סטיפדו ארנב

קטגוריה: כלים בשריים
מִטְבָּח: יווני
סטיפדו ארנב

רכיבים

ארנב כ 1.8 ק"ג
קרם 1.5 כוסות
יין לבן יבש 150 מ"ל
מלח
קמח 6 כפות. l.
פלפל שחור טחון טרי
פטרוזיליה טרייה / קפואה חבילה
חרדל גס מוכן 1 כף. l.
עלה דפנה
שום 4 ציפורן
שמן צמחי לטיגון

שיטת בישול

  • בשר ארנבים הוא אורח נדיר על שולחננו. חבל, מכיוון שהבשר נימוח, דיאטטי (לא נציין שתבשיל אותו בשמנת))). אבל אנחנו צריכים לגוון את התפריט, אז היום יש לנו מנת ארנב קלילה מאוד. אז ... המתכון הוא גסטרונומי, למעט כמה מרכיבים (רוזמרין וטימין, למשל). אבל הפטרוזיליה, שהייתה אמורה לטוסט לחם לארנב, נכנסה לרוטב עצמו, כי זה מאוד מתאים לדעתי האישית. השם זוהר ממש, אבל ממש לא יותר מבשר שנבשל ברוטב שמנת.
  • 1. חותכים את פגר הארנב למנות.
  • 2. מערבבים קמח, מלח ופלפל שחור גרוס טרי. טובלים את פיסות הארנב בתערובת, מטגנים במעט שמן משני הצדדים עד לקרום יפה ומכניסים לתבנית עבה דפנות (ברווז יצוק).
  • סטיפדו ארנב
  • 3. באותו שמן שבו הארנב מטוגן, מטגנים את השום שנמעך במישור הסכין, יוצקים יין יבש (אפשר לקחת שרי, אבל לדלל אותו מעט במים, לשרי יש טעם מרוכז יותר משולחן יבש רגיל יין), מתאדים לחצי על אש חזקה (זה מהיר), שופכים פנימה את השמנת, מוסיפים עלה דפנה, חרדל ומניחים לו לרתיחה במשך 3-5 דקות.
  • סטיפדו ארנב
  • 4. יוצקים את נתחי הבשר בסיר עם הרוטב הזה ומבשלים שעה אחת על אש נמוכה. מוסיפים פטרוזיליה קצוצה 5 דקות לפני הסוף. התאם למליחות במידת הצורך.
  • סטיפדו ארנב

המנה מיועדת ל

4 מנות

זמן ההכנה:

1,5 שעה

הערה

מנה עדינה מאוד. זה פשע לא לשפוך כמות גדולה של רוטב שמנת על שום תוספת. הרוטב יהיה סמיך וריחני (הקמח בו טוגנה הארנב שלנו יסמיך אותו). הרוטב שלי כל כך מצחיק בגלל קמצוץ הזעפרן. משום מה, אני לא אוהב רטבים חיוורים וכבדים. הם איכשהו "חסרי טעם" ובלתי מתוארים בעיניי. אפשר לרמות גם ככה, אבל להחליף זעפרן יקר בכורכום דמוקרטי. לבשר ולרוטב יהיה צבע צהבהב עליז מאוד.

קניתי ארנב צונן ואני מוציא אותו מחבילת הוואקום במטבח. הבן הצעיר נכנס, מתבונן במניפולציות שלי זמן רב, ואז הוא עדיין שואל:
- אמא, זה חזרזיר, לא?
- לא, וווויק ...
- הכלב? - אמא מתחרפנת בשקט ומתחילה להחליק מתחת לשולחן.
- לא !!! ואפילו לא חתול !!! זה ארנב, וובה!
- ואנחנו נאכל את זה?!
- ובכן כן...
- אתה יכול לאכול את זה? !!!!
אתה, וובקה, יכול לעשות הכל! אני פשוט מתחיל לפרכס.

והילד האכיל שלי פרע את הארנב / הכלב / החזרזיר הזה בלי דמעה אחת או חרטה על פניו. טורף אמיתי! לשפוך על קישוט הרוטב היה פופולרי במיוחד.

נטוסיק
דַחלִיל, טעים מאוד, יפה מאוד !!!! אבל לצערי אני לא אבשל מנה כזו ... יש לנו ארנב. הבת שלי תחנק אותי קודם אם היא תגלה ממה המנה הזו ... ואני לא אעז להאכיל אותה ... וזה נראה פשוט טעים להפליא !!!
דַחלִיל
נטוס, אני רגוע בקשר לזה, יש לי איזו פילוסופיה שקשורה לזה. אנחנו טורפים. אנו אוכלים בשר מן החי ואותו פרה / עוף / חזיר / כבש אינו גרוע / טוב יותר מארנב.היו לנו ארנבות גם בילדותי. כלומר, ההורים שמרו על ארנבות, אכלנו אותם, אם כי, כמובן, שיחקנו איתם, ליטפנו וכו 'אה, רק אל תחשוב שאני מתקשר אליך או משכנע אותך לעשות משהו! לא-לא-לא ... אני רק אומר לך איך זה איתי, איך אני קולט את זה.

קראתי את ספרו של ג'יי אוליבר "איטליה שלי" ושם אהבתי מאוד פרק אחד, שהוקדש לחיתוך הפגרים (אפילו התצלום המקביל). זה מאוד תואם את הרעיון שלי. יש להם תרבות שלמה. ילדים לוקחים בזה חלק, הם עוזרים, ואז, כמובן, הם אוכלים את הבשר הזה. אבל נוצרה פילוסופיה מוזרה ושלמה. הם מגדלים את החיה במיוחד למאכל. באהבה ובדאגה. בעל החיים צריך למות גם מסיבה טובה. אנשים אסירי תודה לו על שנתן את הדבר החשוב ביותר - חייו למען המשך חיים אחרים. את אותו הדבר מחדירים בילדים, מעבדים את הבשר בזהירות רבה, אסור לאבד שום דבר, זה צריך להידרדר, צריך לבשל אותו טעים, ולאכול אותו בהנאה. לכן, מה שמעולם לא הבנתי ולא קיבלתי היה ציד. אני יכול להבין מתי אדם צוד אחר אוכל. זה נורמלי. אבל להרוג לשם הנאה זו סוג של סטייה ...
אז אני מנסה ללמד את הילדים את זה: כן, אנחנו אוכלים בשר, אנחנו "טורפים" בשרשרת המזון (הם צופים בכוכב החי שלי, הם יודעים מה זה ציד אריות לטרף, שזה חוק החיים), ש כי בעלי החיים שלנו נותנים את חייהם ... לכן יש להתייחס למוצר זה בכבוד רב, לאכול את הבשר בצלחת. הנה תוספת, תוכלו להשאיר את הסלט, ותסיימו את הבשר. אתה יודע - שניהם תופסים.
טניאקרוג
בעלי ביקש ממני שוב ושוב לבשל ארנב. ואני, אחרי שחייתי עד ..... שנים, ובכן, מעולם לא בישלתי את זה. מתברר כי "החיה" לא כל כך נוראית, אם לשפוט לפי התיאור, אבל השם כל כך יפה.
הכל, יהיה חג בשבילו! אני לא יכול לעבור ליד יופי כזה!
נטוסיק
דַחלִיל, והיום הארנב שלנו מת ...
דַחלִיל
ציטוט: נטוסיק

דַחלִיל, והיום הארנב שלנו מת ...

ובכן ... הוא חבר של המשפחה, במיוחד עבור ילד. מצטער מאוד. הצער הראשון בחייה הוא אובדן חבר ... יללות, אני מניח?
סונטורה
דַחלִיל, נטשה, אני יכול לנשק אותך?

בפעם הראשונה בחיי בישלתי ארנב. לא יכולתי לעמוד בפני המתכון הזה.
להגיד שהארנב היה הצלחה זה לא לומר כלום, והרוטב, בו טבלנו פרוסות לחם, וכמעט נלחמנו בגלל זה - הסטייה היחידה מהמתכון הייתה שבמקום פטרוזיליה היה רוזמרין.
אני בהחלט אבשל יותר, תודה רבה!
35
בנות, ואם יש אהבה פתולוגית לארנבונים, אז לפי אותו מתכון תוכלו לבשל נוטריה! אני אישית אבשל אותו לשנה החדשה, אם כי גם בישלתי ארנב מספר פעמים. רק שאני אוהב יותר נוטריה ... (אל תזרוק את נעלי הבית הנוכחיות שלך, אני יודע שאנשים רבים מקשרים נוטריה לחולדות, אבל זו חיה אחרת לגמרי)
Ukka
אני גם אוהב יותר נוטריה אבל גם לא הייתי מסרב לארנב כזה !!!
35, נחמד לראות אותך בפורום, הרבה זמן לא ראיתי אותך ...
35
אוקה, אני גם מאוד מרוצה, באמת שהייתי פחות פעמים במשך זמן מה ... הלכתי לעבודה אחרי הפסקה של 4 שנים, עכשיו נראה שהתרגלתי והתחלתי לעשות יותר ...
דַחלִיל
ציטוט: סונדורה

דַחלִיל, נטשה, אני יכול לנשק אותך?

בפעם הראשונה בחיי בישלתי ארנב. לא יכולתי לעמוד בפני המתכון הזה.
להגיד שהארנב היה הצלחה זה לא לומר כלום, והרוטב, בו טבלנו פרוסות לחם, וכמעט הסתכסכנו בגלל זה - הסטייה היחידה מהמתכון הייתה שבמקום פטרוזיליה היה רוזמרין.
אני בהחלט אבשל יותר, תודה רבה!

אתה לא מפחד שאשליך את עצמי על הצוואר שלך בתמורה? Tsulavatsya ...

משום מה חשבתי שמעט אנשים יתעניינו בארנב. בשר קצת יוצא דופן מבחינתנו. רק שילדותי הורי שמרו על ארנבים, ואכלתי אותם היטב. לא כל יום, כמובן, אלא יותר מרבים. הבשר הזה די מוכר לי.

תודה רבה על הנחישות שלך!

סונטורה
לא, אני לא מפחד!

הבשר ממש יוצא דופן מבחינתנו, פחדתי שהאוכלים שלי יגידו את מה שהם לא אוכלים, אבל כולם ממש אהבו את זה.
ד"ר. לנה
הוסיפה אותו לסימניות. דחליל, תודה! אני רוצה כך! מילדותי אני זוכר ארנב מבושל עם כרוב בגוסיאטניצה גדול, מבושל בכיריים רוסיות ... איפה אוכל להשיג ארנב? יחפש....
דַחלִיל
ציטוט: דר. לנה

הוסיפה אותו לסימניות. דחליל, תודה! אני רוצה כך! מילדותי אני זוכר ארנב מבושל עם כרוב בגוסיאטניצה גדול, מבושל בכיריים רוסיות ... איפה אוכל להשיג ארנב? יחפש....

לא, ובכן, איפה להשיג ארנב זו לא בעיה מיוחדת ...

אבל איפה אפשר למצוא תנור רוסי ?! .. אה, איך הייתי מתאמן בבישול / אפייה בתנור עצים רוסי. אני אפילו לא זוכר ישירות כמה הטעים הלחמים משם (ילדותי הבלתי אינטליגנטית לגמרי תפסה כמה פעמים את כיכרות סבתא רבתא שלי, אבל עם חלב כפרי). ובשר תבשיל פשוט לא ניתן להשוואה ... לכן, אני לוקח את דבריי על כך. עם כרוב ... אני מאמין שזה היה מדהים ...
הימיצ'קה
נטוס, אני כאן גם הרסתי את בעלי עם ארנב - 8 כסף ירוק לק"ג, במשקל 2,300, טעים, ממזר!
כמעט סיימתי לאכול, ואז עליתי על המתכון שלך - טעים! טוקו אני בלי יין, חמדן
דַחלִיל
אה, זה כמה מכם, מסתבר. אוכלים ארנבות בסתר ...

מה לקחת? בשוק אתה מתכוון? אני עדיין חושב בשוק להסתכן בזה או לא. מצאתי אוכל צונן במטרו ... אני מוכן להתפלל ישירות לשוק זה. לסוגים שונים של בשר, דגים - זה פשוט עוזר.
טניאקרוג
קחו עוד אוכלי ארנבים. הכל לפי המתכון, למעט פטרוזיליה. זרקו מעט עשבי תיבול פרובנס. יאמי !!!
הנה הדיווח
סטיפדו ארנב
הימיצ'קה
בשוק, בבית, צעיר. יש לי גם זיכרונות ילדות - לחג המולד, אחותו של אבי בישלה באופן מסורתי לביבות חזיר מבושלות, ארנב ותפוחי אדמה, אתה נכנס הביתה מהכפור, ועל הכיריים, שמחוממות בפחם ועץ, קדרות-קדירות, הכל מריח. כל כך טעים ...
דַחלִיל
טניאקרוג

בשר חמוד מאוד במסגרת.
עשבי תיבול פרובאניים פשוט קרובים יותר למתכון המקורי למעדנייה מאשר לפטרוזיליה שלי.

הימיצ'קה

איזה סט מעניין של מנות ראש השנה המסורתיות (אני מדבר על ארנב ופנקייק). כמה אינדיבידואלי הוא הכל עבור כולם.
הימיצ'קה
אז הם לא גרו בבירה, עיירה קטנה באוקראינה, האוכלוסייה הייתה מולדובנים, יהודים, רוסים, אוקראינים. לא היו חמוצים מיוחדים, הם היו מוכנים ממה שהיה, וטעים, כי אתה בעצמך מבין, הכל היה מעורב.
עכשיו הם מבשלים הרבה ובשפע, בחגים, בחתונות, שולחנות מתפוצצים, צלחות מונחות על שתי קומות כדי לא להכות את פניהן בבוץ.
אירינה פ
תודה ענקית ענקית על המתכון עם שם טעים !!!!!!!!!!! המשפחה שלי שמחה! עכשיו הבשר התזונתי הרך הזה יתארח תכופות על שולחננו !!!!!
אמא של סוניה
דַחלִיל, ומרטיני במקום יין ילך?!
הִתלַהֲבוּת
המשפחה שלנו היא גם כל אוכלי בשר

ובכן, אני מצטער על הציפורים ובעלי החיים, אך ללא בשרם אהפוך לחיה צמאת דם.

אני מסכים עם ההודעה של צ'וצ'לקה, כך העולם עובד.

ארנב - אני אוהב (נשמע צמא דם)

האם אוכל לומר לך מה שלומי?

ראשית, יש להשרות את כל הפגר במים עם חומץ ובצל סחוט, ואז למלא את חלקי הארנב בשום ושומן חזיר או בייקון מעושן. אני מטגן אותם בתערובת של ירקות וחמאה, ואז אני מגרם אותם בשמנת חמוצה ובצל.

מה אני עושה? אין עבירה אתה יכול להסתדר בלי יין

והמרטיני עדיף בפנים
דַחלִיל
ציטוט: MAMA SONY

דַחלִיל, ומרטיני במקום יין ילך?!

לא, טוב, אני מצטער על המרטיני. עדיף שתאנים איתו, עם יין. כפי שמציע איזומקה שלנו ...
אמא של סוניה
דַחלִיל, ואני כבר !!! כלומר - מבושל! טעים לעניין, תודה רבה !!! קראתי מחדש את כל הטמקה, הוספתי עשבי תיבול פרובנס ופטרוזיליה עם שמיר. כמו שנאמר: "אי אפשר לקלקל מאשה עם דייסה"

ציטוט: זסט

והמרטיני עדיף בפנים

אני לא אוהב מבפנים, אני אוהב בירה, "Nevskoe" או "Stary Melnik", ככה אני גליה baluvannaya. לכן רציתי להיפטר ממנו לטובת העניין, היד שלי לא התרוממה לשפוך. נצטרך לשפוך את זה למישהו.

סטיפדו ארנב
דַחלִיל
בשר עם פירה ... עם רוטב שמנת ...אי אפשר להסתכל על זה בעיניים רעבות ... אנחנו צריכים לעבור בדחיפות משהו לטרוף לאכול ...

בריאות לכל ביתך ...
ליודמילקה
נטשה, אילו עשבי תיבול הוזכרו במתכון המקורי? תערובת רוזמרין, טימין או פרובנס?
דַחלִיל
במקור עברו לשם טימין ורוזמרין טרי, אותו יש לקצוץ ולהוסיף 15 דקות לפני סיום הבישול. פטרוזיליה צריכה ללכת לטוסט (לטגן את הלחם במחבת בחמאה ו"לטבול "צד אחד לפטרוזיליה קצוצה).

לא היו לי אותם. שנית, אלה עשבי תיבול עם זר ארומטי חזק. פחדתי לפטיש או לקלקל את הטעם הקרמי העדין. פטרוזיליה שיחקה שם (דמיינתי את זה די טוב, אז שיניתי את זה).
ליודמילקה
כנראה שאעקוב אחר החוויה שלך, כי הבת שלי ממש לא אוהבת עשבי תיבול ריחניים. אמנם, רוזמרין וארנב הם קלאסיקות. אבל אין לי עשבי תיבול טריים (למעט פטרוזיליה), אלא רק יבשים, כלומר, הריח ייצא שונה לחלוטין.
ליודמילקה
נטשה, כמה אני אסירת תודה לך על שהנחת את המתכון הזה. לפעמים אתה חכם, אתה חכם עם הארנב הזה - הזמן מבוזבז, והתוצאה מאכזבת. ואז המינימום שהושקע והטעם המקסימלי. רוטב כל כך טעים שלא צריך תוספת - אפשר לאכול הכל עם לחם. והצבע היפה הזה התברר (הוסיף את "זעפרן" הכוזב שלי לצבע). לא יכולתי להתאפק ותיבלתי מעט ברוזמרין ותימין יבשים. אבל היא לא "קלקלה" ביופי כזה עם פטרוזיליה. אני חושב שלא אבשל ארנב בצורה אחרת. לדעתי זה לא יכול להיות טוב יותר. שוב אני משוכנע שמנות פשוטות הן לפעמים הכי טעימות.
nakapustina
דַחלִיל , וקבלו את תודתי על המתכון. אני לא זוכר מתי אכלתי ארנב בפעם האחרונה (אולי די בילדות המוקדמת), אם כי בתי, כשהייתה קטנה, בישלה את עצמה, לא-לא, היא לא יכלה להכריע בעצמה, לקרוא את המתכון וההערות שלך,
מבושל, מבושל בסיר איטי. אמא יקרה, אסקורומלה, טעימה מאוד, המשפחה יפה. תודה אדירה
דַחלִיל
יותר מכל אני שמח שכל כך הרבה אנשים החליטו לבשל בשר שלא כל כך פופולרי בארצנו. לא נשכח באופן ראוי.

אני מסכים לחלוטין שרק מספר קטן של מתכונים מופשטים כתוצאה מכך שימחו אותי. לרוב, מתברר שככל שפשוט יותר, טעים יותר. המעניין ביותר מתגלה בדרך כלל בטכנולוגיה ובטכניקות.
79
הווארה, פגר של ארנב יגיע אלי בקרוב, (אין לי שום דבר נגד מכרסמים ברמה האישית, יש לי אחד בעצמי, התצלום הזה מוצג כאווטאר), אבל הארנבים הם פשוט שניהם אאאאאאאאאא, רק של אמא שלי מתכון, קצת משעמם, אבל כאן זה רק חג לבטן, תודה על המרשם
ארקה
קניתי ארנב. מדפדף ב"חנויות המכולת "שלי ומחפש משהו להכין מזה. נקלע לסטיפדו במלטזית. מיוצר בקריקטורה. לא היה יין לבן. ליתר דיוק, זה היה, אבל כזה שחבל על הרוטב. רציתי עוד חרדל לטעמי, והתימין והרוזמרין היו יבשים, שפשפתי אותם קלות במכתש כדי להיפתח טוב יותר. בשר מטוגן ללא קמח, ותוספת בצל. מה זה סטיפדו בלי בצל? .. אחרי שעה וחצי היא ליקקה את האצבעות, טעימה מאוד! הרוטב השמנתי והקצת חריף הזה! .. ממממממממ
הנה בא לראות מי עושה כמו ארנב, והנה אתה, צ'וצ'ה, עם הסטיפאדו שלך! לא יכולתי לעבור. מתכון מעולה! ארנב כל כך טעים חֲזִירוֹן צִפּוֹרָה
נטוסיק
דַחלִיל, חזרתי לראות אותך ...
מתכון טעים! אנחנו אוהבים גם בשר! האם אתה יכול להחליף ארנב בעוף?

הייתי קונה ארנב ומבשל אותו, אבל אני לא ארמה את דאשה אם היא תגלה, לא תסלח לי על זה ... היא מאוד עקרונית, ויש לה גיל מגעיל עכשיו. אני אחכה עד שהוא יתחכם.

נטוס, אני מסכים איתך שאני מרחם על תרנגולות וחזירים ופרות, אבל אם הייתי מחזיק פרה, כנראה שלא אוכל לאכול אותה ... אבל מוכן בקלות!
ארנב דשקה ואבלנו הרבה זמן, אבל כמעט מיד היינו צריכים להשיג ילדה חוליגנית מקסימה. היא הגיעה אלינו מבשקיריה. המגדל מפורום הארנבות ריחם על דאשה ושלח לנו את הנס שלנו ...

סטיפדו ארנב

סטיפדו ארנב

ובישלתי ארנב אם כי זה היה מזמן ... אבל ייבשתי אותו. היא הייתה עדיין צעירה, היא לא ידעה לבשל, ​​אבל היא הניפה לארנב ...
דַחלִיל
כן, אתה יכול ועוף. למה לא? )))
דַחלִיל
גם היום המשפחה נחנקה. זה היה כל כך טעים - סוף סוף. החלטתי לנסות לבשל את העוף כך. למה לא? נראה לי שככה הפילה ייראה נהדר.
אירינה פ
צ'וצ'ה, אתה יקירי !!! כרגע יש לי תפיחה של סטיפדו בסיר הקרמיקה החדש והנפלא שלי!
אני אוהב אותך ומעריץ, המתכונים שלך מגניבים! תמיד מכין משהו לפי המתכונים שלך, אני זוכר אותך במילה טובה!
שנה טובה!!!
יונה
רשום במיוחד כדי להודות על המתכון לארנב סטיפדו. זה משהו שאין דומה לו. אנחנו שומרים על הארנבות שלנו ותמיד מבשלים בלי מהומה. ואתמול, לבוא הילדים, אפיתי אותו בשמנת עם זעפרן. תודה מכל המשפחה!
דַחלִיל
אירינה פ,

אני מצפה לדיווחים ולביקורות)).

יונה,

הוא ממש טוב. עכשיו זה נראה שום דבר מיוחד, אבל ... גם כיביתי ארנבות כך וכך. מתברר, ובכן, בשר הוא כמו בשר. ואז איכשהו בצורה מיוחדת!))) בריאות טובה לכולכם ושנה טובה !!!))
אירינה פ
נטוס, טעים, נימוח, ללא תחרות !!!
שנה טובה !!! בריאות, אושר, שמחה, לך ולאהובייך !!!
shlyk_81
מאוד מאוד טעים! האם זה אתמול קרוב יותר ללילה, לא יכול היה להתאפק - אכל חתיכה אחת. מממ! בעלי בא ואמר שהוא לא רוצה לאכול, אבל הוא ינסה קצת - הוא אכל שלוש חתיכות! תודה על המתכון! עשיתי את זה בשטעבה על בשר במשך 30 דקות, לחץ 0.7, ואז זה היה מחומם במשך 1.5 שעות. טיגון מקדים במחבת.
ליצ'קה
ציטוט: אמא של סוניה

דַחלִיל, ומרטיני במקום יין ילך?!

איך זה עבר על מרטיני? רק שזה כבר קיים ... אני מאוד רוצה לבשל יצירת מופת לשנה החדשה
יונה
נטשה, באתי להגיד שוב תודה, בישלתי את זה שוב היום! טָעִים מְאוֹד!
דַחלִיל
יונה,

בְּרִיאוּת. באופן אישי, בדרך כלל יש לי חולשה איומה לרטבים שמנת))).
Zeamays
הם דנים במתכון הזה בצורה כה טעימה בטמקו אחרים שלא יכולתי להתאפק, באתי ללמוד ...
שאלה: איזה סוג של קרם משתמשים, אחוז השומן 10%, 20% או 33%?
לדקה
דַחלִיל, נאטה, בישל ארנב. זה טעים כל כך. תודה רבה על המתכון
דַחלִיל
ציטוט: Zeamays

הם דנים במתכון הזה בצורה כה טעימה בטמקו אחרים שלא יכולתי להתאפק, באתי ללמוד ...
שאלה: איזה סוג של קרם משתמשים, אחוז השומן 10%, 20% או 33%?

כל אחד, אבל 33% זה יותר מדי, מדובר באמבטיה של חמאת גהי)) הכל עדיף עד 20%.
ציטוט: לדקה

דַחלִיל, נאטה, בישל ארנב. זה טעים כל כך. תודה רבה על המתכון

התכוונתי לעשות את הזחילה הזו על NG.
אריני
דַחלִיל, מתכון נהדר! הרוטב השמנתי פשוט פריקי! הארנב נמס והטעם הספציפי של בשר ארנבת לא מורגש כל כך. מבושל בסיר איטי. תודה

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם