מתכונים 20 - 26 בפברואר 2012

לחם סולתלחם סולת לחם ארומטי שחור על מחמצת שיפוןלחם בטעם מחמצת שיפון לחם עם זרעים וגזר או דלעתלחם עם זרעים וגזר או דלעת לחם דגנים מלאים עם פירות יבשיםלחם דגנים מלאים עם פירות יבשים לחם עם עגבניות מיובשות, גבינה ורוזמריןלחם עם עגבניות, גבינה ורוזמרין לחם גבינה עם בצל, שום ופפריקה יבשהלחם גבינה עם בצל, שום ופפריקה לחם שיפון במחמצת מקמח טפטלחם שיפון עם מחמצת מקמח טפט לחם אוזינסקהלחם "Uzinskaya" לחם חיטה-שיפון-כוסמתלחם שיפון כוסמת "BOUQUET" פוקצ'ה עם בזיליקום וגבינהפוקצ'ה עם בזיליקום וגבינה חלזונות עם בייקון על מחמצת שיפוןחלזונות עם בייקון על מחמצת שיפון קאפקייק מהיר עם פטריות וגבינהקאפקייק מהיר עם פטריות וגבינה תפוח ורדים עם אגסיםתפוח ורדים עם אגסים מאפינס גבינת שמנתמאפינס גבינת שמנת טעם עוגה מילדותטועמים מעוגת ילדות עוגה א-לה טירמיסועוגה א-לה טירמיסו עוגות צ'ילי שוקולד רטובעוגות צ'ילי שוקולד רטוב עוגת קוקוס במילוי שמנת חמוצהעוגת קוקוס במילוי שמנת חמוצה מרק אפונה עם חזה מעושןמרק אפונה עם חזה מעושן דג לבן בלבשדג לבן בלבש שמפיניון טרי וסלט אבוקדוסלט שמפיניון ואבוקדו טרי קרוסטינו עם רסק כבד, אנשובי, צלפיםקרוסטינו עם רסק כבד, אנשובי, צלפים פפריקשפפריקש ליגה וופליםליגה וופלים ארנב מבושלארנב ברייד פטריות דבש על קנבוספטריות דבש על קנבוס סלט אקספרס דגיםסלט אקספרס דגים אורז במעיל ירקותאורז במעיל ירקות מרדדים עם בשר טחוןמרדדים עם בשר טחון בייגל במילוי בשרבייגל במילוי בשר

קפה, כמו אלכוהול, צריך לצרוך במתינות.

קפהקפה הוא בדיוק מה שרבים מאיתנו מתחילים כל בוקר. יש אנשים ששותים קפה כל היום. ויש שלא משתמשים במשקה זה כלל. וכל אחד צודק בדרכו. היתרונות והנזקים, לגבי סוגים אמיתיים של קפה וזיופים, אודות שיטות הכנה מעולות וכו 'נדונו עוד בחומר.


מתכונים 13 - 19 בפברואר 2012

לחם שיפון לימפה שוודי תנור לימפא שוודילימפה, לחם שיפון שוודי לחם חמאה שוודילחם חמאה שוודי לחם כפרי על גדוללחם כפרי בגדול לחם חיטה מבצק ישןלחם חיטה מבצק ישן לחמניות עלה תלתןלחמניות עלה תלתן עוגת שיפון בכיתת אמן שוקולדעוגה "שיפון בשוקולד" פשטידת קלקסלקוכןעוגה "קלקסלקוכן" עוגת שוקולד עם כדורי קורדעוגת שוקולד עם כדורי קורד מאפין לימון-רום עם צימוקים וג'ינג'רקאפקייק "לימון-רום" עם צימוקים וג'ינג'ר עוגת פנקייקעוגת פנקייק לחמניות במילוי אגוזיםלחמניות במילוי אגוזים פשטידה מגוררתפשטידה מגוררת פשטידת טורופיז'קהעוגה "טורופיז'קה" עוגת קפה מבית אנטולי קולסובעוגת קפה מאפין ספרדי לחג המולד עם חלבהמאפינס חג מולד ספרדי עם חלבה לביבות תירס שמש אביביתלביבות תירס "שמש אביבית" לביבות כוסמתלביבות כוסמת לחמניות פנקייק ירקותלחמניות פנקייק ירקות בצק עלים תפוחי אדמהבצק עלים תפוחי אדמה בורשט בפאנאסוניק מרובי קוקיםבורשט בסיר איטי תבשיל תפוחי אדמה עם בשר מבושל רווקקדירת תפוחי אדמה עם תבשיל "רווק" גבינה חריפהגבינה חריפה פאי זיתיםפאי זית חזיר ברוטב חמוץ מתוקחזיר ברוטב חמוץ מתוק צ'יפס צ'יזצ'יפס גבינה טרין עוף קל כמו הפגזת אגסיםטרין עוף "קל מתמיד" סלט ויטמינים בחורףסלט ויטמינים בחורף דג אדום תחת בייקון, אפוי בנייר כסףדג אדום תחת בייקון אפוי בנייר כסף כריכי גזר וגבינהכריכי גזר וגבינה בשר בסיריםבשר בסירים

הצורך ביוגורט בתזונת הילדים

הצורך ביוגורט בתזונת הילדיםעכשיו עם שפע מוצרי החלב, כמו גם עם המגוון הרחב לילדים, זה יכול להיות קשה להורים לנווט בבחירת יוגורט. הטוב ביותר לגוף הילד מוכר כשימושי ביותר - יוגורטים חיים. הם נקראים כך על ידי תזונאים, מכיוון שהם מכילים לא רק ויטמינים ויסודות קורט, אלא גם תרבית חיידקים חיה - לקטובצילוס בולגאריקוס. תנאי הצריכה של יוגורטים כאלה קצרים למדי - עד 25 - 28 יום מיום הייצור.


היגיינה במטבח: קרשי חיתוך

קרש חיתוךאתה לא יכול להסתדר בלי דבר כה הכרחי כמו קרש חיתוך במטבח. ככלל, ישנם כמה מהם: לבשר, דגים, אוכל מבושל, לחם, ירקות. יש עקרות בית שמשמשות לוח אחד כזה למזון גולמי, אחרת לאוכל מבושל, וחותכות לחם על הגב.


מחשבות טובות הן כלי נשק נגד דיכאון, או "יום ראשון של סליחה" בעצמך

מחשבות טובות הן כלי נשק נגד דיכאוןדברים מוזרים קורים לאדם שמחליט לשנות את חייו, לתקן אותם לטובה. מיד לאחר ההחלטה להתחיל הכל מדף חדש, כאילו מסתתרת מכשולים מתחת לאדמה - כאילו בכוונה מישהו מוסיף שמן לאש של עבר חוטא.


מאפייני פיתוח וחינוך של ילדים צעירים

מאפייני פיתוח וחינוך של ילדים צעיריםגיל מוקדם נחשב לתקופת ההתפתחות האינטנסיבית ביותר של כל מערכות הגוף והאיברים של התינוק, נוצרים כישורים והתנהגות שונים. בשנים הראשונות לחייו נפתח בפני האדם הקטן עולם ענק של יחסי אנוש. הם מתחילים לשלוט בכללי ההתנהגות הפשוטים ביותר.קבצים מצורפים, טעמים והרגלים כבר מתגבשים.


איך בוחרים שמפו?

איך בוחרים שמפוהבחירה בשמפו היא רגע מכריע. אנשים רבים מתעניינים בשאלה: באיזו תדירות כדאי לשטוף את השיער? הוא האמין כי ככל שאנו עושים זאת לעתים קרובות יותר, כך הוא מתלכלך מהר יותר. אם זה קורה, העניין הוא בבחירה לא נכונה של שמפו ובקביעה לא מדויקת של סוג השיער.


Shrovetide - חג מהנה של אביב

Shrovetide - חג עליז של אביביש הרבה חגים מסורתיים ברוסיה, שההיסטוריה שלהם חדורה בתרבות סלאבית מיוחדת. אחד מהם הוא מסלניצה הידוע. פסטיבלים עממיים מצחיקים נמשכים שבוע שלם, וישנה מסורת לכל יום.

מתכונים לפנקייק


מה קורה כשמלוחים

מה קורה בעת המלחההמלחה, כמו ייבוש, היא אחת השיטות האמינות ביותר לשימור מזון. אבל מדוע מלח מונע מאוכל להתקלקל? מהם עקרונות ההשפעה המשמרת שלו?

ידוע בדרך כלל שהתא של אורגניזם חי כולל קרום, פרוטופלסמה, מיץ תאים ועוד כמה אלמנטים. חומרים המאכילים את התא חודרים אליו דרך הממברנה. כך מתבטאת האוסמוזה.


סקירה של מנות אפונה

אפונהעשיר באופן יוצא דופן בחלבונים, ויטמינים ומיקרו-אלמנטים שימושיים אחרים, אפונה תופסת בצדק תפקיד ראוי במטבח של לאומים רבים, והפופולריות הבלתי מעורערת שלהם ראויה בהחלט, שכן היא מאפשרת לך ליצור מגוון רחב של יצירות מופת קולינריות. ידוע כי ההיבטים העיקריים של השימוש באפונה תלויים בעיקר באופן עיבודם.


מתכונים 6-12 בפברואר 2012

לחם שוודי לימפהלחם שוודי "לימפה" לחם שיפון-חיטה כהה על גדוללחם שיפון-חיטה כהה על גדול חיטה על מחמצת הופ עם אגוזיםחיטה על מחמצת הופ עם אגוזים Panasonic SD-2501. לחם חיטה לכל יוםלחם חיטה לכל יום לחמניות עם קמח מלא, דבש ולבנדרלחמניות עם קמח מלא, דבש ולבנדר לחם גבינה לישה מהירהלחם גבינה לישה מהיר לחמניות Buhtle עם ריבה ורוטב וניללחמניות Buhtle עם ריבה ורוטב וניל לחם עם זיתיםלחם עם זיתים הסופגניות של הדודה סיניההסופגניות של הדודה סיניה עוגיות שקדיות אננסעוגיות שקדיות אננס פשטידת לשון ופטריותפשטידת לשון ופטריות כופתאות עם רוטב בשר ופטריותכופתאות עם רוטב בשר ופטריות עוגות פיותעוגות פיות עוגת שוקולד עם אפרסקים ואגוזים מקורמליםעוגת שוקולד עם אפרסקים ואגוזים מקורמלים בשר אפוי עם אגסיםבשר אפוי עם אגסים חזיר מבושלחזיר מבושל קציצת צלעות חזיר על עצם Jägermeisterקציצת קוצצי חזיר על העצם "Jagermeister" פילאף (גרסת מולטי-קוקר)פילאף (גרסת מולטי-קוקר) מדליוני חזיר במעיל פרווהמדליוני חזיר במעיל פרווה שאה-פילאףשאה-פילאף ג'וליין בלחמניותג'וליין בלחמניות Panasonic SD-2501. קאפקייק כפריקאפקייק כפרי Panasonic SD-2501. אפרסקים בסירופאפרסקים בסירופ עוגת זכרעוגת זכר רמזור לסלט פירותסלט פירות "רמזור" טאמאגו - חביתה יפנית לחמניותטאמאגו - חביתה יפנית לחמניות סלט פירות וירקות מבית ולריהסלט פירות וירקות ראגו ירקות עם חזה מעושן ותפוחים מיובשיםראגו ירקות עם חזה מעושן ותפוחים מיובשים

ילד וחבר ארבע רגליים

ילד וחבר ארבע רגלייםאם לפני לידת התינוק שלך היה בבית כלב שהיית רגיש במיוחד אליו, תצטרך ליצור איתו קשר מחדש. החיה תקנא ותנסה למשוך את תשומת ליבך, ממש כמו ילד. יש להפסיק מיד ניסיונות כאלה כדי שלא יהיה גרוע בהמשך.


ג'ינג'ר

ג'ינג'רצמח זה מדרום אסיה נקרא גם שורש לבן. הוא גדל גם בקנה מידה תעשייתי באוסטרליה, הודו, סין, אינדונזיה, מערב אפריקה, ג'מייקה, ציילון וברבדוס. ג'ינג'ר היה אחד התבלינים הראשונים, שהוחזר במאה ה -16 מאסיה לאמריקה, שם השתרש ומצא את מעריציו.


ארוחות גורמה לבעל לעתיד

ארוחות גורמה לבעל לעתידובכן, לסבטלנה היו קשיים. כל חיי הכנתי מנות מהמטבח הרוסי. ואז היה צורך בידע על הכנת המטבח הגרמני. אחרי הכל, סבטלנה התחתנה עם גרמני. בפעם הראשונה שבא לבקר אותה, הוא שיבח מאוד את הבורשט והכופתאות שלה. אבל היה לו הבעה משועממת על פניו ליד השולחן. וסבטלנה החליטה לעלות על עצמה


בחירת שואב אבק

בחירת שואב אבקלקנות שואב אבק היום זה לא בעיה. והמחירים לדגמים מודרניים של שואבי אבק שונים. דגם אחד נמכר במחיר מגהץ, ואילו אחר יצטרך לשלם סכום "מסודר". נכון, שואבי אבק יקרים הם לא תמיד הטובים ביותר. במקרה זה, כיצד לבחור שואב אבק?


שיר על אורז

אורזמה אנו יודעים על אורז? ברוסיה, האורז הוא כה עדכני (רק קצת יותר מ -200 שנה) שהוא אפילו לא הספיק "לגדול" מסורות פולחניות.ובמזרח, האורז הוא עדיין, כמו לפני 7,000 שנה (!), נחשב לדגן קדוש - סמל לחיים עצמם. אורז לא רק נחסך מרעב, אלא היה אוכל פולחני, מטבע לתשלום מיסים ומשכורות.


יופי: בחירת איפור לברונטית

יופי: בחירת איפור לברונטיתמאז ימי קדם, נציגות נשים מנסות להיראות נהדר ולשם כך הן משתמשות בכמה שיותר זנים של קוסמטיקה דקורטיבית. כולנו יודעים שבזכות מוצרי קוסמטיקה דקורטיביים, כל אישה או ילדה יכולים לשנות, לשנות את תדמיתה ופשוט להיראות 100%.


סרטוב קלך

סרטוב כלחסרטוב קלך. אם נתקלתם במוצר לחם בשם זה בעיר אחרת, עליכם לדעת: שמו נקרא רק "סרטוב". ולא בגלל העובדה שבעלי מלאכה מיומנים פחות בקוסטרומה או באסטרחן. לא, האופים של ימינו בכל רחבי הוולגה מכירים את סודות קודמיהם, בעלי המלאכה שלהם, שאפו ברוסיה מסננת, מסננת, שיבולת שועל וטחנה, ומוצאם מאוד רוסי.


אוסף מתכונים למכונת הלחם Tefal OW 4002


מאפיינים ותיאור מכונת הלחם DeLonghi BDM 1500


איך לבחור יצרן יוגורט?

 איך לבחור יצרן יוגורטלפני שנתיים, לצרכן לא הייתה שום בעיה לבחור יצרן יוגורט. עם זאת, כיום יצרנים ממדינות שונות מוכנים להציע מגוון רחב יותר של דגמים פשוטים ומתוחכמים כאחד. איך לא להתבלבל ולבחור יצרן יוגורט טוב במחיר טוב?


טיפוח עור שמן

טיפוח עור שמןעור פנים שמן הוא לא רק המקור למספר עצום של בעיות, אלא גם יכול לגרום לכמה מחלות קשות למדי. במיוחד אם אינך מעניק טיפול פנים הולם. עור שמנוני, ככלל, נותן את עצמו עם ברק לא נעים, נקבוביות גדולות, אקנה ועור לא אחיד.


צִפּוֹרֶן

צִפּוֹרֶןציפורן שייכת למעמד התבלינים הקלאסי. זהו פרח של עץ ממשפחת ההדס, מיובש בשלב הניצן. מהמולוקות התבלין הובא להודו, טנזניה, אינדונזיה, מדגסקר, ציילון, שם הוא מעובד בהצלחה. ציפורן מייצרת קציר שופע פעמיים בשנה, מה שהופך אותם לזולים ונצרכים באופן נרחב.


Plug and Conquer. תוכניות לניהול הטלפון ממחשב

Plug and Conquer. תוכניות לניהול הטלפון ממחשבמעריצי הסדרה על קטיה פושקרבה ראו כיצד ניתן לשנות אדם על ידי כמות קטנה של איפור וסטייליסט מיומן. שינויים דומים אפשריים גם בטלפונים ניידים. ניתן למלא אותם בקלות ברינגטונים אופנתיים, תמונות סופר והצעצועים הפופולריים ביותר. ולשם כך אתה צריך את הדבר הקטן ביותר: KKR קטן (מקדם ידיות מעוקלות) ותוכנית לשליטה במסוף באמצעות מחשב אישי.


רדיקלים חופשיים כגורם להשמנה

רדיקלים חופשיים כגורם להשמנהאורח חיים בריא הופך פופולרי יותר ויותר מדי שנה. באופן עקרוני קל מאוד להסביר את הפופולריות הזו. אחרי הכל, האקולוגיה בעת הנוכחית היא פשוט קטסטרופלית, והלחצים המתמידים אליהם נחשף האדם משאירים חותם בל יימחה על בריאותו. לכן ספורט, אורח חיים בריא וכוס קפה בכל בוקר יעזרו לכם לשמור על הבריאות.


האם אתה יכול למצוא אהבה באינטרנט?

אפשר למצוא אהבה באינטרנטהרבה אנשים המחפשים את גורלם נכללים באינטרנט. באתרי היכרויות אנשים רווקים ואף נשואים מנסים להכיר, לנהל רומן או להתחתן. אך רבים נעצרים על ידי הפחד מלהתמודד עם סוטים, ג'יגולו. עד כמה זה מציאותי לפגוש את אהבתך באינטרנט? התחלתי לחפש את התשובה לשאלה זו, ופניתי לקבועים של אתרים אלה ולעוברים ושבים רגילים.


בחירת תנור מיקרוגל

בחירת תנור מיקרוגל

מיקרוגל (בחיי היומיום - תנורי מיקרוגל) נמצאים כיום כמעט בכל משפחה. טווח המחירים עבורם מכסה את היכולות של כל ארנק. אבל איך בוחרים מיקרוגל שיספק את הפונקציונליות הנחוצה לכם במחיר סביר? הבחירה הנכונה תידון במאמר זה.


שמרים

שמריםמוצר מזין זה מכיל חומרים שימושיים רבים ואלמנטים פעילים ביולוגית, שמרים רווים מזון עם פחמן דו חמצני, מגדילים את נפחם ומעניקים למנות טעם ייחודי. ידעתי על האפשרויות של שמרים מאז ומתמיד. אך הסטנדרטים ליישומם התפתחו ממאה למאה.

איך להתנגד להזדקנות

איך להתנגד להזדקנותאף אחד לא רוצה להראות מבוגר מגיל "הדרכון" שלהם. עם זאת, אורח החיים וההרגלים שלנו משפיעים על מספר הקמטים. עור יבש, קמטים ברורים ועמוקים, נקבוביות מוגדלות וכתמי גיל הם סימנים לשינויים הקשורים לגיל. אצל חלק מהנשים קמטים מופיעים מוקדם, אצל אחרים מאוחר יותר. לכל אחד מאיתנו יש "שעון ביולוגי" או גיל כרונולוגי משלו. הזדקנות זו "מתוכנתת" גנטית - שינויים מתרחשים בגופנו. לאחר מכן, זה משפיע על הפנים.<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 2161 - 2190 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם