פטרוזיליה בטונדרה

פטרוזיליה בטונדרה"פטרוזיליה לא מאבדת כלום!" - כך אמר מגדל הירקות המפורסם מ 'אושנין. אפילו עמוד השדרה הקטן ביותר נכנס לפעולה. מיובש, קרקע לשימוש עתידי לחורף. משתמשים באופן מיידי בשורשים בגודל בינוני.


הסלע הגדול ביותר בעולם - סלע איירס

סלע איירסאיירס רוק (איירס רוק, אולורו), השוכנת במרכז אוסטרליה, 320 ק"מ דרומית-מערבית לעיר ספרינגס, היא הגדולה ביותר בעולם. היקפו מגיע ליותר מ 8 ק"מ וגובהו 350 מטר. אפשר לטפס עליו רק מהצד הצפוני.


עגבניה

עגבניהבסוף המאה הקודמת נפל פרפר כרוב על הכרוב. מכיוון שלא היו הדברה באותם ימים, גננים מומחים החליפו בעיקר חוויות.


תאמן את שיווי המשקל שלך!

תאמן את שיווי המשקל שלךלעתים קרובות אנו נדהמים מהיכולת של אמני הקרקס ללכת עם כיסוי עיניים לאורך חוט דק, לאזן על לוח קטן המותקן על סלילים רבים, או לרכב על גלגל אחד של אופניים, לדווש לסירוגין עם רגליים וידיים.


ברחבי אנגליה

ברחבי אנגליההמטוס שלנו סיים את המרחק ממוסקבה ללונדון בשלוש שעות והחזיר לנו אותם לחלוטין, בגלל ההבדל בזמן הרגיל, נחת בשדה התעופה.


תוּת

תוּתכשטסתי לראשונה לפאמירים, הופתעתי מאוד לראות עצים על ההרים, כרותים באותו אופן כמו בעיר. בהתחלה לקחתי אותם לצפצפות ותהיתי: למה לחתוך את הגזעים כאן, בין ההרים?


קופסה שחורה

קופסה שחורההתיבה המסתורית הזו מוזכרת ברדיו או בעיתונים לרוב בקשר לתאונות מטוס או תאונות. יחד עם זאת, הם לא רק מצטטים את מספר התאונות ומחפשים חם על סיבת הסיבה לאירוע, אלא גם מעלים את השאלה האם ניתן היה למצוא את "הקופסה השחורה".


סכנה ביער

סכנה ביעריערות רבים הם מוקדים טבעיים של מחלה קשה - דלקת מוח של קרציות. הוא מופץ בעיקר בטייגה של סיביר ובמזרח הרחוק, אך הוא נמצא גם באזורי יער מסוימים בחלקה המערבי של רוסיה.


Supra MCS-5112. תיאור ומאפייני המולטי-קוקר

SUPRA MCS-5112


חייה של משפחת דבורים בחורף

חייה של משפחת דבורים בחורףהרוב המכריע של החרקים שורדים את החורף במצב של אנימציה מושעה. אנביוזיס (תחייה יוונית) היא השעיית הפעילות החיונית של הגוף בתנאי קיום שליליים.


למי שעומד להפסיק לעשן

למי שעומד להפסיק לעשןהסכנות של עישון נכתבות ומדוברות לעתים קרובות למדי והרבה. למרבה הצער, תעמולה נגד ניקוטין לא תמיד יעילה מספיק.


עש כורים ואמצעי בקרה

עש כוריםבשנים 10-15 השנים האחרונות, באזורים מסוימים בהם גננות מפותחת היטב, היה רבייה חזקה של עש הכרייה. נזקם גורם לירידה במשטח ההטמעה של העלים, מכיוון שהם מכוסים לחלוטין במכרות (מנהרות) של זחלים, ולעתים נושרים.


מניעה וטיפול בכפות רגליים שטוחות

מניעה וטיפול בכפות רגליים שטוחותבימינו ההליכה והריצה המשפרים את הבריאות הופכים פופולריים יותר ויותר. חשיבות מיוחדת במקרים אלה היא מצבם התפקודי של הגפיים התחתונות, יכולתם.


רדמונד RBM-M1921. תיאור ומאפייני מכונת הלחם

REDMOND RBM-M1921


שבוע מתכונים 36 (2018)

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם