מלפפונים "נז'ינסקי"

קטגוריה: ריקים
מלפפונים נז'ינסקי

רכיבים

מלפפונים 3 ק"ג
בצל בצל 0.5 ק"ג
שָׁמִיר 100-150 גרם
סוכר 1/2 כוס
חומץ 9% כוס אחת
תרמילי שמן. מְזוּקָק כוס אחת
מלח גס 2 כפות. כפיות
פלפל שחור 15 אפונים

שיטת בישול

  • משרים את המלפפונים 3-4 שעות בקור. מים, מסננים את המים, חותכים את המלפפונים לפרוסות בעובי 3 מ"מ, חותכים את הבצל לחצאי טבעות, קוצצים את השמיר, מוסיפים את שאר המרכיבים (סוכר, חומץ, שמן, מלח, פלפל) מערבבים הכל היטב עם ידיות ומשאירים למשך 30 דקות . שוטפים את הצנצנות וממלאים אותם היטב במלפפונים (מהדקים עם אגרוף). בעת מילוי, המיץ יישפך, הוא אמור להיות כך ואין צורך להוסיף אותו. לעקר את הרצפה. לִיטר. בנקים - 20 דקות , פחיות 650 גרם -25 דק ', 950 גרם ופחיות ליטר -35 דק'. במהלך הצמצום יהיה מספיק מיץ בצנצנות. לאחר שחלף זמן העיקור, גלגלו את הצנצנות עם מכסה מבושל, הפכו ונעטפו עד שהן מתקררות לחלוטין.

המנה מיועדת ל

של מספר זה ביציאה 5 פחיות 650 גרם

זמן ההכנה:

1 שעה

הערה

אפשר לחתוך את המלפפונים בעזרת זרבובית מיוחדת עם קומביין - עשיתי את זה, אבל לא אהבתי את זה, עיגולים לא אחידים ודקים מדי (שלי), אז חתכתי עם ידיות. נסה את זה - אני בטוח שתמצא חן בעיני המלפפונים "NEGINSKIE" מאוד, פעם בתקופה הסובייטית הרחוקה המלפפונים האלה נמכרו בחנויות, במיוחד באוקראינה - אחרי הכל, הם מגיעים מהעיר NEGIN, אזור קייב. והיו פופולריים מאוד

אגוז
אבל זו צנצנת מלפפונים מוכנים, הם שינו את צבעם לזית - המשמעות היא שזמן העיקור נשמר כהלכה, הם לא עוכלו ויתרסקו מעט בשימוש:
מלפפונים נז'ינסקי
בתיאבון
אולגה מווורונז '
אירינה! תודה על המתכון! בכנות חשבתי ש"נז'ינסקי "הוא סוג של מלפפון, לא דרך כבישה. מה אם שניהם?
סימן את המתכון בסימניות. תודה!
הימיצ'קה
ובכן, זהו שם המתכון, אך למעשה מגוון מלפפונים ישן.
אגוז
בנות, אני באמת לא יודעת את שם המלפפונים או את שם המתכון, אבל גרתי בקייב בין השנים 1988 עד 92, ושם ניסיתי את המלפפונים האלה, כקוסם. הרצפה נמכרה. פחיות ליטר עם שם סלטים של קירוי סלט "Nezhinsky", מלפפונים של "Nezhinsky", אבל העיקר שהטעם היה מדהים ומעולם לא ראיתי דבר כזה בשום מקום אחר. ובשנה שעברה ביקרתי אצל חברה של ילדה אוקראינית והיא פינקה אותי בקופסאות השימורים שלה - זה היה עם המלפפונים האלה, הטעם הזה של אותן שנים. הבאתי מתכון ממנה ועם ההגעה הביתה הצלחתי לסגור 7 צנצנות. אבל הם נאכלו תוך כמה ימים והיום אני משתובב בכל ליבי - 28 פחיות מונחות מתחת למעיל פרווה. לכן, לא משנה לי איך קוראים לעסק הזה - העיקר שזה מדהים טָעִים
אגוז
מנחים יקרים, אנא העבירו את המתכון שלי לנושא "הכנות לירקות" - משהו לא מסתדר לי תודה!
אולגה מווורונז '
ציטוט: אגוז

... מבחינתי לא חשוב איך קוראים לעסק הזה - העיקר שהוא טעים להפליא
אירינה! כן, אין טענה לשם! זה כך, אגב הייתי צריך (לקרוא - פטפוט ריק). כתבת על הדבר החשוב ביותר: "העיקר שהוא טעים להפליא."
וגם אהבתי את הביטוי "להשתובב" על 28 פחיות לחורף.
אני צריך גם להשתולל!
GenyaF
אני מגלגל את הסלט הזה כל שנה. Go-oospidya-aaa! איזה פינוק!
זה מאוד נוח שאפשר לקחת כל מיני מלפפונים לא סטנדרטיים לחיתוך. אני מתקין אותם עם חותך לחם הסלט נקרא "נז'ינסקי". ואם אתה לוקח גם את המלפפונים "Nezhinskie", אז אתה יכול כנראה לבלוע לגמרי את הלשון.
קירך
בבקשה תגיד לי איך מעקרים את הסלט? שים את הצנצנת במים חמים או קרים.20 דקות זה לספור אחרי מים רותחים? אני מכין את הסלט הזה ללא עיקור. אני מבשל עד שצבע המלפפונים משתנה ואז מייד מגלגל את הצנצנת. אני רוצה לנסות את המתכון שלך
אגוז
שמתי את הצנצנות במים קרים והספירה לאחור מתחילה מרגע שהמים רותחים ובאופן טבעי אני צופה בצבע המלפפונים המשתנה, אך לא יותר מ -20 דקות. - אחרת המלפפונים יהיו מבושלים יתר על המידה ולא פריכים
קירך
תודה. אני גם מעקר מלפפונים כבושים. אני מהדק את המכסה מיד. אני עושה את זה רק עם מכסה בורג, עם מכסה שמגולגל, אי אפשר לעשות את זה, זה יכול להתפוצץ. נכון, אני מעקר את הצנצנת במשך 2 דקות לאחר הרתיחה. אני מכינה מלפפונים כבר הרבה שנים, המתכון הובא מבלארוס.
נטליה 1108
אגוז, תודה רבה שזכרתם את המתכון כשהכנתי אותם הרבה זמן. והיא גם העריצה את "סלט ניז'נסקי" שנרכש בחנות, זה שנמכר בתקופת ברית המועצות.
טנצ'יק
הו תודה!!!!!! גדלתי וגרה בקייב, וסבתא שלי מצד אבי גרה בעיר ניז'ין, אזור צ'רניהיב, וכשבאנו אליהם, סבתי תמיד קנתה בחנות סלט "נז'ינסקי" לאחי ולי. זה היה טעים! אמא לא הצליחה להספיק מזה! אחי ואני סירבנו באופן מוחלט למלמל מלפפונים עם חומץ, היו לנו חביות! והם אכלו את הסלט הזה, תחבו אותם בשתי הלחיים, וניז'ין ואני הבאנו חצי תא המטען של מכוניתו של אבי מהצנצנות האלה. אבל בקייב אני לא זוכר שאמא שלהם קנתה אותם. הרבה זמן חשבתי שלסלט קוראים "נז'ינסקי", כי אנחנו מביאים אותו מנז'ין!
matroskin_kot
כן, אבל אני מושך רק סימניות כמו עורב ...
faktura
לא יכולתי להתאפק, פתחתי את הצנצנת. ווקו-או-או! תודה על המתכון אני אכין מנה נוספת
RybkA
את המתכון הזה אנחנו מכירים כבר הרבה זמן. משום מה, אמא שלי כתובה כפולנית. אני חותך מלפפונים בפומפיית ברנר, התהליך לוקח הרבה פחות זמן מאשר בידיים. ואנחנו מוסיפים גם חרדל בשעועית.
אני עושה את זה רק עם מכסה בורג, עם מכסה שמגולגל, אי אפשר לעשות את זה, זה יכול להתפוצץ.
קירך , ואנחנו תמיד מגלגלים את המכסים הרגילים ובינתיים, תודה לאל!
טנצ'יק
בעלי "מלפפון" פתח היום צנצנת סלט אחת. אושר. שוב תודה על המתכון!
קירך
ציטוט: RybkA

את המתכון הזה אנחנו מכירים כבר הרבה זמן. משום מה, אמא שלי כתובה כפולנית. חתכתי מלפפונים בפומפיית ברנר, התהליך לוקח הרבה פחות זמן מאשר בידיים. ואנחנו מוסיפים גם חרדל בשעועית.קירך , ואנחנו תמיד מגלגלים את המכסים הרגילים ובינתיים, תודה לאל!
התכוונתי שאתה לא יכול להתגלגל במהלך עיקור, אבל אני דפוק את מכסה הבורג מיד והנחתי אותו לעיקור
RybkA
קירך כלומר, הברגתם תחילה את המכסה ואז עוקרתם לשתי דקות, נכון? ומספיקות שתי דקות כדי לשנות את הצבע?
אגב, אני מעקר רבע שעה.
ציטוט: טנצ'יק

בעלי "מלפפון" פתח היום צנצנת סלט אחת. אושר. שוב תודה על המתכון!
כן, בעלי המלפפון בכלל לא מזהה שום סלט אחר
קירך
אם כבר מדברים על עיקור במשך 2 דקות, לא התכוונתי למתכון למלפפונים של ניז'ינסקי, אלא למתכון למלפפונים משומרים
RybkA
אה ... אז זה מובן, אבל עדיין איכשהו לא מספיק
קירך
יש מתכון כזה: מלפפונים מוזגים עם מרינדה קרה (מלח, סוכר, חומץ), מתבלים בצנצנת ועומדים כ 12 שעות ואז מעוקרים 2 דקות לאחר הרתיחה. בנקים נלקחים קטנים. אני מכינה מלפפונים ככה כבר כמה שנים. כולם אוהבים
RybkA
קירך אז למה שלא תפרסם מתכון כל כך מעניין כנושא נפרד? נראה שעדיין אין לנו את זה ...
קירך
אה, ואני לא יודע איך להתחיל נושא חדש.
matroskin_kot
AAAAA !!!! כמה לתלות בגרמים ??? מלח, במיוחד חומץ !!!! כף מלח עם שקופית, לא? ובכן אני גר בצפון 25 שנה, יש לי את זה עם שימור, ה. מהות בחומץ לתרגום כימיה אני זוכר במקומות ... אבל כמה גרם?
ובכן, הנה ... עשיתי הכל ... נכון, יצאו 6 פחיות ... אני אבוא מקרסנודר - אנסה ... לפחות אחת ...
אלנקה
אגוזסגרתי את הסלט הזה.יצא בדיוק 6 צנצנות של חצי ליטר, אולי קצת יותר, אם לא הייתי מנסה לנגו כל הזמן. טָעִים מְאוֹד!
ניתן להוסיף מלח-סוכר-חומץ לפי הטעם אם מישהו זקוק לו. הכל בסדר מבחינתי.
בואו ננסה את זה בחורף, אשתף את הרושם שלי.
תודה!
GenyaF
ציטוט: קירך

יש מתכון כזה: מלפפונים מוזגים עם מרינדה קרה (מלח, סוכר, חומץ), מתבלים בצנצנת ועומדים כ 12 שעות ואז מעוקרים 2 דקות לאחר הרתיחה. בנקים נלקחים קטנים. אני מכינה מלפפונים ככה כבר כמה שנים. כולם אוהבים
אנחנו מחכים לפרטים! סקוקו - מה!
קירך
האם זה אפשרי בשרשור זה או שאתה צריך לפתוח אחד חדש?
BlackHairedGirl
קירך אם אתה לא יכול בנושא נפרד, בוא לפחות כאן - האנשים כולם חסרי סבלנות ... ואז אתה פותח את הנושא, במקרים קיצוניים נשאל את המנחים, הם ידחו אותו.
קירך
בנות, אני נותנת את המתכון. לעצמי אני קורא לזה "מתכון בלארוסי", כי הבאתי אותו מבלארוס כשביקרתי אצל חבר. מלפפונים צריך להכין בצנצנות ליטר. אני מכינה בצנצנות סקוואט כל כך רחבות, זה מאוד נוח לשים בהן מלפפונים. כן, מלפפונים צריכים להיות קטנים. לצנצנת 1 ליטר: מטריית שמיר אחת, 5 עיגולי גזר, 3 עיגולי חזרת, 2 טבעות בצל, 3 גרגרי פלפל, 1/3 כפית זרעי חרדל. מרינדה: 1 ליטר מים, 1 כף מלח, 1 כף סוכר, 125 מ"ל חומץ 9% (מוזגים חומץ למרינדה המקוררת). יוצקים מלפפונים עם כל התבלינים עם מרינדה קרה למשך 12 שעות (לא תמיד אני שומר הפעם). ואז, אם לצנצנות יש מכסי ברגים, אנחנו מסובבים אותן מיד, ואם הן רגילות, אנחנו מגלגלים אותן לאחר עיקור. שמנו את הצנצנת במים קרים לעיקור. לאחר הרתיחה יש להרתיח 2 דקות. אני עושה את זה כבר 5 שנים. הם עומדים בבית, מעולם לא התפוצצו. מה לא ברור, תשאל. אני מציג את המתכון בפעם הראשונה.
BlackHairedGirl
קירך תודה על המתכון, אנסה את הדרך שלך. שאלה: ניסית לעשות בלי עיקור, עם כל כך הרבה חומץ? אני מוסיפה כף וחצי לפחית אחת. l. חומץ ואל תעקרו, הם בסדר. אבל אני עושה את זה בלי גזר.
nakapustina
ומשום מה קיבלתי 8 צנצנות של חצי ליטר, אחת פרצה, התעלמו, היה סדק). לכן הדגימה הוסרה, מצא חן בעינינו
אגוזתודה על המתכון
קירך
ציטוט: BlackHairedGirl

קירך תודה על המתכון, אנסה את הדרך שלך. שאלה: ניסית לעשות בלי עיקור, עם כל כך הרבה חומץ? אני מוסיפה כף וחצי לפחית אחת. l. חומץ ואל תעקרו, הם בסדר. אבל אני עושה את זה בלי גזר.
[/ ציטוט לא, לא ניסיתי את זה. ללא עיקור, כל הנקודה במתכון זה תופר. בעבר הכנתי מלפפונים עם כמות חומץ קטנה ושלוש פעמים ביום. ופחדתי ממתכונים עם עיקור, חשבתי שזה מאוד מאומץ וגוזל זמן. אבל התברר שזה ההפך. עם זאת, אני לא סוגר הרבה בבת אחת. מלפפונים מהגינה שלי, אני אוספת בהדרגה קטנות וסוגרת 2-3 פחיות. בערב אני משרה ומכין את המרינדה להתקרר בבוקר. אני מניח אותו בבוקר, ממלא אותו עד הערב. כלומר, אני לא עומד ליד תנור עם שלוש מילויים. אגב, מלפפונים לא מאוד חמוצים.
אגוז
נקפוסטינה -נטשה לבריאות, אני מאוד שמחה שאהבת את זה: DToli יהיה עדיין בחורף, כאשר המלפפונים מוזרמים, ספוגים במרינדה - פשוט אגדה
BlackHairedGirl
קירך הבנתי, אציין
GenyaF
קירך! תודה על הפרטים! חומץ נראה לי קצת יותר מדי, אבל מכיוון שאתה כותב שהם לא חמצמצים, לא אסטה מהמתכון.
matroskin_kot
איררה, אגוז, כמה גרם מלח? ... אט, אני לעתיד ... ואז אני יכול לסגל די טוב ..... טוב, שקלו את המלח הזה, הרגיעו אותי ... אל תפתחו את הפחיות, תנסו ...
BlackHairedGirl
2 כפות. l. מלח סלע - קיבלתי 49 גרם.
אגוז הכנתי גם שתי צנצנות לבדיקה - אבל לא קיבלתי מספיק מיץ, אני חוששת שהוא עלול להיעלם.
אגוז
בנות מלח כאלה
מלפפונים נז'ינסקי
2. l. עם שקף ששוקל -85 גרם
BlackHairedGerl - אין לך מספיק מלח, אז המלפפונים לא נתנו מספיק מיץ, נותר לי ליטר וחצי מהמנה הזו, כמו במתכון למיץ, להשליך
ובכל זאת, בנות לא מפחיתות חומץ, עושות הכל כמו במתכון - המתכון מוכח וכל החומרים מותאמים בצורה מושלמת
BlackHairedGirl
אגוז לא הפחתתי חומץ, אלא אפילו הוספתי מעט, לטעמי. רק שחתכתי אותם לא 3 מ"מ, אלא 2 מ"מ, יש לי רק פלנר כזה ... אני צריך לעשות הכל עכשיו עם מלח ... זה לא הרבה 85 גרם?
אגוז
ואז עדיף עם עטים - מסתבר מהר מאוד, 3 מ"מ בערך - זה יכול להיות עבה יותר, אז תסתכל בבנק אתה יכול לראות בבירורhttps://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=136591.0, כשהם רזים, הם יהיו כמו סמרטוט, אבל אנחנו צריכים לרסק קצת בחורף מלח נתלה עכשיו שוב - 80-85 גרם והם שפכו הכל לפי המתכון - זאת אומרת נוזל
Cvetaal
אירינה, אגוז , עכשיו הכנתי מלפפונים לפי המתכון שלך, הסתבר שש פחיות של חצי ליטר, אבל המרינדה נשארה, בערך כוס. עכשיו תוהה כיצד להשתמש בו? חבל לשפוך, טעים מאוד! תודה על המתכון.
אגוז
Cvetaal חבל לשפוך אותו, אני מסכים. קח את הכרוב, חותך אותו, שופך אותו עם המלח הזה, מערבב אותו עם הידיות ובצ'יל-אאוט למשך כמה שעות
Cvetaal
+1, תודה רבה על התגובה המהירה! אני אעשה את זה עכשיו
BlackHairedGirl
אגוז כן, הכל כמו במתכון, אבל מכיוון שהכנתי אותו מ -500 גרם מלפפונים, חלקתי הכל ב -6.
אלנקה
אגוז, נכון! אין צורך להפחית את החומץ והמלח. מלפפונים עדיין עומדים 30 דקות (עמדתי קצת יותר), הם נותנים למיץ להתקשות ולהספיק להמליח, לכבוש בגלל חיתוך דק. את מלח החומץ העודף מסירים עם מיץ המלפפון.
nakapustina
ציטוט: אגוז

Cvetaal חבל לשפוך אותו, אני מסכים. קח את הכרוב, חותך אותו, שופך אותו עם המלח הזה, מערבב אותו עם הידיות ובצ'יל-אאוט למשך כמה שעות

והקרפדה חנקה גם אותי לשפוך, גם את המלפפונים קלעתי ובמקרר אכלו אותם לנשמה מתוקה
אלנקה
ציטוט: אגוז

Cvetaal חבל לשפוך אותו, אני מסכים. קח את הכרוב, חותך אותו, שופך אותו עם המלח הזה, מערבב אותו עם הידיות ובצ'יל-אאוט למשך כמה שעות
ואיך לא ניחשתי ...
44
ציטוט: Elenka69

ואיך לא ניחשתי ...
ולא ניחשתי לגבי הכרוב ...))) שפכתי והוספתי 2 רזיקים לסלט לארוחת ערב - עגבניות עם מלפפונים.

אגוז, תודה רבה על המתכון, עשית הכל כפי שנלמד, התברר בדיוק צנצנות של 3 ליטר.
מלפפונים נז'ינסקי
RybkA
44 , ויש לך מלפפונים בתמונה, איכשהו הצבע לא השתנה הרבה ... כמו אותו ירוק

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם