שום כבוש

קטגוריה: ריקים
שום כבוש

רכיבים

שום
מרינדה:
מים 2.5 כפות.
חומץ 6% 1 כף.
מלח 1 כף. l. עם שקופית
סוכר 1 כף. l. עם שקופית

שיטת בישול

  • נקו את ראשי השום מקשקשים, שטפו במים והכניסו שלמים לצנצנות. יוצקים oom חם: כוסות וכפות.
  • אחסן קר. לאחר 3 שבועות השום מוכן לאכילה.
  • בישלתי שום על פי מתכון זה לפני מספר שנים.
  • החלפתי ערימה אחת של חומץ 6% ב 100 גרם של 9%, שכן מבחינתי זה מספיק. היא שמרה אותו על המדף התחתון של המקרר.

הערה

סיכת ראש צילום

מַכבֵּנָה
האם צריכים להיות ראשים או שיניים בצנצנת?
תושב קיץ
לא משנה. במתכון נכתבו הראשים, אבל רציתי להכניס עוד צנצנת ושמתי כמה ראשים ומילאתי ​​את החללים בציפורן. לא היה הבדל בטעם
אגוז
תודה בנות על המתכונים! בזמן שחיכיתי להם, קראתי חבורה של כתבי עת לשימורים ומצאתי את המתכון הזה:
שום כבוש "בולגריה".
קח שום, גרגירי פלפל שחור, ניצני שן. עבור מלח: עבור 1 ליטר מים -50 גרם. סוכר, 50 גרם. מלח, 1 כף. l. חומץ 9% (הוסף אותו ברגע האחרון).
קלפו ושטפו את השום. שמים פלפל, ציפורן על תחתית הצנצנת, מניחים את שיני השום היטב ויוצקים עליה מים רותחים, מכסים ומשאירים ליום. לאחר מכן מרוקנים את המים ויוצקים את השום עם מלח, מוסיפים חומץ ומסובבים. אני לא יודע איך זה ייצא, הכנתי אותו לפי המתכון הזה.
תושב קיץ
לגבי שום, חומץ לא מספיק, הוא לא יורגש, ולכן המתכון מעניין. ספר לנו אחר כך מה קרה
אגוז
אני גם חושב שאין מספיק חומץ. בכל המתכונים הנקראים לליטר מים -100 גרם. חומץ, וב -1 זה. l. - אולי המחבר טעה. אני אוסיף 100 גרם חומץ, ואז יהיה מה שיהיה. אני פשוט לא יודע מתי יהיה אפשר לנסות את זה.
מַכבֵּנָה
ציטוט: אגוז

בכל המתכונים הנקראים לליטר מים -100 גרם. חומץ, וב -1 זה. l. - אולי המחבר טעה. אני אוסיף 100 גרם חומץ, ואז יהיה מה שיהיה. אני פשוט לא יודע מתי יהיה אפשר לנסות את זה.
נראה לי שהקלדת הקלדה - כף - כוס... ובכל זאת, במתכונים הישנים כמעט ולא מופיעים גרם ...
מַכבֵּנָה
תושב קיץ! אני נותן תמונות של השום שלך עם השדרוגים שלי !!!

שום כבוש שום כבוש

אתה צריך לחכות גם חודשיים אליו? למעשה, הוא כבר הגן עלי במשך כמה שבועות ...
לואיזיה
מַכבֵּנָהמהם "שדרוגי" האצות בשתי צנצנות השום הראשונות?
מַכבֵּנָה
זה קשת !!!
אגוז
היום הסתכלתי על השום שלי והוא עומד על המרפסת שלי וסגרתי את הצנצנות במכסים פשוטים, ושם כל כך הרבה מלח דלף מתחת לצנצנות והצנצנות היו מלאות, המכסים לא היו נפוחים
מתי אתה יכול לנסות את זה
מַכבֵּנָה
כפי שהתברר, הכיסויים שונים. האחת עם צלחת בתוכה שנותנת כותנה, והשנייה בלי. אלה המכסים שנראים כלא מסוגלים להתנפח ללא הלוח הזה. סגרתי כמה פחיות כאלה, עכשיו אני דופק. ואתה גם לא צריך לסגור אותם עם מכסים ישנים, שנסגרו בסכין מספר לא ידוע של פעמים.
fomca
ציטוט: אגוז

היום הסתכלתי על השום שלי והוא עומד על המרפסת שלי וסגרתי את הצנצנות במכסים פשוטים, ושם כל כך הרבה מלח דלף מתחת לצנצנות והצנצנות היו מלאות, המכסים לא היו נפוחים
מתי אתה יכול לנסות את זה


אגוז
!!!! איך השום שלך? ... אחרת אני כאן בבלבול - באיזה מתכון להשתמש, גם שלך, כתוב, שמור במחברת שלי הרבה זמן, אבל מעולם לא עשיתי את זה !!!!
אגוז
סבטלנה, השום שלי כבר נמצא במרפסת כבר 3 שנים, כבר מההתחלה הנוזל דלף מעט מהצנצנות: והצנצנות נדבקו היטב למדף, ניסיתי את השום מצנצנת אחת - זה יצא תקין, אבל איכשהו זה לא הלך איתנו, אבל עכשיו זה ואין אף אחד שיהיה - סכנת חיים * בבהלה * בעלי הולך לזרוק את הפחיות יחד עם המדפים, אבל אז הידיים שלו לא מגיעות, ואז המדפים חבל. אני חושב שאני צריך לחפש מתכון טוב יותר
שפל
אני תמיד מחמצת רק שום צעיר, שבו קשקשי הזכוכית עדיין רכים (3-5 ימים לאחר החפירה). אני מנקה את הראשים לשיניים, מחלק אותם לשיניים, מהם אני לא מסיר את המאזניים. לאחר השטיפה אני מקפל אותו לסיר ויוצק אותו עם מים רותחים במשך 2-3 דקות.בצנצנת של 0.5 ליטר שמתי 2-3 אפונים של שחור ופלפל אנגלי, 2 חתיכות ציפורן ו 1/2 עלה דפנה. שמתי את השום המולבן. עבור ליטר מים מההלבנה שמתי 3 כפות. אני מלח וסוכר. אני מביא לרתיחה ויוצק פנימה 120 מ"ל חומץ 9%. הביאו אותו שוב לרתיחה ושפכו את השום עם מרינדה חמה. אני מסובב את המכסים ועוטף את הצנצנות עד שהן מתקררות לחלוטין. אני שומר את השום בטמפרטורת החדר.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם