רדמונד RMC-PM380. סקירה כללית של סיר הלחץ הרב-קוקי

SvetaI

תערובת ספינת קיטור מקורית של Babycook

תנור האטי האהוב עלי רב-קוקים-איטי STEBA נשבר. כמובן שאתקן את זה, אבל זה כבר לא אמין במיוחד ויש צורך להחליף אותו. בכל מקרה, אני רוצה משהו חדש.

יש לי את הדרישות הבאות למכשיר: נפח הקערה הוא 6 ליטר, נוכחות של מצב בישול בלחץ, היכולת לבשל אוכל בטמפרטורות מתחת ל 100 מעלות עם הגדרת טמפרטורה מדויקת. ובכן, מובן, אמינות, עמידות, קערה עם ציפוי טוב. נראה שזה לא משהו על טבעי, אבל קיבלתי את התחושה שכדי להחליף את שטבוצ'קה, אצטרך שני מכשירים - סיר לחץ ורב בישול. עם זאת, אנשים אדיבים יעצו לי לשים לב לקו REDMOND ועכשיו RMC-PM380 מגיע אלי.


שבוע 16 למתכונים (2019)


שבוע 15 מתכונים (2019)


מתכונים לשבוע 14 (2019)


עוזר ללב

עוזר ללבהטיפול בשמירה על הלב צריך להתחיל לפני לידת הילד ולכלול מגוון שלם של אמצעים חברתיים, היגייניים וחינוכיים.

אחד ממחלות הלב וכלי הדם השכיחות ביותר הוא, כידוע, מחלת לב איסכמית. מצבה הקשה, המכונה אי ספיקה כלילית חריפה ואוטם שריר הלב, הם ללא ספק סיבת המוות העיקרית בקרב גברים. וזה בגיל הכי חזק ופורה. יש לומר כי המחלה לרוב מאוד חתרנית: היא מתנהלת בסתר ולעתים מובילה למוות פתאומי.


אטימולוגיה של כמה שמות משפחה

שם משפחה של סוסזכרו את סיפורו של צ'כוב "משפחת הסוסים". באחוזתו של האלוף בדימוס בולדייב, כולם, צעירים ומבוגרים, ניסו לנחש את שמו של יעקב ווסיליביץ 'מסוים, רציפים שאין דומה להם בתחום ריפוי כאב השיניים. היה ידוע רק שלשם משפחתו יש קשר מסוים ... לסוסים. אז זה נשמע מתחרים זה בזה בבית הגנרל: קובילין, ז'רבצוב, לושצ'קין, טבונוב, קופיטין, אוזדצ'קין, מרינוב, בולאנוב ... התברר שיש הרבה מאוד שמות משפחה "סוסים" בעולם!


שבוע 13 למתכונים (2019)


Rommelsbacher MD 1000. תיאור ומאפיינים של סיר הלחץ הרב-קוקי

רומלסבאכר MD 1000


רדמונד RMC-MD200 - מולטי קוקר עם שתי קערות

REDMOND RMC-MD200


רגשות ובריאות

רגשות ובריאותזה, כמובן, לא מקרי: כל החוויות האנושיות בתודעה שלנו קשורות ללב. הלב שונה: גם אדיב ועדין, אוהב ורגיש. זה לוהט, בלתי מתפשר, קל לנוח. הלב יכול "לדמם" מצער, "להתעלף" מפגישה בלתי צפויה, "לקפוא" מאושר או מאהבה, "לקפוץ" משמחה. וכשאנחנו כועסים, אנחנו יכולים להוציא חבורה של מילים לא נעימות "בליבנו" או לבצע מעשים פריחה.


גידול קרקע

גידול קרקעכל צמחי הפירות והגרגרים והירקות דורשים פוריות קרקע. לכן, עיבוד האדמה לגינה ולגן ירק לפני תחילת פיתוח האתר, כמו גם בשנים שלאחר מכן, הוא אחת המשימות העיקריות והקשות הקשורות להכנסת דשנים אורגניים, מינרליים, הסרת אדמה. החמצה, עיבוד שיטתי של האתר, הדברת עשבים וכו '...


שבוע 12 למתכונים (2019)


מעריכים שינה

מעריכים שינהכמעט תמיד אין מספיק זמן: ללכת לקולנוע, להתכונן כראוי לבחינה, לבקר קרובי משפחה ... ואנחנו מנסים להציל את זה. לרוב - על חשבון שינה, בהתחשב בשעות שניתנו לו כבזבוז זמן לא פרודוקטיבי. אך אי אפשר להטעות את הטבע: שינה או מתגברת עלינו או נעלמת. אז האם כדאי להילחם בשינה? כמה מזיקים ניסיונות להפר את חוקיו לבריאות? כמה ואיך צריך אדם לישון?


גברים בני הגיל העוסקים בחיים פעילים

גברים בני הגיל העוסקים בחיים פעיליםמתי גברים מתחילים לאבד שטח? מדענים מאמינים - אחרי ארבעים שנה. מאחורי ה"גבול "הזה הלב מתחיל לרוב להרגיש את עצמו. וזה, כידוע, הברומטר הרגיש ביותר לבריאותנו. היכן הקשר בין גיל למחלות לב? איך להתמודד איתם?


הוויטמינים הכל כך חזקים האלה

הוויטמינים הכל כך חזקים האלהזה התחיל בניסויים שנערכו בסוף המאה הקודמת על ידי המדען הרוסי נ 'לונין. הוא חקר את צרכי התזונה של הגוף וחילק את חיות הניסוי לשתי קבוצות. הוא האכיל אחד בכל החומרים המרכיבים את החלב, והשני נתן חלב טבעי. הראשונים מתו במהרה, והאחרון גדל והתפתח. המסקנה הייתה כי חלב טבעי מכיל כמה חומרים מיוחדים שאין להם תחליף לגוף. מאוחר יותר חומר זה בודד בצורתו הטהורה ושמו "ויטמין" (מהמילה הלטינית "ויטה" שפירושה "חיים").


דג ממעמקים

דג ממעמקיםכיום קרקעית האוקיאנוס באזורי עומקיה המקסימליים ידועה הרבה פחות טוב משטח הירח ואפילו, אולי, מאדים. אין ספק, כאן באוקיאנוס מחכות לנו תגליות מדהימות רבות. אחד מהם כמעט מתגלה.


לוח הזמרים

לוח הזמר"לצליל הרועד והמצלצל הזה הייתה השפעה מוזרה על כולנו ... את הצליל הראשון הזה עקב אחר, קשה יותר וממושך יותר, אך עדיין, ככל הנראה, רועד כמו מיתר, כשלפתע מצלצל מתחת לאצבע חזקה , היא רוטטת היסוס אחרון ומת במהירות ... "טורגנייב ישתמש במלים" מצלצל "," מצלצל "," מצלצל "פעמים רבות, ומתאר את שירת ישקה טורק בסיפור" זמרים ". האם זה מקרי? האם הייתה זו רק תפיסה שמיעתית שהנחתה את מחבר הערות האנטר?


האם ישנם יתרונות לשיזוף?

האם יש יתרון לשיזוףכשמדובר בחופשות קיץ, לעתים קרובות אנו משווים שיזוף עם הרצון לרכוש שיזוף ברונזה. יתר על כן, רבים רואים בשיזוף מעין אינדיקטור, אינדיקטור לבריאות טובה.במידה מסוימת, אפשר להסכים עם זה, אם כי מהות העניין היא בשום פנים ואופן לא בצבע העור החום מאוד.


הצורך באורח חיים בריא

הצורך באורח חיים בריאאם כבר מדברים על אורח חיים בריא, יש מספר המלצות חשובות ששמירתן נחוצה לגילוי מקיף של היכולות הפיזיולוגיות של הגוף, השימוש המלא במנגנוני ההסתגלות שלו במגע עם כל מגוון הגורמים של המציאות הסובבת. (ביולוגי, טבעי, חברתי). ראשית, יש להדגיש את האלמנטים העיקריים הבאים:


אטימולוגיה של שמות לאומים מסוימים

אטימולוגיה של שמות לאומים מסוימיםכשהרומאים נאלצו להתמודד עם השבטים הקלטיים שהתיישבו בשטחים העצומים של צרפת המודרנית, בלגיה, שוויץ וצפון איטליה, הם העניקו לשכניהם המלחמתיים שם נפוץ - גאלים, או תרנגולים, עבור המילה הלטינית gallus פירושה תרנגול. הכינוי השתרש, ומאז כל השטחים המפורטים נקראים גאליה.


על המטבח הרוסי

מטבח רוסימתכונים למאכלים רוסיים הם תופעה, ובשום אופן לא מקרי. ערים רוסיות עתיקות קמו לעיתים קרובות על גדותיהם הגבוהות של נהרות עמוקים, סביב, עד כמה שהעין יכלה לראות, נמתחו שדות אינסופיים, כרי דשא, יערות. התנאים הטבעיים של רוסיה - האקלים, שפע גופי המים והיערות, רוחב השדות - עיצבו את אורח חייהם הכלכלי של אבותינו, את הרגלים ומצבם, את אופי התזונה שלהם.


תרגילי נשימה

תרגילי נשימההקצב שולט בעולם. קצב קיים בכל דבר: בתנועת כוכבי הלכת ובנפנופי כנפי הפרפר, בנפילת טיפות הגשם ובצמיחת אוזן חיטה. חיי האדם מצייתים גם הם לקצב מסוים.


מתנקשים מתחת למים

מתנקשים מתחת למיםמאז ימי קדם היו אגדות על מפלצות איומות שחיות במעמקי הים. עם התפתחות הימים והאוקיאנוסים נעלמה תעלומת האגדות הללו, ודמויותיהם התגלו כיצורים פרוזאיים למדי, אם כי לפעמים הם באמת מייצגים סכנה אנושית לבני האדם.


על המאיה הקדומה

על המאיה הקדומהבאמצע המאה ה -16 זרמו כוחות הכובשים הספרדים לארצות מקסיקו העתיקה, גואטמלה ופרו. ערים שלמות נהרסו באש וחרב. פלישת הכובשים הביאה להרס התרבות המקורית והמדהימה של האינדיאנים של המאיה. חורבות הכפרים הפורחים שפעם דיברו על כך.


Beaba Babycook Original. סקירה כללית של בלנדר ספינת קיטור

מנהל

תערובת ספינת קיטור מקורית של Babycook

דגם זה של מערבל הקיטור תוכנן על ידי היצרן למזון לתינוקות.
אבל אתה יכול להשתמש במכשיר להכנת מרקים מחית, מחית ירקות למאכל למבוגרים, למזון תזונתי וצמחוני, שכן קיבולת המכשיר קטנה, ואפשר לבשל 1-2 מנות מהמנה המוגמרת בכל פעם. מה שנוח מאוד לארוחות תזונתיות, לבשל אוכל חם וטרי בו זמנית.


שבוע מתכונים 11 (2019)


שבוע 10 מתכונים (2019)


Kenwood CH 580. סקירה כללית על המסוקים

מירנדה

Kenwood CH 580. סקירה כללית על המסוקים

צ'ופרים, או השם האנגלי "צ'ופר" (מהצ'ופר האנגלי - לקוצץ) הם מכשירים קטנים הקוצצים, טוחנים, חותכים, מחית בתוך מספר שניות. מה בדיוק ואיך - כבר תלוי בדגם, בגודל הקערה, במכשיר הסכינים. חלקם יחתכו באותה קלות ירקות, בשר וקרח, וחלקם קרח הוא יוצא מן הכלל.

אבל, באופן עקרוני, דגמים מודרניים של כל מותג + הם זהים מבחינה טכנית וחיצונית, כך שהקוצץ / מסוק קל מספיק לבחור, אני מתמקד בביקורות, בהעדפותיי לעיצוב, אמון במותג וכו '


Panasonic NU-SC101. סקירה כללית על תנור הסעת אדים

אילמירושקה

Panasonic_NU-SC1WZPE01יש הרבה דברים באתר שלנו. ויש לנו תנורי שולחן תנורי שולחן, כיריים ... ותנורי הסעה לשירותנו תנורי הסעה Gemlux. ומיקרוגל וקיטור ... אבל התנור יהיה 4 ב -1 - לא.
אני יודע שיש בעלי תנור האדים הזה, אבל אין נושא או ביקורת. לדעתי, הנסיבות הללו אינן הוגנות. החלטתי למלא את החסר כי התנור הוא אוניברסלי וראוי לתשומת לב.

Panasonic NU-SC1WZPE01 תנור הסעת קיטור<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 181 - 210 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם