שֶׁף
צופה בנושא בדיקת מייבש Ezidri Ultra FD1000 - תוצאות

==========================================================

אוֹפְּטִימָלִי הסט כולל:

- בסיס בסיסי Ezidri Snackmaker FD500 עם סט סטנדרטי (5 מגשים-משטחים-רצפות, רשת אחת, מגש אחד לפסטילה)
- 5 מגשים נוספים - משטחי רצפה,
- 9 רשתות נוספות
- בנוסף 9 מגשי מרשמלו מוצקים

==========================================================

עזידרי חטיף FD500

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

הערכה כוללת:
מְיַבֵּשׁ
יריעת פסטיל אחת
ספר מתכונים
5 משטחים
יריעת רשת אחת

==========================================================

Ezidri Ultra FD1000

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

הערכה כוללת:
מְיַבֵּשׁ
יריעת פסטיל אחת
ספר מתכונים
5 משטחים
יריעת רשת אחת

==========================================================

מאפייני מייבשי האזידרי והשוני ביניהם

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

צִיוּד:

עם מייבשי איזידרי הם קונים גם:

יריעת פסטיל
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

יריעת רשת
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

משטח
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

טיימר מכני
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
מנהל
הנושא עוסק במייבש החשמלי, בפירות / ירקות / פירות / עשבי תיבול / עשבי תיבול יבשים ומיובשים בשמש

ייבוש וייבוש במייבש חשמלי התבררו כמבוקשים בפורום, אפילו לא ציפיתי שזה יקרה.

נושא זה הוא סוג של הכרזה על מתכונים / ריקים שהכנתי על ידי במייבש החשמלי שלי.
מייבש חשמלי Ezidri Snackmaker FD500
מצב נמוך (נמוך) 35 ° C;
מצב בינוני (ממוצע) 50-55 * С
מצב גבוה (גבוה) 60 מעלות צלזיוס

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מידע מפורט אודות דגם זה של מייבש חשמלי ניתן לקבל באתר 🔗

מבשלים בהנאה ובתאבון! מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מייבש משפחתי
בסיס - פלסטיק ABS
כיסוי בסיס - פוליקרבונט חסין אש
משטחים - פלסטיק באיכות מזון ABS
גליון רשת - PP כיתה מזון
יריעת פסטיל - PP כיתה מזון
כיסוי - פלסטיק ABS
קוטר - 340 מ"מ
גובה - 268 מ"מ (5 מגשים)
משקל סט בסיסי - 3.4 ק"ג
מספר מגשים מרבי - 15
בניית מגשים - קיר כפול
כוח דרכון - 500 וואט
ספק כוח חשמלי - 230-240 וולט, 50 הרץ
בטיחות - נתיך תרמי, מבודד כפול
טמפרטורה - חיישן (נמוך-בינוני-גבוה)
אחריות - 24 חודשים

סט בסיסי - בסיס, 5 משטחים, יריעת רשת אחת, 1 יריעת מרשמלו, ספר הוראות ומתכונים.

ניתן להגדיל ל:
15 מגשים לייבוש עשבי תיבול ופרחים;
12 מגשים לייבוש פירות וירקות, כמו גם בשר;
10 מגשים לייבוש פירה, חטיפים ומרקים.

הטמפרטורה משתנה לפי מגע, שלוש מצבים:
נמוכה של 35 מעלות צלזיוס;
בינוני 50-55 מעלות צלזיוס;
60 מעלות צלזיוס
המייבש החכם ביותר
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

ברכות לך, קורא יקר שלי, תושב קיץ וחקלאי!

לפני כעשר שנים הגעתי ל"חוק ההצלחה ": ניתן לשפר כל עסק בסדר גודל. ותאר לעצמך, החיים מאששים כל הזמן את החוק הזה! הממצא האחרון שלי הוא מייבש איזידרי. עד מהרה חלפה שנה מאז שהשתמשנו בדבר המדהים הזה, ובכל פעם אנו חווים ערימה של עונג משמח. מואר על ידי "חוק ההצלחה השני": דבר חכם באמת מעניק כל הזמן שמחה וחידוש. ולא אחרת!

כולנו זוכרים מכונות כביסה רגילות. הם פשוט התפתלו. ושום דבר - במשך חצי מאה כולם שמחו על כך. אך זכרו את הרגע בו הרגשתם לראשונה מכונת כביסה אוטומטית: לורד, חופש! .. הגענו למסקנה: בערך אותו "איזידרי" שונה מרוב המייבשים הזולים יותר. לדבר על נס כזה במעבר, כמו בפרסום, זה להכעיס את אלוהים. אני אגיד לך איך הנשמה שואלת.

כולנו רגילים לייבש עודפי יבולים - פירות וירקות, שורשים ועשבים. ואנחנו יבשים דגים, ואפילו בשר. אבל העסק הזה איכשהו לא גורם להתלהבות. לרוץ כל הזמן, לכסות מזבובים, לבצע, להחליק, לצפות במזג האוויר ... ומתייבש - הוא מתייבש, זה לא נראה כמו מוצר חי: הוא מחשיך, מאבד את טעמו וארומו, מתכווץ. אפילו עשבי תיבול חריפים, אותו טימין או מזור לימון, התלויים בעליית הגג בגשם, מתחילים להריח כמו חציר ... כתוצאה מכך אנחנו הולכים לאיזה סופרמרקט ומצטיידים ב"ייבוש "מיובא, צימוקים ותמרים. נכון, המחצית הסינית שלהם הייתה מבושלת בסוכר, בעוד שהאחרים טופלו בשקידה בגופרית דו-חמצנית, כהו ושזיפים מיובשים עם צימוקים וגם שומן - לברק ... אבל יפה ומתוק. וייבוש ביתי נמצא בצנצנות כבר שנים: ילדים לא אוכלים, והם עצמם לא מאוד להוטים.

הפיתרון ברור מאליו: שים תנור עם מאוורר בתחתית - הייבוש הופך למהיר ואמין.כעת מייבשים מייבשים כאלה בארצנו ובמדינות אחרות. בהשוואה לאוויר-שמש, הם הופכים את הייבוש לקל בהרבה. אבל, כמו כל מכשיר חימום, הם דורשים התייחסות קבועה והשתתפותה של המארחת, אחרת צרות אפשריות. נראה, ובכן, כיצד ניתן לשפר זאת? .. הקווין אנדרסון החדש - גאון טוב של זמננו - יכול. והוא לא רק השתפר - הוא עשה מהפכה בעניין זה. הוא יצר את המייבשים החכמים שלו, אזידרי. ניתן לתרגם משחק מילים כ: "ייבוש קל ופשוט."

דמיין את הייבוש הזה: פירות וירקות כמעט ולא משנים את צבעם, כמעט לא מאבדים את הארומה התוססת שלהם, והטעם זהה, רק סמיך בהרבה. כלומר, הם פשוט מתייבשים בנפח. וכל זה בלילה אחד: בערב הנחתי אותו, מוכן לארוחת ערב. והכי חשוב: הפעלתי את זה ושכחתי. המייבש עצמו אחראי על אחידות ואיכות הייבוש. לבטיחות מוחלטת - גם כן. כל עבודתך היא להניח את הפרוסות ולהוציא את "הקציר" המוגמר. הוסיפו לכך את חוסר הגבול האמיתי של האפשרויות: עגבניות, מלונים ואבטיחים (!!) אינם קשים יותר לייבוש מתפוחים, רק מעט יותר. אבטיח יבש טעים ומריח כמו חי, רק מתוק, כמו קרמל. מלון יבש זה באמת מלון! תותים מריחים כמו תותים שעליהם זרקו סוכר אתמול. פטל - אותו אדום, כמעט מיובש, ומריח כמו ריבת פטל ... מעולם לא אכלתי תפוחים יבשים, ואני אוכל תפוחים "איזידריה" כמו סוכריות. אגסים - מילים לא מועילות כאן. ואם אתה מייבש משמשים בשלים וריחניים! .. ניסית אפרסק יבש ריחני? השרו מעט את החצילים - תוכלו לתבשיל, כמו מהגן. עגבניות יבשות מריחות כמו מיץ עגבניות נמרץ; פרץ לבורשט - כאילו חתך טרי. פלפל מתוק מריח כל כך מתוק שאי אפשר להכניס את האף לצנצנת פעם נוספת: דמיינו את הארומה של הפפריקה היבשה, המועצמת בחמש פעמים. בדרך כלל אסור לשאוף פטריות יותר מפעם אחת! ועשבי התיבול החריפים, הירוקים וכמעט חיים, מתחילים להריח כמעט כמו שמנים אתרים ... אי אפשר לקנות את אלה אפילו אצל אבחזים בשוק!

דמיינת? .. ואנחנו כבר מתחילים להבין מה זה אומר. אלה, אחים, הם חיים אחרים. ראשית, לא נקפיא שום דבר אחר! הטעם מתדרדר, הארומה אפסית, הויטמינים הולכים לאיבוד - למה?! אני לא מדבר על קילוואט. כך גם בשימורים - לחמניות חד-שנתיות, כאשר בית למשך חודש שלם הופך ל"מטבח גיהנום ": כבר אין צורך לפחות במחצית. חומץ, מלח, לימון, ויטמינים - זעירים, מאחסון ארוך הם הופכים רעילים - וזה לא טוב לעצמם, שלא לדבר על נכדים! .. והייבוש הוא בצנצנות פלסטיק או זכוכית אטומות באותם ארונות, הארומה צוברת. אתה פותח את הפחית - הרוח לכל החדר! ללא חומרים משמרים, ללא בישול או טיגון. וכל העבודה היא לחתוך לפרוסות בעובי עיפרון ולפרוס על מגשים.

איך איזידרי עושה הכל בעצמה? אני לא יכול אלא להתעכב על התכונות שלו.

עכשיו יש הרבה מייבשים במבצע, ובעצם חצי מהמחיר. להציל זה דבר קדוש, ואני שואל רק דבר אחד: אל תיקח את החזיר בחוט, תסתכל עליהם מקרוב. ובכן, לכתחילה, פשוט שאלו: מה יקרה אם תייבשו עליו אבטיח? .. ובדקו את "הבעת הפנים הלא נדירה" אצל המוכרים ... שאלו גם: מה יקרה אם תדליקו ותלכו לעבוד ליום? בהמשך לא הייתי נכנס לפרטים. אבל אני ממליץ לך להתעמק בזה.

קודם כל, שאלו: האם באמת יש בזה מאוורר?! פעם כמעט לקחנו סינית, כמעט זהה למראה וזולה מאוד. למרבה המזל, בוא נלך לבדוק - ויש גוף חימום אחד! זה כמו לשים אותו על הכיריים: הכל בוער מלמטה, ולח מלמעלה. מייבשים דומים מיוצרים ברוסיה.

יש לך אוהד? מְעוּלֶה. שאל בדיוק איך האוויר החם נע. זה הכי חשוב. ברוב הדגמים שלמדנו - מלמטה למעלה, דרך המגשים. המשמעות היא שעליך להחליף באופן קבוע את מקומם, אחרת הכל זהה: החלק התחתון התייבש לאבק, החלק העליון עדיין לח. ההוראות מציינות לעיתים: "לשלוט במוכנות המוצרים מדי שעה." ב"איזידרי "נושף אוויר חם באותה מידה לאורך כל מגש בעוצמה שווה, מההיקף למרכז. כל המגשים הם כמו משטח אחד: הם מתייבשים באותה מידה, ללא צורך בהתערבות כלשהי. שים פירות שונים - אפילו הריחות לא יתערבבו.

אגב, לגבי יעילות המאוורר. העומס הרגיל עבור איזידרי הוא יותר מתריסר מגשים לחיתוך, בעוד שבדגם החווה כל העשרים, ולעשבי תיבול - שלושים. מהיכן נובע האפקט הזה? העניין הוא שמגש איסידרי אינו רק "סריג". זו יצירת מופת הנדסית. לשכת עיצוב שלמה עבדה עליו כמעט שנה. זרמי האוויר לא רק נעים כמו שצריך, אלא מחזקים זה את זה בערמומיות. שים את היד שלך על מייבש עבודה - ראה בעצמך.

הקפד להיות סקרן לגבי מה יקרה אם המאוורר ייכשל פתאום. שימו לב: עבור דגמים רבים גוף החימום אינו מכובה! המינימום הוא שהמייבש פשוט נמס, המקסימום הוא אש. בהוראות נכתב: "המכשיר דורש ניטור מתמיד." או אפילו קריר יותר: הם אומרים, שים את המכשיר רק על משטחים חסינים באש כדי למנוע אש. אתה יודע תמונה מצוירת מאוד: צפה, צפה, החלף מגשים במקומות - באופן טבעי אתה בן ערובה למייבש!

לאיזידרי יש נתיך תרמי. גם אם חלילה המנוע נכשל, גוף החימום נכבה מיד - ללא סיכון ואובדן.

רק שעכשיו מנועי איזידרי כמעט אינם נכשלים: הם מיועדים לפעילות רציפה של 2-3 שנים. לדברי קווין, בייצור מוצרים יבשים מייבשים אלו עובדים כך - מבלי להיסגר במשך שנים. ואז הוא החליף את המנוע - ושוב שכח לשלוש שנים. דמיין את האיכות? .. אני לא יודע אם יש אנלוגים בעולם עם אותה אמינות! אני מבין כי עליות החשמל שלנו יכולות להפוך כל טכנולוגיה לישנה. לכן, אין צורך להפעיל את המייבש ברציפות. טיימר נוח הופק השנה עבור איזידרי. קבעתי את הזמן האופטימלי - המייבש ייסגר מעצמו, לאחר שהכנתי את המוצר האופטימלי.

הנה שורה נוספת של הוראות רבות: "וודא שלא נוזל נוזל מהמגשים." הסיבה לכך היא שמייבשי מכה אנכיים הם בעלי תחתית רשת, ומאוורר עם גוף חימום נמצא ממש מתחתיו. החלק התחתון של "איזידרי" הוא מגש חלק רציף עם שפה. שום נוזל לא יכול להיכנס לתא האלקטרוניקה. ובמקרה של בשר עסיסי במיוחד או אבטיח טרי, אפשר לשים מתחת גם מגש למרשמלו. ואז הוא שטף - וכל הבעיה.

חשוב גם כיצד המייבש מתנהג בטמפרטורות שונות. "איזידרי" - מתנהג להפליא. הגדרתי את זה ל 55 מעלות צלזיוס - זה ישמור על 55, וזה לא משנה כמה זה בחוץ, 15 או 35 מעלות צלזיוס. החיישן התרמי מכבה את גוף החימום אם יש מספיק חום, ומפעיל אותו רק בעת הצורך. אחרת: ככל שחם החימום עובד פחות.

ראשית, צריכת האנרגיה מופחתת ביותר ממחצית. לדוגמא, כוח העבודה של דגם "החטיף" הוא 500 וואט לשעה, אך במציאות הוא "אוכל" 180-250. אותו הדבר בדגם ה- Ultra-1000. ורק "הקלאסי -300" הפשוט ביותר אינו מווסת את הטמפרטורה - כאן נקבע האופטימום הממוצע לתנאי החדר (50-55 מעלות צלזיוס). אך גם בעומס מלא הוא "אוכל" רק 300 וואט לשעה.

שנית, והכי חשוב, מתברר שאחידות הטמפרטורה היא הגורם העיקרי בייבוש איכותי. אני מאשר: מעולם לא ראיתי ייבוש כזה בשום מקום אחר.

אינדיקטור נוסף וחשוב מאוד הוא קיבולת המגש בפועל. ציטוט המדריכים של כמה מייבשי מכה אנכיים: "כדי להבטיח זרימת אוויר טובה, חלקי הפרי לא צריכים לגעת זה בזה." ותצלום: יש תפוז אחד על כל המגש, אז פרוש בנחת. חלילה מ"סיבריות "שכזו! על מגש איזידרי אפשר לשים פרוסות לגמרי, "עם אריחים", ואפילו בשתי שכבות (!) - העיקר שיש כמה רווחים בין החלקים, כמו במקרה של פטריות, חצאי שזיפים קטנים תותים. אני תמיד ממלא את המגשים כמעט ערימות - הכל מתייבש בצורה מושלמת.

לבסוף, גודל ההורדה הכולל. שאלו, האם ניתן להעמיס דלי של פירות חתוכים למייבשים אחרים? זה קל באיזידרי. ישנם שלושה דגמים, לפי תיאבון. את הפשוטה ביותר - "קלאסי 300", המשפחה - ניתן להוסיף עד 10 מגשים (כמעט דלי!). מודל יצירתי יותר - "Snackmaker 500" - יכול לקחת 12 מגשי חיתוך (דלי עם שקופית) או 15 מגשים עם עשבי תיבול, ולעבוד בשלושה מצבים: 35 ° C, 50-55 ° C ו- 60 ° C. המצב האחרון הוא לבשר ודגים, באסטורמה, סוז'וק ובאליק, גולאש ותבשיל ... ובכן, בטיול רגלי, בטיול ציד, עדיף לבשל אוכל רגיל תוצרת בית, נכון?

והחזק ביותר הוא דגם האיכר Ultra-1000. מ 1000 W מחושב "אוכל" 400-500.הטמפרטורה נקבעת באופן ידני: האיכות הבלעדית של המוצר תלויה לעיתים קרובות בדקויות של המצב. הרבה יותר רחב, נפח יותר מדגמים משפחתיים. זה לוקח, כאמור, עד 15 מגשים פרוסים (15-17 ק"ג) או עד 30 מגשים עם עשבי תיבול.

סיכם? אני מצהיר עובדה: יש ייבוש קונבנציונאלי, מסורתי, ויש ייבוש רגיל - תקן איזידרי.

ובכן, עכשיו המהות והחריגות שבייבוש רגיל: בישול של מזון יבש.

כאשר הנשים שלנו נושמות ריחות ומנסות להתייבש אחרת, התגובה היא זהה: קהות חושים נלהבת. כשאנחנו מגישים את הפירות היבשים שלנו לתה, אף אחד לא חושב על ממתקים. אבל זו רק ההתחלה - רכש פשוט של חומרי גלם. ותוכלו ליצור יצירות מופת קולינריות. כל מייבש כולל ספר מתכונים. מבחינתנו אלה, כמובן, תוכניות היכרות בלבד - אנו נמציא את הבישול שלנו! השורה התחתונה היא שמגשי המרשמלו מאפשרים לייבש את הכל ממש: גולאש ותבשילים, סטרוגנוף בקר וסטייקים, ז'וליין וקדירות ... ואפילו מרקים. תפוחי אדמה, פירה, בצל, שום ... נאספים לטיול? כבר אין צורך לקנות תרכיזים: מספיק לבשל ולייבש את מה שאתה רוצה. זרוק אותו לסיר - וסיימת!

אבל זו רק ההתחלה! מה דעתך על מרשמלו - עם אגוזים, עשבי תיבול, דגני בוקר מאודים ודבש? אתה יכול להכין חטיפי גרנולה טוב יותר מאשר בבית המרקחת. אתה יכול לייבש מרשמלו עם יוגורט או חלב מרוכז, להמציא "צ'רצ'לה שטוחה" שונה. אתה יכול להכין ביסקוויטים שיבולת שועל או תירס, קרקרים, לביבות יבשות ומאפינס יבשים. אפשר להכין צ'יפס בריא עם פירה טעים. לחובבי מזון גולמיים וצמחונים - מרחב! והכי חשוב, את כל זה ניתן להאכיל ללא הגבלה אפילו לנכדים בני שנה: אתם יודעים בדיוק ממה הוא עשוי!

אה, כן, שכחתי: "איזידרי" מייבש במהירות פרחים וחומר פלוריסטי אחר, ואפילו זרי פרחים שלמים - במצב תלוי. יחד עם זאת, הצבע והמרקם נשמרים טוב יותר מאין כמו מיובשים באוויר. מה דעתך לברך את חברך עם זר פרחים אכיל שהוכן באיזידרי? .. אירופאים רומנטיים כבר נסחפים.

... הקיץ מתחיל עכשיו ואנחנו מצפים לשלוש הנאות חדשות לגמרי. ראשית: עכשיו אני אחפש בכל מקום בלהט ואמצא בשמחה את הפירות והגרגרים הבשלים, הטעימים, הארומטיים ביותר. ניסיתי כבר תותים יבשים: נס! החלום שלי הוא לייבש את המשמשים והשזיפים המתוקים ביותר. זה נחמד לאסוף ולקנות כשיודעים: תשמרו את כל הקסם של הפרי בלי שום טרחה. ובכן, עכשיו שום דבר לא יאבד מהגן. התענוג השני הוא עצם העבודה עם המייבש. הכנסתי משהו חדש - אבל מה קורה? המציא מרשמלו אחר - מעדיף לנסות אותו! וטיפול במכרים זה רק ריגוש. עד שקנו בעצמם את איזידרי!

ובכן, השמחה השלישית היא בחורף. לנשום את ניחוחות הקיץ, לטעום, ליצור! ולילדים עם נכדים - לא פחיות כבדות, אלא ייבוש נפלא, נקי ובריא. שתרגלו לדברים טובים!

ובכן, גם אתה מתרגל לזה. ובכן, כמה אפשר לבלוע יבוא מורעל? .. אני מאוד מאחל לכם שמחות חדשות!

בברכה שלך, ניקולאי קורדיומוב
טיפים שימושיים

אובדן אספקת חשמל
במקרה של הפסקת חשמל, מייבש ה- ULTRA FD1000 נשאר בטמפרטורה שקבעת, אך במקרה של מייבש SNACKMAKER FD500, עליך לאפס את הטמפרטורה לטמפרטורה הרצויה.

ככל שאתה מתייבש, כך אתה מתמצא יותר. תוכלו להבחין כי ישנם גורמים רבים המשפיעים על תהליך הייבוש והתוצאה, כמו לחות, גובה, הכנה ואיכות המוצר הטרי.

הכנה
בחר מאכלים בשלים בשלים וקצוץ אותם במהירות. אל תשאיר אותם מחוץ למייבש זמן רב, מכיוון שהדבר ישפיע על איכות המוצר הסופי. אם אפשר, חותכים ירקות ופירות לאותו מספר פרוסות. אז תדעו בדיוק כמה חתיכות להכניס למתכון החביב עליכם. כדי לייבש את האוכל באופן שווה ובאותו זמן, חותכים אותו לחתיכות שוות, בעובי 5 מ"מ, או משתמשים במעבד מזון או חותך.

עיבוד ראשוני
נמנע מחמצון ומונע אובדן ויטמינים חשובים. כחלופה לחומצת לימון או חומצה אסקורבית, ניתן להשתמש במיץ הדרים טבעי לטיפול.

יִבּוּשׁ
מקם תמיד את המייבש שלך באזור מאוורר היטב. מומלץ לחמם מעט את המייבש לפני תחילת העבודה. מומלץ לייבש סוג מזון אחד בכל מגש ולא להוסיף מזון גולמי למזון מיובש חלקית בתהליך הייבוש, מכיוון שזה עלול להשפיע על זמן הייבוש. צריכה להיות רק שכבה אחת של אוכל על כל מגש.

בדיקת יובש
במידת האפשר, בצע אותה לפני תום הייבוש, מכיוון שמזונות יבשים יתר על המידה מאבדים את תכונות הוויטמין והטעם שלהם. בנוסף, הם לא מתאוששים טוב. מקורר, לאחר הייבוש, יש לשבור חתיכה של המוצר לשניים ולסחוט אותה, אם לחות לא יוצאת, זה אומר שהיא מוכנה.

פירות וממתקים הם בדרך כלל רכים ומשיים לאחר הייבוש, אולם אם הוסף דבש, הם יכולים להיות מעט דביקים. ירקות הופכים להיות קשים או פריכים, ודגים ובקבוקים מטומטמים הופכים לקשים או גמישים.

אריזה
יש לקרר תמיד מזון מיובש לפני שאורזים אותם בכלי אוויר ומים אטומים למים.

אריזות ואקום ומיכלי זכוכית הם אידיאליים לאחסון ארוך טווח של מזון מיובש.
לרוב משתמשים במיכלי זכוכית, ששימשו בעבר לאחסון מזון.
ניתן גם להשתמש במנגנון לאיטום שקיות, אך לשם כך יש להוציא כמה שיותר אוויר מהתיק.
מכיוון ששקיות ניילון רגילות נושמות, לכן הן גם מאפשרות לחות לעבור בהן.

אִחסוּן
יש לאחסן מזון מיובש במקום קריר, חשוך ויבש. עם ירידה בטמפרטורה לכל 10 מעלות צלזיוס, חיי המדף גדלים כמעט ארבע פעמים. המקרר או המקפיא הם מקום איחסון אידיאלי למזונות יבשים דלי חומצה כמו ירקות, בשר ודגים. על ידי הכנסת מזון מיובש למקפיא למשך 48 שעות, ניתן למנוע חרקים.

התאוששות
כדי להימנע מאיבוד ערך הוויטמין של המזונות, אין להוסיף יותר מדי מים בעת השרייתם. כמות המים שהמזון יספוג והזמן הנדרש לכך תלוי במידת היובש שלהם. אם כל המים נספגו אך המוצר עדיין נראה יבש, הוסיפו עוד מים. מים רותחים מזרזים את תהליך ההחלמה.

למרות שניתן לאכול פירות יבשים מיובשים כחטיף, ניתן גם לבשל או להשתמש בפשטידות, ולהחליף אותם על ידי הוספת כוס מים אחת לכוס פירות יבשים. תנו להם לעמוד במים עד להחזרתם המלאה, ואז השתמשו בהתאם להוראות.

לגבי ירקות, כלל האצבע להחלמה הוא 1 כוס מים או כוס מוצר יבש. בעת הרתיחה מוסיפים ירקות ופירות מיובשים ישירות למחבת, אך זכרו כי ניתן להוסיף מים נוספים לירקות המיובשים להחלמה מלאה.
מנהל

עגבניות מיובשות אבל, אני לא מכניסה עגבניות לתערובת, מכיוון שהן משפיעות על צבע המרק

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מנהל

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
מנהל
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
מנהל

תערובת ירקות למנות ראשונות ואחרות מורכבת מירקות ועשבי תיבול רבים.

בנושא זה אאסוף את רכיבי התערובת הזו, עם הכנת התערובת, ואז אשלב את כל הירקות המיובשים ועשבי התיבול ונראה יחד מה קורה בסוף!

1. בצל מיובש

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

2. גזר מיובש

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

3. פלפל בולגרי מיובש

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
תצטרך גם סלרי שורש, עלי סלרי, פטרוזיליה שורשית ו ... על הדרך נראה

בתאבון
מנהל
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
נטוסיצ'קה
מנהל! ולמה לא שמתי לב לטמקו הזה לפני כן ... סמיון-סמיוניץ '.......
מנהל
ציטוט: נטוסיצ'קה

מנהל! ולמה לא שמתי לב לטמקו הזה לפני כן ... סמיון-סמיוניץ '.......

עדיף מאוחר יותר מאשר לעולם אל תסתכל מקרוב, והלכתי לקישואים יבשים
נטוסיצ'קה
מנהל! האם אתה מעבד קישואים מראש, רק עם עיגולים או אטריות? ושאלה נוספת: האם זו רשת מיוחדת או שהכנת אותה בעצמך? זה ששוכב על המגשים.
מנהל
ציטוט: נטוסיצ'קה

מנהל! האם אתה מעבד קישואים מראש, רק עם עיגולים או אטריות? ושאלה נוספת: האם זו רשת מיוחדת או שהכנת אותה בעצמך? זה ששוכב על המגשים.

הרשת מחוברת למשטחים, מיוחדת.אבל אם אתה לא מפחד, אז אתה יכול לעשות רשת כזו מחלון או רשת אחרת, אתה צריך לגלות בחנות את התכונות והמאפיינים שלה לשימוש קולינרי ביתי.

היום אני מכינה קישואים מסוכרים!

אם מכינים קישואים פשוטים, אז אפשר לחתוך אותם לקוביות גדולות, צ'יפס וכו ', אתם לא צריכים לטחון הרבה ופשוט לשים אותם על משטחים ולייבש.
מהאטריות תקבלו אטריות מיובשות, אחרי הכל, הן מאבדות הרבה נוזלים, איפה אפשר להשתמש אז באטריות כאלה?

אני לא אוהב קישואים, אז לא
נטוסיצ'קה
ציטוט: מנהל

היום אני מכינה קישואים מסוכרים!
אה, ואין לי מושג איזה סוג של קישואים עם סוכר הם?
לְבַשֵׁל

מנהל, תודה רבה על הנושא.

הייתי רוצה לקנות מייבש. אני לא יכול להחליט על מודל. אני מקווה שהנושא שלך יניע אותי לקנות מכשיר זה במהירות.
RybkA
איזה תות טעים, סליחה שכבר פספסתי את הרגע. מגש פירות צבעוני כזה!
מנהל
ציטוט: מנהל

תסתכל מקרוב, והלכתי לקישואים יבשים

זה מה שיצא מקישואים
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
RybkA
אה, איזה טבעות מבריקות! והמתכון? עכשיו תפתו אותי, אני אלך לקנות קישואים! אני כבר מתכופף מהעבודה, אבל אז תראה ושוב
מנהל
נקטרינות מיובשות (גָדוֹל)

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
אפרסקים מיובשים

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
שזיף מיובש בשמש

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

כבר בלילה צילמתי ממגשים וצילמתי

מנהל
ציטוט: אנדרייבנה

מנהל
ואיפה לאחסן קישואים כאלה? אני אפילו לא צריך לרוץ לשוק. מלא בארץ

אני לא קוסם - אני רק לומד וזוכר

קראתי שאפשר לאחסן בקופסאות!
אני שומר אותו במקרר לעת עתה. אני שומר שם גם פירות יבשים קנויים, הם לא מתייבשים חזק ומתנהגים טוב!

לעצמי הייתי משוכנע שיש לפרוס את החיתוך לקישואים, אפרסקים, נקטרינות, להשרות היטב עם סירופ סוכר חם (עד שהפירות שקופים) ואז לייבש.

כאן, בתצלום שלמעלה תוכלו לראות מה קרה עם האפרסקים, אבל אחרי הכל, הוא התייבש בחצאים גדולים, בקושי נכנס בין המשטחים, אפילו לחץ מעט כלפי מטה

ועגבניות השמנת היו גדולות מאוד!

לכן, אני מייעץ עכשיו, קוצצים גס! ולעשות את ההספגה היטב עם סירופ!

וקישואים ניתן להכין עם גלגלים וסירות (בחצי לאורך הקישואים).

קחו את הזמן - הכינו פירות / ירקות מטומטמים - טעים!

אגוז
היום החזקתי את העגבניות שלי עוד שעתיים - הן נראות יפות מאוד, אין נוזל, פלסטיק, שפכתי שמן. חמאה, שן שום עם סכין לחוצה וגם בצנצנת - למען האמת, אהבתי מאוד את התהליך, כנראה שאעבוד לעוד עגבניות. אני גם רוצה להכין דלעת יבשה (בעלי מאוד שואל) , טיפל בעצמו איפשהו, אומר טעים מאוד).
רומא-טטיאנה ולא ייבשת את הדלעת לפי המקרה, אתה יכול לחלוק סוד
מנהל

החסר האחרון

תפוחים מיובשים

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
אגסים מיובשים

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
תותים יבשים

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
מבשלים בהנאה ובתאבון!מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

מנהל
ציטוט: פירוז'וצ'ק

מה לגבי מתכון מונו לתפוחים ואגסים יבשים? בכל זאת עונה!

ניתן לבשל על פי העיקרון של קישואים מיובשים https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=139371.0 ומספיקה אותה כמות סוכר, או שתוכלו להוסיף קצת יותר ישירות להכנת הסירופ
מנהל
ציטוט: אלטוסיה


יש לי שאלה לגבי פירות יבשים ופירות יער בסירופ. איך מכינים את הסירופ הזה ובכלל את הפעולות?

יום טוב!

תיארתי בפירוט רב את עיקרון הריפוי בסירופ במתכון. https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=138737.0 , אז אתה צריך לעשות את זה נכון, על פי הספר!

ואז ... הדמיון שלנו, הניסיון שלנו, התצפיות שלנו, ואז אנחנו מפשטים את ההליך בעצמנו וכן הלאה ...

אז אתה כבר יכול לנסות להפוך את הקישואים המיובשים לפשוטים יותר https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=139371.0

כל פרי וירק דורש כמות שונה של סוכר, אני יכול לדעת מהמתכון.

הצטרף אלינו
מנהל
ציטוט: לבשל

מנהל, ואיפה קנית את שלך, אם לא סוד?

לא סוד!

בסביבות שנת 1996-97 הם פשוט יצאו למכירה והיו חידוש. ראיתי פרסומת במגזין והבנתי שאני זקוק מאוד לטוב הזה
באותה תקופה כל הסט של 10 משטחים / רשתות / צלחות עלה לי כ -4,000 רובל - אני לא זוכר בדיוק, הלכתי לחפש המחאה
קניתי אותו במוסקבה.
מנהל
ציטוט: לבשל


מנהל, תודה רבה לך. חשבתי שהאיזידרה שלך חדשה.

אז היא נראית כמו חדשה לגמרי, שנעשתה להחזיק מעמד!

ניתן לקנות / להזמין במרכז התערוכות הכל-רוסי, להלן הקואורדינטות https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=216.0
מנהל
ציטוט: פירוז'וצ'ק

וכדי להסיר את העור?
תפוחים קלופים, אבל אגסים לא?

לטעם ולנסיבות!
אם העור רך, אתה יכול להשאיר אותו דולק. או אם הפרי רך מאוד, תוכלו לקצוץ אותו בעזרת מזלג כדי לשמור על צורת האגס.
עדיף לקלף תפוחים, זה לא טעים ומפריע
מנהל
באופן כללי ייבוש וייבוש הם יצירתיות אישית!

אנו עושים הכל לטעמנו ולהבנת הטעם שלנו. אני יכול לתת רק את המתכון עצמו, את הפרופורציות של סוכר וכו '- ואז הכל לפי הטעם שלך והזמן האמיתי
אלטוסיה
טטיאנה, כן, נראה שגם גזר ובצל מאוחסנים היטב ואז השאלה היא מדוע כל זה
נתנו לי מתכון להלבשת בורשט. אני לא מנוסה שהכין פחיות. אז אני חושב שזה טוב איך לא לחתוך שום דבר, לא לגעות, לא לעשות מאמצים.
תפוחי אדמה מבושלים ושם רוטב זה של סלק, גזר, כרוב ובצל. כן, רק שלא לקחתי בחשבון שיש חומץ (טוב, אני לא אדם סיטונאי). לא יכולתי לאכול את הקשקוש הזה עם חומץ. אז חשבתי שהדברים המיובשים יהיו מגניבים. יתר על כן, ביקורות כאלה.
אמא אמרה לי קודם, תלמד את הנושא ואז קנה
אבל משהו אומר לי בפנים שקניתי אותו מסיבה כלשהי
עכשיו אני אעשה את הבדיקה הראשונה ואז זה ילך ...

ותודה על תשובותיך, הרהוריך, טיפים ומתכונים.
מנהל
ציטוט: אלטוסיה

טטיאנה, כן, נראה שגם גזר ובצל מאוחסנים היטב ואז השאלה היא מדוע כל זה

אם יש לך מרתף משלך, אז באמת למה?

אבל, לא הכל ניתן לאחסן במרתף!
ואם אתם קונים עגבניות חממה, פלפלים בחנות בחורף, אז תבחרו מייבש!
ויש הבדל: לבשל מנה על עגבניות חממה גולמיות או לשים עגבניות מיובשות (מיובשות) - נסה זאת בעצמך!

אבל האם זה באמת דובדבנים מיובשים, משמשים ודברים אחרים משלך, בחורף לאפייה, גלידה, קינוח - זה רע?

ואתה לא צריך לשים חומץ ברוטב בורש! רק במנות לבורשט מוכן ולטעום - אז זה יהיה טעים! וקצת סוכר!
אגוז
זהו, פשוט הגעתי ממוסקבה ... עם איזידרי 1000 ונתפסתי על חם. לא חשבתי שהיא כל כך ... לא קטנה, החלטתי להשאיר את הקופסה במכונית כדי לא לפגוע. את עיני בעלה, ומיד הבחינו במוסך ליקיריי מיד את השאלה - "מה זה", אני עונה כך בראש מורם - "זה מייבש ממותג" .... טיפשות קלה והשאלה - "כבר יש מייבש", התשובה היא "לא, זה לא אמיתי עבור 800r, שם זנבות דגים יבצבצו", השאלה - "האם זה שווה את זה?", אני עונה בלי צל של מבוכה - "טוב ... החברה זהה .. קצת יותר יקרה ... 2100 הרובלים שלנו ושוב הזנב לא נראה "ואז היא עבדה לפני העקומה -" הם נתנו לי הנחה של כמעט 50% כ לקוח קבוע יקר "לא היו עוד שאלות, טוב, רק איזה קרקס
מנהל
ציטוט: אגוז

טוב, רק איזה קרקס

אני קורא את האופי שלך, צוחק בשקט - זה סוג של קרקס איתך!

ככה נשים צריכות להתכווץ, כמה בדיות, כמה מוחות אתה צריך כדי להמריא את אהובך כדי להביא את הצעצוע הדרוש הביתה, לשאת אותו בסתר, לחבר אותו מחוץ לדלת ואז להעמיד פנים שאתה נקניק "ובכן, וואו, ומי השאיר את הפריט הזה כאן? בואו נראה ביחד! "

הנה היא - הכוח הגדול של הבישול!

מזל טוב על הרכישה!

אגוז
תודה לך, רומא ולאן ללכת, אם לרשימת המשאלות אין כוח להירגע אחרי הכל העסק שלי בכלל לא קשור לכסף, אלא לעובדה שכבר השתמשתי בטכנולוגיה כה רבה ובגדול יש לי השתמשתי הרבה פעם וקירר את המוח, אז אני מבין, אבל אני כן ... אני כן ... ....
מנהל

איזידרי - היא איזידרי, שווה את הכסף שלה!

אה, נסה להשתמש בו עד תום, מדוע לשמור אותו בקופסה
matroskin_kot
ציטוט: אגוז

תודה לך, רומא ולאן ללכת, אם לרשימת המשאלות אין כוח להירגע בסופו של דבר, העסק שלי בכלל לא קשור לכסף, אלא לעובדה שכבר השתמשתי בטכנולוגיה כה רבה ובגדול יש לי השתמשתי הרבה פעם וקירר את המוח, אז אני מבין, אבל אני כן ... אני כן ... ....
אה, זה עלי! היום האפי-סבתא מבקרת אותנו, האיכרים אוספים עבורי ארונות ולא היה שום צרחה מאף אחד ... אני גם הצמדתי את לקוצ'ינה ... עם סיר. ובאיזידרי מייבשים פלפלים ובננות
מנהל
ציטוט: אלטוסיה

מנהל, טניה, יש לי שאלה אליך.
מה דעתך על מלפפונים, לפת במייבש?

לגבי מלפפונים - כלום, כי אני לא יודע מי מהם יגיע בהמשך, עם מה לאכול אותם! ולו בקוסמטיקה לשימוש, לעשות קרמים, אז כבר השארתי את נקבובית האקנה בגיל!

בילדותי אני זוכר שאמי ייבשה פלפלים, חצילים ואז הכנתי מהם קוויאר חצילים, אך לטעמי לא אהבתי, והנוף רחוק מלהיות זהה.

אתה צריך לאהוב לפת! אם אתה אוהב את הירק הזה - אז ייבש אותו, ייבש אותו בסירופ וכו '- הוא תמיד יהיה טעים עבורך.

תמיד נסה לייבש תחילה כמות קטנה של ירקות לניסיון, ואז לטעום, להוסיף למזון - ותדע בוודאות, ואתה צריך לייבש אותו!

רק לפני כמה ימים ייבשתי עגבניות ברוטב סויה, והוספתי להם כמה מלפפונים, ייבשתי אותם - בסוף זרקתי אותם ואמרתי לעצמי: אני לא צריך את זה! אבל זה רק 2 מלפפונים! היה לי מספיק למשפט!
מנהל

היום סיימתי לעשות:

נקטרינות מיובשות

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

אגסים מיובשים

מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי

אני אשים את המתכונים מחר, אני עייף היום
מנהל

הנה אם אתם אוהבים לפת - מתכון הצ'יפס בשבילכם

צ'יפי לפת

לפת - 1 ק"ג.
סוכר - 300 גרם
חומצת לימון - 5 גרם
ונילין - 5 גרם

שוטפים לפת, מקלפים, חותכים לפרוסות, מפזרים סוכר, מוסיפים ונילין, חומצת לימון.
התקינו דיכוי והכניסו לקור למשך 8-10 שעות.
מסננים את המיץ שנבחר, מרתיחים, יוצקים לצנצנות ומגלגלים.
ייבש את הלפת במייבש, הכניס אותם לצנצנות לאחסון.

בתאבון!
אגוז
יש לי את ההשקה הראשונה שלי של האיזידריושקה שלי, שמתי תפוחים לייבוש, אתמול נתנו לי כאלה קטנים, כמו רנטקי, כנראה החלטתי להכין מהם ריבה, אבל הייתי עצלן מכדי להתעסק עם סיר במשך 3 ימים, אז אני מייבש אותם הרושם הראשוני של איזידרי 1000 - עובד די שקט בהשוואה לאלסקה, לא לוחץ על המוח החזקתי את התפוחים בסירופ, נתתי להם להתנקז ולהתייבש
מנהל

בוא נלך אנחנו מחכים לתוצאה ולרגשות!
אלטוסיה
מנהל, טטיאנה עזרה
ירקות קצוצים אתמול. משאיר לחוד, מקלות לחוד. הפעלתי את המצב הנמוך ביותר, המייבש עבד שעתיים, ואז הייתי צריך לעזוב. כיביתי את זה, ובכן, פחדתי לעזוב את זה, אני לא יודע מה מה, איך וכמה.
הגיע עוד שעתיים. בלילה בעלה סירב להקשיב לה, אך היא עמדה על המרפסת. בבוקר הדלקתי אותו, עברו עוד 8 שעות. נראה כי העלים אינם כלום, אך המקלות עדיין לחים.
ובכן זה כמה ירקות צריך לייבש? זה אומר 4-8 שעות.
עכשיו בואו נלך לדאצ'ה עד מחר בערב ומה עלינו לעשות? השאר את זה שם, ובכן, אני לא יודע, הטוב ייעלם.

אני אנשים חביבים
מנהל

בדרך כלל אין צורך להפריע לייבוש. נסו למצוא את הזמן לעבוד כל הזמן.
אני שם את האיסידרי שלי בלילה, מבצע צ'ק-אין בין הזמנים שבהם אני יוצא ... לעסקים
ואתה צריך להסתגל למשטרים שאתה מייבש.
תחילה ניתן לשים את הירוקים במצב בינוני, לייבש היטב ואז להפחית למינימום. טֶמפֶּרָטוּרָה.

ירקות הסלרי שלי התייבשו בן לילה.
שמתי עלים ושורשים על משטחים נפרדים. ואז ניתן להסיר את הירוקים, ולהשאיר את השורשים להתייבש.

ההוראה כותבת דבר אחד, אך למעשה זה תמיד יוצא אחרת במקצת, יש לצפות לכך.
אגוז
טטיאנה, צהריים טובים תפוחים נבולו:
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
וזה כבר הועבר לסל המסננת
מייבש חשמלי של חטיפים עזידרי
הם התייבשו במשך 6 שעות מ- 30 דקות. בהפסקה טיפלתי בזה בסירופ ובמקום מים שפכתי 200 מ"ל יין לבן, שכן בתחילה הייתה ריבה בתוכנית. לגבי המוצר הסופי, אני עדיין לא יכול להגיד כלום (הרעלתי אתמול במשהו, אני עדיין לא אוכל כלום) זה נראה כמו כלום - מבריק, לא מיובש לא ראיתי בבירור בשום מקום, אבל בתמונות שלך זה נראה הם גם מבריקים. אולי הם עדיין זקוקים לייבוש
פלג'שיק
: girl_claping: שוב אני מתכופף למנהל על היופי שגרם לי לקנות מייבש חשמלי. עכשיו שמתי מזרן עם בצל, מזרן עם עגבניות ומזר נוסף עם 3 פטריות פורצ'יני. ידיים והושיט יד כדי להרים ולראות איך הדברים מתנהלים. אין שום ריח, זה עובד לעצמו - זה עושה קצת רעש!
מנהל
ציטוט: אגוז

לא ראיתי את זה בבירור, אבל בתמונות שלך נראה שהם גם זורחים, או אולי עדיין צריך לייבש אותם

הם צריכים לזרוח, כי בסירופ סוכר

ובכן, הלכת רחוק ממני, לעזאזל, עוד לא חשבתי לעשות את זה עם יין
אבל אני חושב שהם עדיין צריכים להיות מיובשים, רטובים מדי, או אולי מיין

ויפה, סופר!
מנהל
ציטוט: pljshik

: girl_claping: שוב אני מתכופף למנהל על היופי שגרם לי לקנות מייבש חשמלי. עכשיו שמתי מזרן עם בצל, מזרן עם עגבניות ומזר נוסף עם 3 פטריות פורצ'יני. ידיים והושיט יד כדי להרים ולראות איך הדברים. אין שום ריח, זה עובד לעצמו - זה עושה קצת רעש!

לבריאותך וזו רק ההתחלה ...
מנהל

את הירוקים צריך לייבש ברציפות ובבת אחת!
כשאתה מכבה את המייבש לזמן מה, הירוקים המיובשים לחים, משנים את צבעם ואז אתה מתחיל שוב לייבש ולפצוע אותם וכן הלאה כל הזמן.

הירוקים מתייבשים היטב במייבש!
שים 50 * C וייבש!
אלטוסיה
אגוז, אירה, מנהל אמר נכון שאני מכבה כל הזמן את המייבש. כך קרה, כבר כתבתי לעיל, שהסיבות שונות. או שבעלי לא רוצה להקשיב אפילו לזמזום קל, ואז אני עוזב ופוחד להשאיר אותה מופעלת.
באופן כללי, אני משתדל לא להשאיר את הציוד ללא השגחה. ובכן, אתה אף פעם לא יודע.

ועכשיו שמתי את העגבניות, העברתי את המייבש למטבח, אני אסגור את הדלת.
אה, ואני לא יודע שיישמע או לא
הנה סיפור
מנהל
ציטוט: פירוז'וצ'ק

אז יש לי שאלה נוספת.

אנסה לענות ...

עדיף לקחת תפוחים לייבוש כאלה שאינם רותחים.
אתה יכול לחתוך לא רבעים, שליש - אבל אני מקלף את הקליפה
מפזרים את התפוחים במיץ לימון כדי שלא יתכהה, מכסים בסוכר מעל.
אתה צריך לבשל קצת, בשורה אחת. ולא להרתיח אלא לשמור בסירופ חם כדי שיהיה מעט רך. שמתי את התפוח על כף ולחץ אותו מעט משני הצדדים, אם הוא נכנע, אבל אני מוציא אותו במסננת כשהוא גולמי.
אם אין לכם מיץ מספיק, תוכלו להוסיף מים וסוכר למיץ שלכם, להרתיח אותו, להכין סירופ ואז לחמם בו את התפוחים.

ואתה הרתחת אותם עם הטבעות שנהגת לחתוך!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם