מחלת כליות: במקור מילדות

מחלת כליות מילדותתזונה לא מאוזנת בילדות עלולה להוביל להפרשה מוגברת של מלחים על ידי הכליות - נפרופתיה דיסמטבולית. מחלה זו מסוכנת מכיוון שהתקדמותה עלולה לגרום לדלקת בכליות, בשלפוחית ​​השתן ולתרום להיווצרות אבנים. אך על ידי בחירה בתזונה נכונה, תוכלו להימנע מבעיות בריאותיות אלו.


דבש ותכונות הריפוי שלו

דבש ותכונות הריפוי שלומה זה מותק? זהו המוצר הביולוגי המורכב ביותר. הוא מכיל קומפלקס שלם של חומרים ביוכימיים. הם נחוצים לגוף האדם, מכיוון שיש להם השפעה מיטיבה על הפעילות החיונית של כל האיברים, שומרים על הבריאות ומגדילים משמעותית את משך החיים הפעילים.


מתכונים 26 במרץ - 1 באפריל 2012

לחם שיפון ליטאי עם זרעי קימללחם שיפון ליטאי עם זרעי קימל לחם חיטה עם גבינת קוטג 'ודבשלחם חיטה עם גבינת קוטג 'ודבש מאפינס פירות יבשים רזיםמאפינס פירות יבשים רזים קאפקייק עוגת תירס מזהבעוגת תירס זהב באינקה לחם שיפון בסיר בישול איטילחם שיפון בסיר בישול איטי ממתק פעמוןממתקים "בל" פיצה בשבתפיצה בשבת קונדייומיםקונדייומים פיצה לבביתפיצה לבבית אוקרושקה עם פטריותאוקרושקה עם פטריות משחק ממולאמשחק ממולא לביבות תפוחי אדמה וגזרלביבות תפוחי אדמה וגזר קרם כחול עם תפוח אדמהקרם כחול עם תפוחי אדמה מרק האלמנהמרק האלמנה כוסמתכוסמת גלנטין בג'לי יין אדוםגלנטין בג'לי יין אדום פילה עוףפילה עוף מינסטרונה לבנהמינסטרונה לבנה סלק חם עם סופגניותסלק חם עם סופגניות כרוב תפוזכרוב תפוז סלטסלט 8 במרץ מוסאקה במקור מיווןמוסאקה ריח מעושןריח מעושן סלט מילאנוסלט מילאנו טורטיה תפוחי אדמהטורטיה תפוחי אדמה קרפיון אפוי עם ירקותקרפיון אפוי עם ירקות גבינות מזוגגות תוצרת ביתגבינות מזוגגות תוצרת בית גזר מגורד עם סוכר ושמנת חמוצהגזר מגורד עם סוכר ושמנת חמוצה

רופא ילדים טוב: 10 לייקים

רופא ילדים טובאם כבר יש לך ילד קטן, בקרוב יבקר אצלך רופא ילדים. כיצד לדעת אם רופא מתאים לילדך: ישנם 10 סימנים פשוטים המעידים על רופא טוב שאפשר לסמוך עליו על בריאות התינוק שלך.


תקרות מושעות ומתוחות "בעד" ו"נגד "

תקרות מושעות ומתוחות בעד ונגדבמהלך בניית בית או שיפוץ דירה מתעוררות מחלוקות רבות בנושא מה תהיה התקרה בחדר: נמתחת או מושעה. אין ספק שלכל אחד מהסוגים יש מספר יתרונות וחסרונות במהלך ההתקנה וההפעלה נוספת.


היתרונות של תה צמחים מרפא

היתרונות של תה צמחים מרפאכולם אוהבים תה שחור, תה ירוק ואחרים כמוהם. אבל היום נדבר על אלה שנאספים ונרקחים מעלי מרווה, פרחי קמומיל וצמחי מרפא אחרים. באופן כללי, יהיה לנו קצת תה ברוח אבותינו ...


התפתחות הילד: מבוא לטבע

היכרות עם התפתחות הילד עם הטבעמשימת החינוך היא להקל על זיהוי הרגשות החיוביים אצל ילדים במהלך תקשורת עם צמחים, בעלי חיים; להוות דוגמא לטיפול זהיר בצמחים ובעלי חיים; לעורר עניין לשחק עם מים, חול.


תנועה היא חיים!

תנועה היא חייםכל אדם שואף לחיות חיים ארוכים ומאושרים. אין ספק, אחד המרכיבים החשובים ביותר באושר הוא הבריאות. רבים יסכימו עם האמירה שקבצן בריא מאושר יותר מאיש עשיר חולה. הקשר בין רמת הפעילות הגופנית לתוחלת החיים היה ידוע מזה זמן רב.


קַשׂקַשִׂים. פעולת חיסול

קַשׂקַשִׂים. פעולת חיסולכל שמפו יכול לשטוף קשקשים. אבל הקשקשים שזה עתה הגיעו בצבע לבן מלוכלך יופיעו על העור עוד לפני שהשיער יבש לחלוטין לאחר הליך האמבטיה. לכן, עדיף להשתמש לא בשמפו רגיל אלא בתרופות רפואיות - אלו שנמכרות בבתי מרקחת.


טיפים מאמא מנוסה

טיפים מאמא מנוסהאם יש לך תינוק, כנראה שיש לך הרבה שאלות. השתמש בעצות של אמהות מנוסות שיעזרו לך לנהל את התינוק שלך בשנה הראשונה לחיים בקלות.


אנו מנקים את הנוצות: מעניקים לחות ומרככים את העור

ניקוי נוצות: לחות וריכוך העורלאחר "תרדמת החורף", לא כל אחד מאיתנו יכול להתפאר בנוף נפלא, מכיוון שכפור ואוויר "מחשמל" ויבש בחדרים מחוממים לא השפיעו בצורה הטובה ביותר על העור, ובגדים חמים אפשרו לנו "להירגע" ושכחו מכמה חלקים בגוף הזקוקים לטיפול מיוחד.


מודל צלחת - יחס מושלם של אוכל בצלחת

מודל צלחת - יחס מושלם של אוכל בצלחתמודל צלחת הוא כלל למילוי צלחת במזון על פי תבנית מסוימת. זה מאפשר לך לאמוד חזותית מה ובאילו כמויות כדאי לאכול כדי לרדת במשקל ולא לפגוע בבריאות שלך.


דוּמדְמָנִית

דוּמדְמָנִיתשיח נמוך עם יורה קוצנית נקרא דומדמנית. הוא פורח בחודש מאי, מניב פרי ביולי - תחילת אוגוסט. הפרחים קטנים, ירקרקים או אדמדמים. פירות - פירות יער בגדלים שונים, צורות, צבעים עם טעם גבוה. העיסה עסיסית מאוד, מכוסה בעור ומכילה זרעים רבים. לאחסון ארוך טווח, הגרגרים מוקפאים או מפוזרים בסוכר. בשל טעמם ותכונותיו התזונתיות, דומדמניות נקראות "ענבים צפוניים".


תלמיד בית הספר עייף

תלמיד בית הספר עייףביומן היו רשומות: "הסתובבתי בכיתה, התערבתי כל הזמן עם חברי" ומגוון הציונים בין שמונה לשלוש. אם אתה מנסה לקרוא לתלמיד בית ספר, הוא פשוט לא שומע אותך! הסיבה, ככל הנראה, היא שהרובע האקדמי הארוך והקשה ביותר מסתיים והמוח של הילד הגדל עייף, מותש.


ג'לי מלכותי ובריאות האדם

ג'לי מלכותי ובריאות האדםלמטרות רפואיות ומניעה, נעשה שימוש בג'לי מלכותי עוד מימי קדם. ג'לי מלכותי הוא חומר מזין ביותר, סוד המיוצר מלחם דבורים על ידי בלוטות של דבורים אחות. הם מאכילים את הדבורים-אחיות את צאצאיהן העתידיים - זחלים ומזל"טים. אך המטרה החשובה ביותר של ג'לי מלכותי היא הזנת הרחם העתידי.


היסטוריה של קפה קובני

קפה קובניעל פי הסטטיסטיקה, קובה רחוקה מהמקום הראשון בקרב יצרני פולי הקפה. כ -20,000 טון קפה - כמעט אותה כמות מיוצרת, למשל, בהאיטי. ואזור מטעי הקפה באי החירות זהה לקוסטה ריקה - 90,000 דונם. אמנם בקוסטה ריקה, בגלל התשואה הגבוהה שלו, הקציר נקצר פי שבע מאשר בקובה.


יציבה: כמה טיפים בסביבת המשרד

תני כמה טיפים במסגרת משרדיתתסמינים כמו קהות בצוואר, משיכת כאב בין השכמות וקוליק בגב התחתון מוכרים לרוב האנשים העובדים במשרד. למרבה הצער, הגורם העיקרי לכל התחלואים הללו הוא מקום עבודה מסודר בצורה גרועה.


טכנולוגיות מודרניות: מנות ראשונות בקטריולוגיות

מנות ראשונות בקטריולוגיותכולם מדברים על היתרונות של מוצרי חלב מותססים. לעתים קרובות יותר - לגבי היתרונות של מוצר ביתי טבעי. בניגוד למוצרי חלב המיוצרים במפעל, הוא אינו ממולא בחומרים בלתי מובנים, בצבעים ובחומרים משמרים. אך בהתחשב בקצב המהיר של ההתקדמות הטכנולוגית (ובכושר ההמצאה של היצרנים), האותנטיות של גבינת קוטג 'או שמנת חמוצה לפעמים מוטלת בספק.


10 דרכים לשיפור גופך ללא מחטים, דיאטה וחרטה!

10 דרכים לשפר את גופך ללא מחטים, תזונה וחרטהכל הנשים מודעות היטב לחסרונותיהן ואנו מבינים כי גנטיקה אשמה בכך בעיקר. לכן אין טעם לדאוג לתקן אותם בכל מחיר. במקום זאת, התמקד בתשומת לבך באותם היבטים שניתן לשנותם.


מהו אושר בילדות?

מהו אושרם של ילדים

אדם מאושר משתפר. ברגעי הנאה הוא נדיב יותר, אצילי ורגיש יותר מהרגיל. במהלך חוויית ההנאה, הגוף יכול לתפקד מעבר ליכולותיו, בעליו הופך להיות חכם יותר, חזק יותר, מהיר יותר ושומר מצוות. לכן, אין דבר טבעי ומועיל יותר מאשר חתירה לאושר. עם זאת, כל אדם חייב לתפוס את ציפור האש שלו בעצמו.


מטבח וכלל משולש הזהב

מטבח ושלטון משולש הזהבKITCHEN (מגרש Kuche - מטבח) הוא חדר לבישול (השם הישן הוא טבח).
המטבח הוא הנעימות של האח, והוא נחשב בצדק ללב כל בית או דירה. זה המקום בו אנו מכינים אוכל. לא משנה היכן אנו גרים, בבית או בדירה פרטית, המטבח הוא אחד המקומות החשובים ביותר בו כל קרובי המשפחה מפעם לפעם מתכנסים לאכול או סתם לשוחח על כוס קפה. האורחים מתקבלים כאן לעתים קרובות, בארוחה משותפת הם חולקים חדשות, חוויות רגשיות ורושמים.


שמן זית ליופי העור והשיער

שמן זית ליופי העור והשיערשמן זית נחשב למוצר הקוסמטי העתיק ביותר והוא נותר חיוני בתיק קוסמטיקה ביתי עד היום. שמן זית מתאים לכל הנשים, ללא קשר לשיער ולסוג העור. מהם היתרונות של מוצר זה?


מתכונים 19 - 25 במרץ 2012

לחם חיטה על צמח שיפון קוואס ובצק בשללחם חיטה על צמח שיפון קוואס ובצק בשל כיכר גבינת חיטה עם תפוחכיכר גבינת חיטה עם תפוח לחם עירוני על פי GOSTלחם עירוני על פי GOST לחם כוסמיןלחם כוסמין פשטידת סוד תפוחיםפאי סודי של אפל פיצה עתיקה לוקנה - אנטיקה פיצה לוקנהפיצה עתיקה לוקנה - אנטיקה פיצה לוקנה עוגת קצפתעוגת קצפת רכות ממתקי תותיםממתק תות "רוך" אגסים בשוקולדאגסים בשוקולד לחמניות פנקייק עם כבד בקלה ואנשובילחמניות פנקייק עם כבד בקלה ואנשובי לביבות במילוי תפוחי אדמה-פטריות ורוטב הרינגלביבות במילוי תפוחי אדמה ורוטב הרינג עוגות למרק עבור גלב זגלובטורטיות למרק השראה לפנקייק חםלביבות עם "השראה" לוהטת פשטידה מוצקהפשטידה מוצקה סלט שרימפס ספרדיסלט שרימפס ספרדי ג'וליאןג'וליאן בשר צרפתיבשר צרפתי סלט אהובסלט אהוב פסטת זית - ויטמין פשוט וסופרפסטה זית זיתים במרינדת לימון-תפוז עם שום ועשבי תיבולזיתים במרינדת לימון-תפוז עם שום ועשבי תיבול קרפיון אפוי בקרום מלח פיקנטיקרפיון אפוי בקרום מלח חריף מתגלגל לשןמתגלגל על ​​שן מרק עם כותרותמרק עם כותרות חזיר על העצם בשקית צלייהחזיר על העצם בשקית צלייה ריזוטו עם מוליםריזוטו עם מולים תפוחי אדמה עוף עם קרום גבינהתפוחי אדמה עוף עם קרום גבינה שבבי Lavashצ'יפס Lavash מרק מיסומרק מיסו פנקוטה עגבניותפנקוטה עגבניות פשטידת פלפל שוקולד רזהפשטידת פלפל שוקולד רזה

נוסעים עם ילד

נוסעים עם ילדכשאתה יוצא לטיול עם התינוק שלך, זכור שני דברים חשובים - בטיחות ונוחות. לשם כך עליכם לוודא שלילד יש בגדים נוחים ואת פריטי ההיגיינה הנדרשים. בכל הנוגע לתזונה, נסו להימנע ממוצרי חלב, שעלולים להשתבש במהירות, ומפירות וירקות גולמיים.


המאכלים האהובים על מופסנט: השראה קולינרית

המאכלים האהובים על מופאסנטכל הטעם של המטבח הצרפתי בא לידי ביטוי בשני מתכונים של המטעמים האהובים על הסופר המפורסם גיא דה מופסנט - מרקי עגל "חבר יקר" ו"מה שושו ".


תכונות הריפוי של אשחר הים

מהשפה הלטינית, אשחר (אשחר) ממש מתורגם כ"סוס מבריק ". הרומאים הקדומים נתנו שם זה לשיח הענפי שצמח על החולות ועל חלוקי הנחל לאורך גדות הנהרות, מסיבה כלשהי. הם שמו לב שאם סוסים ניזונים באופן קבוע מעלי אשחר הים או מפירותיהם, שיער הסוסים נעשה מבריק ומבריק.


צעצועים של פעם והווה

צעצועים של פעם והווההאם ניתן לדמיין ילדות ללא הבובה, הדובון או המכונית הבהירה עליכם? פעם הצעצועים הפשוטים האלה הביאו הורים שאין לתאר. ילדי האלף החדש אוהבים צעצועים מודרניים, שלא תמיד משפיעים לטובה על ההתפתחות ונפש הילדים.


מים תרמיים לטיפול בעור הפנים

מים תרמיים לטיפול בעור הפניםעור הפנים דורש תשומת לב מוגברת לעצמו, מכיוון שהוא רגיש למדי לביטויים שליליים שונים של הסביבה. אם אתה מעניק לעור שלך את הטיפול הנדרש, אז אתה יכול להימנע מהזדקנות מוקדמת, מהופעת קמטים, מעגלים מתחת לעיניים ועוד ועוד.


מה השפה שלך יכולה לומר לך?

איזו שפה משלו יכולה לספרהצגת הלשון שלך אינה מנומסת. אבל הרופא יכול. ואתה יכול ואפילו צריך. זה הכרחי לאבחון עצמי. מה השפה שלך יכולה לומר לך? אל תשכח להישיר לעצמך את הלשון באופן קבוע כדי לא לפספס את האות שהכל לא טוב בגוף.


יופי גברי: איך לטפל בעצמו עבור גבר

במשך תקופה ארוכה גברים לא שוטפים בסבון ואינם אוטמים את החתכים לאחר גילוח בפיסות נייר עיתון. אבל אפילו גברים מודרניים ניתן לחלק לשני מחנות. חלקם בקיאים במוצרי טיפוח לעור, משתמשים בהם באופן קבוע, אוהבים לעשות זאת ולא מסתירים זאת.<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 2101 - 2130 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם