טיפים פשוטים: להימנע מעלייה במשקל בימי החורף

טיפים פשוטים למניעת העלייה במשקל בימי החורףאז הקיץ עבר, רבים התלבשו במעילים חמים ובמעילי פרווה, אשר, כך נראה, יכולים להסתיר פגמים בדמות, במיוחד משקל עודף. בדיוק בזמן הזה נשים מתחילות לעלות במשקל עודף, וגם שם מגיעה עונה בשפע של חגים. כדי לא להתחיל מאבק מתיש עם עודף משקל בימי האביב, יש לקחת בחשבון כמה כללים. הגוף מאבד במשקל במהלך העבודה, וזה נחשב לנחוץ ושימושי - שטיפה, מגב (הגוף שואף לחדש חלק מהאנרגיה המושקעת בהקדם האפשרי).


בידוד אקוסטי לדירה על פי כל הכללים

בידוד אקוסטי לדירה על פי כל הכלליםאין בידוד אקוסטי מושלם, אך ניתן להפחית את אי הנוחות על ידי מזעור הרעש בחדרים הרצויים. ניתן לחלק רעשים לשני סוגים: צלילים שנפלטים לאוויר (ציוד וידיאו ושמע, שיחות, צרחות) ורעש מובל (נובע מפעולות מכניות, למשל קידוח קיר, פגיעות). במידה זו או אחרת, לכל חומרי הבניין המשמשים במבנים סגורים יש בידוד רעש. חומרים נוספים יכולים גם לספוג או לבודד רעשים.


דיאטת שייק. טעים ובריא מאוד!

דיאטת שייק. טעים ובריא מאוד!המילה "שייק" נכנסה לאחרונה ללקסיקון שלנו. הקוקטייל הטעים הזה תפס בצדק את אחד המקומות הראשונים בדיאטות רבות. החלו להופיע ברים של שייקים ובתי קפה לשייק. אבל הכי חשוב, שימושי ומעניין - המשקה עצמו יכול להיות תזונה נפלאה! דיאטת השייק עצמה הופכת לחגיגה אמיתית של מצב רוח נהדר וטעם נהדר. אחרי הכל, ניתן להכין את המשקה הסמיך הזה תוך מספר דקות.


מערכת יחסים עם חמות

מערכת יחסים עם חמותילדות רבות חלמו להתחתן עוד מילדות, חולמות על חתונה מדהימה, חבורת אורחים ושמלה לבנה מסורתית. לאחר שפגשנו את בן הזוג לעתיד וקיבלו ממנו הצעת נישואין, נשים לעתיד לשווא חושבות שאחרי החתונה יבואו חיי משפחה שקטים, ואף אחד לא יעז להתערב במערכת היחסים שלכם. אבל ברגע זה הכל רק מתחיל, כי אמו מקבלת את הזכות להיקרא חמות. מערכת יחסים עם חמות, מה הן צריכות להיות?


צבעי מטבח

צבעי מטבחאתה יכול להשתמש בכל צבע במטבח. העיקר שהם צריכים להיות משולבים היטב זה עם זה ולהשתלב בפנים כולו. איך תאורה תהיה תלויה בצל המטבח? קודם כל, במטבח צריך להיות תאורה פונקציונלית. עדיף לבחור בצבע זוהר לבן בוהק, מכיוון שהוא אינו מעוות את צבע המוצרים. הציבו אותו כך שלא יהיה צל מהארונות על משטח העבודה. אור נוסף יכול להדגיש את דגם המטבח, את המרקם והצבע שלו.


שבוע מתכונים 19 - 25 בנובמבר 2012

לחמניות גרמניות רב-גרגניותלחמניות רב-גרגניות "גרמניות" לחם יוגורט בלי לישה בתנורלחם יוגורט בלי לישה בתנור לחם שיבולת שועל של הרברוטלחם שיבולת שועל "האפרברוט" אצבעות שמריםאצבעות שמרים עוגת בלונד בשוקולדעוגה "בלונדינית בשוקולד" עוגת ספוג עם דבש אגוזים בסיר כפולעוגת ספוג עם דבש אגוזים בסיר כפול סלט סלמון על מעיל פרווהסלט "סלמון על מעיל פרווה" שניצל כבד בטורקיה עם בצלשניצל כבד בטורקיה עם בצל חדקן אפוי שלםחדקן אפוי שלם פסיפס עוגת-קינוחקינוח עוגה "פסיפס" דוראדה עם תבלינים באיטלקיתדוראדה עם תבלינים באיטלקית Panforte - לחם ג'ינג'ר לחג המולדPanforte - לחם ג'ינג'ר לחג המולד לחמניות שומשום על בסיס בייגללחמניות שומשום על בסיס בייגל ירכי עוף עם תפוחי אדמה אפויים במייבש האווירירכי עוף עם תפוחי אדמה אפויים במייבש האוויר סלט שווריםסלט שוורים שעועית שחורה עם בשרשעועית שחורה עם בשר ארנב קלוי בסיר לחץ 5005 Ourssonארנב מושחת בסיר לחץ שוקי טלה מבושליםשוקי טלה מבושלים רולדת שוקולד ללא קמחרולדת שוקולד ללא קמח קרפיון ממולא בג'לי פיקנטיקרפיון ממולא בג'לי פיקנטי קציצות עוף עם הפתעהקציצות עוף עם הפתעה כבשים של קאפקייקסכבשים של קאפקייקס שקית עוגהעוגת "תיק" סקונס חמוציותסקונס חמוציות דייסת דלעתדייסת דלעת צ'ילי קון קרנהצ'ילי קון קרנה פאי של אמאפאי של אמא נקניקיות בבצקנקניקיות בבצק עוגיות חלבהעוגיות חלבה עוף במרינדה תפוז-תפוזעוף במרינדה תפוז-תפוז

עשר תפיסות מוטעות לגבי שיער

עשר תפיסות מוטעות לגבי שיערמספרות ממגזין ידוע בחנו את מיתוסי השיער המפורסמים ביותר שרווחים בקרב נשים כיום.המסקנות היו מאכזבות - וכעת ישנם לעתים קרובות מיתוסים ודעות קדומות אנטי מדעיות לגבי השיער, טיפוחו והיגיינתו. במאמר זה ננסה להפיג מעט את התפיסות השגויות הללו.


מניעת מחלות ילדים

מניעת מחלות ילדיםתמיד קל יותר למנוע מחלה מאשר לרפא אותה. לכן, קשה להעריך יתר על המידה את חשיבות המניעה. במידה מסוימת, זה חייב להיות חשוב יותר מטיפול סימפטומטי. עם גישה סבירה, סבירה וכשירה למניעת מחלות ילדים, ניתן למזער את האחרונה. שקול אמצעים למניעת מחלות ילדים כגון:


סודות יופי של עור ושיער מרחבי העולם

סודות יופי של עור ושיער מרחבי העולםבכל מדינה, לנשים יש את הסודות שלהן כיצד להיות מושכות ויפות עוד יותר, מתכונים לבריאות, יופי ונוער. אתה אפילו לא צריך לנסוע ברחבי העולם כדי לנצל את הסודות האלה, הכל יכול להיעשות בבית. התוצאה עשויה להיות קרובה או זהה לזו אם היית במדינה הנדרשת.


הכל על כולסטרול

הכל על כולסטרולכולסטרול מסווג כשומנים בדם. ליפידים הם חומרים שאינם מתמוססים במים, אך הם רגישים לממיסים אורגניים כמו כלורופורם. שומנים חיוניים אחרים כוללים טריגליצרידים וחומצות שומן. ליפידים ממלאים תפקיד משמעותי בהבטחת הפעילות החיונית של הגוף.


איך לעורר עניין בקריאה אצל ילדכם?

איך לעורר עניין בקריאה אצל ילדכםגם ההורים וגם המורים נאבקים בכאב בכדי לפתור את החידה: מדוע יותר ויותר ילדים אינם מעוניינים לקרוא ולעתים קרובות שונאים אותה. מבלי להתעכב על היחידות שאוהבות לקרוא, בואו נעבור לאלו שלא יכולים אפילו לשלוט ברשימת תכניות הלימודים בבית הספר. כיצד תוכלו להנחיל לילדכם אהבה לקריאה? אחרי הכל, קריאה היא לא רק חלק בלתי נפרד מהחינוך.


תאימות מזון ותרופות

תאימות מזון ותרופותנטילת תרופות שונות, על האדם לפקח על תזונתו. מערכת העיכול היא מקום לתגובות כימיות רבות. מוצר תרופתי הנכנס לסביבה זו מושפע גם מתהליכים שונים. מיץ קיבה, מרה, מזון וחומרים אחרים יכולים לתקשר עם תרופות. הם יכולים לשפר את הפעולה או להוביל לאפקט הפוך, המאפיינים יכולים להשתנות מאוד חזק.


איך לבחור מכשיר אדים לבית שלך

איך לבחור מכשיר אדים לבית שלךבחורף, כשמכשירי החימום עובדים במלוא תפוקתם, האוויר בבתים ובדירות שלנו מתייבש. לפיכך, ישנן השלכות שליליות רבות בצורת עור יבש וריריות בדרכי הנשימה, החמרה של מחלות אלרגיות וכו '. אך להיפטר מהצרות הללו קל - אתה רק צריך לרכוש מכשיר אדים. כיום השוק מציע לנו שלושה סוגים של מכשיר אדים.


איך לא להשתפר בחופשות השנה החדשה

איך לא להשתפר בחופשות השנה החדשהלפני חגי השנה החדשה, כאשר צפויות חגיגות בשפע, כמעט כל האנשים המתבוננים בדמותם מתייסרים מאותה שאלה: איך לא להשתפר ולשמור על הבריאות ובאותה עת לא להתכחש לעצמכם דברים טובים? שבועיים חגיגיים לפני השנה החדשה ואחריה הם מהומה של פנטזיות קולינריות ו"משתה לבטן "אינסופי. קשה מאוד לשלוט בעצמך כשהשולחן מפוצץ במנות טעימות.


כללים בסיסיים לקראת הרחצה לקידום התחדשות העור

כללים בסיסיים לקראת הרחצה לקידום התחדשות העורכל אישה חולמת שיהיה לה עור יפה, בריא וקטיפתי, לא רק על הפנים, אלא גם על כל הגוף. ניתן להשיג זאת רק על ידי טיפול זהיר ומתמיד, כולל אמבטיות חובה בתוספת מוצרים שונים שמטרתם חיזוק, חיטוב, הזנה ולחות על פני העור. כדי להשיג את האפקט הרצוי, עליך להקפיד על כמה כללים בסיסיים.


המשפחה היא המחנכת הטובה ביותר

המשפחה היא המחנכת הטובה ביותרהמשפחה היא המחנכת הטובה ביותר של הדורות הצעירים מכל הזמנים והעמים.משפחה אמיתית היא המצפון, הכבוד והגבורה, הגאווה הלאומית של כל עם, עם, רכוש התרבות הפדגוגית של האנושות. מקור המחנכים הוא מצד האם, מהאב, מהמשפחה. באמצעות המאמצים המשותפים של כל עם במהלך ההיסטוריה בת מאות השנים, נוצרה מערכת חינוך לאומית משלה, שניחנה הן בהישגים אנושיים אוניברסליים והן בממצאים יצירתיים מקוריים.


המטעמים היקרים ביותר

המטעמים היקרים ביותרכל אדם מבקש ללמוד משהו חדש, לחוות רגשות עזים ולמלא את המטען בידע על העולם סביבו. מישהו יוצא למסע, נכנס למוסד חינוכי, ובעיקר טבעים מעודנים טובלים את עצמם בעולם הגסטרונומיה. אלה, שכמותם בכרטיס בנק נמדדת בכמה מספרים גאים עם מספר אפסים סולידי, עושים זאת באסתטיקה מיוחדת - יש להם גישה למעדנים היקרים ביותר בעולם.


איך לבחור בלנדר

איך לבחור בלנדרניתן לחלק מכשירי חשמל ביתיים מודרניים לאופנתיים וחיוניים. תמיד יהיה צורך - קשה לדמיין מטבח ללא מקרר או מטחנת בשר. והאופנה לכל מיני גרילים, פונדו, מטגנים עמוקים היא הפכפכה. בין כל המכשירים, לבלנדרים היסטוריה מיוחדת. הם ללא חת ובעקשנות מעוררת קנאה שורדים את גאות האופנה. לפעמים הם משתנים כמעט ללא הכר, אך יחד עם זאת הם זכו זמן רב ובאופן נחרץ במקומם תחת שמש המטבח.


שבוע מתכונים 12 - 18 בנובמבר 2012

לחם יווני דקטילהלחם יווני "דקיליה" לחם רב צבעונילחם רב צבעוני טורטיות עם רסק שומשום ומלוחטורטיות עם רסק שומשום ומלוח לחם שטוח עם תמריםלחם שטוח עם תמרים מקלות לחם עם פסטומקלות לחם עם פסטו קלתונים ים תיכונייםקלטות "ים תיכוניות" מאפינס חימרמאפינס חרס ים עם ירקותים עם ירקות כרוב כרוב סבוי מתגלגל בסיר לחץ אורסוןגלילי כרוב סבוי סלט קליל עם אגוזים וזרעיםסלט קליל עם אגוזים וזרעים מרק אפונה באורסון 5005מרק אפונה עוגת גבינה במולטי קוקר פיליפס HD 3077עוגת גבינה בסיר איטי עוגת קפה קינמוןעוגה "קפה עם קינמון" עוגיות שיבולת שועל לארוחת הבוקרעוגיות שיבולת שועל לארוחת הבוקר לביבות תפוחי אדמה-חציליםלביבות תפוחי אדמה-חצילים סלט אצות ים בסגנון מזרחיסלט אצות ים בסגנון מזרחי הריסההריסה עוגת קפוצ'ינועוגת "קפוצ'ינו" עוגת פרה-פרה במולש-קוק של אורסוןעוגה "פרה-פרה" מוסקה עם חציליםמוסקה עם חצילים סלט קשתסלט "קשת" טורקיה ממולאת בתפוזיםטורקיה ממולאת בתפוזים סלט כדורי חג המולדסלט כדורי חג המולד עוגיות סדקי שוקולדעוגיות "סדקי שוקולד" סלט אצות ים עם טונהסלט אצות ים עם טונה עוגת שומן שוקולד בסיר לחץ הרב-קוקי שלנופאי שוקולד שוקולד בסיר איטי זרי חמוציותזרי חמוציות עוגת חטיפים עם מוצרי דגיםעוגת חטיפים עם מוצרי דגים עוגת דובדבן שמנתעוגת דובדבן שמנת בית שרימפס"בית שרימפס"

איך לשפר את הזיכרון שלך

איך לשפר את הזיכרון שלךאלוהים העניק לנו זיכרון לא רק לזכור את מי שאנו לווים כסף, אלא גם לזכור לברך את יקירינו בימי הולדתם, את יקיריהם ביום השנה שלהם, לזכור חברים ואויבים ולזכור את עצמנו. אין צורך לפקפק בכך שאדם אינו יכול להתקיים ללא זיכרון. שרירים הם עניין אחר לגמרי, הם נחוצים. אנחנו לא יכולים לזוז בלעדיהם, אנחנו לא יכולים לחיות.


ארבעה סודות לשדיים יפים

ארבעה סודות לשדיים יפיםמקובל בדרך כלל שטיפול אישי איכותי אפשרי רק אם ניתן להיעזר בשירותי מכוני יופי ומרפאות קוסמטיקה. כולל שמירה על השדיים במצב מושלם היא הזכות להליכים יקרים במיוחד. למעשה, זה לא המקרה, וכל אישה יכולה לנסות לשמור על יופי החזה ברמה הנכונה. לשם כך עליכם לעקוב אחר ארבעה כללים בלבד, אשר בכפוף ליישום קבוע, יכולים לתת אפקט מדהים.


אנו מעצבים חדר ילדים: מ -0 עד 18

אנו מעצבים חדר ילדים מגיל 0 עד 18לדברי פסיכולוגים, הילד צריך לקבל את החדר שלו מוקדם ככל האפשר. איך היא צריכה להיראות? ואיזו מידה של חופש צריך להיות לילד בגיל כזה או אחר? עדיף שלילד יש חדר משלו מלידה. ילדים החיים בחדר הוריהם מלידה הם לרוב מצבי רוח וחרדים. ככלל, הדבר נובע מכך שתינוקות מבינים היטב שפה לא מילולית.


יופי תוך 15 דקות

יופי תוך 15 דקותכשאישה שומרת על עצמה זה מורגש. ביקורים אצל קוסמטיקאיות מקצועיות, מאסטרים למניקור ופדיקור, מעסים ומספרות יהפכו כל גברת לדבר זוהר.ואם תוסיפו לכך וטיולים בסאונה, בבריכת השחייה ובסולריום, אז לא יהיה ספק בתוצאות. אך כל ההליכים הללו הם יקרים כלכלית, ולא לכל עקרת בית עם ילדים ובעל או אישה עם עבודה עסוקה וחיים אישיים יהיה כל כך הרבה זמן פנוי להקדיש ליופיים שלהם.


גידולי סחלבים מקורה: סוגים וטכניקות גידול

כרגע ידועים בעולם כ- 700 מינים של סחלבים מיניאטוריים, השייכים ל 180 סוגים. במשפחת הסחלבים ישנם כמה סוגים המורכבים מצמחים זעירים בלבד. אלה כוללים סופרוניטיס. הוא כולל חמישה מינים ומספר זנים, כולם ילידי ברזיל.


עקיפת עונשים

עוקף עונשיםסגנונות חינוך מודרניים שונים כל כך, עד כי ברצינות אנו עדים כיצד המושג "מקצה אחד לשני" מקבל התגלמות ארצית. שיטות הורות נעות בין הורות טבעית לסמכותניות נוקשה למדי. האחרון גורם לוויכוח סוער בין תומכים ומתנגדים. ובאמת - ילד צייתני, הממלא את בקשותיהם ודרישותיהם של ההורים, האם זה לא חלומם האולטימטיבי של אבות ואמהות רבים?


קישוט לבית חג המולד: 10 רעיונות

קישוט לבית חג המולד 10 רעיונותאחת המסורות הנעימות ביותר ערב השנה החדשה היא קישוט הבית. אתה יכול להסתדר עם טינסל ועץ חג מולד צנוע שתלוי עם צעצועים. או שאתה יכול לעבוד ברצינות על הפנים. במקביל, תוכלו להפוך אותו לחלק מן המניין בחגיגת השנה החדשה. השתמש בעשרה רעיונות לקישוט הבית לשנה החדשה. מצא את האפשרות המתאימה ביותר לביתך.


כיצד לבחור את הדג הנכון בשוק או בחנות

כיצד לבחור את הדג הנכון בשוק או בחנותצבוע, מוזן, ממולא - מגוון מבחר הדגים בשוק שלנו מדהים. השוק המודרני פותח בפני הצרכנים מבחר מדהים של מוצרים לכל טעם. כמו שאומרים, אם רק היה כסף. אך בחירה כה מגוונת, במבט ראשון, מסתירה למעשה עשרות טריקים של מוכרים וספקים חסרי מצפון, ובמקביל - מאות סכנות בריאותיות לכל מי שמעז לרכוש מוצר באיכות נמוכה.


9 דרכים להסיע תנועה

9 דרכים להסיע תנועהאדם שנתקע בפקק, על פי פסיכולוגים, יכול לחוות את אחד הלחצים המפחידים ביותר. זו קריסה מוחלטת של כמה תוכניות ותקוות הקשורות אליהן. למשל, איחרתם לפגישה חשובה מאוד, פספסתם ליהוק או פגישה טיפולית, או שהדקות האחרונות נותרו עד סגירת משרד הרישום, בזמן שאתם עומדים במרכז עומס רב-קילומטרים.


כיצד לבחור את יצרנית הכריכים הנכונה

כיצד לבחור את יצרנית הכריכים הנכונהכיום יצרנית הכריכים היא פריט הכרחי בכל מטבח. זהו אחד ממכשירי המטבח הטובים ביותר שחוסך זמן ובמקביל מציע לבעליו ארוחת בוקר מקורית טעימה. מי שכבר יש לו יצרנית כריכים בטוחים שדבר כזה יתפוס את מקומו הראוי בכל בית, ובמיוחד בבית רווקים.


מתכונים לשבוע 5 - 11 בנובמבר 2012

לחם כריך רך ביצרן לחםלחם כריך רך ביצרן לחם לחם האח של שיפון חיטהלחם האח של שיפון חיטה הלחם השטוח כמעט אוזבקילחם שטוח "כמעט אוזבקי" לחם עם שלוש גבינות לפי ג'יי שפטרלחם עם שלוש גבינות לפי ג'יי שפטר לחם עם שום, בזיליקום ועגבניותלחם עם שום, בזיליקום ועגבניות לחמניות קינוח עם טבעות אננס משומרותלחמניות קינוח עם טבעות אננס משומרות צלע חזיר מילאנוצלע חזיר מילאנו שליו תחת הנהגשליו "מתחת לשף" נפוליאון פטריותפטריות "נפוליאון" ברווז ברוטב כוסברה ורימוןברווז ברוטב כוסברה ורימון סלט עגבניות אפויסלט עגבניות אפוי עוגת שיטה לבנהעוגה "שיטה לבנה" קיפוד פירותקיפוד פירות אורמקי מפוספסאורמקי מפוספס פילאף עם שרימפספילאף עם שרימפס עוף טחון טחון ותבשיל חביתהתבשיל עוף טחון וחביתה במטגן אוויר גליל חזיר עם צמרות סלקגליל חזיר עם צמרות סלק קינוח טירמיסו חצילקינוח טירמיסו חציל ביסקוטי שוקולדביסקוטי שוקולד עוגת בשרבשר "עוגה" קאפקייק מטריושקהקאפקייק מטריושקה סיימאקי מתגלגל כלפי חוץסיימאקי (מתגלגל מבפנים החוצה) פחזניות עם חזה פיקנטיפחזניות עם חזה פיקנטי לחמניות יוגורט רום עם צימוקיםלחמניות יוגורט רום עם צימוקים עוגת יובלעוגת "יובל" עוגת טלטאביס Dipsy 3Dעוגה "Teletubby Dipsy 3D" עוגה אקזוטיתעוגה "אקזוטית" קראנץ עם חלב מרוכז ואגוזי מלךקראנץ עם חלב מרוכז ואגוזי מלך גליל ברווז עם תפוחיםגליל ברווז עם תפוחים חזה חזיר בסיר הלחץ אורסוןחזה חזיר בסיר לחץ


<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 1861 - 1890 מתוך 2484

כל המתכונים

נושאים חדשים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם