למתחיל היוגורט ליוגורט? האם ניסית יוגורטים אחרים מלבד Activia?

ליקה, תסתכל בנושא "יצרנית יוגורט", היה גינוי מאוד גדול ומעניין עם חילופי הניסיון, מי הכין איזה מחמצת ומה התברר. משם קיבלתי את כל המידע הדרוש לי לגבי "הכנת יוגורט"

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם