בזיליקום "איטלקי" פיקנטי: חביב גורמה מרפא

בזיליקום איטלקי פיקנטי הוא חביב גורמה מרפאהטעם האופייני שאי אפשר להתבלבל עם שום דבר אחר, הארומה החריפה של צמח זה, זכה לפופולריות בזיליקום בשמות שונים.


כל מה שאתה צריך לדעת על מסכות פנים

כל מה שאתה צריך לדעת על מסכות פניםהכנתם פעם מסכות? אם לא, זה לשווא. הם עוזרים לפתור בעיות שמשחות ותרופות קונבנציונליות אחרות אינן יכולות להתמודד איתן. ובמצבים מסוימים, מסכות בדרך כלל אינן ניתנות להחלפה. אם העור מתייבש ומתקלף, מסכות הזנה ולחות אינטנסיביות יחסכו לך.


תכונות הריפוי של עגבניה

תכונות הריפוי של עגבניהמקום הולדתו של העגבנייה הוא מקסיקו. באירופה, העגבנייה גדלה זה מכבר כצמח נוי. עוד במאה ה -17 האמינו כי בשום מקרה אסור לאכול פירות אדומים יפהפיים. הם קטלניים לבריאות. נכון, הדעה השלילית הרווחת לא מנעה לקרוא לעגבנייה "תפוח אהבה" בגלל הדמיון שלה ללב.


מתכונים 4-17 ביוני 2012

לחם חיטה עם גבינה רכה על קלבדוסלחם חיטה עם גבינה רכה על קלבדוס לחמניות נפוחותלחמניות נפוחות לחמניה פולנית בתנורלחמניה פולנית בתנור דג זהב KulebyakaKulebyaka "דג זהב" לחמניות פרג תלתליםלחמניות "תלתלי פרג" מאפינס עם קוקוס וגרגריםמאפינס עם קוקוס וגרגרים עוגת גדם רקובהעוגת גדם רקובה ורטוטה תפוחים בטעם קינמון טעיםורטוטה תפוח בטעם קינמון טארט תות עם שמנתטארט "תות עם שמנת" פאי יווניפאי יווני עוגיות תפוז עם חמוציותעוגיות תפוז עם חמוציות עוגת מרנגעוגת מרנג ספיישל עוגת דבשעוגת דבש "מיוחדת" פשטידת דרזדןפשטידת דרזדן קסאטה סיציליאניתקסאטה סיציליאנית קרואסוניםקרואסונים פירמידות בצק עלים עם בשרפירמידות בצק עלים עם בשר עוגת גלידה Croccante semifreddo עם קפה ושוקולדעוגת גלידה "Croccante semifreddo עם קפה ושוקולד" סלט עגבניות והרינגסלט עגבניות והרינג כופתאות לחם קניגסברג עם בייקון ונקניקיותכופתאות לחם קניגסברג עם בייקון ונקניקיות חֲטִיפִיםחֲטִיפִים כבש חלב צלויכבש חלב צלוי קישואים עם גבינה דור כחולהקישואים עם גבינה דור כחולה מולים עם ירקות ברוטב לבןמולים עם ירקות ברוטב לבן עוף קייבעוף קייב כבד מגרבכבד מגרב מרק עם פטריות פורצ'יני ואפונה ירוקהמרק עם פטריות פורצ'יני ואפונה ירוקה דורדה ובס יםדורדה ובס ים פאי תפוחי אדמהפאי תפוחי אדמה

מתכונים 28 במאי - 3 ביוני 2012

לחם תפוחים מבושל בתנורלחם תפוחים מבושל בתנור לחם גריסיה פיימונטהלחם פיימונטה "גריסיה" לחמניות עם סובין וקמח שיפוןלחמניות עם סובין וקמח שיפון לחם יוגורט דבשלחם דבש-יוגורט חלה ליטאית בתנורחלה ליטאית בתנור לחמניות-פרחיםלחמניות-פרחים צמת חיטה עם עגבניות מיובשות, בזיליקום, כוסברה, שמיר, שום בר ובצל ירוק בתנורצמת חיטה עם עגבניות מיובשות בתנור עוגיות רשת עכבישעוגיות "Gossamer" קאפקייקס תותקאפקייקס תות פשטידת ג'ליפשטידת ג'לי פודינג וניל עם קרמלפודינג וניל עם קרמל טארט ועוגהטארט ועוגה עוגת מג'ריצהעוגה "מג'ריצה" שליו על שיפודיםשליו על שיפודים פטריותפטריות קוויאר חצילים עם צנוברים וצימוקיםקוויאר חצילים עם צנוברים וצימוקים לחמניות קישואים עם בשר טחון ורוטבלחמניות קישואים עם בשר טחון ורוטב סלט מימוזהסלט מימוזה " סלט רוסי בשכבות עם פורל וקוויארסלט רוסי בשכבות עם פורל וקוויאר מרק שעועית עם פסטהמרק שעועית עם פסטה פורל אפוי בתנור עם ירקותפורל אפוי בתנור עם ירקות ביצים כבושותביצים כבושות תבשיל גבינת קוטג 'עם עגבניות מיובשות ובזיליקוםתבשיל גבינת קוטג 'עם עגבניות מיובשות ובזיליקום גלידה ביתיתגלידה ביתית קדירת תפוחי אדמה ועוף עם חמציץקדירת תפוחי אדמה ועוף עם חמציץ סלק ואבוקדו עם שעועיתסלק ואבוקדו עם שעועית לחמניות קרקטוקילחמניות קרקטוקי לחמניות קישואיםלחמניות קישואים קוקטייל לא אלכוהולי כסף ניירקוקטייל לא אלכוהולי "כסף נייר" שמיר מיובש במיקרוגלשמיר מיובש במיקרוגל

מלך המטבח הוא מומחה הקולינריה הצרפתי אנטואן קארם

אנטואן קארםהוא נולד הילד השש עשרה למשפחה צרפתית ענייה. כשהילד היה בן 9, אביו לקח את הילד לשערי העיר הראשיים של פריז והשאיר אותו להסתדר בעצמם. אם לילד הזה הייתה ההזדמנות לראות את עתידו, אז הוא היה רואה אולמות נוצצים, שולחנות מוגשים עשירים מלאים בכלים מעולים ומלכים מעלים כוסות לכבודו.


מתכונים 21-27 במאי, 2012


לורנצו מדיצ'י. שליט מפירנצה, שאהב הרמוניה בפוליטיקה ובאמנות

לורנצו מדיצ'י. שליט מפירנצה, שאהב הרמוניה בפוליטיקה ובאמנותכנסיית סיטה מריה דל פיורה בפירנצה מלאה בקולו של כומר שר מזמור.מקטורת, אובך דק תלוי באוויר והארומה מתפשטת. הכל מוכן לרגע החגיגי של הקודש. הכומר מרים לבסוף את הפרוספורה - סמל "גופת המשיח" - ואז הרוצחים השכירים, שהסתתרו בציפייה לסימן זה, פרצו אל תוך הספינה הראשית של הכנסייה.


קצת על נס הפטריות

קצת על נס הפטריותהציד הצנוע נפלא - לקחת פטריות. ועם שפע, כאשר הם גדלים עם משפחות שלמות, הנשמה מרוצה שבעתיים מהמתנות של יער האורנים הישן. הפטריות מתחילות את העונה - מורלות טיפות שלג ותפרים. הם נמשכים עד אמצע יוני. ומיד רוסולה לוקחת את השרביט, ואז בולטוס, דגיגים ושנטריות, קצת אחר כך מופיעה שכבה שנייה של לבנים, הכי פרודוקטיבית. בקיץ חם וגשום, המזווה של ברנדי עשיר בפטריות.


בעת אפיית לחם יש לנעול את הדלתות. מסורות עממיות

מסורות אפיית לחםככל הנראה, כולם מכירים את ריח הלחם הטרי. אפיית לחם היא אחת המסורות של העם הסלאבי, המועבר מדור לדור. אנשים זקנים אומרים שלחם הוא ראש הכל וכרגיל תמיד צריך להיות על השולחן.


מתכונים 7-20 במאי 2012

לחם כאב ברי נורמןכאב ברי לחם שיפון חיטה על בצק ארוךלחם שיפון חיטה על בצק ארוך תנור לחם דלעת מחמצתלחם דלעת מחמצת תנור גנאצ'ו חלילחלילי גנאצ'ו לחם איכרים על בסיס הכפר הצרפתילחם איכרים על בסיס הכפר הצרפתי העוגיות של אמאהעוגיות של אמא גליל ספוג מקורי משי יפניגליל ביסקוויט מקורי "משי יפני" עוגת נשיקה כושיתעוגת נשיקה כושית אטריות מהירות תוצרת ביתאטריות מהירות תוצרת בית פסטה עם רוטב פוטאנסקהפסטה עם רוטב פוטאנסקה מרק עם קישואים, סלרי ואטריות ביתיותמרק עם קישואים, סלרי ואטריות ביתיות בשר ברוטב שוקולד פיקנטיבשר ברוטב שוקולד פיקנטי עגבניות ממולאות בסלט טונה וצלפיםעגבניות ממולאות בסלט טונה וצלפים סלט מצב רוח אביבסלט מצב רוח אביב כדור סושיכדור סושי מרק פטריות עם כרישהמרק פטריות עם כרישה קדירה עם פירות יער או בננהקדירה עם פירות יער או בננה ארנצ'יני (כדורי אורז ממולאים בבשר)ארנצ'יני (כדורי אורז ממולאים בבשר) כיכר בשר מדהיםכיכר בשר "מדהים" פטריות מורל ברוטב יין שמנתפטריות מורל ברוטב יין שמנת קציצות בסגנון איכריםקציצות בסגנון איכרים ספגטי מלפפוןספגטי מלפפון מרק אפונה עם צלעות חזיר צלויותמרק אפונה עם צלעות חזיר צלויות נקניקיות ברביקיונקניקיות ברביקיו חזה עוף בסגנון ברליןחזה עוף "ברלין סטייל" האוקרושקה האהוב עליאוקרושקה ירכי עוף במרינדת עגבניות-שוםירכי עוף במרינדת עגבניות-שום טרין עוףטרין עוף אוקרושקה על קפיר עם דג מיובשאוקרושקה על קפיר עם דג מיובש קציצות בצק מגושש עם חמציץקציצות בצק מגושש עם חמציץ

מתכונים 30 באפריל - 6 במאי 2012

לחמניות ביוקיירלחמניות ביוקייר לחם חיטה חרובלחם חיטה "חרוב" לחמניות קוקוסלחמניות קוקוס לחם חיטה מוטיב כפרילחם חיטה "כפר מניע" לחם קמח (תנור)קמח לחם בתנור לחם מולסה מולסהלחם מולסה מולסה עוגת שוקולד עם אגוזי מלךעוגת שוקולד עם אגוזי מלך ביסקוויטים של לינטים במילויביסקוויטים של לינטים במילוי עוגיות עם יין חםעוגיות עם יין חם טורטיות חזיר סיניות ג'וביןטורטיות חזיר סיניות ג'ובין טמלה - עוגת חרוביםטמלה - עוגת חרובים חלב ציפורי עוגה בהתאם ל- GOST (על אגר-אגר)עוגה "חלב ציפורים" על אגר-אגר לחמניות אוויר גבינהלחמניות אוויר גבינה קרם ברולהקרם ברולה לחמניות בשר עם אגסלחמניות בשר עם אגס עוף שלם בתנור עם תפוחי אדמהעוף שלם בתנור עם תפוחי אדמה צ'יפסצ'יפס סלט הון עם עוףסלט סטוליצ'ני עם עוף סלט מלכותיסלט צארסקי סלט יווני לפי הומרסלט יווני לפי הומר סלט סרטנים מגורדסלט סרטנים מגורד וופלים ברוטב פירות יערוופלים ברוטב פירות יער פשטידת תפוחים עם קרם חמאה ב- AVRORA רב-קוקיפאי תפוחים עם קרם חמאה בסיר איטי עוף מגרבעוף מגרב דוראדה ממולאת בירקותדוראדה ממולאת בירקות רוטב בייקון קרמירוטב בייקון קרמי גבינה מעובדת א לה ויולהגבינה מעובדת "א לה ויולה" חביתה עם פטריותחביתה עם פטריות וופלים וינהוופלים וינה פאי גינספאי גינס

מסכות לשיער

מסכות לשיערמסכות הן המוצר הטוב ביותר לטיפוח השיער. הם מגנים על השיער מפני השפעות חיצוניות, הופכים אותו לעבה יותר, מבריק ומשיי. ואם אתה רוצה שיער בריא ויפה, מסכות הן הדרך הכי רציונלית להשיג את מה שאתה רוצה.


מתכונים 23 - 29 במרץ 2012


לחם חיטה פשוט מאודלחם חיטה פשוט מאוד לחם שיפון עם רוח דבשלחם שיפון עם רוח דבש לחם פודינג עם כוסברהלחם פודינג עם כוסברה לחם מחמצת שיפון מחיטה מלאהלחם מחמצת שיפון מחיטה מלאה לחם אפור על בירה קלה בייצור לחםלחם אפור על בירה קלה בייצור לחם לחם מצב רוח קפיץ מלא דגנים מחמצת צרפתיתלחם "מצב רוח אביב" לחם מסוג אלטמורה חלונית טיפו אלטמורהלחם מסוג אלטמורה ספיישל לחםלחם "מיוחד" פשתן וחלב שיפון חיטהלחם שיפון חיטה "פשתן וחלב" עוגה וופלים בלגיים כמעטעוגה "וופל בלגי כמעט" לחמניות מהקריקטורה המצוירת שגרה על הגגלחמניות פאי אוכמניות מהסרט לילות האוכמניות שליפאי אוכמניות טירוף שוקולד עוגהעוגת "טירוף שוקולד" עוגת טפטוף לימון מאת ג'יימי אוליברפאי גשם לימון מאת ג'יימי אוליבר כרוב ברוטב פטריותכרוב ברוטב פטריות קרוקט תפוחי אדמה עם בשרקרוקט תפוחי אדמה עם בשר דג קריבידג קריבי מרק קרם דלעת עם תפוזיםמרק קרם דלעת עם תפוזים מרק ראמן מהסרט נערת הראמןמרק ראמן זנב הודו אפוי בתנורזנב הודו אפוי בתנור מוס סלמון עם ג'לי שמירמוס סלמון עם ג'לי שמיר ברביקיו מהסרט מוסקבה לא מאמין בדמעותשיש קבב מהסרט "מוסקבה לא מאמינה בדמעות" סלט עם קישואים, קיווי, גבינת פטהסלט עם קישואים, קיווי, גבינת פטה חזיר ביין עם לחם שיפוןחזיר ביין עם לחם שיפון סלט לנינקאן או חורובטים מירקותסלט לנינקאן או חורובטים מירקות כנפי עוף במעשנהכנפי עוף במעשנה סלט עוף עם צנובריםסלט עוף עם צנוברים בשר מזרחיבשר מזרחי שיבוץ כבושים במרינדה בייןשיבוץ כבושים במרינדה ביין מרק פנה ממולאמרק פנה ממולא

סודות של חזה נשי יפהפה

סודות של חזה נשי יפהפהשדיים יפים תמיד מושכים תשומת לב גברית, הערצה והם כבוד נשי שאין עליה עוררין. אבל, אפילו שיש לך שדיים יפים בצעירותך, יום אחד אתה עלול לגלות שהיופי הקודם דעך, והגמישות פחתה במידה ניכרת. זה קורה לעתים קרובות במיוחד לאחר תקופת הריון והנקה.


מרווה היא תרופה שהוכחה על ידי מאות ועמים

מרווה היא תרופה שהוכחה על ידי מאות ועמיםצמח זה, שקיבל את שמו מלטיבה Salvere - לרפא, מונה כ- 700 מינים. אבל המפורסמים ביותר הם שניים - מרווה מרפא ומרווה קלרי. הים התיכון נחשב למקום הולדתו של המרווה. האדם משתמש בעלים שנאספו בתקופת הפריחה, בשורשים ובגבעול.


התפתחות ילדים מוקדמים

התפתחות ילדים מוקדמיםאפוטרופסות וחיבה בשנים הראשונות לחייו עוזרים לילד להתפתח באופן פעיל. כשאתה מחזיק את התינוק שלך בידיים, מלטף אותו ומדבר איתו, אתה מגרה את הצמיחה וההתפתחות הרגשית שלו. להיות קרוב לאם ולקבל הנקה כשהוא רוצה, ולא על פי לוח הזמנים שנקבע, הילד מרגיש מוגן, ולכן מתנהג בביטחון וברוגע.


לודוויג ואן בטהובן. המלחין שהלחין אודה לשמחה בשקט מוחלט

לודוויג ואן בטהובן. מלחין שהלחין אודה לשמחה בשקט מוחלט.באוזנו השמאלית סדק מעצבן, בקושי נשמע, שמזכיר את קשקוש גלגלי הרכבת, לא נפסק לרגע. האוזן הימנית שלו כבר לא יכולה להבחין בשום צליל. הפסנתרן לא שומע מה הוא מנגן, אלא ממשיך לנגן בביטחון על המפתחות באצבעותיו, בהתאם להוראות הניקוד. הוא לא רוצה להשלים עם חירשות, כי מבחינתו אין חיים, למעט המוסיקה, האלה שכישפה אותו.


מטבח אקזוטי: עכבישים

עכבישים למטבח אקזוטייש מגוון גדול של עכבישים שונים על פני האדמה, והם ממלאים בהצלחה את משימתם, המיועדת להם מטבעם. אבל באותם מקומות בהם העכבישים הם בגודל עצום, הם נאכלים גם הם. אפילו מסוכן ורעיל מאוד.


מה אנו יודעים על גמגום?

מה אנחנו יודעים על גמגוםפעילות דיבור במערכת הפונקציות החיוניות האנושיות תופסת מקום מיוחד, מכיוון שהיא ממלאת את התפקיד החברתי של תקשורת, מווסתת את ההתנהגות ואת יסוד החשיבה, ומבטיחה התאמה לסביבה. לכן הפרתו עלולה להוביל לתוצאות שליליות על היווצרות האישיות. הפרעת הדיבור הקשה ביותר היא גמגום.


מתכונים 16-22 באפריל, 2012

לחם חיטה תוסס ארוךלחם חיטה תוסס ארוך לחם קלוף אוקראיני 40%לחם קלוף אוקראיני 40% לחם סיטני עם פרגלחם סיטני עם פרג לחמניות חמאה בתוצרת בגטלחמניות חמאה בתוצרת בגט חצוצרות כרובחצוצרות כרוב תפוח עץתפוח עץ טייגלהטייגלה עוגת פנקייק פריטי-לקשנאםפריטי-לקשנאם (עוגת פנקייק) אוברטוךאוברטוך עוגת קרדינשניטעוגה "Kardinalschnitte" עוגת חג הפסחאעוגת חג הפסחא רעיון עיצובי נוסף לכבש חג הפסחאכבש חג הפסחא עוגת חג הפסחא ירושליםעוגת חג הפסחא "חג הפסחא הירושלמי" רגישות בקוליץ על חמץ ללא שמריםקוליץ '"רוך" על מחמצת ללא שמרים עוגת פודינג בסיר איטי או סיר לחץעוגת פודינג בסיר איטי או סיר לחץ שנקליש - גבינת קורד ערביתשנקליש - גבינת קורד ערבית אורז עם פרגאורז עם פרג גולאש צ'כיגולאש צ'כי פותחים עוגת תפוחי אדמה עם בשר במכונת לחםפתח פאי "תפוח אדמה עם בשר" במכונת לחם רוטב שום טמון לבנונירוטב שום טום לבנוני קוליץ 'קוליץ ' עוף במרינדהעוף במרינדה עוגה אוניברסלית עם אפייה במולטי קוקרעוגת חג הפסחא "יוניברסל" עם אפייה במולטי קוקר סטייק קצוץ עם סודסטייק קצוץ עם סוד ביצים מקושקשות בסלי חזירביצים מקושקשות בסלי חזיר פאטה חזיר בקרום פריךפאטה חזיר בקרום פריך מרק שצ'ורבהמרק שצ'ורבה עוגת חטיף קניאז'יעוגת חטיפים "נסיכותית" ביצים מקושקשות חלופיות מהמיקרוגלביצים מקושקשות "אלטרנטיביות" מהמיקרוגל דג בלה ברוסיתדג בלה ברוסית

צמח מדהים - ורדים (ורד בר, חופשי)

צמח מדהים - ורדיםשיח קוצני ונבוח חום ממשפחת הרוזאקים. גובהו עד שני מטרים. העלים הם פטיוליים, משוננים חדים; הפרחים גדולים, ורודים בהירים, ריחניים; פירות הם כדוריים או מלבניים. בצבע אדום או כתום, 10-15 מ"מ בגודל, המכילים זרעים צהובים זוויתיים בשערות לבנות.


מטאטא פסחא

עוגת חג הפסחא על סנאיםעוגת חג הפסחא על סנאים עוגת חג הפסחא עם שוקולדעוגת חג הפסחא עם שוקולד עוגה משולבת חגיגיתעוגה משולבת חגיגית עוגת חג הפסחאעוגת חג הפסחא לחם הפסחא היווני צורקילחם פסחא יווני "צורקי" קוליץ 'צייר את צארסקיעוגה צבועה "צארסקי" קוליץ 'מאלכסנדריהקוליץ 'מאלכסנדריה פרח חג הפסחא עם קיני שוקולדפרח חג הפסחא עם קיני שוקולד עוגת חג הפסחא מבית E. Molokhavetsעוגת חג הפסחא מאת E. Molokhavets (1861) Panasonic SD-2501. עוגת חג הפסחא עם צימוקיםעוגת חג הפסחא עם צימוקים בייצור לחם עוגת בצק וינאית בייצור לחםעוגת חג הפסחא מבצק "וינאי" בייצור לחם עוגת כריכיםעוגת כריכים עוגת זעפרן עם שמנת חמוצהעוגת זעפרן עם שמנת חמוצה פראסקינה פאסקהפראסקינה פאסקה עוגה לשן מתוקהעוגה לשן מתוקה עוגת חג הפסחאעוגת חג הפסחא כתר ועוגה לחג הפסחאכתר ועוגה לחג הפסחא עוגת חמאהעוגת חמאה קוליץ 'עם מיאסודובסקאיה בתנורקוליץ 'עם מיאסודובסקאיה בתנור עוגת נזירים, מותאמת למכונת לחםעוגת נזירים, מותאמת למכונת לחם לחמניה לחג הפסחא הצ'כילחמניה לחג הפסחא הצ'כי עוגת תפוחהעוגת תפוחה עוגת קורד עסיסיתעוגת קורד עסיסית קוליץ 'קוזונאק הבולגריעוגה בולגרית "קוזונאק" קוליץ 'קל משקלקוליץ 'קל משקל פאסברוד - לחם חג הפסחאפאסברוד - לחם חג הפסחא כבש עוגת חג הפסחאעוגת חג הפסחא "טלה" עוגת חג הפסחא על חלמוניםעוגת חג הפסחא על חלמונים כבש פסחא מתוקכבש פסחא מתוק משפחת קוליץ 'קוליץ '"משפחה"

מתכונים 2-8 באפריל 2012

לחם שטוח זרעי קלונג'ילחם שטוח זרעי קלונג'י לחם מלא עם שומשוםלחם מלא עם שומשום גליל דומשניהרול "Domashnyaya" פוקצ'ה עם שום ורוזמרין מחמצתפוקצ'ה עם שום ורוזמרין מחמצת לחם בורודינו לפי המתכון של שנת 1939לחם בורודינו לפי המתכון של שנת 1939 עוגת סויה של אינדוצ'ינהעוגת סויה "אינדוצ'ינה" פודינג פיסטוק שקדיםפודינג פיסטוק שקדים עוגת קאפקייקסקאפקייק "תענוג" Srimati - פאי תפוחים הודיSrimati - פאי תפוחים הודי עוגת מרנג עם פירותעוגה "מרנג עם פירות" עץ מכחול זיגוגעץ מכחול זיגוג עוגת פרגעוגת פרג ריפינה של קישואים - קישואים ממולאיםריפינה של קישואים - קישואים ממולאים בצק לעוגיות מתולתלותבצק לעוגיות מתולתלות מוס סלמוןמוס סלמון סלי פירות יערסלי פירות יער BouillabaisseBouillabaisse חזה תבשיל חריףחזה תבשיל חריף טטרציניטטרציני דג סוליאנקה שניים באחדדג סוליאנקה "שניים באחד" תפוחי אדמה אפויים עם קרוםתפוחי אדמה אפויים עם קרום קרפיון - סנאיקרפיון - סנאי עוגת שקדי שוקולד עם דובדבניםעוגת שקדי שוקולד עם דובדבנים קאפקייק כתוםקאפקייק כתום בצל אפוי ברוטב בלסמיבצל אפוי ברוטב בלסמי קרפיון בצורה מלכותיתקרפיון בצורה מלכותית קאפקייק זברהקאפקייק זברה לחם ג'ינג'רלחם ג'ינג'ר תפוחי אדמה עם בצל, שורשים וטימיןתפוחי אדמה עם בצל, שורשים וטימין

תכנון תפריט יכול לעזור בחיסכון התקציב המשפחתי

תכנון תפריט יכול לעזור בחיסכון התקציב המשפחתיאתה צריך להאכיל את עצמך ואת משפחתך בבית, לקחת איתך משהו לארוחת צהריים, לתת את ילדיך לבית הספר, או לאכול בקפיטריה, בבית קפה, ואתה גם רוצה לשבת במסעדה, לפחות מדי פעם, ועדיין יש חגים, אירועים משפחתיים - אוכל תופס מקום משמעותי בחייכם ובתקציב המשפחתי.


הבחירה בשמן לבריאות הגוף: חמניות או תירס

הבחירה בשמן לבריאות הגוף, חמניות או תירסגוף האדם, לאורך כל השנה, ובמיוחד באביב, זקוק בדחיפות לחומצות שומן בלתי רוויות - לינולאית ולינולאנית, הכלולים בשמן חמניות ותירס. שמנים אלה הם מקור יקר לאנרגיה שאנו זקוקים לה, ישנם כ- 900 קילוקלוריות בכל 100 גרם.


מה מאיים על סינוסיטיס?

מה מאיים על סינוסיטיסהאם גופך חלש, אפך סתום וקולך נעלם לפתע? אפילו להבחין בניחוח הבושם האהוב עליך זו בעיה? מה זה - הצטננות, התמוטטות בגלל מחסור בויטמינים? או אולי סינוסיטיס חתרני - דלקת בסינוסים? כיצד לזהות ולהתגבר על מחלה זו בזמן?


האם אתה צריך לאכול מרק כל יום?

האם אתה צריך לאכול מרק כל יום?מרק (fr. Soupe) - מנה נוזלית, הנפוצה במדינות רבות. מאפיין מובהק של המרק הוא, ראשית כל, העובדה שהמרק מכיל לפחות 50% נוזלים, ושנית (למרקים חמים) מכינים את המרק ברתיחה, ברוב המקרים במים.


מה המומחים מייעצים לשמירה על היגיינת הפה

מה המומחים מייעצים לשמירה על היגיינת הפההרוק האנושי, המכיל חומרים המונעים צמיחת חיידקים, מהווה מחסום טבעי לגוף מפני ההשפעות השליליות של גורמים חיצוניים על השיניים והחניכיים. עם זאת, רוק לבדו, כמובן, אינו מספיק להיגיינה נאותה.


אין זכר לזיעה: בחירת דאודורנט נגד הזעה

לא שמץ של זיעה בבחירת דאודורנט נגד הזעהנראה, מה כל כך קשה כאן - לבחור דאודורנט נגד הזעה? עם זאת, מול חלון ראווה של שני מטרים בחנות אתה הולך לאיבוד. כפי שמתברר, אין תרופה אוניברסלית לזיעה. אם אתה אוהב את הריח, יתברר שהוא משאיר חותם על הבגדים. וכזו שמתייבשת במהירות אולי לא מתאימה לעור שלך, מכיוון שהוא מכיל הרבה אלכוהול. זה תלוי בך למה אתה יכול להסכים ולמה להקריב למען היופי.<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 2071 - 2100 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם