עֲרָבָה

עֲרָבָהכל גזע מוקצה, כביכול, היסטורית לאדמה ולתנאי אקלים מסוימים, כלומר יש לו שטח משלו.


לב "קרוב"

לב צפוףבאיזו תדירות אנו משתמשים בביטויים כמו "לב נשבר" - על תחושת פחד פתאומית, או "הקלה מהלב" - כאשר מגיעה הקלה בחרדה. אך אדם שיש לו התקף של כאבי לב כתוצאה מרעב חמצן ינסה להעביר את רגשותיו ברגע זה בערך במילים אלה. לשכנוע גדול יותר, הוא עדיין יביא את ידו אל חזהו ויצמיד את אגרופו בחוזקה.


דשן ירוק ומלט דשא

דשן ירוק ומלת דשאבעיקרו של דבר, כאן נמשיך לדבר על יישום מאגרים המסתתרים בשאריות צמחים. ואכן, החלקים העליונים, גזרי הדשא, העשבים העשבים מכילים כמות גדולה של חומרים מזינים. אם אתה מוצא שיטה למיצוים (מיצוי), אז להאכיל גידולי גננות אין צורך לחכות לפסולת הירוקה להתיישב בערימת הקומפוסט ולהפוך לחומוס.


נסיעה ביומנים

נסיעה ביומניםהעיר הפרהיסטורית של האינדיאנים של Tiahuanaco, הממוקמת באנדים בגובה של ארבעה קילומטרים, ביקשה מדענים תעלומות רבות. ביניהם היה לוח השנה המקורי, שרק לאחרונה פענח. ימים ולילות מתוארים בלוח השנה הזה על ידי ראשי קונדורים ופומות מגולפים באבן: ידוע שקונדורים הם ציפורים בשעות היום, והפומה צדה אך ורק בלילה.


חמש דרגות חומרה של נדודי שינה

חמש דרגות חומרה של נדודי שינה

בואו ננסה להבין מה יכול להיחשב לנדודי שינה. היכן הגבול בין המחסור הכפוי בשינה לבין התפרצות המחלה?

בואו ננסה לחלק את החלום לאלמנטים נפרדים המסודרים ברצף מסוים.


איך אוכלים לקשישים

איך אוכלים לקשישים

בעבר, האוכלוסייה הבוגרת חולקה לקבוצות הגיל הבאות: גיל מבוגר (סטטוס adultus) - בין 25 ל 40 שנים לנשים ובין 26 ל 45 שנים לגברים; גיל בוגר (Status maturitas) - בין 40 ל- 55 שנים לנשים ובין 45 ל- 55 שנים לגברים; גיל סנילי (סטטוס סנקטוס) - מעל 55 שנים.


תקלה או תקלה?

תקלה או שטויותניסיונות "לתקן" פתגם כזה או אחר ואמירה, להבהיר ולהבהיר את משמעותו נתקלים לעתים קרובות למדי. זאת בשל העת העתיקה של פתגמים ואמרות רבות, שכחה חלקית או מוחלטת ממש של משמעותם, פוליסמיה, שלעתים מאפשרת לפרש אותם בדרכים שונות.


המדרילים: צלילים, הבעות פנים, מחוות

המדריליםשפת בעלי החיים היא תופעה מעניינת ביותר. ואם לפני כן רק ביולוגים וזואפסיכולוגים עסקו בחקרו, כעת כאן נפתח תחום פעילות רחב לפיזיקאים, כימאים, מתמטיקאים ולשונאים.


עיסוי עצמי היגייני

עיסוי עצמי היגייניעיסוי עצמי היגייני משמש כטוניק לאחר תרגילי הבוקר. השימוש השיטתי בו מעלה את הפעילות החיונית של הגוף, מגביר את זרימת הדם ואת זרימת הלימפה, מעמיק את הנשימה, מגביר את חילוף החומרים ותורם להתפתחות תקינה של הגוף.


שבוע מתכונים 51 (2018)

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם