נגד סרטן

נגד סרטןבתקופתנו הטיפול בגידולים ממאירים הוא אחת הבעיות המרגשות ביותר ברפואה, המעסיקה את דעתם של מדענים ברחבי העולם. חוקרים במדינות רבות מחפשים בהתמדה אחר הגורמים לסרטן, ומפתחים שיטות חדשות לזיהוי וטיפול בגידולים ממאירים. הרבה בתחום הרפואה הזה נודע, אבל כמה עדיין לא ידוע!


דלתא לוקס DL-6526. מאפיינים רב משתנים

DELTA LUX DL-6526


תכנון ופיתוח אתרים

תכנון ופיתוח אתריםמגרשים של 8 עד 12 דונם מוקצים בדרך כלל לפיתוח פרטני בערים וביישובי עובדים. מגרשי משק בית באזורים כפריים יכולים להגיע ל-25-30 דונם (ויותר).


Endever SkyLine MB-52. תיאור ומאפייני מכונת הלחם


כאב נסוג (חיבור על הרדמה)

הכאב נסוגכמעט כל מטופל שעובר ניתוח, אפילו קטן, שואל את הרופא את אותה השאלה: האם זה יכאב, באיזו הרדמה תבוצע הניתוח?


סקרלט SC-MC410S28. תיאור ומאפייני המולטי-קוקר

סקרלט SC-MC410S28


שיטה אגרוטכנית להגנה על נטיעות גינה ממזיקים ומחלות

שיטה אגרוטכנית להגנה על נטיעות גינהאי אפשר לקבל תשואות טובות של פירות וגרגרים, כדי להבטיח שפרחים יקשטו את הגן באביב, בקיץ ובסתיו מבלי ליצור תנאים נוחים לצמחים, הכוללים אספקת כמות מספקת של חומרים מזינים ולחות, טיפול בזמן של נטיעות, כולל הרס שיטתי של עשבים שוטים, התרופפות הקרקע ופעילויות אחרות, כולל מאבק במזיקים ומחלות.


ארזה AR-2008. תיאור ומאפייני המולטי-קוקר

ארזה AR-2008


הצדדים האפלים של ההתקדמות

הצדדים האפלים של ההתקדמותהתקדמות! מילה קצרה ואנרגטית זו נכנסה בתוקף לחיי היומיום שלנו והפכה למוכרת. מאז אמצע המאה ה -20, קצב ההתקדמות המדעית והטכנולוגית מואץ כל הזמן וגורם להפתעה ולהערצה גם בקרבנו - עדים ומשתתפים בתהליך זה.


רדמונד RMC-M36. תיאור ומאפייני המולטי-קוקר

REDMOND RMC-M36


שֵׁן הַאֲרִי

שֵׁן הַאֲרִיהעולם סביבנו עשיר ומגוון. אתה רק צריך ללמוד להבין אותו ולהשתמש נכון במתנות שלו. ולמען יחס רגיש וזהיר הוא יפתח במלוא הדרו, כמו גם הפרח הלא יומרני והחינני הזה - שן הארי הרפואי, שהתיישב כמעט בכל רחבי הארץ.


Endever SkyLine MB-54. מאפייני יצרנית לחם


גיבורי ממלכת החי

גיבורי ממלכת החימקרה המחשה קרה פעם אחת בווינה. ילדה בת שלוש בשם מרגו הותקפה על ידי כלב רועים רשע. הכלב השתמש בניביו הנוראיים, מרגוט צרח מכאב בלתי נסבל, ו ... לא קשה לדמיין איך הדרמה הזו הייתה מסתיימת אם העזרה לא הייתה מגיעה בזמן.


דלתא DL-6518. מאפיינים רב משתנים

DELTA DL-6518


טיפול בדלקת שקדים ודלקת שקדים כרונית

טיפול בדלקת שקדים ודלקת שקדים כרוניתקודם כל חייבים להשכיב חולים עם אנגינה. זהו אחד הצעדים המונעים העיקריים הן לסיבוכים מקומיים (היווצרות מורסה כמעט שקדית, דלקת בבלוטות הלימפה בצוואר הרחם) והן לסיבוכים כלליים - שיגרון, דלקת מפרקים מפרקים לא ספציפית מדבקת, דלקת מפרקים, פיאליטיס וכו '(רק עם מאוד גרון כאב גרון קל, ניתן לאפשר מנוחה למחצה.


מרתה MT-4324 NS Nonstick. תיאור ומאפייני המולטי-קוקר

מרתה MT-4324 NS Nonstick


"חבר ירוק"

חבר ירוקהיתרונות של שטחים ירוקים ידועים זה מכבר לאנושות. הם ממלאים תפקיד משמעותי בוויסות המשטר התרמי ולחות האוויר, ומשפרים את המיקרו אקלים. לבסוף, היער הוא פילטר ענק.


שבוע מתכונים 41 (2018)

כל המתכונים

נושאים חדשים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם