מי ומה לתת לרגל השנה החדשה?

מי ומה לתת לרגל השנה החדשה?מדי שנה אנחנו מתלהמים את מי ומה לתת לרגל השנה החדשה. איך לרצות את יקיריכם לחגים? כל מתנה לשנה החדשה צריכה להיות משמעותית, ושנת 2013 החדשה היא שושן המים, שמעריכה מעשים רציניים, ערכים משפחתיים נצחיים ולא אוהבת דיבורי סרק. לכן יש לתת את המתנה מלב טהור. פשוט לשים מתנות מתחת לעץ, להזמין אורחים רבים לבית, זה משעמם ונדוש.


איך לחסוך כסף במטבח?

איך לחסוך כסף במטבחלעתים קרובות אתה יכול לשמוע מעקרות בית צעירות ולא כל כך שהן מוציאות הרבה כסף על אוכל. נראה שזה לא משהו על טבעי ולא לקנות, בלי מעדנים, אבל הכסף עדיין עף כמו צינור. כמובן, מוצרים אינם זולים בימינו, אך לא תמיד זה המצב. בדרך כלל, אנו פשוט משתמשים לרעה במוצרים שאנו קונים. במאמר זה תלמדו כמה סודות כיצד לרכוש נכון להשתמש במזון.


מחלות - מסיבות טכניות

מחלות - מסיבות טכניותבעבר זה נראה כמו אזעקה אופיינית של אנשים ששונאים טכנולוגיה. והיום הרופאים כבר משמיעים את האזעקה בקול רם יותר: הטכנולוגיה האלקטרונית המודרנית הופכת מסוכנת לבריאות האדם. איגוד הרופאים הגרמניים המשרתים עסקים ומשרדים אף פיתח רשימה של מחלות הנגרמות אך ורק כתוצאה מהתעללות בטלפונים ניידים ובמחשבים.


איפור מושלם, או איך לבחור קוסמטיקה דקורטיבית

איפור מושלם, או איך לבחור קוסמטיקה דקורטיביתהשוק המודרני של מוצרים ושירותים קוסמטיים הוא רחב ומגוון. אנו מרוצים מבהירות הצבעים והגוונים של הסחורה המוצעת, אך לעתים רחוקות אנו חושבים על איכות חומרי הגלם וההשלכות של השפעתם על העור. וכדאי לחשוב ... מסכים שכאשר קונים קרם או מסכה, אנו, ככלל, מעוניינים בהרכבם, בתאריך הייצור. אך לעיתים רחוקות מאוד אנו שמים לב להיבטים אלה בעת קניית שפתון, גלוס או עיפרון קוסמטי.


מה בריא לאכול לארוחת הבוקר?

מה בריא לאכול לארוחת הבוקרתזונה נכונה ובריאה היא בסיס היופי, הבריאות והנוער. כולם יודעים זה מכבר שהתזונה היומית צריכה להיות מאוזנת ולספק את הצורך של הגוף בחלבונים, פחמימות ושומנים, כמו גם להכיל קומפלקס של ויטמינים ומיקרו אלמנטים. ארוחת הבוקר נחשבת לחלק בלתי נפרד והחשוב ביותר בתזונה היומית.


חנות מקוונת של תיקים Topaven

 

תיק יד לנשים הוא לא רק מאגר של דברים שצריכים להיות תמיד בהישג יד. זהו גם אינדיקטור למעמד, וגם תוספת חיונית לתמונה, וסתם דרך לספר לעולם על מצב הרוח שלך כיום. לפיכך, ישנם שני כללים לכל אישה: הראשון, הרבה שקיות - אף פעם לא יותר מדי; שנית, האיכות שלהם חייבת להיות ללא דופי. וסיבוב החוטפים הטוב ביותר מגיע מאיטליה המעולה.


מוצרים הנלחמים בנגיף שפעת

מוצרים הנלחמים בנגיף השפעת.עונת השפעת נמשכת זמן רב, ולכן יש צורך לשפר את החסינות מראש ולהשתמש בכל האמצעים הזמינים למניעת המחלה. התרופות החזקות ביותר כנגד נגיף השפעת: בצל אדום, שום, אגוזי לוז, שקדים, פלפלים חריפים אדומים, בטטה, תפוזים, פירות ים. בצל הוא ממריץ של מערכת החיסון, ישנם מרכיבים רבים הפועלים חיידקים, כלומר הם נלחמים בחיידקים ובמיקרואורגניזמים אחרים הגורמים לדלקות שונות.


ילדים ואלרגנים ביתיים

ילדים ואלרגנים ביתייםלעיתים קרובות קורה שכשחוזרים הביתה מהליכה, הילד מתחיל להתעטש ולהשתעל. אבל לפני חמש דקות הוא היה בריא, עליז ועליז לחלוטין! מצב דומה יכול להתרחש עם שהייה ממושכת בדירה או בחדר נפרד שלה. אל תמהר לתת לקטן תרופה קרה.אולי הוא אלרגי לאבק או לחומרים אחרים שנמצאים באוויר ועל פריטי פנים.


לימון אוניברסלי

לימון אוניברסליפרי ייחודי זה יכול לשמש לטיפול, חיטוי, ניקוי ואפילו בקוסמטיקה. אתה יכול לאכול אותו, לשתות את המיץ שלו, להפיק ממנו שמן אתרי. הוא נראה יפה. הוא נמכר בכל רחבי העולם במחיר משתלם. ככל הנראה, יש לך את זה גם במטבח שלך. מהו הפרי הזה? לימון!


אפשרויות מתנה לילדה לראש השנה

אפשרויות מתנה לילדה לראש השנהאז שנת 2012 מסתיימת, השנה האהובה והחג מתקרב. שוב תצטרך לחשוב על מה ולמי לתת. נושא זה קשה במיוחד לגברים. מה לתת לילדה לראש השנה? קודם כל, אתה צריך לשים לב להעדפות של הילדה, לתחומי העניין שלה ולתחביבים שלה, וגם למה שהיא צריכה כרגע.


דרכי בישול שונות

דרכי בישול שונותניתן להכין אוכל במגוון דרכים. לכל אחד מהם יכולים להיות היתרונות והחסרונות שאין להכחישם. כמו כן, בשיטות בישול שונות עלולה להיווצר חומרים שאינם שימושיים במיוחד לגוף. אך ניתן לצמצם באופן משמעותי אם תבחר בשיטה אחרת להכנת מוצר זה או אחר. המטרה של כל עקרת בית היא לשמר את המאפיינים השימושיים וערך האנרגיה של מוצרים בצורה המלאה ביותר האפשרית.


מתכונים 26 בנובמבר - 9 בדצמבר 2012

לחם חיטה עם אפרסמון ויוגורטלחם חיטה עם אפרסמון ויוגורט לחם חיטה כאב רוסטיקלחם חיטה כאב רוסטיק לחם דבש-מלת-חיטה של ​​שיפוןלחם דבש-מלת מחיטה של ​​שיפון לימון פרנץלימון פרנץ חיטה עם זרעי פשתןחיטה עם זרעי פשתן לחמניות ריגהלחמניות ריגה לחמניות א-לה קאפקייקסלחמניות a la "Cupcakes" עוגת יין חםעוגת יין חם טארט לינץטארט לינץ פגרי שליו במיץ משלהםפגרי שליו במיץ משלהם עוגת פטלעוגת פטל בריגדיירו לשנה החדשהבריגדיירו לשנה החדשה ג'ינג'ר עם קסם אגוזיםג'ינג'ר עם אגוזים "קסם" כריכים חורף חגיגיכריכים "חורף חגיגי" בשר עם שזיפים מיובשים בכיר לחץ רב-בישול Oursson 5005בשר עם שזיפים מיובשים בסיר לחץ רב-קוקי סלט סתיו בגוונים אדומיםסלט סתיו בגוונים אדומים עוגת נחשעוגת נחש פלפל ממולא בכרוביתפלפל ממולא בכרובית מבשל עם קליפת לימון, מטוגן בפירורי לחםמבשל עם קליפת לימון, מטוגן בפירורי לחם מיטלוףמיטלוף סלט ראש השנהסלט ראש השנה פאי קוקוס שקדיםפאי קוקוס שקדים מרק כרוב חמוצים ירוק בסיר לחץ אורסוןמרק כרוב חמוצים ירוק בסיר לחץ צוואר כבוש חזרתצוואר כבוש חזרת כריכי פרת משה רבנוכריכים "פרת משה רבנו" סל עוגות אריגה פסאודועוגת "סל". אריגת פסאודו קבבים עם גרגרי רימוןקבבים עם גרגרי רימון סלמון על כרית פלפל ותפוחים בסיר הלחץ אורסוןסלמון על כרית פלפל ותפוחים בסיר לחץ צמחוני צ'כוכביליצמחוני צ'כוכבילי עוגת גוטסולהעוגה "Gutsulka"

שואב אבק מובנה: הסר אבק ביעילות מירבית

שואב אבק מובנה מסיר אבק ביעילות מקסימאליתכל חלל מגורים, בין אם זה בית או דירה, זקוק לניקיון שוטף. אבק רגיל מזיק לבריאות, והחלקיקים הקטנים ביותר שלו, שלעתים קרובות אינם נלכדים על ידי פילטרים של שואבי אבק ניידים, מסוכנים במיוחד. מערכות להסרת אבק נייחות יעילות הרבה יותר בהקשר זה. הם לוקחים אוויר יחד עם אבק לסביבה. בשימוש קבוע במערכת כזו, האוויר בחדר נפטר מחלק משמעותי מהאבק.


לומדים לאחסן מוצרי קוסמטיקה כמו שצריך

לומדים לאחסן מוצרי קוסמטיקה כמו שצריךכולם מבינים שכדי שמוצרי טיפוח הפנים יאוחסנו טוב יותר, יש ליצור עבורם תנאים אופטימליים. בממוצע, ניתן לאחסן מוצרי קוסמטיקה מיום השחרור למשך כשנתיים. אך לא תמיד מצוין בתווית תאריך הייצור בפועל. על פי הסטנדרטים של מדינות אירופה, אם חיי המדף של מוצרים הם יותר משלושים חודשים, אזי ניתן להשמיט את חיי המדף. על פי החוקים הרוסיים, חייבים לציין את חיי השירות של מוצרים בכל מקרה.


10 מאכלים המאטים את ההזדקנות

10 מאכלים המאטים את ההזדקנותלדברי רופא העור ניקולאס פריקונה, מחבר הספר המפורסם כיצד להיפטר מקמטים, נוגדי חמצון הם מעיין הנעורים המודרני. "יש צורך בנוגדי חמצון כדי לשמור על עורך יפה", אומר רופא העור הנודע. - שימושיים גם בתרופות נוגדות דלקת, אשר כשמם כן הן, נלחמות בתהליכים דלקתיים בגופנו ומחוצה לו. בנוסף, הם מונעים הופעת קמטים. "


איך לבנות ביטחון בילד שלך

איך לבנות ביטחון בילד שלךאם אתה רוצה שילדך יוכל לכבוש את העולם בקלות ובחיוך, אז התחל לפתח בו ביטחון. יהיה לו קל יותר להסתגל לצוות חדש, להכיר חדשים ולמצוא לעצמו במהירות חברים. איכות כמו ביטחון קשורה מאוד לאהבה. האהבה שלך לילד שלך, הביטוי שלה, אומר לו שהוא חשוב לך, שהוא ראוי לאהבתך.


היכן הכי טוב לבלות את השנה החדשה?

איפה הכי טוב לבלות את השנה החדשהראש השנה הקרוב גורם לך לחשוב איך תחגוג אותו. יחד עם זאת, תוכלו לבחור כל מנוחה: גם סעודה עם משפחתכם וגם טיול משותף לעץ חג המולד לחגיגות חגיגיות, או טיול לחו"ל. אם אתה אוהב לנסוע, מאמר זה מתאים לך. יתכן בהחלט שתחגגו את השנה החדשה בחו"ל, אך באיזו מדינה הכי כדאי לבחור?


Multicooker Panasonic SR-TMJ181HTW: כל המאכלים האהובים עליכם וכמה כפתורים בלבד

מקובל בדרך כלל כי במוצרי Panasonic האופנה למולטי קוקר החלה בארצנו. יצרן כל כך ידוע היה הראשון שמכר את המכשירים המפוארים הללו בארצנו.


תיאבון ירוד אצל ילד: האם כדאי לדאוג?

תיאבון ירוד אצל ילד כדאי לדאוגמאז הלידה של התינוק, הורים מאושרים, כמו גם סבים וסבתות, דואגים לתיאבון התינוק. התמיהה הזו הולכת וגוברת אם פתאום יתברר כי הקטן אוכל ללא הרבה חשק, בנוסף, הוא בוחר ומסרב באופן מוחלט לבריאים וכל כך נחוצים למוצרי הגוף! איזו מחאה, האם כדאי לדאוג כל כך לגבי זה?


מטבח: רעיונות לקיר

רעיונות לקיר מטבחאיך לקשט את הקירות במטבח בצורה כזו שהפנים מקבל רכוש ייחודי והופך לחלוטין? לשם כך אינך צריך להשתמש באביזרים וחומרים יקרים. לעתים קרובות, התקציב לתיקון ועיטור חלל המטבח מנופח עד כדי חוסר מגינות, אך התוצאה בסופו של דבר הופכת, אם לא מצערת, למדיכאונית מאוד. אבל לפעמים המטבח שלך צריך רק כמה נגיעות בהירות כדי לגרום לו לשחק בצורה חדשה.


עצבנות מוגברת

עצבנות מוגברתאם שמתם לב שאצל אנשים מסביבכם תגובה לא מספקת לאירועים, תוקפנות או כעס בלתי מבוקרים הפכו למצב יומיומי רגיל, עליכם לחשוב מה מניע אותם להתנהגות כזו, להסיק מסקנות מתאימות ואף לנסות לעזור במציאת דרך החוצה. של המצב הקיים. ככלל, כאשר כל אחת מהציפיות של האדם לא מתקיימת, מתרחש גל של רגשות שליליים.


כיצד לבחור את התרמוס הנכון

כיצד לבחור את התרמוס הנכוןאם אתה נשאר בחוץ זמן רב בחורף, תן לזה לטייל, לדוג או לצוד, הקור הנוקב מצמרר אותך עד העצמות. ולמרות שאתה לובש כמה סוודרים או זוגות גרביים, אתה קופא בהדרגה .... במצב כזה, לגימה של תה חם, קפה או מרק תהיה הכרחית. אנשים מנוסים, שעוזבים את הבית, אל תשכחו לקחת איתם תרמוס. וכדי לנווט היטב במגוון האפשרויות, ראשית עליך להבין בבירור למה אתה מצפה בעיקר מהרכישה.


איך לגדל ילד מוכשר?

איך לגדל ילד מוכשרקח את עצמנו: בנוכחות אדם אחד, אנו מרגישים קלילים וטבעיים, אנו הופכים למושכים, חדים, עליזים, קלילים, ובנוכחות אדם אחר נראה כי אנו נוקשים - מופיעים קשרי לשון, מחשבות גרועות, תחושות מוגבלות .. לכן כל כך חשוב לילד את השאלה מי יכניס אותו לחיים. חשוב לכל הילדים, ובעיקר לילדים מוכשרים. יש מעט מאוד מהם, מסוגלים במיוחד, בהירים, יוצאי דופן. כל שאלה רלוונטית יותר היא כיצד לגלות כישרונות, כיצד לעזור לו להתפתח.


מנה עיקרית

מנה עיקריתריחני, פלאפי, עדיין די חם, עם קרום פריך ... לחם רגיל יכול להפוך ליצירת מופת גסטרונומית, מכיוון שהאנושות עבדה על שיפור המתכון שלו לאורך כל קיומה.גרגרים ולחם היו קיימים לצד האנושות מאז תחילת ההיסטוריה שלה: ממצאים ארכיאולוגיים מצביעים על כך שלפני 15 אלף שנה אנשים השתמשו בדגנים גולמיים, ואז למדו לבשל אותם.


כמה טיפים להארכת נעוריו של האדם

כמה טיפים שיכולים להאריך את נעוריו של האדםלדברי מדענים, לאחר 25 שנה, גוף האדם מתחיל להזדקן. אצל חלק זה קורה מהר יותר, ואילו אצל אחרים זה איטי יותר. ניתן לקבוע את הגיל הביולוגי של האדם על ידי מספר פרמטרים. זהו מצב המערכת החיסונית ומשך התהליכים המטבוליים והפעילות הגופנית. בהשוואה בין לוח השנה והגיל הביולוגי, אנו יכולים להסיק לגבי מצב בריאות האדם. אם הגיל הביולוגי גדול יותר, אזי תהליך ההזדקנות מואץ.


ההיסטוריה של טיפוח צבעונים

ההיסטוריה של טיפוח צבעוניםאחד האזכורים הראשונים לתרבות זו נמצא במשלים פרסיים קדומים שראשיתם במאה האחת עשרה - השנים עשר. מדענים רבים מאמינים שפרס היא המדינה בה טיפחו לראשונה צבעונים. שם זה בא מהמילה "טאליבן" - טורבן, בגלל הדמיון של צורת הפרח עם השמלה המזרחית. לראשונה החל גידול צבעונים בטורקיה.


איך, בהתאם לגיל, תוכלו לתת מתנות לילדים מסנטה קלאוס?

איך, תלוי בגיל, אתה יכול לתת מתנות לילדים מסנטה קלאוס?ראש השנה הוא זמן של נסים וכמובן מתנות, אשר, ככלל, ניתן למצוא מתחת לעץ חג המולד! ילדים מתחת לגיל שנתיים עדיין לא מבינים את חשיבות החגים - מבחינתם הם אינם שונים מכל שאר הימים: הוא ישמח מהמתנה, אך הוא לא צפוי לתפוס את הקשר עם תאריך ספציפי. אך אין זה אומר שימי ראש השנה צריכים לעבור כרגיל.


הפירות הכי אקזוטיים בעולם

הפירות הכי אקזוטיים בעולםהפנטזיה של אמא טבע אינה מגבילה. חלק מהיצירות שלה בולטות בטעם, בריח ובצורה. נראה שבננות עם זרעים, אננסים מגוונים או קוקוסים שעירים לא יפתיעו אף אחד. טיול קצר זה יכיר לכם פירות אקזוטיים המוכרים מעט בקווי הרוחב שלנו וירחיב את אופקכם.


איך הרומנטיקה באה לידי ביטוי בזוגיות

איך הרומנטיקה באה לידי ביטוי בזוגיותכל אדם, ללא קשר לגילו, מרוצה ממתנות ומהפתעות רומנטיות שונות. מבחינה היסטורית, הפכה למסורת כי גברים הם היוזמים לבצע פעולות שונות למען אהובם. לפי המסורת, לבנות מוקצה תפקיד של מעריץ רומנטי, המקבל בטובתו כתף גברית חזקה ותמיכתו. עם זאת, אם בימי קדם מעללי הגברים התבטאו בניצחונות בטורנירים אבירים על מנת לזכות בלב אהובם, אז בתנאים מודרניים, כדי להפתיע ולשמח גברת באמת, אתה צריך ליישם דמיון וכושר המצאה לא מבוטל. .


טיפים פשוטים: להימנע מעלייה במשקל בימי החורף

טיפים פשוטים למניעת העלייה במשקל בימי החורףאז הקיץ עבר, רבים התלבשו במעילים חמים ובמעילי פרווה, אשר, כך נראה, יכולים להסתיר פגמים בדמות, במיוחד משקל עודף. בזמן זה נשים מתחילות לעלות במשקל עודף, ואפילו עונת שפע של חגים מגיעה. כדי לא להתחיל מאבק מתיש עם עודף משקל בימי האביב, יש לקחת בחשבון כמה כללים. הגוף מאבד במשקל במהלך העבודה, וזה נחשב לנחוץ ושימושי - שטיפה, מגב (הגוף שואף לחדש חלק מהאנרגיה המושקעת בהקדם האפשרי).<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 1831 - 1860 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם