מנהל
כיצד לאחסן שמרים דחוסים כמו שצריך?

ס 'קובן, ל' יאנג
"המלצות מעשיות לאופים ולקונדיטורים"

שְׁאֵלָה:
"המליצו לנו לאחסן את השמרים הלחוצים במקרר, אבל מתברר שטמפרטורת הבצק גבוהה בהרבה מטמפרטורת האחסון. איך לאחסן את השמרים כמו שצריך?"

תשובה:
ההמלצה שניתנה לך נכונה לחלוטין. לאחר הכנתם, יש לקרר את השמרים הדחוסים (4 מעלות צלזיוס) עד שיידרש להכנת הבצק. אחסון שמרים בטמפרטורות גבוהות מפחית את יכולתו להתפתח גז. זמן ההגהה גדל משמעותית כאשר השמרים הלחוצים מאוחסנים ב -10 ו -15 מעלות צלזיוס. לאחר אחסון למשך 14 יום בטמפרטורה של 15 מעלות צלזיוס הוכפל הוכחת הבצק. אחסון שמרים דחוסים בטמפרטורות בצק יהיה הרה אסון!

לכן, חשוב מאוד שהשמרים יאוחסנו בתנאים המתאימים ביותר. אחסון ב -4 מעלות צלזיוס מקטין את האפשרות לפעילות שמרים לא רצויה בתוך הבר. שמרים דחוסים מועברים בדרך כלל בטמפרטורות 1-4 מעלות צלזיוס, ולאחר הלידה יש ​​להניח אותם באותם תנאי טמפרטורה בהקדם האפשרי. לאחר הוצאת השמרים מהמקרר, השתמש בה בהקדם האפשרי. לאחר הפצה אחידה בבצק, תאי השמרים מתחממים במהירות ומתחילים לפלוט פחמן דו חמצני.

שינויים בכוח ההרמה של השמרים נראים כשינויים בנפח חתיכת הבצק לאחר הגהה לזמן נתון. אם אי אפשר לשנות את משך ההגהה כדי לפצות על שינויים אלה (זה אפשרי רק בכמה תעשיות), אז נפח המוצר המוגמר יהיה לא עקבי, בנוסף, יהיו פגמים במראה המוצרים, לדוגמה, קרום נשבר עקב הגהה לא מספקת.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם