פרוקן בוק
בנות, ומישהו משתמש במנות Tuppervare? שאלה לגביהם מנת פסטה... אם אנו משליכים את כל התענוגות לגבי איכות הפלסטיק, הבצק בו עולה כי הקערה הזו סגורה הרמטית ושקועה במים חמים, אני מבין? האם הוא משתרך בקלות מאחורי הקירות, מכיוון שהקירות חלקים מאוד? ברצוני להקשיב להמלצות על הכלים.
גַחְמָה
ציטוט: פרקן בוק

הבצק בו עולה כי הקערה הזו סגורה הרמטית ושקועה במים חמים, אני מבין?
מסיבה כלשהי נראה לי שאם תשים את הבצק בכדי לכל מיכל נוח לסגירה חוזרת במים חמים, אז הוא יעלה לשם מספיק מהר. האם כדאי לקנות קערת פלסטיק עם מכסה בכסף גדול?
מנהל
ציטוט: פרקן בוק

בנות, ומישהו משתמש במנות Tuppervare? שאלה לגביהם מנת פסטה... אם אנו משליכים את כל התענוגות לגבי איכות הפלסטיק, הבצק בו עולה כי הקערה הזו סגורה הרמטית ושקועה במים חמים, אני מבין? האם הוא משתרך בקלות מאחורי הקירות, מכיוון שהקירות חלקים מאוד?

כן, בנוסף, צריך שיהיה לכם גם מיכל גדול (גם בשביל כסף) איפה לשים את הקערה הזו, ואפילו לחמם הרבה מים חמים, ואפילו למצוא איפה לשים את כל המבנה הזה, ואפילו לחמם את המים אם הוא מתקרר (למשל בחורף), או שמרו על כל המבנה על הנוחות הכלולה כדי לשמור על הטמפרטורה, ואפילו ...

באופן כללי, ראשית עליך לפנות ליועץ המשרד.

יש לי ניסיון בכלי בישול מחברה זו - קניתי מנת חמאה מהודרת ב 600 רובל. עם קרום על טבעי כלשהו לאחסון שמן. עכשיו הוא נמצא בסרק, מכיוון ששמן מאוחסן טוב יותר בכלי זכוכית או קרמיקה, שימושי יותר ומעשי יותר.
קושאריק
פרוקן בוק, נרשמתי כיועץ ב- Tupperware. כבר השמעתי את הביקורות השליליות שלי לגבי החברה בפורום. יש לי את האגן הזה, שאני יכול לומר: דבר שימושי (אם כי יותר לאחסון), אבל בהחלט לא שווה את הכסף. בנוסף, פלסטיק מפחד מבלוטות ושריטות במהירות. והם מציעים להפריע לשיטת ההטלה וההתפתלות למשך (!!!) 5 דקות.
קניתי את זה לאמי - אבל עבור הצעה מיוחדת - במחיר פי 2 ממחיר הקטלוג (וזה לדעתי יקר). אז אם אתם באמת רוצים - אז עקבו אחר המכירות של כלי השולחן Taper.
פרוקן בוק
קושאריק , אבל לא, אני לא על מנת לקנות, העיקרון עצמו עניין אותי. אין לנו זכר למנה הזו
קושאריק
פרוקן בוק, לא, ואל תעשה. זה בהחלט לא שווה לקנות בכסף שלך. איך לתקן את זה ... Tupperware מציגה תהליכים פיזיים טבעיים למומחיות הבלעדית שלהם. זוכרים איך היינו שמים סיר עם בצק על הסוללה?
כן, זה שוקת שימושית. על הכביש, למשל. או לאחסון במקרר. ואפילו ללישת הבצק תעבור (אבל, שים לב, אי אפשר להשתמש במיקסר - הוא יישרט). אבל אין שום דבר על טבעי בכלי הזה. והמחיר האדום עבורו הוא 100 מחדש.
אמהות
יש לי קערה מטופרווארה לגישת הלביבות. נתנו לי את זה, אבל התברר שהוא קטן, 1.5 ליטר. למשפחתי המונה 4 גרגרנים - ברור שלא מספיק. פשוט לאן ללכת. לאגן קירות כפולים. וזה הכל. אין תכונות מיוחדות. עם אותה הצלחה, זה מתאים בצורה הרגילה שלי למיקסר (פולני, קנה 3 חתיכות בגדלים שונים). אתה יכול להכניס אותו למיקרוגל למספר דקות. וגם, בעלי מולטי קוקר, בפורום שלנו קראתי שבמצב החימום, כל בצק שמרים מושלם.
יש להם דברים טובים ומעניינים. אבל יש מעטים מהם.הנה שטיח מתגלגל - דבר מדהים, אבל הצלחתי לתפוס אותו במחיר מבצע כלשהו. לזה שבקטלוג - הייתי תולה את עצמי. מברשות סיליקון, עכשיו רק העצלן לא מכין אותן. והמחיר לא כל כך נורא. והאיכות - יש לי אותם, גם tapervarian (מוצג), וגם כמה יצרנים אחרים - זהים.
יש להם מכולות, לא נשפכות. אז באוכאן קניתי קברבר, בנפח 1.6 ליטר - 82 רובל. מכסה אלסטי כפול מקסים - ללא נשפך. והריח לא נעלם. ולטייפר יש כמעט 150 רובל לאותו נפח. שואל.
יש להם רעיונות טובים, אבל מחירים
זובאסטיק
ואני מאוד אוהב את הטפח יצרנית כופתאותאני חושב שכדאי שיהיה! הכנת כופתאות קטנות למרק זה מדהים! כמו מחצלת גלגול בצק - באמת לא נדבק והוא נוח, נעים, אם כי כביסה לא מאוד נוחה לי. קנה קרוסלה לייבוש עשבי תיבול - דבר מיותר לחלוטין, עד שמרכיבים את כל המבנה, מייבשים את הירוקים, קל יותר לפרוש אותם על מגבת נייר וללחוץ עליהם מעט. יתר על כן, הדבר הכי לא נעים הוא שכאשר מייבשים, הירוקים מתקמטים מאוד.
אני עדיין מחכה לחבילה עם פותחן שימורים ותבניות סיליקון. אני מניח שאתה צריך לאהוב את הסכין, אבל בוא נראה עם הצורות. הכל באמת יקר מאוד.
קושאריק
יש לי גם יצרנית כופתאות. לא דבר רע. באופן אידיאלי, אתה יכול גם לקנות כיור עבורו (אתה יכול גם להקפיא אותו בו). אבל במחיר זה שווה ליצרן הכופתאות עצמו. היה לי מתכת - ובעיקרון, זה לא יותר גרוע, טוב, אולי הכופתאות צצות משם כבדות יותר.
וקניתי פותחן פחים טסקומובסקי. לְהַמלִיץ. תמיד התקשיתי לפתוח קופסאות שימורים. אפילו חשבתי על פותחן חשמלי.
שטיח הגלגול TW הוא דבר קטן ושימושי, אך למעשה מדובר בחתיכת פלסטיק וממש לא כל כך נוח לכבס אותה (אני נושאת אותה לשירותים).
אני גם דואג לטופס הנשיאה. הבעיה הנצחית היא הובלת עוגות. למי יש אחד ומי פותר את הבעיה הזו באופן כללי? אני נוהג לסגור את העוגה על צלחת עם מכסה מיקרוגל ולהבריח את המבנה בנייר דבק
זובאסטיק
אני רוצה לחלוק את ההתרגשות שלי בקניית פותחן פחיות TW. למעשה, הסכין עצמה לא הפתיעה אותי, למרות שהיא נעשתה מצוין, אלא עיקרון אחר של פתיחת קופסאות שימורים, כשהמכסה מנותק, ואז ניתן להשתמש בו כמכסה. נראה שאתה לא יכול לדעת מיד היכן הבנק פתוח והיכן הוא לא. ללא חורים. עכשיו חלב מרוכז פתוח עולה לי שבועיים, וכלום! קרום לא מופיע מלמעלה, כמו קודם אחרי כמה ימים, כשפותחים אותו בסכין רגילה ולא שוכחים ממנו. היום רציתי לזרוק כמה קופסאות חלב חלב מרוכז - וכשפתחתי אותו הבנתי שהוא לא שם.
סכין עם אותו עיקרון פתיחה נמכרת בז'ר בירד, אבל כאלה לא ראיתי בחנויות.
כלים פלסטיק Tupperware - ביקורות
פרוקן בוק
זובאסטיק , אבל איכשהו אני לא יכול לדמיין איך פותחן פתיחות זה נפתח. האם הוא חותך את הקצה עם המכסה יחד?
אוקסשה
ציטוט: פרקן בוק

זובאסטיק , אבל איכשהו אני לא יכול לדמיין איך פתיחת פחיות זו נפתחת. האם הוא חותך את הקצה עם המכסה יחד?
האם אוכל לענות? סכין זו "פורשת-פורשת" את שולי הפחיות ולא חותכת דבר.
לְקַווֹת
זובאסטיק, האם תוכל לצלם את מנגנון הסכין הזה מהצד השני. אני מאוד רוצה לקנות את זה, אבל אני מפחד להוליך שולל. הסתכלתי על הציפור בחום, אבל שם לא ברור איך הסכין עובדת. אולי הוא רגיל.
ירכתי ספינה
Irino4ka, Tiny, BooBuהמטרפה ממש טובה. העיקר הוא לאסוף בהדרגה חלב, אשר, כשהוא מוקצף, נותן את הקצף הטוב ביותר. זה חשוב! עצמו הופתע כשעמד מולו. ההבדל עצום!

קקי , יש לי דבר אחד מ- TUPPERWARE שאני לא מספיק ממנו. זו מחצלת חיתוך בצק. שום דבר לא דבק בזה! סוּפֶּר! בנוסף, הסימון נוח מאוד לחיתוך הבצק.
כלים פלסטיק Tupperware - ביקורות
לולושה
יש הרבה דברים טובים. ומה בדיוק היית רוצה?
אני מאוד אוהב כוסות, ספלים, כלים - צלחות. הסכינים נהדרות. אבל גם זה לא זול. סדרת המקררים החכמה נהדרת! יש לי ירקות במשך 3 שבועות מכיוון שהם בדיוק הגיעו מהגן.והכרוב חתוך בקערה - תוך שבוע זהה מיד לאחר החיתוך. ניתן לאחסן סלטים לאורך זמן מבלי להתלבש.
גַחְמָה
ציטוט: BooBoo

אה, גם אני הסתכלתי על מקצף כזה באיקאה, אבל זה נראה כמו זבל, עכשיו אני בהחלט אקנה אותו.
המטרפה הזו היא הדבר הנוח ביותר
ציטוט: BooBoo

השכן שלי עושה TUPPERWARE. בנות, אמרי לי מה תוכלי לקנות שם.
הציעו לי גם להפיץ, סירבתי. יש הרבה טוב ואיכותי. אבל אפילו האיכות הטובה ביותר לא שווה את הכסף שהכל עולה. יתר על כן, עכשיו בחנויות יש הרבה אנלוגים במחירים נמוכים בהרבה ולא באיכות גרועה יותר.
דודה בסיה
ציטוט: BooBoo

השכן שלי עושה TUPPERWARE. בנות, אמרי לי מה תוכלי לקנות שם.
רשמים אישיים גרידא: מערבל קוויק קטן מאוד נוח להכנת חביתה או 12 לביבות על בסיס מהיר (מערבבים אותו, ממנו למחבת, אין כלים מלוכלכים)
יש כמה קערות מסדרת Aqua-control, אני שומר עליהם גזר ועגבניות (לא מתאים למלפפונים)
בקערות Hit-parade הכל באמת נשמר שמרים טריים ארוכים הרבה יותר, למשל, מספר פעמים
מיכלים, לדעתי, "חידוש" (עם כפות במכסים) מאוד נוחים לאבקת חלב, עמילן, לחם וכו '. יש לי גם תוספים ללחם
יש גם צורה לג'לי ג'לי, עם דפוסי תחתית שונים, זה מסתבר יפה מאוד בג'לי או ג'לי.
עכשיו קראתי הודעה מלולושה, אלך להסתכל בקטלוג - ירק הוא נקודה כואבת !!

DSC01123.JPG
כלים פלסטיק Tupperware - ביקורות
לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת
יש לי עוגת גבינה של TUPPERWARE, יותר מ 5 שנים, אני לא מצליחה להספיק ממנה !!! אני חולם על שטיח כמו סטרןאני לא מוצא זמן להשיג אותו ...
שנטל
Booboo, Caprice צודק, כל זה ניתן לרכוש במחיר נמוך בהרבה, אם כי למען ההגינות אני מציין שאיכות האנלוגים נמוכה במקצת. אם אתה רוצה בדיוק Tapervare - זה הגיוני להירשם כמנוי בעצמך, אז כל זה יעלה לך 20-25% יותר זול, באופן אישי עשיתי זאת כאשר

סיכת ראש, אני מתבייש לשאול איך לנצח את הקצף בעזרת עיתונות צרפתית? אני פשוט לא יודע, נכון?
ועדיין, איך אתה מבין את הצנצנות שלך? היום, כשהייתי בן 5, הלכתי לאיבוד ושפכתי איזושהי תערובת לאחת ולא הצלחתי לזהות אותה. לכן, רק לפי ריח, אני לא יודע מה שפכתי לפילאף, נראה שזה הסתדר טוב
לולושה
ציטוט: קרוש

יש לי עוגת גבינה של TUPPERWARE, יותר מ 5 שנים, אני לא מצליחה להספיק ממנה !!! אני חולם על שטיח כמו סטרןאני לא מוצא זמן להשיג אותו ...

שכחתי לומר על מחבת הגבינה! דָבָר! יש לי את זה במשך שנתיים. תמיד בשימוש ולא רק לגבינה, אלא גם לנקניקיות. נרשמתי גם כדי להוזיל את זה. אבל כמעט שנה לא קניתי כלום. לך רחוק. נראה שהכל מספיק. ואנלוגים ניתן באמת לקנות בזול יותר.
גַחְמָה
ציטוט: שנטל

למען ההגינות, אני מציין - בכל זאת, איכות האנלוגים נמוכה במקצת. אם אתה רוצה בדיוק Tapervare - זה הגיוני להירשם כמנוי בעצמך, אז כל זה יעלה לך 20-25% יותר זול, באופן אישי עשיתי זאת כאשר
זה תלוי אילו אנלוגים יש אפילו יותר טוב וזול יותר
אגב, האם מנויים פירושם להיות מפיץ?
קקי
ציטוט: קפריס


אגב, האם מנויים פירושם להיות מפיץ?
אני חושב שכן. רבים מנויים לכך על מנת להפיץ את עצמם באופן אישי.

יש לי עדיין שאלה. האם מישהו השתמש בתיבת הלחם TUPPERWARE?
גַחְמָה
אני משתמש בפח לחם לחם פרוס. אני אוהב את זה עד כה.
מחשבה מעניינת: התפשטו לעצמכם. חבל שאני לא כל כך זקוקה לעצמי
אנסטסיה
ציטוט: BooBoo

יש לי עדיין שאלה. האם מישהו השתמש בתיבת הלחם TUPPERWARE?

אני יודע שהיא טובה, אבל היא זקוקה לטיפול כדי שכל התכונות המוצהרות יעבדו, היא צריכה להיות מאווררת. כך אתה יושב, אוכל, פותח ומאוורר. אני לא אוהב ריקודים כאלה עם טמבורין. קניתי סלסלת לחם קליפת ליבנה לפני שנתיים (בשרשור הזה אפילו הייתה לנו תמונה, למי היה), אז אני משתמש בה.והמחירים עבור TW פשוט הופכים מגונים, בגלל העיקרון, אני לא רוצה לקנות.
פרוקן בוק
בארגז הלחם שמעתי גם שיש צורך להתאוורר. יש לי את השטיח האדום מסיליקון שלהם (טוב, אבל שום דבר מיוחד ביחס לחברות אחרות, פשוט הם לא היו זמינים לי אז), יצרנית כופתאות (אני לא אגיד שיש לה כמה תכונות יוצאות דופן, אתה צריך לפזר קמח עם קמח, כמו אחותה הגדולה) ומחצלת בצק כחולה כמו u. הנה הוא נפלא. כשאני מתחיל לחתוך עליו משהו בנוכחות האורחים, אני מרגיש כמו במצגת. אני לא מפזרת שום דבר עם קמח, זה לא נדבק. הוא ניגב אותו עם סמרטוט, גלגל אותו לגליל והניח אותו.
אנסטסיה
ציטוט: פרקן בוק

בארגז הלחם שמעתי גם שיש צורך להתאוורר. יש לי את השטיח האדום מסיליקון שלהם (טוב, אבל שום דבר מיוחד ביחס לחברות אחרות, פשוט הם לא היו זמינים לי אז), יצרנית כופתאות (אני לא אגיד שיש לה כמה תכונות יוצאות דופן, אתה צריך לפזר קמח עם קמח, כמו אחותה הגדולה) ומחצלת בצק כחולה כמו u. הנה הוא נפלא. כשאני מתחיל לחתוך עליו משהו בנוכחות האורחים, אני מרגיש כמו במצגת. אני לא מפזרת שום דבר עם קמח, זה לא נדבק. הוא ניגב אותו עם סמרטוט, גלגל אותו לגליל והניח אותו.

אני מנוי לכל מילה! יש לי בדיוק את אותה ערכה משטיח TW וכופתאות - הכל בדיוק מילה במילה. שטיח חיתוך הבצק מושך בגודלו הגדול. אבל כשיש לי מעט אפייה, התרגלתי להשתמש בקרש זכוכית, אני משמן אותו בטיפת שמן, ומשום מה אני כל כך אוהב לעבוד עליו, הבצק גם לא נדבק ואפשר לחתוך בבטחה עם סכין, בניגוד לשטיח TW.
שנטל
ציטוט: קפריס

זה תלוי אילו אנלוגים יש אפילו יותר טוב וזול יותר
אגב, האם מנויים פירושם להיות מפיץ?
האם אתה יכול להבהיר אילו אנלוגים זולים וטובים יותר? הייתי קונה משהו
לפני כמה ימים הוצע לציפור קדחת, המבחר על TW דומה, המחירים באמת לא השוו, אבל גם לא קטן מי עוד לקח? איך זה?

ממוצרי TW יש לי:
syrnitsa - מרוצה, משמש כמתוכנן
רב תכליתי - עם כל כך הרבה מערבלים בבית, זה לא רלוונטי, הוא פשוט משמש כמיכל לנוזלים
מחצלת אפייה - משמשת למטרתה המיועדת, עומדת בטמפרטורות של עד 220 ", בניגוד לאנלוגים שנתקלתי בהם עד 200 '
קומפקטוס סגלגל - כך-כך, כבר כתבתי איפשהו, מכסים נפתחים בצורה מגעילה
קערות אחסון - טובות, סגורות הרמטית, אבל לא שוות את הכסף
מגשים מרוכבים עם רשת - כך שיהיה, דבר חסר תועלת למדי
מגשי מקפיא הם איכותיים במיוחד, אני הכי אוהב את כל המכולות, אבל גם את המחיר שלהם ..
מנת פסטה 3L - מנה כמו מנה, טובה, אבל באופן כללי שום דבר מיוחד
מגרדי סיליקון - מרוצים, משמשים כמתוכנן
הטבח הוא גם דבר קומפקטי שימושי
כד המדידה הוא מומחה קולינרי עליז - השקיית הילד התבררה כיישומה הנוחה ביותר, והוא גר בחדר האמבטיה
פותחן פחיות - סופר, פותח כל פחיות, כולל מעוותות
מארגן מכסים - נוח, אבל מפחיד מדי
זוג הגשה - לא בשימוש, אוסף אבק סרק
כל מכשירי המטבח עם מעמד הם סופר, אני אוהב הכל, חסרון אחד - אתה לא יכול להשאיר, למשל, מרית במחבת חמה - זה נמס, היינו יכולים לעשות את זה יותר עמיד בחום
מספריים למטבח - סופר + קל לכביסה, כי הם פשוט מתנתקים לשני חלקים
שום - נפוץ, יש טובים יותר, פלוס אחד - זה נוח לכבס

השאר נראה לי חסר תועלת או יקר מדי בשבילי
גַחְמָה
ציטוט: שנטל

האם אתה יכול להבהיר אילו אנלוגים זולים וטובים יותר? הייתי קונה משהו
אתה יודע, אני לא מקובע לחברות ולשמות שלהן. ואף אחד מחוץ למדינות חבר העמים לא מייחס לכך חשיבות כזו. אני מבין שהחברות ושמותיהן הם מורשת כבדה של הסקופ, שעדיין לא כולם חוו. אם אני רואה מוצר באיכות טובה שמתאים לי בחנות, אני קונה אותו. ואני זורק את התוויות.
מ- TW יש לי פח לחם טוסט חתוך, שטיח בצק ממש כמו הכחול של הבנות, אבל שלי הוא שמנת ועוד כמה דברים קטנים. ארגז הלחם הוא כלום, טוב. אבל כשאחסנתי לחם בשקית ניילון במקרר, ההשפעה הייתה זהה, אפילו טובה יותר. בכל זאת, אני שומר את זה במקרר, אבל הקופסה הזו תופסת יותר מקום. אז, שוב הייתי משוכנע שאין צורך לשלם יותר. באשר לערבות שלהם לאורך החיים - אז אני לא אמסור לבני קופסאות פלסטיק לירושה - יהיה יותר מעניין עבורו שיהיה לו חשבון בנק. וכל הפלסטיקים האלה, שאמורים לשרת עד מותי, גם הם לא מעניינים אותי במיוחד: הם ישעממו
ikko4ka
בנות, היה במצגת TW - לקח הרבה זמן לבחור מה לקחת, קניתי סכין. אני לא אוהב את זה, אף סכין לא מושחזת, ואלה שרציתי לתקן הם בדרך כלל בוטים. הלוואי ולקחתי שטיח למבחן. למרות שאהבתי הרבה מהמנות שלהם ...
פרוקן בוק
קקי, מערוך מנהל יש. נראה שהיא אוהבת את זה. הסתכלתי בזה מקרוב, אפילו הייתי נחוש לקנות אותו, אבל החזקתי אותו בידיים ו ... לא קניתי אותו. היא ענקית. כל כך לא נעים לי. האם ראית אותה?
אלינקה
יש לי מערוך TW, אני לא מאוד נוח, מסורבל, אבל הפלוס הוא שאתה יכול לשפוך מים חמים או קרים פנימה, תלוי בסוג הבצק, אבל אני עדיין משתמש ב"גברת הזקנה "מעץ שלי.
לולושה
ויש לי מערוך TW ואני גם לא משתמש בו. גדול, לא מאוד נוח.
קקי
ואתמול התארחתי אצל מפיץ Tupperware. הכל אהבתי מאוד. הכל מחושב על הדברים הקטנים. התארתי לעצמי רשימה - מגרד סיליקון, דף בצק, שטיח סיליקון, כמה תבניות סיליקון, מיכל מקרר חכם, קופסת לחם חכמה, תבנית גבינה חכמה, קולפן ירקות, מיכל להרים חמוצים, ועוד דבר לסחיטת לימון ולשפשוף הגרידה. להניא אותי בדחיפות ממשהו, אחרת סכום כזה נגמר.

המערוך פשוט ענק, אני לא רוצה אחד.
אנסטסיה
ציטוט: BooBoo

ואתמול התארחתי אצל מפיץ Tupperware. הכל אהבתי מאוד. הכל מחושב על הדברים הקטנים. התארתי לעצמי רשימה - מגרד סיליקון, דף בצק, שטיח סיליקון, כמה תבניות סיליקון, מיכל מקרר חכם, קופסת לחם חכמה, תבנית גבינה חכמה, קולפן ירקות, מיכל להרים חמוצים, ועוד דבר לסחיטת לימון ולשפשוף הגרידה. להניא אותי בדחיפות ממשהו, אחרת סכום כזה נגמר.

המערוך פשוט ענק, אני לא רוצה אחד.

אני בהחלט מסכים שמגרדי סיליקון, שטיחים ותבשילי אפייה אינם טובים יותר ולא גרועים יותר מחברות אחרות, אותה טסקומה, למשל. אם המחיר עבור Tekcom ניתן להשוות ל- TW, ניתן לקחת TW. אם TW_ הוא יקר יותר, אז אתה לא צריך לטרוח. העובדה שצריך לאוורר את פח הלחם על מנת שהוא יעבוד כבר נכתבה. אם לא תשדר את זה, לא תקבל שום הנאה מהכסף שהוצא! יש לי 3 מקררים חכמים - לא אהבתי את זה - אם המקרר טוב, אין צורך בהם, אם גרוע מזה, כמו שהיה לי בעבר, לא משנה איך פתחתי וסגרתי את השסתומים, המוצרים שלי נעלמו. הרמת קיבולת לחמוצים נוחה, אבל מפנקת! ובכן, תנקז דבר אחד כזה, ומלפפונים חמוצים אחרים, בדרך הישנה? או חבורה של המעליות האלה לקנות? קולפן הברנר מתאים לי יותר טוב מה- TW. באופן כללי, המצע לבדיקה הוא דבר נורמלי. השאר, ראו בעצמכם לפי הנסיבות. והמפיצים, כמובן, ידברו על כל דבר - מלמדים אותם לשכנע בכיתה. ועכשיו, ביתר שאת, כאשר המחירים התנפחו, כולם רוצים לאכול, אתה צריך להרוויח כסף, תגיד מה אתה רוצה למכור.
אמהות
קקי, אני ארתיע תבניות סיליקון. ליצרנים אחרים יש אותם והם זולים יותר. איכות - ובכן, לא באמת תאפו באותן תבניות במשך 30 שנה?
אבל המזרן לגלגול הבצק (יש לי כחול) הוא דבר ממש נוח. גדול, קל לניקוי. והשולחן נקי. נכון, יש לשטוף את השטיח הזה בחדר האמבטיה - הוא לא נכנס לכיור המטבח. אבל אלה הם זוטות
גַחְמָה
ציטוט: BooBoo

להניא אותי בדחיפות ממשהו, אחרת סכום כזה נגמר.
חברות רבות אחרות מוכרות מגשי אחסון מפלסטיק, כולל אטומים. כלי בישול מסיליקון - ל- TW מחירים גבוהים באופן בלתי סביר, הגבוהים פי 3 מאשר בחברות אחרות. חפש בחנויות, עכשיו יש הרבה כאלה. יש לי קופסת לחם חכמה. האמינו לי, לחם נשמר הרבה יותר טוב בשקית ניילון במקרר. מברשות סיליקון - הן מברשות. לא טוב יותר ולא רע יותר ממברשות הסיליקון הרגילות שנמכרות בחנות. אני יכול לומר את אותו הדבר על השכמות. שטיח לגלגול בצק עם סימונים - קניתי אותו בהנחה לחג המולד, אבל עדיין לא השתמשתי בו, כי לא היה צורך לרדד דבר כל כך מסורבל - הוא מונח על המדף המעוות לצינור מה רגע הרכישה. הם הביאו לי את קטלוג ההנחות של פסקל - גם אחרי ההנחות הכל יקר בטירוף ולא נראה יותר טוב ממה שנמכר בשקט בחנויות ...
קקי
רציתי צורה עגולה ארוכה וגדולה.
ניתק מטפסים, תודה. אני עדיין אקח את קופסת הלחם, אני עדיין צריך להחליף את שלי, ועל אחת כמה וכמה, הם הבטיחו לי -25%, ניסיתי את הקולפן בפעולה, זה נוח לי וחותך דק מאוד. אני לא רוצה יותר סחיטת לימון. כנראה שאשאיר גם את תבנית הגבינה. אני אשאיר גם את פותחן הפחיות, זה בהנחה, במחצית המחיר. אני גם אצא מהמעלית, אנחנו אוכלים מלפפונים, עגבניות וכו 'כמעט כל יום. נמאס לכם לטפס עם האצבעות לצנצנת ולקחת מזלג נקי זה עצלן כמו תמיד. ובכן, מגש אחסון אחד, כניסוי. אז הרשימה שלי צומצמה מאוד, תודה.
גירולקה
ציטוט: BooBoo

ואתמול התארחתי אצל מפיץ Tupperware. הכל אהבתי מאוד. הכל מחושב על הדברים הקטנים. התארתי לעצמי רשימה - מגרד סיליקון, דף בצק, שטיח סיליקון, כמה תבניות סיליקון, מיכל מקרר חכם, קופסת לחם חכמה, תבנית גבינה חכמה, קולפן ירקות, מיכל להרים חמוצים, ועוד דבר לסחיטת לימון ולשפשוף הגרידה. להניא אותי בדחיפות ממשהו, אחרת סכום כזה נגמר.

המערוך פשוט ענק, אני לא רוצה אחד.

"מיכל הוא מקרר חכם" (האם זה חכם?) - קניתי לעצמי את הגדול ביותר בקיץ שעבר - טוב, אני לא יודע, אני לא מאוד מתלהב - נוצרים שם מים כל הזמן והירקות רטובים (פתחתי, סגרתי את החורים - בכל זאת!) - לא אהבתי את זה.
"סל לחם חכם" - קנינו את הגדול ביותר, עם קרום "חכם" - אני לא יודע איך המפיצים האלה יש את זה, אבל זה כמו בחממה (אתה תוחב את היד פנימה ורואה את ההבדל בטמפרטורות בין מטבח ופח הלחם) - התוצאה היא שלחם מתחיל לפרוח (אפילו מאפיות לחם) ... עדיף שאקנה מ- Silit נירוסטה - היה חבית כל כך חמודה עם רגליים!
"גבינה חכמה" - אבל אני ממליץ לך בחום - משקל רב - הגבינה באמת מאוד נוחה שם!
"חתיכה לסחיטת לימון ולשפשוף גרידה" - "נקרא עגלה - יש בה גם דבר קטן להפרדת החלמון מהחלבון - אני כל הזמן משתמש בסט הזה - מאוד נוח !!!
יש לי גם את המסננת שלהם לקמח - אני אישית לא אוהב את זה. יש עוד המון, שאלו - כאדם שאינו מעוניין - אני אגיד לכם איך זה בחיי היומיום, אחרת יגידו לכם - תצטרכו למכור את הדירה על מנת לקנות את כל מה שנחוץ!

גירולקה
ציטוט: סיכת ראש

זה מוזר ... אין לי את קופסת הלחם הזו ולא ראיתי אותה, אבל משום מה קיבלתי את התחושה שאני לא צריכה לקחת אותה ... לא בגלל שהיא גרועה, אלא בגלל שהיא לא נוחה ...

כי לא נוח - מה כן, כן! הלחם שלי ממכונת לחם בקושי יכול להגיע לשם - אני צריך "לכופף" אותו
והדלת שם עדיין - מעט קטנה מדי בגובה - לגודל כיכר! וכמו שכתבתי למעלה - הלחם פורח שם !!!
מנהל
לא התרשמתי מה"סירניצה החכמה "- לא שמתי לב לאפקט, הוא מאוחסן טוב יותר בזכוכית, קרמיקה או חרסינה. ולא אהבתי את העובדה שנאספה בו לחות.

כתוצאה מכך, סירניצה יצא לדאצ'ה.
קקי
עוּגיִוֹת זַנגבִיל אני חושב שזה קולפן.
קניתי לעצמי משהו ב- TUPPERWARE. הסכין לקילוף ירקות נהדרת. חד מאוד ומתקלף בסדר. גם פותחן הפחיות מדהים. היא לא חותכת את הפחית, אבל איכשהו מגלגלת אותה, אי אפשר לחתוך.לקחתי גם עוגת גבינה חכמה. עד שהבנתי אם זה הדבר הנכון, השתמשתי עד כה במעט מדי. בה אני מאחסנת גבינה יחד עם נקניק, הריחות לא מתערבבים. מעניין כמה זמן הגבינה לא מתקלקלת שם. את השאר עוד לא חוויתי.

פיזאנקה
צילמתי את אוסף Tupperware שלי (הייתי צריך להעלות אותו שלוש פעמים, בכל פעם שנזכרתי שיש לי עדיין משהו)
🔗
אני מאוד אוהב את מוצרט (לחמנייה אדומה קטנה), המלפפון החמוץ הוא סופר, השייקר סופר (רק קטן), הטבח - לעתים רחוקות אני משתמש בו.
המערוך הוא בהחלט גדול, אפילו בהשוואה לטסקומובסקאיה, אך נוח להשתמש בו למאפים קצרים וציפוי. אני אוהבת גם את מנת הלישה. ועדיין לא השתמשתי בג'לי, הוא הגיע אלי רגע לפני חג הפסחא (אין נציגים של החברה הזו בעיר שלנו). על הכביש עכשיו פותחן פחים, קנקן ומצעד להיטים.
לקסה
אני משתמש במיכלים רבים לאחסון במקרר (למשל, מיכלים "מקרר חכם", ירקות-פירות-ירקות מחזיקים מעמד הרבה יותר זמן), קנקן ה"קסם "טוב מאוד (בתוכו פירות היער פשוט מוזגים עם מים רותחים, סוכר מתווסף, הוא יעמוד למשך 10-15 דקות וקומפוט טעים מוכן מבלי לאבד ויטמינים), אני אוהב את המיקסר מהיר (מכין קוקטיילים נפלאים, בצק פנקייק, ליקר בייליי ומיונז סמיך מדהים תוך 5-10 דקות בלבד) , אני מאוד אוהב את התרמו-שרת, בו בנוסף לבישול דגני בוקר שונים, שרימפסים, הלבנת עגבניות, מקבלים גבינת קוטג 'מדהימה מכפיר קפוא, דלי "קיבולת ענק" מתאים לכבישה של מלפפונים, כרוב ודברים אחרים ללא דיכוי , כמו גם איסוף והובלה של פטריות וגרגרים, אם אתה סוגר את הדלי עם מכסה ומשחרר את האוויר תוך כמה שעות, כל התולעים יהיו על המכסה, ועם המכסה סגור, הגרגרים יכולים לעמוד ללא עיבוד במשך כמה ימים, מכולות מיני מקסימום מאוד נוחות (הן מתקפלות, נוח להביא את שתיהן לעבודה ד, ואז קפל אותו ושם את המיכל השטוח בארנק שלך).

ועכשיו יש שבועות של הנחות ותוכלו לקנות כמה מוצרים בהנחה טובה:
- קנקן "קסם" 2.1 ליטר + 2 כוסות עם מכסים וחורים לצינורות;
- תבנית סיליקון "מלכותית" עם חוברת מתכונים;
- קיבולת "ענקית" כתומה 9 ליטר;
- קרוסלה 4.5 ליטר. אָדוֹם;
- סט מיכלים "מקרר חכם" (1.6l, 2l, 3.6l);
- מיכל קרח "קפוא";
- סט "פרוטיסימו" (תבניות גלידה)
וסט, הכולל מיקסר מהיר, "בישול", מצעד להיט 600 מ"ל, וקומפקטוס סגלגל 500 מ"ל.

קסני
אני משתמש בערכת בצק: קערה עם מכסה ומגרד. אני אוהב את זה מאוד, מאוד נוח. לפעמים אני לישה משהו ממש בקערה הזו, תמיד שמה בצק על הלחם, ואז כשאתה מעביר את הבצק עם מגרד, לא נשאר גרם אחד ולא נדבק.
אנסטסיה
מיכלים "מקרר חכם" (יש לי 3 מהם בגדלים שונים) - לא אהבתי את זה בכלל - במקרר של ייצור מינסק, מכיוון שהוא לא פתח וסגר את השסתומים, שום דבר לא היה מאוחסן במשך זמן רב, ועכשיו, אם יש מקרר של ליברהר, הם בכלל לא נחוצים - ולכן הכל נשמר בצורה נפלאה ללא המכלים האלה. אני מחשיב כל מגרסות ידניות מ- TW בנוכחות חשמליות ובמחיר נמוך יותר רק צעצועים תמורת הרבה כסף - אין דומה לשוק המגרסה הידני והחשמלי. כמו כן, אני לא רואה צורך הכרחי לעצמי שיהיה לי מערבל מהיר ידני בנוכחות מערבל חשמלי. למען האמת, אני אפילו לא יכול לדמיין איך מכינים מיונז בקוויק הידני הזה. אחרי הכל, יש להקציף את החמאה במהירות גבוהה ועדיף אפילו לא עם מטרפה, אלא עם סכינים, כמו בבלנדרים. טוב שקיבלתי אותו בחינם, במתנה, אחרת הייתי מצטער שקניתי אותו. אפילו לא שקלתי את מנת הלישה עם מכונת לחם.
כתוצאה מכך אני משתמש בבסיס לבצק, בכד לבישול קומפוטים וכופתאות. זה הסט שאהבתי מכל המוצרים. שום דבר אחר לא נגע בנשמה כדי שתרצה לבזבז את הסכום שמתבקש כעת עבור מוצר זה. הכל IMHO.
גַחְמָה
באופן אישי, אני מסכים איתו לחלוטין אנסטסיה... מכשירים רבים ב- TW הם לא רק מיותרים, אלא פרימיטיביים לחלוטין.בכל מקרה, כל אחד מחליט בעצמו האם כדאי לבזבז כסף על דברים כאלה, במיוחד אם בבית יש מספיק מכשירים מתקדמים יותר
דודה בסיה
ציטוט: לקסה

אני מבלה מספר פעמים פחות מאשר עם מיקסר, מקסימום 10 דקות ועושה את זה כל יום בשובבות.
לחץ את היד למשך 10 דקות להכנת מיונז? ובכן, רק אם האורות כובו לנצח והבעל הציב אולטימטום: "איליה - או מיונז"
אני אוהב מכולות. שהם מאוד נוחים עם כפיות על המכסה. בכוסות חטיפים, כפי שהתברר, זה מאוד נוח להכין יוגורט במולטי קוקר - יש הרבה כאלה שם, הם עם מכסים, החלק הוא בדיוק מה שהרופא הוזמן = 125 גרם. הם נוחים גם לחרדל (אני עושה זאת בעצמי), חזרת וכו ', כלומר מה עושים בכמויות קטנות.
מסננת הקמח נמצאת בשימוש תמידי. קומפקטוס גדול מאחסן סוגים שונים של קמח בצורה מושלמת ותופס מעט מקום, קומפקטי מאוד
קקי
יש לי שטיח סיליקון, גיבוי, מערבל מהיר, מגרד סיליקון קטן, יצרנית כופתאות, קומפקטוס עגול 440 מ"ל, קנקן קסם, קערת 1.3 ליטר, מגרד, מיכל מצעד להיטים, מחבת גבינה חכמה, מגש קירור, מעדן, מחדד עכבר, פותחן פחיות, קולפן, כמו כל דבר. הזמנתי בהנחה תבנית סיליקון, מיכלים, מקרר חכם, קערת סוכר, ואפילו דבר כזה ........ לטחון מחית קצרה יותר. אני משתמש באופן פעיל בכל מה שקניתי ושמחתי מאוד.
לקסה
קקי
איך אתה אוהב "גבינה חכמה"? תמיד יש עליה ביקורות מאוד סותרות.
קקי
אני מאחסן גבינה עם נקניק. שמור יותר מאשר בלעדיו, ריחות לא מתערבבים. החיסרון היחיד שלו הוא שהוא תופס מקום רב במקרר.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם