רינה

החלק השני של של הבלט של מרלזון על מכונות מטבח קנווד!
ליזנוק
בנות, בעלי אביזר ה- AT 641 (מסחטת המסחטה), עד כמה הוא סוחט את המיץ, איזה פסולת (יבשה-רטובה, הרבה-מעט)?

תודה לכל מי שהגיב!
ציטוט: סבטיק_
כן, קסיושקה, אני גם מצטרף, אני רוצה לשאול את עצמי, אחרת יש לי מוליאה חדש לגמרי, ובכן, היא סחטה פעמיים, העוגה הייתה רטובה ורציתי להבריח אותה עוד כמה פעמים
leka
ציטוט: AUV
ואני מתעניין בגלידה: כמה גדולה הקערה, איך היא נכנסת למקפיא? וטעם הגלידה הביתית? באופן כללי, דבר כדאי, האם מישהו משתמש בו?
טעמם של הגלידה הביתית פשוט, ללא מייצבים, ללא מתחלבים !!! אני רוצה גם יצרנית גלידה. עשיתי סתם תוצרת בית וזה טעים, אבל סוף סוף זה יהיה
ציטוט: לא רציונלי
ואני רוצה מכונת קרח, אבל יש לי מקרר זעיר עם מקפיא זעיר. קערת המתכת של קנווד לא תיכנס לשם, האם יצרנית הקרח זהה או קטנה יותר מקערת המתכת המקומית?
הצעת מחיר: TaTa *
קערת גלידה (KM 010)
קוטר 23 ס"מ
גובה 10.5 ס"מ
ציטוט: leka

TaTa * מה באמת כל כך נמוך? , וכמה עד 20?
ציטוט: N @ T @
leka
יש לי 010 ויש לי יצרנית גלידה, היא באמת לא גבוהה. יש לי מקרר שני תאים באחד המדפים של המקפיא, הקערה הזו תמיד שוכבת ויש עדיין מקום. ניסיתי להכין גלידה מאנסטסיה - זה ה
ציטוט: ליזנוק
המבנה של יצרנית הגלידה דומה ל"דלי עם מצמד מגבונים ". רק את ה"נפה "מכניסים למקפיא, והדלי (קערת הפלסטיק) נשאר על השולחן. אז לא משנה כמה הקפאה קטנה, "המסננת" בכל מקרה תיכנס לשם
ליי
בנות! ביום השני אני צורחת Hurra-ah!
התקבל, בזכות PanteraKat, מצורפים פומפיה מהירה, מסננת, מתגלגלת AT970.
פשוט התאהבתי בגלגול. אני מאמין שזה הנחיר הראשי השני של קן (מערבל 1 עם מכותיו). כולם מחויבים לקנות את הקובץ המצורף AT970, אף אימפרייות טיטניום כף יד לא עמדו בקרבת מקום. היה תענוג לרדד את הבצק על כופתאות.
עכשיו אני רוצה לקנות אטריות גלגול. למי יש אותם, בבקשה, הצע איזה מהם עדיף לקנות. כמה מהם כנראה לא שווים את זה וזה לא הגיוני. ההבדל הוא רק ברוחב החיתוך, האם אני מבין נכון?
עדיין לא השתמשתי במסננת, בהתחלה לא יכולתי לחשוב על מה לבדוק את זה (תה זה לא קיץ), אבל עכשיו הגעתי אליו, אבל בינתיים אני מסיים את המרנג (בפעם הראשונה זה יצא נהדר, בתנור על 80 מעלות למשך כל הלילה).
אני אבדוק את המהירות בקיץ.

מיטת עור, אל תדאג. אתה מבין, הכל כבר עבר מהקרקע והמכונית נשלחה ממוסקבה. החבילה שלי נמשכה שבוע בדיוק. הכינו בועה גדולה יותר (עם מעלות) לפגישה.

ציטוט: matroskin_kot

ואני בחיבוק עם קבצים מצורפים של siDu - זה הכי מצחיק. וכך קראתי, וכל כך טוב, עם זאת. ליי, אז עכשיו אתה יכול לנער אותו דרך מסננת וקמח? ובשביל ריבת בשר, למרוח גרגרים או גבינת קוטג ', שוב. נכון, אם מעט נמרח רק על קערה?

מיטת עור!
מזה שנתיים אני תופס מדף שלם במקרר עם פטל מעוות עם סוכר. אף אחד לא אוכל, הם לא אוהבים עצמות. אז אני אשפשף אותו דרך מסננת. ובשביל קמח, מסננת, נראה לי, לא מאוד מתאימה, יהיה רק ​​הרבה אבק, זה יותר לשפשוף מאשר לנפה.
תמונה: אתה יושב, מחבק קבצים מצורפים בלי מכונית, הנחתי את כל הקבצים המצורפים על השולחן, את קן על השולחן, וגרסתי וגזרתי על ברנר.

נטושקה, עצה נוספת, ברשותך, אל תיקח את KM010, אלא את Km020. כמובן שזו דעתי (ולא רק), כאן בנושא 1 היה דיון בנושא זה.
קן 020 לוקח כמויות נפח מינימליות כמו 010, מכיוון שקוטר הקערה זהה עבורן, ההבדל הוא רק בגובה, אבל אם אתה זקוק לכמויות גדולות כאן הוא נמצא בגובה.
יתר על כן, באתר שנתתי לך KM020 הוא זול יותר. עכשיו הם מקבלים בקשות לרכב הזה באתר הזה, היה לי גם את זה. אחרי יומיים הם התקשרו בחזרה ואמרו שהמכונית הגיעה לבקשה שלי. הם לקחו את המחיר אפילו נמוך יותר, כלומר במחיר הדולר בתאריך הבקשה.
אני צריך להשתמש רק במשלוח דואר, שום קמפיין תחבורה לא מגיע אלינו. שוב, איכס, איכס ... לא היו עיכובים. אך כרגע זהו שירות התחבורה היקר ביותר.
דודה בסיה
ציטוט: ליזנוק

באמת לאף אחד אין מסחטת מיץ KENWOOD AT 641
יש לי, אבל מה? ויש חותך אטריות
ציטוט: סבטיק_

דודה בסיה ובכן, בואו נהיה מוצפנים, אה ???
כאן כולם תוהים איזה סוג של עוגה יוצאת ....... רטובה או יבשה או בינונית ???

סחטתי מיץ מתפוחים, עוגה בינונית, זה יכול להיות יבש יותר. אבל המיץ סוחט היטב !!!
ליי
ציטוט: דודה בסיה

יש לי, אבל מה? ויש חותך אטריות
דודה בסיה, טיזר!
ואיזה סוג חותך אטריות? מה רוחב האטריות? האם עובי הסדין אינו מוסדר שם? ואם כן, אז לפחות מספר 9? שלך מתאים לך? או, אם יש לך ניסיון, האם תרצה אחרת?
מטרוסקין קוטמאיפה מגיע המידע שמסחר אוטומטי מתגלגל לטמריוק? כשניסיתי לברר, לא מצאתי כלום. אולי יש לך מספר טלפון? או אתר?
על פי הנתונים שלי, הקרוב אלי ביותר הוא קרסנודאר או נובורוסייסק, ואני באמצע עם מרחק של 500 ק"מ. אתה הולך נשבר על דלק.
matroskin_kot
החרירים זהים עבור 020, אבל בערך - למצוא - הכל שם, ואלה שמאוד פופולריים - הם, באופן כללי, מתאימים גם ל 010 וגם ל 020, ובכן, קולפן תפוחי אדמה הוא נדיר, ובכן, יש אותו דבר - ולכן הם בגובה רק שהם נבדלים, נראה ... ובכן, אם המשפחה קטנה, אז אולי זה נכון - 010 - זה די והותר. ובמחיר, האם הקבצים המצורפים יכולים להגיע עם כמות שונה בערכה? לפעמים, הם כותבים בתיאור, דבר אחד, אך למעשה, התיאור הועתק בטיפשות ... התקשרו וכתבו, עליכם לברר, בכל מקרה. העניין יקר, עם זאת. אני לא רוצה פנצ'רים ...
ליי
ציטוט: נטושקה

לייי, תודה! 020 יש לנו בחנות, אבל מאוד גדולה. וזה תופס יותר מקום ואני לא צריך כרכים כאלה. קראתי גם איפשהו שיש לו פחות קבצים מצורפים וקשה יותר למצוא אותם. אני מעוניין במסחטת מיץ, מהירות גבוהה, מהירות נמוכה, תוסף קומביין ומגב. חשבתי, אולי זה באמת לקחת 020- יותר זול - זה +. אבל למה 010 יותר יקר?
סביר להניח שהמקום בגובה לא יגביל אותך, וההבדל באורך וברוחב הוא 0.8 ס"מ
לשני קנוב מספר זהה של פיתיון, ל- 020 פיתיון קצת יותר יקר, אבל זה חל רק על קליפות תפוחי אדמה ויצרני קרח. השאר משתלבים במכונית השנייה. קניתי מסננת עבור ה- 020 שלי כמו של 010, היא התאימה בצורה מושלמת, אם כי יש מסננת נוספת ל- 020.
מדוע 020 זול יותר מ 010 זה סוד נהדר. ככל הנראה, אנשים שהיו "בקיאים" מאוד בענייני מטבחים קבעו את המחיר. למרות שבאתרים רבים המחיר נקבע נכון ו- 020 יקר יותר.
תחליט. לפחות מאלה שקנו מכונית 020, איש לא רצה להחליף אותה ל 010, אך לבעלי מכונית 010 היו אלו שרצו להחזיק מכונית 020 לאחר פרק הזמן הראשון של הפעולה.
דודה בסיה
יש לי זרבובית להנפה (אולי השם שיקר), העובי הוא הגדול ביותר שיש "9", לא ניסיתי מעבר לחמש
זה רוחב האטריות
מכונת מטבח Kenwood (2)

לטעמי, הגודל הפופולרי ביותר. מאוד נוח ומהיר !!
ציטוט: ליי

דודה בסיה, צריך גודל במ"מ, כצילום בהגדלה. 9 הוא עובי או רוחב האטריות? או שאתה יכול גם להתאים את רוחב החיתוך של הכופתאות?
התכוונתי לשקילת הבצק, ושום דבר אינו מוסדר ביצור האטריות. שם אתה מכניס גיליון בצק מגולגל על ​​גליל והאטריות נחתכות. הכל!!

מעולם לא הרגשתי עם ה -10 שלי שאני זקוק ליותר נפח! אבל אין קערה שנייה ... אה

ליזנוק
A 971 - מצמד טליאטלה - רוחב 7 מ"מ
A 972 - מצמד טליאטלה - רוחב 4 מ"מ
A 973 - מצמד טרנטה - רוחב 1.5 מ"מ
974 - זרבובית ספגטי - רוחבה 1.5 מ"מ

עצה - לפני שחותכים פסטה מרדדים אותה 7-8 פעמים על A 970, מקפלים את הבצק המרודד לשניים ומצמצמים את עוביו בהדרגה בעזרת כפתור הכוונון. הליך זה יהפוך את הבצק לאחיד יותר וקל יותר לחיתוך.לאטריות מרדדים את הבצק עד 3 מ"מ וכדי שהספגטי מרדד את הבצק 5-6 ​​מ"מ.
LenaV07
ציטוט: ליי


LenaV07.
ובכל זאת, אני חושש לקנות. כבר קניתי AT444, והתברר שזה KM010.

אז הזרבובית הזו הולכת לסדרת השף. בתיאור הזרבובית הם תמיד מציינים לאיזו סדרה הוא מתאים.
לפני שהזמנתי קבצים מצורפים, אני תמיד קורא בקפידה רבה את כל האתרים שהיו אפשריים, עם תיאור של הקובץ המצורף עצמו, לאיזו סדרה הוא נועד וכו '. אבל זה מרמז על הבדלים דיגיטליים, לא אלפביתיים. קולפן תפוחי אדמה ל- 020-A (AT) 445, ול- 010-A (AT) 444. לכן, אם A מצוין באתר אחד, ו- AT מצד שני, זה לא משנה לאיזו סדרה הוא עובר.
panteracat
אני חושב שכן, אם יש לך רק קובץ מצורף אחד לחיתוך בצק, אז הייתי קונה גודל ממוצע לרוחב החיתוך. זהו AT 972 A, רוחב 4 מ"מ. לדעתי זה הגודל האופטימלי ביותר. והנה חרירי AT 973 ו- AT 974, חוט צר מאוד. אם אתה חותך את הבצק עם קבצים מצורפים אלה, אז אתה לא יכול לרדד את הבצק דק מאוד ב- 970. (אבל, זו דעתי).

וגם לי יש קובץ מסחטת מיץ AT 641. העוגה יוצאת ל- 4-ku מוצקה. שם אסור לכם לעלות על מהירות העולה על 2. ככל שהמוצר רך יותר כך המהירות נמוכה יותר. מעולם לא היה לי רצון לפספס את העוגה בפעם השנייה. אבל עדיין, לעתים קרובות יותר אני משתמש במסחטת מיץ נפרדת. היא על שולחני, תמיד מוכנה ללכת. ובכן, זה עובד למשך 5 שניות +. עברו 3 שנים מאז שנתתי לה טוב מאוד. שַׂמֵחַ. ואת הנחיר, אתה צריך להוציא אותו ולשים אותו על ה- CM (עצלות). אבל קניתי את זה בכל מקרה. אנחנו צריכים שיהיה לנו USYO (אני מדבר על חרירים). כמובן, מסחטת מיץ עצמאית (אם היא מוצקה) תופסת מקום רב במטבח. ואם המקום הזה הוא "מספיק בקושי", אז הזרבובית AT 641 תעזור.
זיגי
ערב טוב: היי: חובבי הטכניקה הנפלאה הזו. אבי ואבי החליטו לקנות מעבד מזון ב- DR, אך הצלחנו למצוא מעט מאוד מידע
תגיד לי plz, האם דגם 020 שונה מ 023 רק במספר הזרבובים המוצעים בערכה? והאם כדאי לשלם יותר מדי 200 דולר עבור זה, או שעדיף לקנות 020 ולקנות שם את מה שאתה צריך בנפרד?
אני מקווה שהתשובות שלך יעזרו לך לקבוע במדויק
אגאטה
זיגי ואבא, איזה בחור טוב, אמא שלך תשמח. בבחירת דגם, קח בחשבון את העובדה שאתה עדיין צריך לקנות חרירים, שכן סט מכונות 023, בנוסף למספר גדול יותר, בהשוואה ל 020, עדיין לא כולל את הנפוצים והאהובים ביותר: יצרנית גלידה. , גלגול ד / בצק, מסננת ניגוב וקולפן תפוחי אדמה. אתה עדיין צריך לקנות אותם.
אבל אם אמא שלך תזדקק לחרירים משנת 023, שאל אותה בזהירות. ואז בוחרים. בהצלחה
זיגי
אגאטה תודה על דעתך, אני גם חושבת שאמא תהיה מאושרת, נותר לקוות שהיא תעסוק ביחידה זו)
מעניין שבאתר מחוץ לתיאורים 020 ו- 023 זהים לחלוטין, אז אני אסיר תודה אם תגיד לי אילו קבצים מצורפים כלולים ב- 023 (ואם תוכל בקצרה בשביל מה הם מיועדים)
אגאטה
זיגי, ב מוגדר ל- 023בנוסף לתוסף הערבוב בצורת K, הצמדת בצק, מטרפה למכות, בלנדר מדורג ממתכת (לא זכוכית) בנפח 1.2 ליטר, מצורף להכנת קרמים רכים ומרית הכלולה בסט 020, האם יש עוד כמה:
מטחנת בשר עוצמתית (כולל זרבובית להכנת נקניקיות ביתיות);
אביזר למעבד מטבח (AT640)
- חיתוך סכין-מסוק
- 3 דיסקים מנירוסטה
- דוחף כפול;
זה הכל לקיצוץ, קיצוץ ירקות, צ'יפס. יכול לשמש לקציר עונתי.
מכבש הדרים (AT960). הכינו מיצים ומיצים טריים
מאזניים אלקטרוניים (AT750). זה ברור לשקילה.
טחנת מיני אוניברסלית (עם שלושה מיכלי זכוכית) (AT320). טוחנים תבלינים, אגוזים.
למרות שמדובר במכונת 010, הקבצים המצורפים דומים, עקרון הפעולה ברור.
ציטוט: זיגי

אגאטה
תודה רבה לך
קראתי על החרירים, כבר רציתי לבשל את החוט בעצמי
זיגי, השמחה של האם, הלימוד והקפידו לכתוב על איזה שילוב בחרתם.
ואמא, היא תבין את זה, היא גידלה ילדה כל כך חכמה, והמסיק שטויות
דדוסיה
משתמשי פורום יקרים, בעלי km010 או 020! היום אני רוצה להזמין KM020 ומיד עם כל הקבצים המצורפים הדרושים. קראתי את כל הנושא הישן ועדיין לא מצאתי את התשובה, מה ההבדל בין חרירי AT973 ו- AT974. שניהם חתכים ברוחב 1.5 מ"מ. קראתי איפשהו שבצק עבה יותר מכין ספגטי, ואטריות דקות. אבל אני לא זוכר באיזה זרבובית ... אולי מישהו משתמש בחרירים האלה, תגיד לי, בבקשה!
ושאלה נוספת על ניגוב AT992A. האם ניתן להשתמש או לא להשתמש בו ב- 020?

ציטוט: סבטיק_

עוד לא ניסיתי את הזרבובית שלי 974, אבל אחרי שהתגלגלתי הייתי מקבל ספגטי מעולה, דק, אטריות צריכות להיות עבות יותר .................ט. בסיה איפה אתה ........ הכנת אטריות, איזה זרבובית ???

סבטיק! תודה לך על המענה! אני שוקל את החרירים האלה במיוחד עבור ספגטי ולאטריות דקות מאוד שנזרקות למרק. אני פשוט לא יודע לחתוך דק בעצמי. אז אני חושב איזה מהם מתאים למטרה זו.

ציטוט: סבטיק_

כדי להתחיל, עליכם לקנות את הבצק העיקרי של כולם
ב- 970, בלעדיה פשוט אין שום מקום, ואז לפחות ספגטי, לפחות אטריות דקות ... כל דבר

ציטוט: סבטיק_

התנסיתי אתמול, לאחר ההפעלה הראשית על 1, ואז התגלגלתי על 6 ו -7, וכך זה יוצא דק
סבטיק! אני יודע על גלגול, אני אזמין, כמובן. אז אני אקח 974. בהחלט אקבל עליו ספגטי. תודה רבה! אולי מישהו אחר יכול לספר לך על ניגוב ..

ציטוט: סבטיק_

ואיזה סוג של שפשוף אתה צריך ??? לפירות יער ???
אני זקוק למסננת, המיועדת לקמח, ולגרגרים, ולקוטג '. רק עבור 020 הם כותבים שיש צורך בזרבובית AT930, אך הוא לא נמכר בשום מקום. אז אני חושב שאם אפשר לקנות AT922, זה מיועד רק ל- 010. קראתי את טמקה, דעות שונות בעניין הזה ... הראש שלי מסתובב

ציטוט: סבטיק_

שחמט אני לא אגיד לך מילה, אבל יש לי מסננת לנפה, אבל ככה זה מתאים ל 020 ........... אני לא יודע, יש לי 010
אני אחכה, אולי מישהו אחר יענה. אז אני רוצה להזמין הכל בהקדם האפשרי! סבטיק!
אירוטה
בנות, אמרי לי בבקשה, מה מידות הקופסה?
האם זה מציאותי להביא "על היד"? אני רוצה לשאול את בני מתי הוא לוקח את האוטובוס.

ציטוט: דדוסיה

אירוטה! עדיין לא קיבלתי את שלי, אבל אני חושב שיהיה קשה לשאת אותו על הידיים. משקל קופסת 15 הק"ג מצוין באתר החנות המקוונת, וכל הבנות אמרו שהקופסה כל כך גדולה!
תודה רבה על התשובה. ואז הצעיר הכי חכם שלי משום מה החליט שאפשר בהחלט להביא את הקומביין ממוסקבה עצמו, הם אומרים שהוא לא כל כך גדול.

ציטוט: LenaV07

אירוטה

יש את המשקל והממדים של המשלב עצמו. אתה יכול לבקש מהבנות שיש להן 020 למדוד את מידות התיבה. באמת אפשר להביא את זה לאוטובוס, אבל אתה צריך אדם שני לפני האוטובוס ואחריו ... קשה לסחוב את התיבה לבד ורק אם יש לך חבלים טובים. הבן שלי ואני גררנו 010 והכל היה קשה ולא נוח ...
תודה, הבנתי שאי אפשר להתמודד בשום צורה. יתר על כן, הוא עצמו, אבוי, לא מושך את הרקולס ... אז נחפש שיטות משלוח אחרות.
matroskin_kot
הבן שלי בקושי הגיע למכונית. אני מהמוסך בקבוצות קטנות, כמו עכבר שגורר. ובמוסקבה, אתה יכול למסור לחברת הובלה, למשל, הבן שלך יקנה, ישלם 300 רובל עבור משלוח ל- tr. Comp., ובבית כבר משלמים 300-500 רובל, תלוי לאן לקחת ואיזו חברה. אני לא רואה באיזו עיר אתה גר ..
panteracat
דדוסיה, הזרבובית לסינון וניגוב A992A (זה עבור 010) מתאימה בצורה מושלמת ל- KM 020. לא הייתי צריך לסובב שום דבר. כאשר מכניסים את הלהבים לשקע עבור זרבוביות (מטרפה, וו), ואז כאשר מורידים את ראש קנווד KM, על הלהבים, כביכול, להישאר במסננת עצמה (עגולה). המשוטים צריכים להתכופף מעט ממגע עם המסך. זה מההוראות.
הרגע הזה חייב להיות חובה. הכל קורה גם בדגם 010. בהשוואה כבר בחנות. הדבר היחיד הוא קוטר ה"סיכה "שעליו מוצמדים הלהבים. הקוטר של הזרבובית A992A (עבור 010) מעט דק יותר מזה של הזרבובית A930A (020).
אבל, אתה יכול לנגב רק במהירות 1-2. לא עוד. זה גם מההוראות. לכן, שום דבר רע לא קורה עם ה"סיכה ".כמובן שאם אתה נותן את המהירות המרבית, באופן כללי, ניתן לקחת את קן לתיקונים בהמשך. אני, ולא רק אני, משתמש באותו הקובץ המצורף (עבור השף) כבר יותר מחודש והכל בסדר! לנו בחנות מעולם לא היה מסננת ל 020 במבצע.
LubaFish
התיבה נקשרה ברצועות פלסטיק אריזה, היא הייתה נוחה לנשיאה, אם כי קשה. במקפים קטנים, עשרה צעדים בכל פעם, היא נשאה אותי למיניבוס, ואז לבית. לאורך כל הדרך נזכרתי באמרה - ציד גרוע משעבוד
matroskin_kot

panteracat
, קיבל חיבור מסחטת מיץ. תודה רבה לך. אני אלך על תפוחים - אתה חייב לחוות

הלכתי וניסיתי את המסננת, היא הפכה מושלמת, לא לחצתי על שום דבר, מישהו כתב שהיא גוללת, הלהבים שלי לחוצים, שום דבר ולא מסתובב, קח!
panteracat
matroskin_kot
אירינהבבקשה תהנה מזה.
בנות, על פי הרעיון, כאשר אנו שמים זרבובית מסננת (חישוק פלסטיק עם מסננת מתכת) על קערת קנווד KM (עד 010 או 020), אז כאשר מורידים את ראש KM עם להבים, להבים ממש אלה צריכים להתכופף מעט ממגע עם המסננת. ההבדל בגובה הסיכה עצמו לא אמור להיות בין 010 ל 020, מכיוון שיש הבדל בגובה הקערות הראשיות לק"מ. הקערה ב 020 גבוהה יותר, כ -3 ס"מ, בניגוד לקערה 010. אבל אחרי הכל שמנו את השפה מזרבוב המסננת על הקערה "שלנו" (020). אני לא יודע, מהרבה שנכתבה זה אולי לא מאוד ברור, אחרת אני לא יודע לתאר את זה. במילה: המרחק מהקערה עם אביזר המסננת (החלק התחתון של אביזר זה) לראש הקנווד KM, שהוא זהה לדגמי 010 ו- 020. לכן, ה"סיכה "עם הלהבים צריכה להתאים בצורה מושלמת. אך יתכן שתצטרך להוריד מעט או להרים (כמה מילימטרים) את ה"סיכה "עם הלהבים, כאילו היית צריך לכוון את החישוק וכו '. אך קוטר ה"סיכה" שעליו הלהבים, הזרבובית A930A הוא באמת קצת יותר גדול.
חישוק הפלסטיק עצמו, כאשר עובדים עם חיבור מסננת, אכן יכול לגלול מעט. אבל זה: nea: בשום אופן לא משפיע על איכות הזרבובית.
סליחה על הפאזל שכתבתי.
matroskin_kot
אה, גם אני רוצה את זה !!!
חווה מסננת לשפשף, כיתה! גבינת הקוטג 'נשפשפה באחד או שניים, גם פטל קפוא, העצמות הקטנות ביותר החליקו, עם זאת, אבל הג'לי מעולה. הכנתי סלט כרוב בעזרת חיבור לקציר, בצורה חכמה ועקרונית, הוא דחף לי את הכרוב היטב, אבל המהיר הנמוך קצץ את הכרוב לבורש כנוע יותר. או שאתה צריך להסתגל. הבצק על כופתאות מ- 1200 גרם קמח - פצעתי אותו בחוכמה, למרות שחיכיתי לגוש - איש הזנגוויל איכשהו לא יצא, אבל האיכות לא באה לידי ביטוי: girl_love: מתגלגל - השיר, אחרי הבנדורה בעבודת יד שלי - גדול. אבל, כדי להסתגל, אני חושב שהכל הכרחי. מטחנת הבשר גם חותכת הכל בצורה די נועזת, אבל כשהוא מאט בגלל הוורידים, אני נבהל, הכל מסתובב באותו הזמן, וכמו שהכל מתחיל להאט - קצת לא נוח - מה אם הוא פתאום נמלל? ... אני מבין עם דעתי שזה לא צריך, אבל בכל זאת, היחידה לא זולה, בקיצור, אני מתרגל לזה, אני מתרגל לזה, תוך הקפדה ... אבל אני אוהב את היחידה הזו, בהחלט

ציטוט: leka

matroskin_kot, אז יש לי גם מטחנת בשר, וכשאני מקציף אותה במטרפה ומערבב את הבצק, הקומביין מאט באופן אוטומטי ואז מרים. אני חושב שזו הנורמה, הוא שולט בעצמו מפני התחממות יתר ועומס יתר

אז יש לך שפשוף, למה אתה צריך יותר?
ואז ניגוב שו,? טוב, סלח לי ... אני מדבר על קולפן תפוחי האדמה ... מעורבב ...
ליי
ציטוט: matroskin_kot

הבצק על כופתאות מ 1200 גרם קמח - פצעתי אותו בחוכמה, אמנם חיכיתי לגוש, אבל הלחמניה לא יצאה איכשהו. אבל, כדי להסתגל, אני חושב שהכל הכרחי. מטחנת הבשר גם חותכת הכל בצורה די מבולבלת, אבל כשהוא מאט בגלל הוורידים, אני מפחד, הכל מסתובב בו זמנית
גם אני בחר עכשיו מתכונים לבצק כופתאות. כאן באתר מצאתי מתכון שאתו אני לא זוכר, אבל מאוד אהבתי אותו והטעם והלחמנייה יצאו (אם כי לא מיד, אבל אחרי 10 דקות).
אני אכתוב, פתאום זה יהיה שימושי גם לך.
קמח 500 גרם
ביצים 2 חתיכות
חלב (מים, קפיר) 180 מ"ל.
אמנם יש בו גם מינוס, אבל אחרי ששכב במקרר הוא הפך לא מאוד אלסטי, הוא נשבר כשממולאים אותו בבשר. אבל כאן זה יכול להיות באשמתי, אני אוהב הרבה בשר, והבצק דק יותר (עד 6). אשתדל להוסיף 1-2 כפות שמן לגידול לצורך גמישות.
אבל עם מטחנת בשר עלתה גם שאלה. יש לי אחד נפרד, קנווד, עם קיבולת של 1600 וואט. טחון כמו בהמה במשך שנתיים. אבל בפעם המי יודע כמה, בשר מופשר לחלוטין על מחצית הגרד נתקע ורק החלק העליון נלחץ. אולי הסכין עמומה? אני חושב לקנות סכין שנייה, נפגשתי איפשהו באתר. או שזה לא סכין?
אני גם שמח לגלגל, כדי לחגוג הזמנתי חיתוך AT972 ב -4 מ"מ ו- AT973 לספגטי. אני אפילו אוהב את תהליך הגלגול.
matroskin_kot
בנות, באיזה מספר אתן משתמשות? גלגלתי את הבצק לכופתאות בשעה 8. עברתי ל- 7. לעצמי מצאתי מתכון לטניולין - מאפה שוקו - ל -400 גר 'קמח, 180 גר' מים רותחים ו -1 כף. l. שמן צמחי. אני מרדד מאנטי מבצק כזה, ועל כופתאות, כופתאות - אני עדיין מוסיף 1 ביצה, אך במקביל אני מצמצם את המים ל -150. שיר הבצק! הכנתי בעבר בצק פודינג לכופתאות, אבל איכשהו הכל "בעין". יתר על כן, בצק זה משכיבה במקרר רק משתפר. כנראה שאזמין גם מצרף ספגטי ... וכדורים לחמדנות.
ליי
חתול מטרוסקין, לשה את הבצק בקן? מבושל ממש בקערה?
אני מגלגל את הכופתאות למשך 6, נראה לי שהם יקרעו פחות ולא תשים הרבה בשר.
אבל באופן כללי, אנסה, זה מאוד מעניין לנסות, אתה מרגיש כמו בודק טבעי.
אבל תמיד הכנתי את הבצק בחלב, הכל נראה לי כל כך טעים. אני אנסה את זה על המים, אם אתה יכול לחלוט אותו עם חלב.
כן, כדורים לחמדנות ועוד ... עוד ..., כולנו לא נתערב.
matroskin_kot
כן, אתה שופך מים רותחים ישירות לקערה על הקמח, ראשית, הקמח, אני מדליק אותו לרגע. מהרו ושפכו מים על הערמומי. הקמח שונה, בפעם הראשונה שהוא יצא גוש קשה, אבל שכב במקרר - הכל בסדר. ממבחן כזה, סיכת השיער הכינה ורדים שלמה מכוכב. אני לא יודע להכניס את הקישור
לא הגיוני
ליזנוק, קיבלתי את הזרבובית, תודה רבה! אם אתה זקוק לעזרה כלשהי בקייב, אני תמיד אשמח לעזור!
מכונת מטבח Kenwood (2)
לפומפיה במהירות נמוכה יש פומפיה מכוונת!
באופן כללי, עכשיו יש לי סט מלא, המהיר הנמוך מתאים למטחנת הבשר קנווד ועכשיו אוכל לעשות משהו במטבח בשני קומבינים!
אני מרדד את הבצק לכופתאות וכופתאות ל 7-ku, אבל כאן, כמובן, הכל תלוי בבצק, האחרון שעשיתי בכפיר - וניכר שלא ערבבתי מספיק קמח, אז הוא נקרע על 7-ke, אבל נורמלי הכל נהדר, שום דבר לא נשבר וכמה בשר יש צורך להשקיע
ליי, יש לי גם מטחנת בשר נפרדת מקנווד, PG-520 לשלי, אבל היא רק בת שנה ונראה שהבשר לא נתקע. זה לא נראה כמו סכין, הוא מסתובב שם, ואז כל הבשר היה הולך רע ולא רק החלק התחתון. נסה את זה עם בשר אחר, לכל מקרה (נהגתי לעטוף את הבשר על סכין במטחנת הבשר שלי מולינקס והבשר הטחון הלך רע מאוד) ומגרדת אחרת, הסורגנים שם הם באיכות גרועה בהרבה מסכינים.
מרגיט
בנות שיש להן חיבור מסננת לנגב זקוקות לעצתך.
היום בחנות ראיתי את הקובץ המצורף הזה מתחת למספר A992. יש לי
קנווד KMM760, נקנה באוזון. החנות לא יכולה לדעת אם קובץ מצורף זה מתאים למכונת הכתיבה שלי, לא מצאתי מידע על המשרד.
TaTa *
הייתי קונה את זה, מנסה בבית, אם זה לא מתאים, הייתי מחזיר אותו לחנות. אין לנו שום בעיה עם זה עכשיו, תוך שבועיים תוכלו לחזור ...
ליזנוק
ציטוט: מרגיט

בנות שיש להן חיבור מסננת לנגב זקוקות לעצתך.
היום בחנות ראיתי את הקובץ המצורף הזה מתחת למספר A992. יש לי
קנווד KMM760, נקנה באוזון. החנות לא יכולה לדעת אם קובץ מצורף זה מתאים למכונת הכתיבה שלי, לא מצאתי מידע על המשרד.

המכונית שלך שייכת לפרמייר מייג'ור. על פי הטבלה, AT930 יתאים לכם. כטיפ, מדדו את קוטר הסיכה, למשל מהקצף, ואז את קוטר הסיכה בלהבי המגבים בחנות, וכך תמצאו את התשובה - האם זה מתאים או לא.
זבדה שאלוני
ציטוט: ליי

מיטת עור!
תמונה: אתה יושב, מחבק קבצים מצורפים בלי מכונית, הנחתי את כל הקבצים המצורפים על השולחן, את קן על השולחן, וגרסתי וגזרתי על ברנר.
ולמה? האם זה באמת יותר לא נוח בזה ??
מיהרתי בין 10 ל -20.

ציטוט: panteracat

זבדה שאלוניגם ל- 010 וגם ל- 020 יש קערה ראשית אחת. האתר הרשמי של קנווד מציג קערה שניתן להזמין בנפרד. אבל, זה אף פעם לא זמין, וחבל. : girl_cray: שתי קערות אינן גחמה, אלא הכרח.
במטרו (שזה Cash and Carry) יש קערות נירוסטה גבוהות. הם כל כך עבים ומוצקים.
האם ניתן להתאים אותם לקנווד?
בשביל זה אתה צריך לקחת את קערת קנובסקי ולנסות.
קניתי שם קערות לכלבים.
לקחתי את הקערה שלי בכניסה והזהרתי שהיא שלי. ניסיתי את זה כך שהוא יהיה זהה ברדיוס מלמעלה, מלמטה ובגובה.
אתה יכול להשתמש באותו עיקרון כדי לנסות למצוא קערה עבור קן.

שאלה לבעלי המזל של דגמי קנוודס 10 ו -20
מה הגובה המרבי של KM עם זרבובית
עם מסחטת מיץ. בלנדר ולשלב?
יש לי גובה מהשיש לקיר המטבח 58 ס"מ
ושאלה נוספת.
איזו מטחנת בשר עדיפה על זו עם העשירית או זו עם ה -20?
נראה שב -10, היא מעט "מקפצת"!?
סוף סוף 10 נמצא
20 עדיין לא זמין בסנט פטרסבורג. רק במוסקבה.
זה יותר נעים כמובן אם יש אפשרות להקשיב לרעש המנוע (כפי שמומלץ)
ועוד שאלה אחת
ב- 10 נמצאו רק 3 שקעים לזרבובים
בגיל 20 בתמונה אתה יכול לראות שיש 4
ביניים - לאילו חרירים משתמשים?
באיזה מצורף משתמשים לטחינת שום?
אז כל כך קטן, קטן!
ג'וליפרה
ציטוט: Zvezda Askony

זה יותר נעים כמובן אם יש אפשרות להקשיב לרעש המנוע (כפי שמומלץ)

הנה 20 רעשים במהירות האיטית ביותר:


הנה המקסימום:

panteracat
זבדה שאלוני
זה לא פשוט כמו שאתה חושב. קערות קן מוגדרות לתוך שקע בבסיס ה- Kenwood CM. הקערה מסתובבת מעט בכיוון השעון וננעלת במקומה. אני עצמי הסתכלתי על קערות הנירוסטה במטרו זמן רב, כל הזמן חשבתי להתאים אותם לקן. אבל לדעתי זה לא יצליח. בסיס הקערה בגובה 3 ס"מ, ניתן לראות אותו בתצלום. והקערות שנמכרות במטרו, מהבסיס הולכות מיד להרחבה. בעבודה עם מצרפים (מטרפה, וו וכו '), יש צורך שהתוספות הללו לא יפגעו בדפנות הקערה. ובמקביל הם עברו כמעט על דפנות הקערה. אני, כמובן, לא התנסיתי בקערות של "אחרים", אולי למישהו יש חוויה כזו.

מכונת מטבח Kenwood (2)

מכונת מטבח Kenwood (2)
ג'וליפרה
במקרה, לאף אחד אין קומביין כזה? או אולי חברים?
איך הוא בלישת בצק ובירקות ירקות?
כל מה שאני צריך זה שתי הפונקציות האלה, מכשירים אחרים יכולים להתמודד עם אחרים.

KENWOOD KMX61 kMix

מכונת מטבח Kenwood (2)

מכונת מטבח Kenwood (2)
panteracat
כן, הקערות במטרו "מגניבות", בכל פעם שאני עולה וחולם: "אם הייתי עולה"
הלכתי ומדדתי את גובהו של קן 020. החלק הגבוה ביותר הוא הבלנדר. המרחק מחלקו העליון של הבלנדר לשולחן שעליו קן עומד הוא 59 ס"מ. ובכן, גובה 010 יהיה איפשהו 3-4 ס"מ נמוך יותר.
זבדה שאלוני, אתה יכול לשים 010 מתחת לארונות העליונים, אך לא תוכל להשתמש בו. בכל זאת, אתה צריך לשים אוכל בבלנדר, ותשים גם ירקות - פירות מעל המסחטה. אז כשאתה עובד עם קן, אתה עדיין צריך להחליק אותו מתחת לארון.
בנות שיש להן חרירי בשעה 973 א (טרנטה 1.5 מ"מ) ו- בשעה 974 א (ספגטי 1.5 מ"מ), בבקשה תגיד לי. כתוב שהחרירים הללו חותכים את הבצק ברוחב 1.5 מ"מ. קבענו את עובי הבצק במכונת הגלגול AT970 בעצמנו. אז אני יושב, אני לא יכול להבין איך שני החרירים האלה נבדלים במהלך הפעולה? אם היית יכול לראות את הקבצים המצורפים בחיים, אז אולי הבנתי משהו. אך ניתן להזמין אותם רק דרך האינטרנט.
matroskin_kot
ציטוט: Zvezda Askony

תודה!!!! חשוב לי להבין אם קשנקה יכול לעמוד עם בלנדר. אם הוא עשוי מזכוכית, אז הוא צריך לחיות שם.
ושאלה נוספת. קראתי מחדש את הנושאים שהבנתי כך. שלא משנה באיזה קן הזרבובית, כל ארבעת הקנים עובדים!?!?
נכונה?
אם כן איך זה נראה? הזרבובית התחתונה פתוחה תמיד. הצד ושני העליונים סגורים בכיסויים. אז הכל מסתובב תחתיהן?
אז מה עם המעטפת?
או שמא צריך להסיר את כולם כדי שלא ישפשפו אותם?
תקעים-מכסים, כשאתה כותב, לא נוגעים בחלקים המסתובבים ואל משפשפים שום דבר, שאלה אחרת היא שהרעש נוסף, כי כל 4 מסתובבים, אבל אתה מתרגל לזה. מטחנות בשר - והן באמת שונות רטט קטן ויש ל- 020. הקערה בפירוש לא מספיקה לשנייה או לשלישית ... אתה צריך להזיז כל הזמן, הבצק, השמנת, מישהו הצמיד את הפלסטיק של אייקייב, אולי הם יגיבו ...
ריטה
ציטוט: ג'וליפרה

במקרה, לאף אחד אין קומביין כזה? או אולי חברים?
איך הוא בלישת בצק ובירקות ירקות?
כל מה שאני צריך זה שתי הפונקציות האלה, מכשירים אחרים יכולים להתמודד עם אחרים.

KENWOOD KMX61 kMix
מכונת מטבח Kenwood (2)
יש לי אחד. אני מאוד מרוצה מזה. למען האמת, קניתי יותר בשביל ההופעה. אבל היא לא אכזבה אותי. מכה את הלבנים כמעט עד למצב הקצף. הבצק גם לשה היטב, אולם לא ניסיתי ללוש עליו כופתאות - אני מרחם עליה. ויש יצרנית לחם. הפומפיה פשוט נהדרת. פורק וניקוי בקלות בניגוד למשלבי קערות סטנדרטיים.
TaTa *
גובה KM 010 עם בלנדר 56 ס"מ. אם תפעיל את ההקצפה או משהו אחר מבלי להסיר את הבלנדר, זה יעבוד סרק באותו זמן עם קבצים מצורפים אחרים
ג'וליפרה
ציטוט: ריטה

יש לי אחד. אני מאוד מרוצה מזה. למען האמת, קניתי יותר בשביל ההופעה. אבל היא לא אכזבה אותי. מכה את הלבנים כמעט עד למצב הקצף. הבצק גם לשה היטב, אולם לא ניסיתי ללוש עליו כופתאות - אני מרחם עליה. ויש יצרנית לחם. הפומפיה פשוט נהדרת. פורק וניקוי בקלות בניגוד למשלבי קערות סטנדרטיים.

ריטה - תודה על הטיפ!
נכון, זה רק בצק הכופתאות שחשוב לי, כי להפך, אני מתחרט על HP כשהיא לושה אותו במאמץ
ניסית בו שיפון כבד?
ריטה
ג'וליפרהלא, לא ניסיתי את זה.
למען האמת, אני לא אופה יותר מדי בצק שמרים. ובעצם, אני משתמש בשבילו להכנת לחם, זה יותר נוח לי בגלל ההגהה.
ליי
ציטוט: panteracat

בנות שיש להן חרירי בשעה 973 א (טרנטה 1.5 מ"מ) ו- בשעה 974 א (ספגטי 1.5 מ"מ), בבקשה תגיד לי. כתוב שהחרירים הללו חותכים את הבצק ברוחב 1.5 מ"מ. קבענו את עובי הבצק במכונת הגלגול AT970 בעצמנו. אז אני יושב, אני לא יכול להבין איך שני החרירים האלה נבדלים במהלך הפעולה? אם היית יכול לראות את הקבצים המצורפים בחיים, אז אולי הבנתי משהו. אך ניתן להזמין אותם רק דרך האינטרנט.
PanteraCat, Tanyusha!
קיבלתי קובץ ספגטי היום וניסה אותו מיד.
עם גלגול 070, היא גילגלה אותו למספר 9, ואז דרך חיתוך הספגטי. מיובש במייבש. כתוצאה מכך קיבלתי את 1.5 האטריות הרגילות, וגם לאחר הייבוש הוא עדיין נשבר, כלומר ספגטי לא עובד.
לא הייתי נסער, האטריות יצאו נפלאות. מתכון: 500 גרם קמח, 0.5 כפית מלח, 5 ביצים + חלב עד 280 מ"ל. ערבבתי הכל בקן. הקמח רגיל לחלוטין, ללא זנים סופר קשים, אך התוצאה היא אטריות חזקות וטעימות מאוד. מבושל מיד ללא ייבוש, לא נדבק ביחד.
חלק מהבצק שימש לפסטה דרך AT910. לא מרוצה מהזרבובית. הפסטה התגלה כקירות עבים, ואם תחשבו שהם עדיין ירתחו במהלך הבישול ... לא מזרקה.
אגב, אם מישהו עדיין מחליט לקנות, קניתי A910 (ללא T), הלכתי למכונת הכתיבה 020. עם זאת, זה עולה כמעט אלפיים רובל פחות מ- AT910.
אַזהָרָה הזמנתי את 2 החרירים האלה כאן 🔗
משלוח EMC בדואר. תאר לעצמך את ההפתעה שלי כשקיבלתי דואר קופסאות קנווד בדואר, איכשהו חצו עם סרט דביק.
ראשית, זה מפתיע שהקבצים המצורפים הגיעו ולא האבנים שהוטבעו בקופסאות, שהיו קלים מאוד להכנה.
שנית, הקופסאות הפכו ללא סחירות לחלוטין (הן לא מתאימות למתנות), הסקוטק הוסר יחד עם בטנה של הקופסאות. כשכתבתי להם בהתמרמרות שארגונים אחרים מכניסים ארגזי קנווד לגדול שלהם ורק אז שלחו אותו, הם כמעט שלחו אותי ... לסניף הדואר.

--------------------------------------------------------------------------------------

בנוסף לקודמת.
אני מתנצל ששיקרתי בפוסט הקודם. הזרבובית הזו, שבדקתי, מתגלה כ- AT972 (4 מ"מ), בדיוק עכשיו בחנתי אותה, התברר שהיא קופסה מרופטת.
והספגטי יגיע אחר כך, ואז אבטל את המנוי.
טניה, תבחר לשים לב לזרבובית שמייצרת סרטים רחבים, אולי תצטרך להזמין גם את זה.
ו 1.5 מ"מ כנראה יהיה זעיר מאוד. (?)
panteracat
ליי, לודמילה
אם ניקח בחשבון מ -4 קבצים מצורפים לחיתוך בצק, אז מצורף AT 972 A (4 מ"מ טליוליני) הוא האפשרות הטובה ביותר. אחרי הכל, אטריות אלה יכולות לשמש לבישול במרק, כמו גם למנות עיקריות. אבל מעניין מה קורה כשחותכים את הבצק ברוחב 1.5 מ"מ? היום מצאתי תמונה פרסומית של המוצר המוגמר (שמתקבל לאחר שימוש בחרירי 973 ו- 974, 1.5 מ"מ). תמונה זו מראה בבירור כי לאחר הזרבובית 973 מתקבלים אטריות שטוחות כאלה, ברוחב 1.5 מ"מ. אבל אחרי הזרבובית 974 זה באמת נראה כמו ספגטי דקיק ועגול (דומה מאוד לוורמיצ'לי, רק ארוך). עכשיו יש לנו זרבובית בחנות, אני לא זוכר איזה, קירוי גגות 973 או 974 במחיר של 2 670 רובל. אז אני מיוסר, קח את זה או לא? אני חושש שביציאה מהזרבובית הבצק ישבר, כי רוחב חיתוך כה צר.
אביזר AT 971 A (טליאטלה בעובי 7 מ"מ) יהיה כנראה מבוקש יותר לבישול מנות שניות (אם לשפוט את עצמי) מאשר לחתוך 1.5 מ"מ. כשאני הולך לחנויות מכולת אני הולך ישר למדפי הפסטה. יש הרבה פסטות איטלקיות עם שמותיהן. ובכן, אני גם מחפש את אותם שמות כמו על קבצים מצורפים לקן. ראיתי "אטריות" חתוכות ברוחב של כ- 7 מ"מ (כמו AT 971). זה לא כל כך רחב. ואם תחילה תדלג על הבצק על גלגול מספר 9, אז אני חושב שרוחב 7 מ"מ יהיה בדיוק (לתוספת).
ליי
Panterakat ,: עלה: המתן עד שאקבל את מצמד הספגטי. הודיעו לי שהיום זה יישלח לכתובת שלי, בעוד שבוע יהיה לי את זה. ואז אכתוב הכל בפירוט.
אבל אני עדיין חושב על AT971, במיוחד מכיוון שהתאכזבתי מהפסטה, אם כי עדיין יש לי חיבור בצורת קליפה אליו. אני אראה אם ​​היא מכינה בצק בקליפות דק יותר מפסטה. אבל בכל זאת, הפסטה עוברת לאט מאוד, וכששמים אותה היא מתחילה להיסתם מהר יותר. אין תענוג כזה כמו שהכל עובר דרך חותך אטריות.
ו- AT971, אתה כותב שהעובי הוא 7 מ"מ, האם הוא עדיין בעובי 7 מ"מ או רוחב?
הייתי רוצה אטריות דקות אך רחבות.
panteracat
ציטוט: ליי


ו- AT971, אתה כותב שהעובי הוא 7 מ"מ, האם הוא עדיין בעובי 7 מ"מ או רוחב?
הייתי רוצה אטריות דקות אך רחבות.

אם מרדדים את הבצק עם זרבובית AT 970 בעובי הדק ביותר (עד 9), ואז מכניסים את זרבובית AT 971 (7 מ"מ), אז תקבלו אטריות כה דקות ובו זמנית רחבות.
panteracat


אירינההאם ניסית לבצע הזמנה באתר? או שניסית לבצע הזמנה בטלפון? בעת ביצוע הזמנה לקולפן תפוחי אדמה לא צוין לי: "אזל מהמלאי". ב -5 במרץ הזמנתי מהם AT 970 A, אז הם חייבו אותי בסכום יותר ממה שצריך. כתבתי להם, מאיפה הסכום הזה? הם ביטלו את הרישום שהם לקחו בטעות 5% במקום 3% לתשלום באמצעות העברה בנקאית. ספרנו את זה, אבל שוב עם שגיאה. ועם 5% שלהם, משום מה, הסכום שלהם גם לא עבד עבורי. סכום המסירה באתר מוגדר כאחד, וכאשר מתקבלת החשבונית הסכום עולה (לא ברור מהיכן). באופן כללי הם גרמו לי לחוסר אמון מוחלט בחנות הזו.

יש פשוט אינטרנט - חנויות שלא לוקחות% עבור תשלומים שאינם במזומן. תשלום עבור הסחורה. ובחנות זו, כך שהמחירים אינם קטנים, כך גם האחוזים הללו. כתוצאה מכך מתברר: עלות הזרבובית עצמה + משלוח במוסקבה + 3% מהסכום שהועבר, עבור שירות בנקים. אז גם החנות שואפת לחטוף את 3% זה לעצמה, על העובדה שאנחנו לא משלמים במזומן. ואז אנחנו משלמים גם עבור משלוח חברת ההובלה (לעיר שלנו). יש אינטרנט - חנויות שלא לוקחות אף אחוז להעברה בנקאית. ויש מי שלוקח, AL 7%. וזה יכול לגרום לסכום הגון מאוד, מכיוון שבלי משים כמעט קניתי את מכונית 020 עצמה.
זבדה שאלוני
ציטוט: סבטיק_

זבדה שאלוני מזל טוב על העוזרת החדשה והחכמה שלך
שיהיה כל המשפחה ויצירות מופת חדשות בבקשה: ורד:

תודה!!!!!!
אנחנו ננסה!
ניסיתי מגרסה במהירות נמוכה. חותך מאוד מלפפונים.
ניסיתי מסחטה.סחטו בעליצות את המיץ מאגס, תפוח, גזר.
מסחטת מיץ קטנה עם הוריי הצליחה לסחוט את המחית מתוך עגבנית גומי חורפית.
המסוק טחון במהירות את השום.
ניסיתי מסחטת הדרים. קשה עשה הכל במפץ, אם כי התפוזים לא מאוד מתוקים.
בואו נחכה ליצרן גלידה (הסיכוי להמתין ארוך מאוד בין חודש לשלושה חודשים של המתנה אינו עובדה)
ואנחנו מחכים לפומפיה / מגרסה מהירה.
שאלה לבעלי המזל של קנוודס.
מה הכלי הטוב ביותר לקיצוץ עגבניות לסלט?
מה הדרך הטובה ביותר לערבב את הבצק לקבלת עוגה מתוקה?
מה הדרך הטובה ביותר להקציף שמנת לנפוליאון? (חמאה + שם עצם)
אני אסיר תודה על קישור למתכון של נפוליאון (יש בצק עלים מוכן שנרכש)
matroskin_kot
זבדה שאלוני- מזל טוב!!!
הפומפיה במהירות נמוכה לא משמחת אותי מאוד ... משפשתי עליה כרוב, חלקים לא אחידים מחליקים, רציתי למרוח את הבצל לבשר הטחון, היא לעסה אותו, לעסה, הייתי צריך להוציא אותו נקניק את זה. הדבר הראשון שחוויתי היה חזרת. ובכן, מכיוון שכבר אביב, השורשים מיושנים, קשים, שפשפנו הרבה זמן, אבל הצלחנו ... והמשלב הקטן משפשף הכל לסלט פעם או פעמיים ... גם מטחנת הבשר הטחון טחנה היטב, התגובה החוזרת לא הפחידה את בעלי, הוא טחן את הבשר בשמחה ואז, כדי לא לדפוק אותו בידיים, ערבבתי אותו עם להב סיליקון - סופר. הבשר הטחון היה מנת "יתום", ניסיתי לצאת דרך החלק העליון של הקערה, אבל התגברנו עליו ... ובכן, חלבון הבצק-קרם הוא מעבר לשבחים ... אז אני חושב, האם אני צריך פומפיה מהירה? ככל הנראה, הכל אותו דבר .... בו בושיק בקושי חי, פומפיית ז'וליין מגרדת, מתפיחה, מתחככת בקושי. מה אעשה בקיץ?
זבזדה
אניה !!!שמח שאני אוהב את זה !!! רשמים טובים לך !!!!
חתלתול !!! (אתה לא נעלב מכך שאני קורא לך ככה ...) תראה ... הם עומדים לידי ושניהם בעבודה ...
מכונת מטבח Kenwood (2)
מהירות נמוכה מיועדת כשאתה צריך גזר אחד, משפשף את הסלק ... ... הגבינה משפשפת ללא דופי, ובכן, זה כאילו, זה תמיד יהיה בהישג יד. לא הייתי מסרב לזרבובית אחת .... אלא בכלל במהירות גבוהה .... לעוף משם !!! אפילו לא צריך לדחוף לשם .... קצצתי דלי כרוב תוך 5 דקות !!! יש עדים ... Tatulya !!! אז תחשוב .....

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם