ריטוסליה
אן-אניה
בנות, תגידו לי, בבקשה ... יש לי קנווד KM080 ויש לזה המון כל מיני קבצים מצורפים, אבל אני לא יודע איך לעשות את זה

1. רסק תפוחים - עדין, כמו ילד, שפשף היטב. אני חתכתי את הקליפות מראש, אבל בבלנדר זה עדיין רק חתיכות קצוצות, ובמעבד על הפומפיה הטובה ביותר יש "תולעים" דקות כאלה של עיסת תפוחים. ואני רוצה שישפשפו אותו כמו על פומפייה ביד - כלומר כמו ריבה, רק גולמית. אולי אתה צריך לקנות צנטריפוגה מצרף מסחטה או מכבש עבור פירות יער?

2. חמאת אגוזים - איך לטחון אגוזי מלך למשחה? בבלנדר ובמסוק-מסוק מתקבלים נתחים. יש לי זרבובית טחנה, אבל אני לא יודע אם אפשר להכניס לתוכה אגוזים. בהוראות כתוב שאפשר לטחון גרגירים יבשים בלבד. אבל אגוזים עדיין מכילים שמן ואחוז כלשהו של לחות. אולי מצורף מטחנת בשר (יש לי את זה, אבל לא ניסיתי את זה)?
קסניה ד
אניה, יש לך פומפייה של פנקייק במעבד שלך? סביר להניח שרק זה יתגלה רסק תפוחים הומוגני.
בטחנה. עד כמה שידוע לי, לא ניתן לטחון אגוזים. ומהם, באופן כללי, האם זו יכולה להיות הדבקה, מבלי להוסיף רכיבים אחרים?
אן-אניה
וזה מה - לביבות תפוחי אדמה? יש לי חמש, אבל מעולם לא הכנתי לביבות תפוחי אדמה (ואפילו, לביישתי, אני לא יודע מה זה)

אבל משחת אגוזים, כן, זה אמור לעבוד. אתה יכול להכין אותו ביד - לטחון אותו בטיט עם עלייה, אבל זה קשה ...
julia_bb
אן-אניה, רסק תפוחים על מסננת, כדאי לנסות
קסניה ד
הנה כזה
מכונת מטבח קנווד: עבודה עם אביזרים נלווים
אן-אניה
ציטוט: julia_bb
אן-אניה, אתה צריך לנסות רסק תפוחים על מסננת
יש לי את הקובץ המצורף הזה. צריך לנסות! תודה!נוסף ביום שישי 25 במרץ 2016 22:16

ציטוט: קסניה ד
הנה כזה
הבנת. יש לי גם אחד, אבל ניסיתי עוד אחד, עם חורים בכיוון אחד. עכשיו אנסה את זה לביבות תפוחי אדמה. (כן, ולביבות תפוחי אדמה יהיה צורך לנסות.) תודה!
anuta-k2002
ציטוט: אן-אניה
רסק תפוחים
הכנתי השנה תפוחים לתינוק ללא סוכר. הקפאנו מקפיא שלם, אנחנו אוכלים כל החורף. אבל לא עשיתי את זה גולמי. תחילה אפיתי אותם בסיר איטי, ישר לא מקולף, פשוט חתכתי לחתיכות. ואז על שפשוף מסננת דק.
אן-אניה
ציטוט: anuta-k2002
אבל לא עשיתי את זה גולמי. לראשונה אפיתי אותם בסיר איטי, ישר לא קלוף,
אניה, כמה זמן אפתת ובאיזה מצב במולטי קוקר? והעורות נשארו על המסננת לאחר שפשוף?
מוסנובנה
ציטוט: קסניה ד

בטחנה. עד כמה שידוע לי, לא ניתן לטחון אגוזים. ומהם, באופן כללי, זה יכול להתברר כעיסה, בלי להוסיף רכיבים אחרים?
אני מתפלל אגוזים במסוק קטן, הם פשוט לתוך עיסה, אם כי לא הומוגנית במיוחד
18. סינדי
בנות, תגידו לי בבקשה, מחר מגיעה סט עם אטריות MA830 לאטריות, ומעולם לא הכנתי אטריות. מאיזה קמח מכינים אותו ואיך לשים אותו? ברצוני להקפיד על כל הכללים מקמח דורום, אך היכן להשיג אותו ועדיין יש סולת העשויה מחיטת דורום. מה זה?
מוסנובנה
לודמילה, אני קונה איטלקית, אבל עכשיו אתה יכול למצוא אותה בקושי רב. בנות עושות ציונים קשים של סולת, זה נראה כמו איטלקית. אני אוהב ביצים ולעולם לא משתמש בקמח דורום. אני מפריע ל -150 ג '. מ. ו -50 ציונים קשים, או 50:50.
אגב, פסטה ביתית איטלקית לעולם אינה מעורבבת גרידא עם קמח חיטה דורום. חלק אחד הוא תמיד קמח רגיל
אולגה VB
ציטוט: אן-אניה
ואני רוצה שישפשפו אותו כמו על פומפייה ביד - כלומר כמו ריבה, רק גולמית.
אניה, טחנו את התפוחים בכל דרך שהיא, למשל, על פומפייה בינונית כלשהי, במעבד או משהו אחר, ואז העבירו אותם דרך שפשוף מסננת, מגרדים כלפי מעלה.

אם חותכים תחילה את התפוחים לחתיכות ומרווים מעט, אז ניתן לנגב אותם מיד במסננת.
בכל שיטה כלשהי, אינך צריך לנקות אותם מראש מזרעים, מחיצות ועורות, רק ממקומות מפונקים או מלוכלכים בכבדות, למשל מהורה ", מהגבעול ומהמקום סביבו. כל הפסולת עדיין תישאר. על המסננת.
כך הכנתי 3 דליי תפוחים.
anuta-k2002
ציטוט: אן-אניה

אניה, כמה זמן אפתת ובאיזה מצב במולטי קוקר? והעורות נשארו על המסננת לאחר שפשוף?
אני אומר לך איך אני עושה את זה.
התפוחים שלי, אני חותך אותם על חותך תפוחים כזה, אני זורק את האמצע. אם זה מאוד חסכוני, אז אתה יכול לבשל קומפוט מהאמצע (לפעמים אני עושה את זה, פשוט אז לא היה זמן לקומפוט)

אני זורק את הלא קלופים למולטי קוקר (יש לי פנסוניק) בגדול - למשך 30-40 דקות, בקטן למשך 20 דקות בתכנית האפייה. בתחתית אני שופך מעט מים, בערך 1-2 ס"מ, אבל זמן וכמות המים תלוי בסוג התפוחים. בחורף קופסה לי קופסת תפוחים אחת, אז הכנתי מחית כזו אפילו מתפוחים קפואים, זה יצא טעים עוד יותר, לאחר שהפשרתי אותם בעבר מעט כדי שניתן יהיה לחתוך אותם.
הייתה לי עגלה שלמה של תפוחים, אפיתי בשני מולטי קוקר בבת אחת, ולא פעם. שמתי את התפוחים החמים בקערה, נתתי לה להתקרר מעט, בערך 5-10 דקות (ההוראות אומרות שזה לא חם לנגב אותה, אבל אי אפשר להשתמש בה). היו לי תפוחים כפריים, עם חורי תולעת, הכל היה שפשף היטב, לא היה לכלוך בפירה). לא הוספתי סוכר, אבל אם התפוחים שלך חמצמצים מאוד, ואתה אוהב אותם מתוקים יותר, אתה יכול להוסיף קצת לטעם (לא הוספתי לאנטונובקה החמצמצה, הילד שלי אוכל אותה בהנאה). שמתי אותם במיכלים חד פעמיים והקפאתי אותם. מופשר בטמפרטורת החדר.
פעם ניסיתי להכין רסק תפוחים מתפוחים גולמיים - לא ממש אהבתי את זה. לא משנה איך אני טוחן אותם (ניסיתי אפשרויות שונות ומגרדת ומטחנה), חלקיקים עדיין הורגשו. הכי אהבתי את התפוחים האפויים. אם גם הסתיו השנה יביא אושר בדמות עגלה של תפוחים, שוב אני אעשה את אותו הדבר. אני אוהב את זה. זה מאוד חסכוני להאכיל ילד בפירה כזו. ותפוחים טבעיים עדיפים על מחית חנות.
anuta-k2002
קסניה ד, קסניה, כתבתי שאני קרח פירה. יש לי כפור עצמאי. הקפאתי שתי קופסאות ביגבוקס למחית התינוקות.
ציטוט: anuta-k2002
שמתי אותם במיכלים חד פעמיים והקפאתי אותם. מופשר בטמפרטורת החדר.
אולגה VB
חיממתי פירה כזה מתפוחים מאודים וסגרתי אותם בצנצנות. אני שומר אותו בלי מקרר, רק אחד מעל היה קצת פריחה לבנה (כנראה, משהו על המכסה), כל השאר נשמרים בצורה מושלמת.
הכין רק תפוחים ותפוחים עם שזיפים.
anuta-k2002
ציטוט: אולגה VB

חיממתי פירה כזה מתפוחים מאודים וסגרתי אותם בצנצנות. אני שומר אותו בלי מקרר, רק אחד מעל היה קצת פריחה לבנה (כנראה, משהו על המכסה), כל השאר נשמרים בצורה מושלמת.
הכין רק תפוחים ותפוחים עם שזיפים.
אם הייתי עושה את זה לעצמי, הייתי מנסה גם את זה, אבל אני חושש להאכיל את התינוק במשהו לא בסדר. בעצמך, אם אתה אוכל משהו לא בסדר, אתה תשב במקסימום ב"משרד ", אבל תשתה לגימה מפחם, או אולי לא תריח שום דבר, והתינוקות הם יצורים עדינים))
אולגה VB
אז אתה יכול מכסים לילד ואז לעקר הכל ביחד כמו שצריך. אחרת פשוט שטפתי אותו במים רותחים והנחתי אותו חם.
ובפירה כזו, שינוי הצבע מראה מיד אם משהו לא בסדר.
עם זאת, אתה יכול להקפיא אותו לילד.
אפרילינקה
בנות!!! ובכן, עם כל מצורף חדש, כל כך הרבה זמן שאני לא יכול להסתגל, הגיעו כוסות.באמת רציתי שהם יטחנו מנות קטנות של אוכל
השוקולד התגלה כגוש שנמרח על פומפיה
הבצל לא נחתך כמו שצריך (קצצתי חצי כוס בצל, הוספתי נוזל מתחת לביבות תפוחי האדמה) ואז דקרתי אותו במיקסר ידני
אבקת סוכר - התברר וטוב
עוד לא ניסיתי אגוזים ואיכשהו לא בא לי
מי משתמש, תגיד לי מה אתה עושה?
אני יודע מניסיון, ואז הכל יסתדר
תודה מראש!!!!!!!
ארליי
אלנה, מבחינתי עדיף למעוך אותו במצב דופק. בהתחלה גם לא יכולתי להסתגל, ניסיתי להוסיף מים. הכל בסדר עכשיו.
אולגה VB
ציטוט: cindy18

בנות, אמרי לי מה הכי טוב להתאים את המכות בשעה 096 לנצח ביצה אחת. מכה שתיים, אבל אחת לא.
לודמילה, כל התוספות המערבבות, למעט הוו, מותאמות באותו אופן: בעזרת מפתח הברגים המצורף שחרר את אגוז הקיבוע.
הניחו דף נייר מקופל 8 פעמים על תחתית הקערה, שימו את הזרבובית והקערה בחריצים הסטנדרטיים, הנמיכו את הזרבובית עד לנייר המקופל בתחתית הקערה, תקנו את האום.
הסר את הנייר, הפעל את המכונה וראה שהזרבובית פועלת כרגיל בכל המהירויות, ואינה פוגעת בקערה. אם הכל בסדר, אז הידק את האום בצורה בטוחה יותר, ותהיה מאושר.
אם הזרבובית נתקעת בקערה, שחרר את האגוז והרם את הזרבובית בטיפת סיבוב, בדוק אם הוא פועם בכל פעם.
הליך כוונון הגובה מתואר בהוראות למכונה שלך.
בהצלחה!
פול אני
מכתב למשרד קנווד ברוסיה:

שלום!

רכשנו מכונת מטבח Chef Sense KVC5030T עם שישה אביזרים.
במהלך הפעולה, כמעט בשימוש הראשון עם אביזר ה- AT644, התרחשה הבעיה הבאה (ראה תמונה מצורפת).
הקידוח נתקע והתפרק. עיבדנו פירות יער דומדמניות קפואים. סביר להניח שחלקם לא הופשרו מספיק והדבר גרם לבעיה המצוינת.
ברור שתגיד שזה לא מקרה אחריות ואנחנו עצמנו אשמים, כיוון שהפרנו את ההוראות בלי משים. אז זה כנראה.
אבל השאריות נשארות. ונשארות שאלות.
אם אנו לא כוללים את הנישואין של המוצר עצמו (אם יש צורך לבצע בדיקה, נוכל לשלוח את תוכן התמונה לכתובת שציינת), אז עדיין תמוה כי מותג כה מוצק, ומציב את עצמו כפרמיה בכיתה ולא המוצר הזול ביותר, אין את מרווח הבטיחות הדרוש (ניתן לראות בהפסקה שהפלסטיק דק מדי) והגנה אלמנטרית בצורה של כיבוי המנוע כאשר משהו נתקע בזרבובים. ואת העובדה שמצב הניתוק אינו כה נדיר ניתן לנחש בקלות, אם לא תשכחו שיש ילדים במשפחות שיכולים לזרוק חפץ קטן לצוואר של מטחנת בשר, מסחטה לביוב או כל חיבור אחר, וכן המארחת עלולה לאבד שמשהו הוא גם קטן, אך מוצק, מה שיוביל לאותן השלכות עצובות.
אז נותרה השאלה האם החברה עשתה הכל כדי למנוע מצבים כאלה.
בקשר לכל מה שתואר לעיל, אנא:
1. אם קנווד מכיר את המצב כמתבקש, ספר לי כיצד ובאיזה סדר נוכל להחליף את החלק השבור.
2. אם כמה גרגרי יער לא מופשרים לחלוטין עלולים לגרום להשלכות קטלניות כאלה על סט ציוד חדש בשווי 100,000 רובל והחברה אינה מכירה במצב זה כאחריות, אנא עזרו ברכישת המקדח שצוין עבור אביזר AT644 בכל דרך זמינה במחיר הנקוב של החלק הרזרבי (אני מקווה שהם יועברו דרך רשת מרכזי שירות והם לא מחצית מעלות הצירוף?)
3. שימו לב לחוזק חלקי ההתקשרות. לדוגמא, מקדחת זו יכולה להיות עשויה ממתכת ולא מפלסטיק. ובכן, או להפוך את הפלסטיק לעבה יותר, אם אתה הופך אותו למוצק ולא חלול, זה יקר מדי עבור קנווד.
4. שימו לב במיוחד לבטיחות העבודה עם המכונות. לשם כך, חובה לכבות את המעבד באופן אוטומטי במקרה חירום ומצבי חירום כמו זה שהוזכר.

בכבוד ובתקווה לפתרון מוקדם של הנושא,

נ.ב. אני יכול גם להבחין שחומר הפלסטיק של הבורג באמת שביר מאוד. לפני מכונה זו היה לנו KMC 57008. מקדחת הזרבובית המתאימה עבדה עליו במשך שנה, עמדה בו, אך הייתה מכוסה בזריזות ובשבבים, דבר שמדבר בבירור על האיכות הנמוכה והמדכאת של חומרי הזרבובית שאינה תואמת למותג קנווד. במצב זה, קנווד צודק בדיוק לחשוב על חברה הניתנת לביטול ולהודיע ​​על זיכוי עבור החלק הזה (אני לא יכול לצרף תמונה מכיוון שהמכונית נמכרת).
מכונת מטבח קנווד: עבודה עם אביזרים נלווים
אוקטיאברינקה
כשקניתי 020 הייתי בטוח שתוסיף. אני לא זקוק לחרירים, עם הזמן התברר שאני טועה, עכשיו החלטתי לקנות זרבובית AT 941 טחנה, הבעלים של הזרבובית הזו אנא שתפו את ההתרשמויות שלכם, האם כדאי או לא לקנות. אגב, אהבתי מאוד את הסופלייק 512, אני מפעיל את המהירות המינימלית של הקומביין ומוסיף את הקמח בהדרגה - הוא לוש בצורה מושלמת, בצק הביסקוויטים לא נושר, עכשיו השלב הבא הוא להכין עוגיות עם קמח אגוזים.
ליאוסטרוג
אני משתמש בטחנה הזו. להכנת קמח מלא ושיפון, לפעמים קמח אמרנט. אני משתמש בו כבר שלוש שנים.
זה לא ממש קמח. אלא גרגירים / פתיתים עדינים מאוד, גם אם טוחנים מספר פעמים .. אבל למטרות אפייה, זה די טוב. לאחר השימוש בו, אני מפרק ומכבס אותו ואז מנגב אותו מיד. עד כה לא קרה לה כלום (למרות שכתוב שאתה לא יכול לשטוף). בכנות, לעתים רחוקות אני משתמש בו, אז אני לא יכול לומר שום דבר על עמידות.
על שלי היה כתוב שהנחיר נוצר בגרמניה.
זהו קמח אמרנט מטחנה כזו
🔗
MomAnya
אוקטיאברינקהיש לי טחנה. השתמשתי בו לא פעיל עד כה, אבל אני מאוד אוהב את זה. אורז, כוסמת, גריסי חיטה ותירס נטחנו ללחם. השתמשתי בדגנים טחונים לבני התינוק. אני די מרוצה ממידת הטחינה. לא משתמשים בקובץ המצורף לעיתים קרובות, אבל אני מאוד שמח שיש לי את זה.
שטפתי אותו פעם אחת. הדבר היחיד שאני לא ממש מבין הוא האם יש צורך לשטוף את הדגנים לפני הטחינה. שטפתי וייבשתי, אבל מסתבר שזה מטריד ...
פול אני
תשובת הנציגות שמחה:
פאבל, אחר צהריים טובים!
אנו מעריכים את מה שכתבת בכנות, את מה ששברת במהלך התהליך.
אנו מוכנים לפגוש אתכם והזמנו חלק חילוף זה.
בואו נעשה את זה: מאתנו הפרט, מכם שאתם שולחים על חשבונכם.
אם זה מתאים לך, אמור את הכתובת המלאה עם השם המלא, המיקוד וכו '.
נשלח את מייג'ורום אקספרס.
פול אני
ציטוט: בלקה 13
זה משמח אותי! זה יהיה נחמד אם עלות המסירה הייתה מקובלת!
ובכן, זה לא בשבילי, אלא עבור אחותה של אשתי ברפובליקה וולז'ק מרי אל. העלות היא 553 רובל עד הסף. לפעמים זה יקר יותר להגיע לסדנה אם זה מוסקבה או סנט פטרסבורג.
אגב, במרכזי שירות מקדח זה מיוצר בהזמנה של כ -1,500 רובל, וזה די מקובל.
ולמרבה הצער, זה לא מסיר את הבעיות באיכות החלק הזה.
מעניין יותר הוא כמה יעלה לטחון אותו מחומר רגיל מסיבוב הגון?
ובכן, או, כאופציה, תוכלו לחזק את הקיים על ידי שפיכת אפוקסי בתוך החלל.
sega1974
ציטוט: פול אני


רענן את הזיכרון שלך, האם יש 512 ו 502 טיפים לסנס?

קבצים מצורפים בהתאם לגודל הקערה:
עבור 4.6 ליטר קטנים - 501, 511
עבור 6.7 ליטר גדולים - 502, 512
אוליושה
בנות, אחר צהריים טובים! אתה יכול להגיד לי, בבקשה, האם קולף תפוחי האדמה הופסק? במשך שנתיים הסתובבתי במכונה האהובה שלנו, עד שהנסיבות איפשרו לי לקנות אותה, ולקחתי משהו בעצם יותר לזרבובים (וללוש), ואז היו כמה הפתעות - הם כותבים בחנויות מקוונות שקולפן תפוחי האדמה היה הופסק, שפשוף מסננת גם אני לא יכול ללכת לשום מקום. למרות שנראה שיש מגרסה מרובה ... ובמצב הסיטואציה, נשאלת השאלה - האם דגם KAB992 הוא רק לסדרת Sense? יש לי דגם KMC055 שף, ואני מחפש אותו, אני אסיר תודה על הטיפים. קראתי נושא של 400 עמודים במשך שבוע, עד ששלטתי
קסניה ד
אוליושה, מסננת תתאים לך. כן, נראה שקליפות תפוחי אדמה יצאו מהייצור. היו תגובות שונות אליהם. חלקם אהבו את זה מאוד, חלקם לא. אז אל תתייאש. היה לי. עבורי אישית זו פינוק עצמי. הידיים שלי מהירות יותר. השתמש בו רק לצעירים רָדוּד תפוחי אדמה. ואז, זה היה צריך להיות פחות או יותר באותו גודל.
13. בלקה
אוליושה, ישנם מכשירים נפרדים לקילוף תפוחי אדמה - הם זולים ואינם גדולים מהקובץ המצורף הזה בגודל. חפש באינטרנט. לדעתי, לחייך היה את זה.
Yan0tik
אוליושה, לפני כמה חודשים קניתי קולפן תפוחי אדמה בחנות אינטרנט. אם לשפוט לפי האתר, ה- AT 444 עדיין נמכר. אם אתה צריך, אני יכול לזרוק קישור אישי.

פשוט השתמשתי בפעם אחת שלי .. לא אהבתי את זה. וחבל למכור - חיפשתי כל כך הרבה זמן. ואני לא אשתמש בזה, כי אחרי זה אני צריך לנקות את זה. אולי אני משתמש בזה לא נכון

NataST
ציטוט: אולגה VB
כתוצאה מכך, בהשראה (110 מעלות צלזיוס, זרבובית K, מהירות 1), תוך 15 דקות קיבלתי חלב מרוכז רגיל
אוליה ואני לא קיבלנו שום סימן אחרי 15 דקות, אחרי 45 דקות הצבע התחיל להשתנות, אבל באותו זמן החלב המרוכז כבר נדבק בגושים - כמו טופי צפוף, אחרי עוד 10 הכל נדבק לשכמות עדיין לא המראה ולא הטעם של חלב מרוכז מבושל
אולגה VB
NataST, נטשה, איזה סוג של ערבוב הכנת? אני פלקסי.
החלב המרוכז היה רוגצ'בסקה, סמיך למדי. אולי היית צריך להגביר את המהירות או גם להעלות את הטמפרטורה ב -5 מעלות?
אם בכל זאת אנסה, אנסה עם סטופר ומדחום, או אפילו אצלם את התהליך.
נגמר לי הגלידה, אכין אחת עם כופתאות
LisaNeAlisa
ציטוט: פול אני
מה ההבדל הפונקציונלי בין שתי חרירים אלו
שוטים גמישים, והסופלקה צריכה לערבב בעדינות.
LisaNeAlisa
ציטוט: פול אני

ובכן, מה צריך יותר?
מה מבשלים בתדירות גבוהה יותר? מקציף קרמי חמאה, שמנת וכו '. אני עושה זאת גם עם מטרפה.
Flexy בעצם עושה רק דבר אחד: מערבב בעדינות המוני אוויר. בעיקר חלבונים בביסקוויט וכלים אחרים, שלגביהם חשוב לערבב הכל בזהירות (כמו עם מרית).
פול אני
ציטוט: סמופול
ואני אוהב את העובדה שהיא, פלקסי, מכינה פירה, טוב מאוד, אוורירי. לצורך פירה, פשוט קחו אותו.
ובכן, אני לא יודע, אני מקבל מחית אוורירית למדי עם החיבור K.
ולמען פירה, קח זרבובית ל 3500 רובל ...


נוסף יום חמישי, 18 באוגוסט 2016 14:46

ציטוט: סמופול
אה, וגם תבשילי קורד
ותבשילים מאוד אווריריים מתקבלים בעזרת מטרפה פשוטה.


נוסף יום חמישי, 14 באפריל, 2016 18:55

ציטוט: סמופול
זה תלוי בך, אני מדבר על האפשרויות.
ובכן, אני עוסק יותר בחיוניות בבית.
LisaNeAlisa
פול אני, סמופאל, אני לא רואה את התחלופה של פלקסי, אם כי אולי לא טעמתי את זה. אבל בק"מ שלי 020 יש מקצף מדהים שמתמודד עם פירה, קרמים וכו '.
אבל אני אפילו לא יכול לדמיין איך להחליף את הסופלקה.
אבל מצד שני, אם לא מרבים לבשל ביסקוויטים, סופלים, מוסים ודברים אחרים שדורשים ערבוב כזה, אז אין צורך בסופלה. כמה פעמים ניתן לערבב עם מרית)
LisaNeAlisa
ציטוט: פול אני

אם הבנתי נכון, הפלוס היחיד של הפלקסו הוא היכולת לאסוף את הקרם מדפנות הקערה תוך כדי ערבוב. כיצד היא מטפלת בתכונה זו?
בהתחשב בכך שאשתי מכינה לעתים קרובות קרם חמאה לעוגות, זה עשוי להיות הגיוני.
אבל, למעשה, המטרפה מכה אותם היטב. אבל את הביסקוויטים לעוגות האלה מפריעה סופלה.
אולגה VB
ציטוט: פול אני
אגב, בכל מקום הנחירים האלה הם 3500. אבל ב- eBay פגשתי מודעה אחת במשך 2500.
פאבל, במודעה מתחת לקישור שלך אין שום זכר ל -2 קבצי גומי להחלפה. אולי באמת יש רק אחד. אולי זה מסביר את ההבדל במחיר.
בבקשה, כשאתה מקבל את זה, כתוב איך זה באמת.
פול אני
ציטוט: ג'ירי
פאבל, נראה שיש לך קערה גדולה?
קָטָן.
ציטוט: אולגה VB
במודעה מתחת לקישור שלך אין שום זכר ל -2 חרירי גומי להחלפה.
אבל מעולם לא חשבתי על זה. האם צריכים להיות שני להחלפה (שלושה בסך הכל?), או רק שניים? ולמה אנו זקוקים לחרירים הניתנים להחלפה, שניים בדיוק? עם זאת, ישנן הודעות מסוג זה, תוכלו להבהיר.
אכתוב למוכר כדי להבהיר.
אולגה VB
פול,
בתוספות אלה, תוסף נוסף מגומי מונח על בסיס הפלסטיק. הסט, לפחות עבור KM עם אינדוקציה, כולל 2 חרירי גומי להחלפה (אפור ושחור) למערבב אחד.הם זהים לחלוטין למעט הצבע.
כמובן שהגומי שם איכותי, צבע וריח לא סופג, אבל מה אם? ולא בכדי היצרן משלים אותם ב -2.
לכן, כמו רבים, אני משתמש באחד (אפור) למאכלים מתוקים, ובשני במנות בשר-דג-ירקות אחרות.
museuse
לאו דווקא שניים בכל פעם אוליה, בפרק 20, רצועת גומי אחת הולכת
אולגה VB
אז אני כותב:
ציטוט: אולגה VB
לפחות עבור KM עם אינדוקציה, 2 חרירי גומי להחלפה עוברים למערבב אחד
לכן, ככל הנראה, עבור שפים, גם רצועה אלסטית אחת צריכה להיות
פול אני
ציטוט: אולגה VB
לפחות עבור KM עם אינדוקציה, 2 חרירי גומי להחלפה (אפור ושחור) עוברים למערבב אחד
יש צורך להסתכל בהוראות, אך אני מניח שזו בדיוק עבור מכונות עם אינדוקציה ובגרסה זו, זרבובית אחת אמורה להיות חמה והשנייה לקור. משהו כזה.


נוסף יום חמישי, 14 באפריל, 2016 23:07

אגב, זרבובית זו מסומנת כמו עבור KMC570 וכדומה.
שום דבר לא נאמר על Sens KVC5030T.
האם זה יתאים?
NataST
אולגה VB, אוליה בהודעה הראשונה כתוב עם זרבובית K ... היא עשתה זאת
חלב מרוכז רוגצ'וב, אני רק לוקח את זה. כשעברו 15 דקות העליתי את הטמפרטורה ל -120. באמת אמתין לפרטים!
אולגה VB
נטול, אז בערך עשיתי את זה כמו K-shkoy, אבל שום דבר לא דבק בכוס שלי. ואם קיבלת את זה, אז חשבתי על פלקסי.
או שגם אני כבר Flexi Chё-t והיו לי ספקות - אין שום תקווה לזיכרון.
עכשיו כבר מעניין לעשות את זה שוב ולהקליט הכל.
בנות-בנים, ואולי מישהו אחר הכין מים רותחים בס"מ עם חימום וישתתף בדיון?
ויטלינקה
בנות שמשתמשות בקובץ המצורף של KAB 992 PL, אנא ספרו לי, הוא מתאים ל- KMC 560.
התכוונתי להזמין ואני חושש שאני פשוט זורק את הכסף. והאם כדאי לקנות?
LisaNeAlisa
ויטלינקה, זה עדיין שווה את זה. 992Ya מתאים לכל אחד עם קערה של 4 ליטר

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם