רינה
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000

🔗

תנור לחץ רב לבישול Moulinex Minute Cook CE400032

נפח קערה: 6 ליטר
מצבים: בישול / תבשיל / אדים / אפייה
חומר: פלדת אל - חלד
צבע: נירוסטה
בישול בלחץ (2 רמות אפשריות)
הנה נס הופיע. המידע מתפרסם בנושא סירי לחץ, אך מכיוון שהוא חופף ברצינות לנושא פשוט רב-כיריים, נפרסם קישורים כאן.

https://Mcooker-iwn.icdself.com/index.php@option=com_smf&topic=83783.0
irson1971
משהו שאני לא רואה כאן את הבעלים המאושר של ה- IRR הרב-התקני הזה? אני רוצה להתפאר שהיום קיבלתי בדיוק כזה סיר, ולמרות שכבר מאוחר, הצלחתי להכניס לתוכו את הפילאף הראשון! פילאף יצא פשוט ללקק את האצבעות! לקחתי את המתכון מהספר כבסיס, אבל שיניתי משהו קטן לטעמי. אז לא שמתי כורכום בכלל, כי אני לא יודע מה זה ועם מה הם אוכלים. והחומרים נוספו בצורה של שום מלא, כפית סוכר, כף רסק עגבניות צ'ומאק. מכיוון שאני לא אוהב גזר קצוץ גס, שמתי גזר מגורד דק והרבה. והאחרון שינה את זמן הבישול הסופי מ -10 דקות ל -15 דקות. בסך הכל, מההתחלה ועד הסוף, עם כל החימום והדימום, זה לקח בדיוק שעה. כאדם מנוסה, אני לא יכול להגיד את זה הרבה או מעט, אבל יצא טעים, האורז פירורי ואפילו אוכל את הבשר בשפתיים!
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
irson1971
טסקא, אבל זה יהיה מאוד נוח לנו להישאר כאן ולדון במתכונים ובניואנסים של הסיר שלנו ממש כאן, ולא בסירי לחץ נפוצים, יותר מכך שאין לנו בדיוק סיר לחץ ולא ממש רב-קוק, אלא 2in1 רב התקנים ...
רינה
אני מתנצל. מכיוון שמולינקס אינו סיר לחץ טהור, הוחלט להשאיר את הנושא כאן בקטע Multicooker לעת עתה.
irson1971
פו! נתחיל מיד עם העובדה שהיום נבדק מרק כוסמת עם עוף. יצא סופר! טיגנתי הכל מעט בלי מכסה, ואז למשך 15 דקות. בלחץ גבוה עם בשר, ואז כוסמת למשך 5 דקות וסיימת! בעודו מאושר כפיל.
סווטוליק
היום בישלתי בורש. בצל מטוגן בחצי טבעות, גזר וסלק, פלפל בולגרי במצב "טיגון ירקות". חתכתי את הבשר, הכרוב ותפוחי האדמה (בינוני לחצי), הנחתי כף רסק עגבניות בשכבות, סגרתי את המכסה והכנתי את מצב "הלחץ הנמוך" למשך 25 דקות. לאחר שפתחתי את המכסה שמתי מלח, פלפל שחור ושמיר למצב "חימום" למשך דקות. בגיל 5 וסיימת. המרק התגלה כטעים מאוד. הבשר נמס בפה)
irson1971
את השיעור שאני אוהב בורשיק צריך לנסות, רק עכשיו רציתי לסוטה ולנסות כמו בספר עם שזיפים מיובשים ...

ציטוט: svetulik

irson1971, ואיפה מצאת את מצב הכוסמת?
אין צורך לחפש מצב כוסמת במודל זה, אלא לעבור ללחץ נמוך ובמקרה שלי שמתי כוסמת למשך 5 דקות למשך 5 דקות וכוסמת יוונית אופנתית ונפוחה יצאה, כמובן, במרק כמו שהיה מרק. אני לא שמחה מדבר קטן כזה פשוט ונוח. חבל שהגברים שלי אוכלים גרוע ולא מתנסים הרבה ... אנסה דייסת חלב היום.
ציטוט: metel_007

irson1971 מאיפה השגת רול כזה וכמה זה עולה?
בחנות המקוונת תמונות תמורת 1370 UAH, פשוט הסתכלתי עליהם תמורת 1372 UAH. לראות את הדולור תלוי במהלך. זה מאוד פשוט ונוח מכיוון שיש רק כמה כפתורי בחירה, כלומר לחץ גבוה, נמוך, טיגון, טיגון ירקות, תפירה ושמירה על המנה חמה. טיימר לספירה לאחור באמצעותו תמיד תוכלו לראות כמה זמן נותר. סל קיטור כלול.
irson1971
ובכן, במהלך היעדרותי היו בנושא שני רגעים משמחים ואכזבה אחת. נתחיל לפי סדר ומתברר שהטוב. הראשון היה בישול בורש עם סנט.צלעות ושזיפים מיובשים, זה עדיין מריח לי והסיר אזל בבת אחת! כמובן שכרגיל, יצאתי מעט מהמתכון שהוצג בספר ... פשוט למשל, אני לא משפשף ירקות גולמיים ולא מטגן אותם, לכן במקרה הזה החלטתי לטגן אותם ולא להשתמש בהם בכלל. הכנסתי את צלעות הבשר לסיר, בישלתי אותו, שטפתי אותו וחזרתי לסיר עם גזר שלם, בצל שלם, סלק שלם ובמשך 15 דקות. בלחץ גבוה. לאחר הרתיחה הורידה את הפארק והוציאה את הסלק והגזר, ובמקום זאת שמה את תפוחי האדמה המוכנים למשך 5 דקות. בלחץ גבוה, ואז כרוב קצוץ, שזיפים מיובשים, כף רסק עגבניות צ'ומאק, סלק וגזר מגורדים על פומפיית מלח גסה רגילה ומלח ובמשך 5 דקות. בלחץ גבוה. בוצע! אין תמונות שיש בורשט לצילום.
אבל צילמתי את המנה הבאה! זו הייתה נתח בשר מרופד. בישול זה שום דבר מיוחד ... מבושל ונשטף שוב. ואז שוב בסיר עם גזר ובצל, מעט מלח וגרגירי פלפל. הגדר את הטיימר ל 75 דקות. אבל אני לא זוכר את הלחץ הנמוך שלי, ומכיוון שהיה לילה והרדמתי את הקטנה, נרדמתי, ובנו ביקש לגדר ורק להעיר את בקשתי, התעלמתי ... כיביתי את הטיימר במשך כשעה וחצי, מכיוון שהיה לילה, ברור שהוא לא היה ממוקד בזמן. הייתי צריך להמליח ולהוסיף תבלינים למרק המוכן, ובזמן שהבשר היה מסודר, הוא חדיר להפליא. ובכן, הדבר האחרון מבחינת הצורה, אבל בגלל התבלינים והאפונה והבצל שקרס, הייתי צריך לסנן אותו, ובעיקרון הוא יצא על השקוף, אפשר בלעדיו. עליכם לשפוט!
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
irson1971
עכשיו בואו נרד לרגע לא נעים, כלומר העובדה שקניתי את הדבר הזה בכדי לבשל דייסת חלב למסמם ללא קושי רב, אבל הנה ...
באופן כללי, יש בספר המתכונים מתכון אחד, כלומר דייסת חלב עם דוחן. למרות שאני לא אוהב את זה, עדיין החלטתי לבשל את זה. אז הדבר הראשון שלא שמתי לב אליו הוא שקודם אתה צריך להרתיח מים במצב צלייה ולשפוך חלב ... ואז ראיתי שגיאה, אבל אחרי שקראתי עוד שאחרי דוחן הורתח במים במשך 5 דקות. מרתיחים, ואז מרוקנים את המים ויוצקים חלב חם ואז החלטתי להשאיר אותם ולחמם אותם כך שיהיה חם. אבל כשמזגתי את החלב החם הזה לסיר כמעט בכיתי ... התחתית נשרפה ... שמתי סמרטוט מתחת לקרקעית הכיור והכנסתי מים חמים לסיר. אחרי כמה דקות, אחרי שכבר גללתי בראשי עם מה שאפשר לקרצף עם מטלית לאורך התחתית, ו ... כמו מכנס סיליקון, הוצאתי את כל הצריבה הזו. ואז בישלתי לפי המתכון וזה יצא טעים, אבל הדייסה בכלל לא נראתה כמו חלב, והתחתית שוב נשרפה, אבל היא הוסרה יחד עם דייסת הפלא הזו. הבת שלי אכלה כמה כפות, אבל היא אוכלת בכלל בצורה מגעילה שאני אפילו לא יודעת מה לעשות ..., ובני, שכבר בן 19, אמר שזה טעים. שוב, עליכם לשפוט.
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
IRR
אה, תודה שהזמנת אותי אירישקה, לעולם לא הייתי רואה את הנושא הזה. אני רק רוצה לומר שאני מבשל הכל עד כה במצב נמוך, זה עדיין יוצא קצת מהר יותר מאשר בסיר איטי ונראה יותר שימושי (טוב, רציתי לחשוב כך). הגומייה במכסה כבר לא מריחה. אני משתמש בכל המתכונים מרובי הכיריים, אני לא מתעסק עם דגנים, מנקז, מוזג, קודם חלב, ואז מים - זה לא בשבילי. אני זורק את הכל בבת אחת - כבר בישלתי דייסת אורז וחיטה.

irson1971, אירה, אני מסתכל על המנות שלך - ספציפיות ... האם חשבת איזה קריקטורה לקחת לפי נפח? אתה מתחרט שלקחת את הגדול?
irson1971
אבל מבחינתי זה לא גדול ... לא כל כך ומתערבב. אני אוהב כרכים, קטן לא מאפשר לי לעשות כלום, וכשאני משתחרר, אני מנסה לעשות את זה יותר כדי שיימשך זמן רב. אני מאוכזב מדייסות, אבל עדיין אתאמן ואחשוב שאתרגל לזה. ואתה בכלל לא מבשל דייסת חלב? אני נראה חלש עם סירים כמו שלנו ... אני חושב איפה אתה?
ויזקולדי
אחותי לאחרונה קנתה את אותה אחת, הלכתי לבשל בה פעמיים (להתאמן, כלומר.אני בוחר לעצמי סרט מצויר), הם בישלו פודינג אורז לפי המתכון, זה התגלה כנהדר, אהבתי מאוד דייסות חיטה על המים, רק שהם לא ציינו עם מים, זה לא הספיק, זה הפך קודם לכן, אבל הדייסה הייתה מבושלת בכל מקרה.
לא ממש הבנתי באיזה קריטריון המכשיר הזה לא שייך לסירי לחץ, אפילו לסיר לחץ (אורז בושל תוך 8 דקות). אני גם רוצה להעיר הערה חשובה על מצבי הלחץ הגבוה והנמוך: הלחץ שם תמיד "גבוה" במובן זה שהמכסה תמיד נעול מכנית (בשני המצבים), אתה לא יכול לפתוח אותו עד שאתה משחרר את האדים, כלומר, על פי עקרון סיר הלחץ ... רק שעם מצב "לחץ גבוה" הוא גבוה יותר (בערך מספרי) מאשר במצב "לחץ נמוך", ההוראות אומרות כי יש להשתמש במצב "LP" למוצרים רכים יותר (ירקות), וה" מצב VD ", למשל, לבשר (יש מתכונים שנותנים 15 דקות לבשר).
ואת החלב, נראה לי, יש להרתיח תחילה כדי שלא יעלה לשסתום כשהוא רותח מתחת למכסה סגור.
אני גם מחליט אם לקנות את זה לעצמי או לא, כי יש לי ילד קטן ואני גם צריך לבשל לו דייסה בבוקר. אבל עם ארוחת הצהריים זה לא ברור במיוחד, הייתי רוצה לקבל מרק מוכן וירקות מאודים לבוא מהליכה, אבל: אם תשאירו אותו לבשל לפני הליכה, הוא יתבשל במהירות ויעמוד זמן רב לפני שאנחנו מגיעים וזה מפחיד להשאיר את זה בלחץ בבית לבד.
irson1971
ציטוט: ויזקולדי

לאחרונה אחותי קנתה את אותה אחת, הלכתי לבשל בה פעמיים (להתאמן, כי אני בוחרת לעצמי קריקטורה), בישלתי פודינג אורז לפי המתכון, יצא נהדר, אהבתי מאוד גם דייסת חיטה על מים - אני גם מאוד אהבתי את זה, רק עם מים הם לא ציינו, זה לא הספיק, זה כבה קודם, אבל הדייסה הייתה מבושלת בכל מקרה.
לא ממש הבנתי באיזה קריטריון המכשיר הזה לא שייך לסירי לחץ, אפילו לסיר לחץ (אורז בושל תוך 8 דקות). אני גם רוצה להעיר הערה חשובה לגבי מצבי הלחץ הגבוה והנמוך: הלחץ שם תמיד "גבוה" במובן זה שהמכסה תמיד נעול מכנית (בשני המצבים), אינך יכול לפתוח אותו עד שהאדים משתחררים, כלומר, על פי העיקרון של סיר לחץ ... רק שעם מצב "לחץ גבוה" הוא גבוה יותר (בערך מספרי) מאשר במצב "לחץ נמוך", ההוראות אומרות כי יש להשתמש במצב "LP" למוצרים רכים יותר (ירקות), וה" מצב VD ", למשל, לבשר (יש מתכונים שנותנים 15 דקות לבשר).
וחלב, כך נראה לי, צריך קודם להרתיח כדי שלא יעלה לשסתום כשהוא רותח מתחת למכסה סגור.
אני גם מחליט אם לקנות את זה לעצמי או לא, כי יש לי ילד קטן ואני גם צריך לבשל לו דייסה בבוקר. אבל עם ארוחת הצהריים זה לא ברור במיוחד, הייתי רוצה לקבל מרק מוכן וירקות מאודים לבוא מהליכה, אבל: אם תשאירו אותו לבשל לפני הליכה, הוא יתבשל במהירות ויעמוד זמן רב לפני שאנחנו מגיעים וזה מפחיד להשאיר את זה בלחץ בבית לבד.
זה לא קשור לחלב רותח ... כמו שכתבתי למעלה, לא יצאה טיפה דרך המכסה ובנפח גדול אני אוהבת לבשל ככה ... פשוט נוצר קרום בתחתית, אבל זה מאוד קל כמו סרט ויוצא. אבל כדי להשאיר אותו על החימום השארתי את מרק הוורמלה היום פשוטו כמשמעו, אז כמובן שהאטריות מבושלות מעט ... אחרת, אני מאוד מרוצה ממנו במהירות, טעים ונוח. ואני חושב שאפשר להתרגל להכל. הביאו לכאן את אחותכם ותנו לה לחלוק מתכונים טעימים. היום בצק על כרוב מבושל עם בשר אז ללקק את האצבעות, התגלה כאמא.
ויזקולדי
לדייסת החיטה שלנו הייתה גם מעט קרום (לא בחלב, זה פשוט נשרף מעט), השרנו את הסיר ואז הקליפה התקלפה מעצמה.
אחותי לעתים רחוקות מבשלת בה, היא לא תתרגל לזה, היא בהריון איתי, היא עוברת לדירה חדשה, בה היא עושה כעת תיקונים, ואומרת כל הזמן "אין זמן". אני מנסה לשכנע אותה שזה המכשיר שחוסך זמן. כלום, היא תעבור לדירה חדשה, שבה עדיין אין סט מטבח, כך שהקריקטורה תעזור לה מאוד.
היא גם בישלה שם מרק עדשים לפי המתכון מהספר, הוא התבשל תוך 6 דקות, מדהים.
פשוט לא הבנתי את מצב הכיבוי, ההוראות אומרות שאתה צריך לכבות עם מכסה פתוח, אבל נראה לי שצריך לסגור את המכסה, אבל השסתום לא, אחרת איזה סוג של כיבוי יהיה שם (וכמה אדים יהיו), אולי התרגום אינו בהוראות הנכונות. מה אתה חושב על זה?
irson1971
ציטוט: ויזקולדי

לדייסת החיטה שלנו הייתה גם מעט קרום (לא בחלב, זה פשוט נשרף מעט), השרנו את הסיר ואז הקליפה התקלפה מעצמה.
אחותי לעתים רחוקות מבשלת בה, היא לא תתרגל, היא בהריון איתי, היא עוברת לדירה חדשה, בה היא עושה כעת תיקונים, ואומרת כל הזמן "אין זמן". אני מנסה לשכנע אותה שזה המכשיר שחוסך זמן. כלום, היא תעבור לדירה חדשה, שבה עדיין אין סט מטבח, אז סרט מצויר יעזור לה מאוד.
היא גם בישלה שם מרק עדשים לפי המתכון מהספר, הוא התבשל תוך 6 דקות, מדהים.
פשוט לא הבנתי את מצב הכיבוי, ההוראות אומרות שאתה צריך לכבות עם מכסה פתוח, אבל נראה לי שצריך לסגור את המכסה, אבל השסתום לא, אחרת איזה סוג של כיבוי יהיה שם (וכמה אדים יהיו), אולי התרגום אינו בהוראות הנכונות. מה אתה חושב על זה?
התעניינתי בכך גם היום כשרקחתי כרוב. לכן, באופן אישי הייתי חושש לסגור את המכסה, מכיוון שיש תזכירים כמו בשפות הרוסית והאוקראינית, שם הם מזהירים בבירור כי המכסה נסגר רק בשני מצבים - VD ו- ND, ובמקרים אחרים רק עם מכסה פתוח. לדוגמא, כדי להרוות את הכרוב השתמשתי במצב הבישול כשהמכסה פתוח. לא היה עשן כי יש טמפרטורה נמוכה מאוד שלא מגיעה לנקודת הרתיחה, ובמקרה שלי הוספתי כרוב לנפח הנדרש ואז עברתי למצב ND והשארתי אותו למשך 15 דקות וכיביתי מעט, אני חושב שמקסימום 12 דקות המצוינות בטבלה במתכונים.
סווטוליק
כיביתי עם מכסה סגור והשסתום סגור למשך דקות. 20. הכל היה בסדר. אני רוצה לבשל חזיר מבושל. האם יש לך רעיונות לבישול עם minutcook?
DalRiata
בנות, במשך זמן רב מאוד, בחרו בין פנסוניק למולינקס. עצרנו במולינקס, אני עדיין לא מתחרט.

אז כבר ניסיתי לבשל מרק אפונה עם שכמייה - האפונה כמעט מבושלת ... התברר שזה טעים, יאם-יאם, אי אפשר למשוך משפחה לאוזניים.
בישלנו גם דייסה (כמו קותיה) על מים - היא התבשלה תוך 10 דקות והתברר שהיא פירורית מאוד ולא נשרפה אפילו כמו על הכיריים
היום בישלתי דייסת חלב מפשון - בישלתי אותה בלחץ גבוה למשך 5 דקות - הדייסה הייתה סופר, מבושלת, החלב לא התכוון לברוח לשום מקום, וכלום שום דבר לא דבק בתחתית.
ניסיתי גם להכין תבשיל גבינת קוטג '- כאן הייתי צריך לשבור את הראש קצת ... צריך להתרגל לאפייה ...

אני אגיד מיד - לא בישלתי כלום על פי המתכונים מהספר, הכל נראה למראה ובדרכי שלי :-) אני רוצה לבשל מרק עם שזיפים מיובשים ופטריות ... אבטל את המנוי ואראה את התמונות אחר כך :-)
irson1971
ציטוט: svetulik

כיביתי עם מכסה סגור והשסתום סגור למשך דקות. 20. הכל היה בסדר. אני רוצה לבשל חזיר מבושל. האם יש לך רעיונות לבישול עם minutcook?
אני מצטערת, אך האם כיבית בדיוק על פונקציית הכיבוי? פשוט מפחיד ....
irson1971
ציטוט: DalRiata

בנות, במשך זמן רב מאוד לבחור בין פנסוניק למולינקס. עצרנו במולינקס, אני עדיין לא מתחרט.

אז כבר ניסיתי לבשל מרק אפונה עם שכמייה - האפונה כמעט מבושלת ... התברר שזה טעים, יאם-יאם, אי אפשר למשוך משפחה לאוזניים.
בישלנו גם דייסה (כמו קותיה) על מים - היא התבשלה תוך 10 דקות והתברר שהיא פירורית מאוד ולא נשרפה אפילו כמו על הכיריים
היום בישלתי דייסת חלב מפשון - בישלתי אותה בלחץ גבוה למשך 5 דקות - הדייסה הייתה סופר, מבושלת, החלב לא התכוון לברוח לשום מקום, וכלום שום דבר לא דבק בתחתית.
ניסיתי גם להכין תבשיל גבינת קוטג '- כאן הייתי צריך לשבור את הראש קצת ... צריך להתרגל לאפייה ...

אני אגיד מיד - לא בישלתי שום דבר על פי מתכונים מהספר, הכל נראה לפי המראה ובדרך שלי :-)
DalRiata כבר כתבתי עבור הבורשיק הולך פשוט טעים! אבל לגבי דייסת החלב ולתבשיל גבינת הקוטג 'הייתי מבקש פרטים נוספים על אופן בישולם ואולי מכאן הוסקו מסקנות לשיפור המתכון שכבר נוסה. הייתי אסיר תודה, אחרת ניסיתי לבשל את הדייסה רק פעם אחת ונשרפתי לתחתית, גם לא התכוונתי לברוח, אבל עם קדירות זה עוד יותר גרוע, אפילו כמו שאומרים, הנדנדה הישנה ולא פעם אחת שלי החיים ועל הכיריים לא בישלו, שלא לדבר על סיר הלחץ ...
ובנות, אני מאוד שמחה שיותר ויותר אנשים כבר מופיעים כאן וזה מאשר שהבחירה נעשתה נכון!
DalRiata
מילאתי ​​2 כוסות פשון, שפכתי 5 כוסות חלב (לא חיממתי ולא הרתיח מראש), סגרתי את המכסה בלחץ גבוה, הגדרתי 5 דקות על הטיימר.
שום דבר לא נשרף או נמלט, אבל הדייסה התגלתה כעבה כל כך, בפעם הבאה אני פשוט מוזג כוס אחת של דוחן, לא 2. גם בלי מולטי-קוק עם דייסות חלב (במידות) לא הייתי טוב במיוחד, אבל אני תחשוב שאני אתרגל לקריקטורה הרבה יותר מהר מאשר עם תנור.
אבל הייתי צריך לשחק עם התבשיל.
גבינת קוטג ', צימוקים, סוכר, ביצים, סולת. ערבב הכל. היא משחה את תחתית הסיר בחמאה, שמה את הקלף ושמנה אותו. שפכתי את מסת הגבינה שהתקבלה לסיר. מיד ניסיתי להכין אותה באנלוגיה עם עוגת שוקולד (המתכון נמצא בחוברת שלנו), אך היא התבשלה לאט מאוד ללא מכסה, ובלחץ גבוה / נמוך הקריקטורה עברה למצב חימום. ואז הכנסתי אותו למצב הטיגון למשך 5 דקות: התחתית והחביות היו מטוגנות (ואז התברר שהוא לא מעט שרוף) ואז הכנסתי אותו למצב ירקות תבשיל למשך 5-10 דקות נוספות. ניסיתי לתקוע אותו בשיניים בדרך המיושנת, הכל היה מוכן, שלפתי אותו החוצה (שום דבר לא נדבק לסיר) וכמעט מיד התחלנו לאכול אותו - טעים, בקושי משכתי את בעלי משם. החלק העליון לא היה מטוגן באופן טבעי, אבל היה קצת טעים.

בפעם הבאה אנסה לעשות זאת באמבט מים במצב לחץ גבוה או נמוך. בקיצור, עלינו להתנסות מעט מכיוון שאין לנו מצב אפייה

סווטוליק
ציטוט: irson1971

אני מצטערת, אבל האם כיבית בדיוק על פונקציית הכיבוי? פשוט מפחיד ....
כן, במצב "כיבוי". אפילו לא היה לי מכסה חסום. הצצתי מדי פעם, זה היה נורא.
irson1971
ציטוט: svetulik

כן, במצב "כיבוי". אפילו לא היה לי מכסה חסום. הצצתי מדי פעם, זה היה נורא.
מי עוד יעז לנסות ..., אחרת הכל מפחיד אותו, אבל באופן עקרוני נראה לי שזה לא שווה את הסיכון, כי יש לנו ND ואיתו אני חושב שהתוצאה הסופית זהה, אבל איך לעשות לכבות את הסוג בו השתמשתי לכרוב זו פונקציה מעולה.
סווטוליק
ציטוט: irson1971

מי עוד יעז לנסות ..., אחרת הכל מפחיד אותו, אבל באופן עקרוני נראה לי שזה לא שווה את הסיכון, כי יש לנו ND ואיתו אני חושב שהתוצאה הסופית זהה, אבל איך לעשות לכבות את הסוג בו השתמשתי לכרוב זו פונקציה מעולה.
בדוק את מתכון הקאפקייקס שוקולד. שם צריך לאפות אותו במצב מסוים עם מכסה סגור.
irson1971
ציטוט: svetulik

בדוק את מתכון הקאפקייקס שוקולד. שם צריך לאפות אותו במצב מסוים עם מכסה סגור.
אכן כן. פשוט לא הסתכלתי עד כה ... לא רק שהם סותרים את עצמם, שכן התזכיר אומר שרק עם המכסה פתוח, אלא שכאן זה באמת עם המכסה סגור, ואפילו 40 דקות, וזה לא מעט. רק שאני סקרן שמעולם לא ראיתי מאפים בחיי שהיו מבושלים בטמפרטורה של 85 מעלות. ומצב הכיבוי כתוב רק 85 מעלות. האם אתה מבין שהשסתום הוחזק במצב זה?
IRR
בתולות, כולן מניסיון, בדקתי לאחרונה את סיר הלחץ של אלבי, כך שיש הוראות - be-ee-ee. ואוסף המתכונים זהה ... עמוד 3. והסיר עצמו רך משלנו, אבל במחיר כזה - אפשר לסלוח לו על הכל - הוא זול כמעט פי 4 מזה, אבל הוא מבשל היטב , אהבתי את זה.
irson1971
ציטוט: IRR

בתולות, כולן מניסיון, בדקתי לאחרונה את סיר הלחץ של אלבי, כך שיש הוראות - be-ee-ee. ואוסף המתכונים זהה ... עמוד 3. והסיר עצמו רך משלנו, אבל במחיר כזה - אפשר לסלוח לו על הכל - הוא זול כמעט פי 4 מזה, אבל הוא מבשל טוב, אהבתי אותו.
IRRochka, האם ניסית את זה אצלנו עם המכסה סגור במצב מרווה?
IRR
ציטוט: irson1971

IRRochka, ניסית אצלנו עם מכסה סגור במצב מרווה?
עוד לא הייתי צריך את זה, אבל תבשילתי את זה ככה במשך 5 דקות עם עגבנייה על בורשט, פתחתי אותה כמה פעמים מתוך סקרנות - הכל בסדר. אירישה, ממה את מפחדת? כשהמכסה פשוט סגור * לא נעול * - כך שהמחבת לבסוף אינה מסוכנת, אדים יוצאים בשקט מכל החורים - זה עובד כמו מולטי-קוק במצב הזה, פשוט הזמן לא נקבע.
irson1971
ציטוט: IRR

עוד לא הייתי צריך את זה, אבל תבשילתי את זה ככה במשך 5 דקות עם עגבנייה על בורשט, פתחתי אותה כמה פעמים מתוך סקרנות - הכל בסדר. אירישה, ממה את מפחדת? כשהמכסה פשוט סגור * לא נעול * - כך שהמחבת סוף סוף אינה מסוכנת, אדים יוצאים בשקט מכל החורים - זה עובד כמו מולטי קוקר במצב זה, פשוט הזמן לא נקבע.
אז מסתבר שהוא פשוט מסתיר ולא גולל? האם אני מבין את זה נכון?
IRR
ציטוט: irson1971

אז מסתבר שהוא פשוט מכסה ולא גולל? האם אני מבין את זה נכון?
צודק לגמרי
ויזקולדי
ציטוט: IRR

עוד לא הייתי צריך את זה, אבל תבשילתי את זה ככה במשך 5 דקות עם עגבנייה על בורשט, פתחתי אותה כמה פעמים מתוך סקרנות - הכל בסדר. אירישה, ממה את מפחדת? כשהמכסה פשוט סגור * לא נעול * - כך שהמחבת סוף סוף אינה מסוכנת, אדים יוצאים בשקט מכל החורים - זה עובד כמו מולטי קוקר במצב זה, פשוט הזמן לא נקבע.
אך אל תשים את השסתום במקרה זה?
irson1971
ציטוט: ויזקולדי

אך אל תשים את השסתום במקרה זה?
ברגע שהוא כותב כי "כשהמכסה פשוט סגור * לא נעול * - כך שהמחבת לבסוף אינה מסוכנת, אדים יוצאים בשקט מכל החורים - זה עובד כמו מולטי-קוק במצב הזה, פשוט הזמן לא נקבע ., אז אני מבין שהשסתום פתוח וגם קיטור בורח ממנו ...
IRR
ציטוט: ויזקולדי

אך אל תשים את השסתום במקרה זה?
השסתום הוא כמו שהיה. אבל, אני חוזר ואומר, השתמשתי בו במשך 5 דקות. אבל כשבדקתי את סיר הלחץ של ELBEE, עם המכסה סגור, הוא רוחש כל כך הרבה על התבשיל. יהיה צורך כמובן לנסות כך וכך. כולכם נהדרים, מה שאתם חולקים חשוב - זו צבירת ניסיון. הנה, אני מחכה, אולי מישהו אחר יהיה הראשון להבשיל לאפייה, נראה שיש עוגת שוקולד הגונה (kaatsa), אבל מעניין לאפות בסיר כפול - איך היא תצא?
irson1971
ציטוט: IRR

השסתום הוא כמו שהיה. אבל, אני חוזר ואומר, השתמשתי בו במשך 5 דקות. אבל כשבדקתי את סיר הלחץ של ELBEE, עם מכסה סגור, הוא רוחש ככה על התנור. יהיה צורך כמובן לנסות כך וכך. כולכם נהדרים, מה שאתם חולקים חשוב - זו צבירת ניסיון. הנה, אני מחכה, אולי מישהו אחר יהיה הראשון להבשיל לאפייה, נראה שיש עוגת שוקולד הגונה (kaatsa), אבל מעניין לאפות בסיר כפול - איך היא תצא?
אני לא חברים עם מאפים ... אז אם אנסה זאת לאחר ההיזכרות.
IRR
ציטוט: irson1971

אני לא חברים עם מאפים ... אז אם אנסה את זה אחרי הזיכרון.
שלום, בבקשה ... דוק, אולי לא הכל כל כך מפחיד עם ספר מתכונים כזה ואחר. ואז, מה זה אומר - אני לא חברים עם מאפים? באיזה אתר אנחנו? : וואו: יש טיפול מהיר לפוביה כזו בנוכחות מכונת לחם.
irson1971
ציטוט: IRR

שלום, בבקשה ... דוק, אולי לא הכל כל כך מפחיד עם ספר מתכונים כזה ואחר. ואז, מה זה אומר - אני לא חברים עם מאפים? באיזה אתר אנחנו? : וואו: יש טיפול מהיר לפוביה כזו בנוכחות מכונת לחם.
מי עוד ילמד אותך מה לעשות מלבד לחם על פי מתכון! הזמנתי למכירה את תבניות הסיליקון של נטאשה, ומה שנשאר אז אתאמן בעצמי, רק בזמן שאני רואה את הכל במשקפיים ורודים. בצעירותה, על פי מתכון מספר, היא אפתה פשטידות כדי שיוכלו לפטיש ציפורניים ...
IRR
ציטוט: irson1971

אם רק מישהו אחר ילמד אותך מה לעשות חוץ מלחם על פי מתכון!
בע"מ! לחם ומאפה הם עולם ומרחב גדולים לגמרי.ויש צורך ביצרן לחם (באנשים הפשוטים המכונים פשוט HP) לצורך התהליך האוטומטי ביותר להכנת לחם וכדי ללוש את הבצק, בקושי תוכלו ללוש אותו בעצמכם, במיוחד ללא כישורים. אתה לוקח כל מתכון פשוט מהפורום, קורא את ההערות וממשיך. בעניין זה הכשרה חשובה. ובכן, מי מבוטח מפני כישלון? אבל כשסוף סוף מתברר ...
irson1971
ציטוט: IRR

בע"מ! לחם ומאפה הם עולם ומרחב גדולים לגמרי. ויש צורך ביצרן לחם (באנשים הפשוטים המכונים פשוט HP) לצורך התהליך האוטומטי ביותר להכנת לחם וכדי ללוש את הבצק, בקושי תוכלו ללוש אותו בעצמכם, במיוחד ללא כישורים. אתה לוקח כל מתכון פשוט מהפורום, קורא את ההערות והולך. בעניין זה הכשרה חשובה. ובכן, מי מבוטח מפני כישלון? אבל כשסוף סוף מתברר ...
אני אשיג את התבניות ואאמן, למרות שאני חושש אחרי הפשטידות הלא מוצלחות. והמתכון שלנו למאפינס שוקולד כבר מגרד לנסות, רק אתם צריכים לקנות את החומרים, וברחוב עצלנים ..., ובעלי לא יקנה כי אין שוקולד קונדיטוריה פשוט איפה שאנחנו קונים ...
ויזקולדי
ציטוט: IRR

שלום, בבקשה ... דוק, אולי לא הכל מפחיד כל כך עם ספר מתכונים כזה ואחר. ואז, מה זה אומר - אני לא חברים עם מאפים? באיזה אתר אנחנו? : וואו: יש טיפול מהיר לפוביה כזו בנוכחות מכונת לחם.
אה, אבל גם אני לא חברים, אין לי אפילו מכונת לחם, לעתים נדירות אני אופה דברים פשוטים כמו שרלוט בתנור. אבל אהבתם את המתכון של הקאפקייק מהספר, אבל אי אפשר להשתמש שם בשוקולד רגיל?
irson1971
ציטוט: ויזקולדי

אה, אבל גם אני לא חברים, אין לי אפילו מכונת לחם, לעתים רחוקות אני אופה דברים פשוטים כמו שרלוט בתנור. אבל אהבתם את המתכון של הקאפקייק מהספר, אבל אי אפשר להשתמש שם בשוקולד רגיל?
החלטתי כבר לנסות ובעלי קנה הכל היום חוץ מחמאה ... אז אני אצטרך לנסות את זה מחר, אבל קניתי את השוקולד הכי זול ועליו כתוב קינוח קונדיטוריה. אז ננסה מחר.
סווטוליק
ציטוט: irson1971

החלטתי כבר לנסות ובעלי קנה הכל היום חוץ מחמאה ... אז אני אצטרך לנסות את זה מחר, אבל קניתי את השוקולד הכי זול ועליו כתוב קינוח קונדיטוריה. אז ננסה מחר.
לא קיבלתי את מאפין השוקולד שלי בסיר האיטי. זה הועמד למצב כיבוי, לא נאפה בכלל. אפיתי אותו בתנור למשך 30 דקות בחום של 180 מעלות.
IRR
ציטוט: svetulik

לא קיבלתי את מאפין השוקולד שלי בסיר האיטי. זה הועמד למצב כיבוי, לא נאפה בכלל. אפיתי אותו בתנור למשך 30 דקות בחום של 180 מעלות.
אני, מגרד, סוף סוף לא אוהב לאפות במולטי קוקר, בשום דבר - זה לא בעיטה בשבילי, אם כי רבים אופים ואופים נהדר. שוקולד על מים רותחים בקריקטורה
irson1971
ציטוט: svetulik

לא קיבלתי את מאפין השוקולד שלי בסיר האיטי. זה הועמד למצב כיבוי, לא נאפה בכלל. אפיתי אותו בתנור למשך 30 דקות בחום של 180 מעלות.

זה מה שנאפה אז בתנור אחרי המולטי?
irson1971
מה אני יכול לומר ... כמו סבטוליק, שום דבר לא יצא מזה. התנסיתי בתפקוד הכיבוי ועם שסתום פתוח הוא עמד במשך 55 דקות ועם אחד סגור במשך כ -20 דקות, אבל אבוי. מדוע הם דחפו את המתכון הזה לא ברור. חשבתי מחר לנסות את הבא לזוג, אבל אחרי זה אני אפילו לא רוצה. כמובן שבזכות התנור עוגת השוקולד יצאה, היא נשארה שם עוד 30 דקות בחום של 180 מעלות, אך באופן טבעי היא לא התרוממה ובגלל זה התבררה שהיא כבדה מאוד לנפחה. שיניתי את המתכון רק על ידי הוספת שקדים קצוצים במקום אגוזי לוז קצוצים והוספת דובדבנים מגולענים קפואים. כבר כמעט נאכל ואם הבן כמובן לא דוחה עד הבוקר, זה מה שנשאר.
תנור לחץ רב-קוק Moulinex Minute Cook CE4000
רינה
בנות, אפיתם את הקאפקייקס בלחץ? בשלב מסוים, הסתדרתי בסיר לחץ בלחץ במשך 20 דקות. העיקר שהבצק עצמו מתחמם דרך האזור באזור של 100 מעלות. מחר אני כנראה אנסה עם ביסקוויט או זברה ב- LL שלי (בתנור, הזברה לא מסתדרת בקטגוריה).
irson1971
ציטוט: רינה 72

בנות, אפיתם את הקאפקייקס בלחץ? בשלב מסוים, הסתדרתי בסיר לחץ בלחץ במשך 20 דקות. העיקר שהבצק עצמו מתחמם דרך האזור באזור של 100 מעלות.מחר אני כנראה אנסה עם ביסקוויט או זברה ב- LL שלי (בתנור, הזברה לא מסתדרת בקטגוריה).
לא נאפה על פונקציית התבשיל כמו בספר המתכונים. אני חושב שכנראה זו טעות ... הם תרגמו שגוי של צ'טולי, כי במזכר הם כותבים שעם הפונקציה הזו המכסה לא סגור, אבל במתכון, ברור לכסות אותו במכסה ולשים אותו על מרווה. מצב למשך 40 דקות. נראה לי שזה היה הכרחי ב- ND וזה יהיה טוב, אבל תן למישהו אחר לנסות ולהגיד.
ויזקולדי
קראתי ביקורת אחת על הסרט המצויר הזה, כביכול יש לו טיימר להפעלה מושהה, לא ראיתי שום דבר לגביו בהוראות. אף אחד בטעות לא מצא פונקציה כזו במכשיר שלהם?
irson1971
ציטוט: ויזקולדי

קראתי ביקורת אחת על הסרט המצויר הזה, כביכול יש לו טיימר להפעלה מושהה, לא ראיתי שום דבר לגביו בהוראות. אף אחד בטעות לא מצא פונקציה כזו במכשיר שלהם?
לא מצאתי ולא קראתי מידע כזה בשום מקום.
IRR
לא מצאתי את הטיימר. כאן בסיר הלחץ של ELBEE נראה שהוא שם.
טאטולי
שלום מארחות. תגיד לי, האם מישהו בישל ב- CF הזה במצב "מהביל" ובכלל, ארוחות דיאטה? מתעניין בכל דבר: ירקות, בשר, עוגות גבינה, כופתאות. ואז אתה רוצה לאכול טעים, אבל הלבלב נגד ... שתף את החוויה שלך בבקשה. אני רעב לפני שבחרתי לקנות MV ...
irson1971
ציטוט: טטולי

שלום מארחות. תגיד לי, האם מישהו בישל ב- CF הזה במצב "מהביל" ובכלל, ארוחות דיאטה? מתעניין בכל דבר: ירקות, בשר, עוגות גבינה, כופתאות. ואז אתה רוצה לאכול טעים, אבל הלבלב נגד ... שתף את החוויה שלך בבקשה. אני רעב לפני שבחרתי לקנות MV ...
למרבה הצער, אין אוהדים של אוכל אדים בבית ... אבל אני מרוצה מהסיר עצמו! אני אפילו לא יכול לדמיין איך בלעדיה, אחרי שפתחה את אתר האינטרנט שלה, המשפחה הייתה גוועת ברעב אם לא היא.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם