מסדר סנט אן ואביריה

מסדר סנט אןצו זה הוקם בשנת 1735 לזכר בתו של פיטר הראשון, אנה פטרובנה, על ידי בעלה, דוכס הולשטיין-גוטורף קרל פרידריך. מסדר אנה הוכנס רשמית למערכת הפרסים הרוסית על ידי פול הראשון ביום הכתרתו ב- 5 באפריל 1797.


אקוניט (מתאבק)

חוֹנֵק הַדוֹבאקוניט מצמחים עשבוניים ממשפחת הגביע החמאה המסוכן - יותר מדי מ"משפחה "זו רעילים. לכן, זה לא בטוח ללעוס את להבי הדשא של משפחת הגביע חמאה משעמום, וגם אין הנאה - זה טעים ומבער. צמחים רב שנתיים שייכים לסוג אקוניט, המוכרים על ידי עלים ופרחים חתוכים ביד בעלי צורה לא סדירה של קסדה.


נסיכה, פוליאניקה, ממורה

נסיכה, פוליאניקה, ממורהברי היער של הנסיך בארצנו נפוץ ביערות מעורבים ונשירים, ביצות, דרך יערות, בטונדרה בצפון החלק האירופי, במערב ובמזרח סיביר ובמזרח הרחוק. הוא נחשב לפירות היער הריחניים והטעים ביותר בצפון שלנו, הנקרא אחו, ממורה.


מה לעשות כדי למנוע שפעת

מה לעשות כדי למנוע שפעתשפעת היא אחת המחלות הזיהומיות הנפוצות ביותר. בשל העובדה שלנגיף השפעת יכול להיות לעתים קרובות לשנות את מראהו, הניצחון הסופי עליו טרם הושג. עם זאת, נוצרו תרופות המשפיעות על נגיף זה בגוף האדם ומונעות את רבייתו. נלקח בשעות הראשונות של המחלה, הם מחלישים את מהלך המחלה.


איך נולד המכתב

איך נולד המכתבבאופן פיגורטיבי, בעלי חיים עבדו קשה לחינוך האנושות.

התחל בחומר כתיבה. במשך כמעט אלף וחצי שנה אנשים כתבו על קלף, שהיה עשוי מעורות עגלים, עזים, כבשים וחמורים. מבחינת איכויותיו, הקלף הותיר את הפפירוס המפורסם הרחק מאחור. זה באמצעות השימוש בחומר הכתיבה החדש שהמעבר ממגילת הפפירוס לספר של מראה כמעט מודרני מתקשר.


עץ קפה

עץ קפהעץ הקפה שייך למשפחה המטורפת יותר; הוא מעובד באופן נרחב במדינות רבות בעולם. אתיופיה נחשבת כמקום הולדתו של צמח זה, שם גם עכשיו, בעמקי הנהרות של הרמות החבשיות, בגובה של 1000-2000 מטר מעל פני הים, ניתן למצוא סבך של עץ קפה. זהו שיח או עץ ירוק-עד שגובהו אינו עולה על 8-10 מ '.


אברמצבו

אברמצבוחמישים ושבעה קילומטרים ממוסקבה, בחלק הצפון מערבי של אזור מוסקבה, ליד זגורסק, המפורסמת בזכות האנדרטה המופלאה שלה בעבר - טריניטי-סרג'יוס לברה, מוקפת ביערות מחטניים מוצלים, נהרות מפותלים, מעוטרים בנקיקים עמוקים המוקפים בפטל. ולוז, הוא הכפר העתיק אברמצבו ...


תכונות תזונה של צמחים בולבוסים

תכונות תזונה של צמחים בולבוסיםצמחים בולבוסיים, נרקיסים וצבעונים, נבדלים בצורה חדה בדרישות התזונה בתקופות שונות של צמיחה והתפתחות. נרקיס, כמו גלדיולי, דורש בעיקר חנקן וחנקן עם אשלגן. השלב החשוב ביותר בחייהם הוא התקופה מתחילת הצמיחה ועד לנביטה.


צמחי מזון ותכונותיהם הרפואיות

צמחי מזון ותכונותיהם הרפואיותצמחי מזון המכילים, בנוסף לחומר האנרגטי, כמות מוגברת של חומרים פעילים ביולוגית, פועלים במקביל כצמחי מזון ותרופות. תרכובות אנרגיה כוללות סוכרים, עמילן, סיבים, פקטינים, חומצות אורגניות, חומצות אמינו, חלבונים, שומנים. ההשפעה האנרגטית של אכילת ירקות, פירות וגרגרים היא קטנה, אך הם מכילים חומרים חשובים לתפקוד תקין של הגוף, אשר נעדרים במוצרים מן החי.


היתרונות והעקרונות של התקשות

היתרונות והעקרונות של התקשותהתקשות היא חלק חשוב בתרבות הפיזית יחד עם מרכיבים כמו היגיינה אישית, מערך תרגילים גופניים וספורט חובבני.

בתהליך ההתקשות משופרים לא רק מערכות ויסות תרמי, אלא גם מספר מערכות פונקציונליות אחרות בגוף (לב וכלי דם, נשימה, מערכות עצבים, מערכת דם, חסינות וכו '). לכן, אנשים קשוחים לא רק חולים פחות, הם חווים כל הזמן בריאות טובה, מצב רוח, מרץ.


דמרג'י

דמרג'יכל מי שהיה צריך לפחות פעם אחת לנסוע מסימפרופול לאלושטה לא יכול היה שלא לשים לב לרכס ההרים הציורי, שנפתח לפתע לנגד עיני המטייל, ממש מאחורי מעבר אנגרסק. כאשר הכביש מתחיל לרדת, משמאלו ניתן לראות את מסיב הדמרג'י. צמרתו נקראת דמרדז'י-יאלה, הנקודה הגבוהה ביותר שלה מגיעה לגובה 1359 מ '. הגפיים הדרומיות והמערביות של ההר הן צוקים גרנדיוזיים עם ערמת סלעים ותוהו ובוהו. מתחת למורדות דמרדזי מכוסים יערות, גנים, כרמים, מטעי לבנדר וטבק. יערות גדולים במיוחד הקיפו את המוניף דמרג'י מצפון וממזרח.


קמומיל רפואי

קמומיל רפואיבין חינניות רבות, פרחי בר אהובים, יש גם חיננית מרפא. שמו הבוטני הוא קמומיל נפוץ, או בית מרקחת. מאפיין ייחודי חשוב הוא החלק התחתון המפוצץ והחלול של הסל.

קמומיל הוא אחד הצמחים הרפואיים העממיים הפופולאריים ביותר. הוא משמש למגוון רחב של מחלות: קַר, כאבי בטן, מחלות נשיות, לאמבטיות מ scrofula.


מסדר ולדימיר ופרשיו

מסדר ולדימיר הקדושמסדר הנסיך הקדוש לשווה-עם-השליחים ולדימיר הוקם על ידי קתרין השנייה בשנת 1782 לכבוד הדוכס הגדול של קייב, שעשה רבות להרחבתה ולחיזוקה של המדינה הרוסית העתיקה. זה היה אחד המסדרים הרוסים הגבוהים ביותר.


סברש

סברשברחבי העולם ידועים למעלה מ -400 מיני לענה, מהם 174 באזורינו. מדובר בעשבים רב שנתיים, בעיקר גבוהים עם גבעולים ישרים, המנותחים שוב ושוב על ידי עלים אפורים-ירוקים דקים. פרחי הלענה קטנים מאוד, נאספים בתפרחות סל, כמו כל נציגי משפחת קומפוזיטים.


חליפות סוסים

חליפות סוסיםבקרב אוכלוסיית הסוסים ישנם בעלי חיים בצבעים שונים או, כפי שאומרים מומחים, בצבעים שונים. בתערוכות, בירידים, בעת החלפה ומכירה של סוסים, מתרחשים לעתים קרובות ויכוחים סוערים כיצד לקבוע את צבעו של אדם זה או אחר. יתר על כן, סוסים נקראים לעתים קרובות אדומים ואפילו חומים. שמות כאלה אינם משמשים בגידול סוסים. יש לו שמות ותיקים ומקובלים בדרך כלל עבור הצבעים, אשר מועילים לבעלי סוסים להכיר.


אם יש לך כאב שיניים

אם כואבת שןמה לעשות במקרה זה? אחרי הכל, זה קורה, זה קורה בלילה. בדוק אם יש משכך כאבים בארון התרופות הביתי שלך, כגון אנאליגין, אנטיפירין. לחומצה מפנאמית יש השפעה משככת כאבים טובה. קח טאבלט אחד בלילה, אחר אחר הצהריים, ונסה ללכת לפגישת רופא השיניים שלך מיד.


סלדין

סלדיןברוסיה העתיקה עדיין חששו מהמרפאים, אם כי, אני חייב לומר, לפעמים זה קרה בשביל מה. הצאר בוריס גודונוב פחד יותר מכל מרעל ה"שיקוי ".

השבועה שנתנה לו הבויארים כללה בהחלט את הטקסט הבא:


נופי קוינדז'י

נופי קוינדז'יAI Kuindzhi הותיר אחריו מורשת אמנותית גדולה, אחד הבודדים, הוא זכה להכרה בקהל, בכבוד ובתהילה, ברווחה החומרית במהלך חייו. הם דיברו הרבה על עבודתו, טענו, כתבו. אבל חיי האמן עצמם אפופים מסתורין - מעט מדי מידע תיעודי עליו שרד.


שבוע 30 למתכונים (2019)


חבישה בדרום רוסיה - חיה חמודה, אך עצמאית

לבוש דרום-רוסיה ורמלה פרגוסנה מעוטת שישבפאונה העולמית מאגדת משפחת הסמורים 64 מינים של בעלי חיים טורפים ובעלי חיים. בתוך רוסיה הוא מיוצג על ידי 18 מינים, בעמודי הספר האדום ישנם 5 מינים הנמצאים בדרגות סכנה שונות.

אחד מהם הוא חבישה. אנשים הבחינו בלבוש מזמן, אך היעלמותו ההדרגתית - רק לאחרונה. לאפשר את מותם של חיה כה מעניינת להפליא זה חטא בלתי נסלח בפני הטבע.


נעלי בית (Cypripedium)

נעלי בית (Cypripedium)למטיילים הטבעיים הרוסים של המאה הקודמת זיכרונות נלהבים במיוחד מסחלבים טרופיים. נגיעו לבוטניקים למראה ייחודי של סחלבים (ישנם כ- 30,000 מינים), מה שגרם להם לאסוציאציות רבות. צמחים אלה הושוו לציפורי דבש, ססגוניים עם כל צבעי הקשת, ואז לפרפרים בצבעים עוצרי נשימה, וחלקם, מפחידים - ... עם עכבישים. ה"שפה "המרשימה ביותר בסחלבים היא עלי הכותרת הלא מזוודים של המעגל התחתון של הפרח. לחלקם זה ממש דומה לשפה, לאחרים - נעל, מעבורת, קערה, לשון מורחבת.


רפרודוקציה מדויקת של החיים (K. E. Makovsky)

ק 'א' מקובסקימעניין ומאלף הוא גורלו של האמן הרוסי המפורסם קונסטנטין אגורוביץ 'מקובסקי (1839-1915). הוא נולד במוסקבה למשפחתו של אנין אמנות נלהב, האמן החובב יגור איבנוביץ 'מקובסקי. הכישרון של ק 'מקובסקי התבטא מוקדם. שמו מתפרסם במוסקבה.


מקורם המרפא של צמחים

מקורם המרפא של צמחיםהרכב הריפוי של מזון צמחי (ירקות, פירות יער, פירות, תבלינים) הוא נרחב. האוצר הרפואי שלו מכיל רכיבים פעילים פיזיולוגית רבים ושונים: ויטמינים, מלחים מינרליים ויסודות קורט הדרושים לשמירה על חילוף חומרים תקין בגוף, פקטינים המסייעים בהוצאת חומרי פסולת מזיקים מהגוף, פיטונצידים המשפיעים לרעה על מיקרואורגניזמים פתוגניים רבים, ועוד הרבה.


אדריכלים נוצות

אדריכלים נוצותזמן קצר עם הגעתם לארצם, הציפורים מחולקות לזוגות. בחלק מהציפורים - אווזים, ברבורים, מנופים ועופות דורסים - נוצרים זוגות לכל החיים, ובכותבי שירים - בדרך כלל לעונה אחת.

Capercaillie, שחורים וברווזים נמצאים רק במהלך משחקי האביב, ובעתיד, רק האם נושאת בכל הדאגות מסידור הקן, בקיעת ביצים וגידול בעלי חיים צעירים.


שני צדדים של אותו מטבע

שני צדדים של אותו מטבעכידוע, לכל מדליה יש שני צדדים. ואם, בהתחשב באחד מהם, אנו מזהירים בני זוג מפני בידוד יתר של משפחתם שלהם, אז לנוכח נוכחותו של הצד השני, איננו יכולים אלא להזהיר נגד הצד הנגדי ... "הפך לסימפטומטי מאוד לאחרונה שנים.

בואו ננסה לנתח תופעה זו. כדוגמה, ניקח משפחה צעירה שעדיין חסרת ילדים בה שניהם - בעל ואישה - עובדים: הוא במשרד אחד, היא במשרד אחר. שניהם אינטליגנטים ותקשורתיים באופן סביר. לשניהם צוותים ידידותיים בעבודה של אנשים בערך באותו גיל ואותם תחומי עניין.


מאונפלד MPMC-860.10S. תיאור ומאפייני המולטי-קוקר

מאונפלד MPMC-860.10S


האישה שמעשנת

האישה שמעשנתעכשיו, כנראה, כולם יודעים שעישון מזיק. ישנן תצפיות רפואיות ידועות המראות כי עישון מגביר את הסיכון למחלות לב וכלי דם, סרטן ריאות, כיבים בקיבה, דלקת עורקים ומחלות אחרות המשבשות לצמיתות את קצב החיים הרגילים ומובילות לנכות. אך עישון מסוכן במיוחד עבור אישה. פנים חיוורות, כמעט חיוורות, שיניים צהובות, ריח של ניקוטין מהפה ומהאצבעות - זה המבט הלא מושך של אישה מעשנת. אבל זה לא העיקר. עישון פוגע לא רק בבריאותה ובמראה האישה, אלא מזיק לילדה שטרם נולד.


בוגוליובובו

בוגוליובובובין המקומות הבלתי נשכחים במרכז רוסיה, ישנם גם כפרים קטנים, פרברים, היקרים גם לליבו של העם הרוסי.

אם אתה במקרה בוולדימיר, קח את הזמן, מצא כמה שעות להקדיש לכפר העתיק בוגוליובוב, שנמצא 10 ק"מ מזרחית לוולדימיר. אתה יכול לקחת טרוליבוס לקצה המזרחי של העיר ואז ללכת כמה קילומטרים או לקחת אוטובוס שיוצא מתחנת האוטובוס מכיכר התחנה.


מה לעשות בגן ובגן הירקות באוגוסט

מה לעשות בגן ובגן הירקות באוגוסטטמפרטורת החודש יורדת ל -16 מעלות צלזיוס, הימים הולכים ומתקצרים. הקיץ מסתיים באוגוסט. בסוף החודש מתחילה עזיבה מסיבית של ציפורים - סנוניות, מנופים ואחרים. פירות יער קציר: דומדמניות שחורות, פטל, זנים דובדבנים מאוחרים. תפוחי קיץ ואגסים מבשילים. בחלק מהמקומות העלים על העצים דוהים.

במהלך כל החודש תותים משוחררים, מופרים ומושקים, המיועדים להשגת חומר שתילה.


פולאריס PMC 0489IH. סיר לחץ עם חימום אינדוקציה, הסעה ו- SU-Vid

פולאריס PMC 0489IH<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 91 - 120 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם