מאפיינים טכניים של מכונת הלחם Erisson BM-260

מאפיינים טכניים של מכונת הלחם Erisson BM-260


מאפיינים טכניים של מכונת הלחם Erisson BM-250

מאפיינים טכניים של מכונת הלחם Erisson BM-250


מדריך למשתמש להכנת לחם Erisson BM-250


מאפיינים טכניים של יצרנית הלחם Erisson BM-190

מאפיינים טכניים של יצרנית הלחם Erisson BM-190


מדריך למשתמש להכנת לחם Erisson BM-190


מפרט מכונת לחם Erisson BM-180

מפרט מכונת לחם Erisson BM-180


מדריך למשתמש להכנת לחם Erisson BM-180


מפרט מכונת לחם Erisson BM-170

מפרט מכונת לחם Erisson BM-170


מדריך למשתמש להכנת לחמים Erisson BM-170


מאפיינים טכניים של יצרנית הלחם Erisson BM-160

מאפיינים טכניים של יצרנית הלחם Erisson BM-160


מדריך למשתמש להכנת לחמים Erisson BM-160


מדריך למשתמש להכנת לחמים של Centek CT-1400


מדריך למשתמש להכנת לחמים של Centek CT-1401


מדריך למשתמש להכנת לחמים של Centek CT-1402


מפרט מכונת לחם Centek CT-1400


מפרט מכונת לחם Centek CT-1401


מפרט מכונת לחם Centek CT-1402


השוואה בין יצרני הלחם אריסון


היכרויות מקוונות: האם ניתן למצוא גבר הגון

היכרויות מקוונות אפשר למצוא גבר הגוןנשים רבות שהגיעו לגיל 45 מאמינות שניסיון לארגן חיים אישיים באמצעות הכרויות מקוונות יהיה בזבוז זמן. אחרי הכל, באתרי היכרויות תוכלו למצוא הרבה יפהפיות דקות, מלאות בכל יופי הנעורים! אולי בכל זאת אזרת אומץ, נרשמת לאתר, התחלת לתקשר עם נציגי המין השני ודאגת שלא כל הגברים יהיו ממוקדים בבנות עשרים.


קרצוף קפה - ניקוי אוניברסלי לכל העור

קרצוף קפה - ניקוי אוניברסלי לכל העורבחיפוש אחר נוער ממושך ויופי העור, כל אישה לא חוסכת מאמץ וכסף לביקורים אצל קוסמטיקאית, טיפולי סלון, מוצרי קוסמטיקה יקרים ולפעמים שוכחת את החשיבות של פרוצדורות יומיומיות קטנות, כמו לחות וניקוי. אחרי הכל, אם לא תכין קודם את עור הפנים, אז גם מוצרי הקוסמטיקה היקרים ביותר אינם מסוגלים להסתיר דלקת, קילוף או קמטים שהופיעו. לטענת קוסמטיקאיות רבות, יופי העור נעוץ בשלושה פרוצדורות יומיומיות בסיסיות אך קבועות: לחות, הזנה וכמובן ניקוי.


מתכוני השבוע 28 באוקטובר - 3 בנובמבר 2013

לחמניות זעפרןלחמניות זעפרן ג'יי המלמן לחם תפוחי אדמה אפוילחם עם תפוחי אדמה אפויים חלזונות גבינת קוטג 'עם משמשים מיובשיםחלזונות חרס עם משמשים מיובשים בגטים צרפתייםבגטים צרפתיים לחם דלעת עם עשבי תיבוללחם דלעת עם עשבי תיבול לחם קמומיל בפלוריס פולאריס 0508D רב-קוקילחם "קמומיל" עוגת פרג חמניותעוגת פרג "חמניות" שקיות שרימפסשקיות שרימפס דגים קארי עם בננותקארי דגים עם בננה עוגת פליאצוק אופוריהעוגת פיאצה "אופוריה" Turron de yema guemadaTurron de yema guemada שארלוט שופע עם פירות וחמוציות (סיר לחץ רב-בישול Polaris 0305)שארלוט שופע עם פירות וחמוציות פאי בקלאווהפאי בקלאווה גלילי קינמוןסינאבון מיני מאוס (סדנת פיסול מסטיק)מיני מאוס ממסטיק צדפות צלויותצדפות צלויות ביסקוטי דלעת עם משמשים יבשים ואגוזיםביסקוטי דלעת עם משמשים יבשים ואגוזים מקרל בגרילמקרל בגריל מקרל מעושן ביחידה לסיר לחץמקרל מעושן במעשנה סלט ג'יפו סיניסלט ג'יפו סיני מחית דלעת עם מרווה ותימין במולטי קוקר של רדמונדמחית דלעת עם מרווה וטימין עוגות אננס Fenli-suעוגות אננס Fenli-su עוגת דבש בקומפורט פי מרובי קוקרעוגת דבש בסיר איטי רוטב קרמל לשכבה והספגה של עוגות (כיתת אמן)רוטב קרמל לעוגות תלתלים עם שום ובצל ירוקתלתלים עם שום ובצל ירוק סלט דיונונים שטוף שמשסלט דיונונים "שטוף שמש" מאפינס דלעת עם טופי (מאפינס דלעת חלת דבש קורניש)מאפינס דלעת עם טופי ברווז בחלבברווז בחלב הגדרה איטית (סיר לחץ מותג 6051 רב-קוק)הגדרה איטית זין ביין (coq au vin)תרנגול ביין

תזונה נכונה של אם מיניקה היא ערובה לבריאות הילד

תזונה נכונה של אם מיניקה היא ערובה לבריאות הילדלאחר לידת ילד, כל אמא צריכה לחשוב על תזונתה. אחרי הכל, כולם יודעים כבר מזמן כי חומרים שימושיים ומזיקים מועברים לתינוק עם חלב אם. בזמן ההנקה, כדאי לשכוח מהמוצרים המעוררים אלרגיות אצל הילד. לדוגמא, פירות הדר, תפוחים אדומים, גזר, שוקולד ועוד. רבים יכולים לומר שכל מוצר, אם תכונותיו נחקרות טוב יותר, לא מומלץ לאכול על ידי אם מיניקה. אבל זה רחוק מלהיות המקרה. אחרי הכל, אם התזונה של האם המניקה אינה מגוונת, זה יכול לפגוע בגוף האם והילד.


מאפיינים טכניים של מכונת הלחם של דייהו DI-9155


מולינקס NEO OW120130. מפרט להכנת לחם


מולינקס לחם בית OW612132. מפרט להכנת לחם


שבוע מתכונים 21 - 27 באוקטובר 2013

לחם חיטה עם זרעי פשתן, שומשום וחמניות ביצרן לחםלחם חיטה עם זרעי פשתן לחם דלעת צמחונילחם דלעת צמחוני לחם ים תיכונילחם ים תיכוני מאפין תפוחים מלאמאפין תפוחים מלא בייגלס עם מרציפןבייגלס עם מרציפן לחמניות ארוחת בוקר אנגליתלחמניות ארוחת בוקר אנגלית בריוש עם פודינגבריוש עם פודינג מאפינס קינמון תפוחיםמאפינס קינמון תפוחים עוגיות גאלט (טבלה מספר 1 וילדים)עוגיות גאלט פחזניות בננה-קרמלפחזניות בננה-קרמל גלידת חלב עם ריקוטה, ריבת אבטיח ורוטב סויהגלידת חלב עם ריקוטה זר עוגות חמניותעוגה "זר חמניות" קולאן. המתכון המקורי של מישל בראס (קולנט. מישל בראס מקורי של רקטה)קולאן מרק שמנת דו שכבתי עם ארטישוק ירושלמי ודלעת אפויהמרק ארטישוק ירושלמי ושמנת דלעת עוגת דצ'קה (כיתת אמן)עוגה "דאצ'ה" בשר בצ'לי במולטי קוקר במולטי קוקר פיליפס HD3036בשר בצ'לי בתנור איטי קורניק הקוסםקורניק הקוסמים תאריכי בייקון מסוכריםתאריכים בבייקון בשר חזיר מבושל (מותג אירוגריל 35128)חזיר מבושל "בויארסקאיה" עוף בגריל ואננס עם פלפלי ג'לפנו (BBQ Chicken & Pineapple Jalapeno Poppers)עוף ואננס עם פלפלי ג'לפנו סקונס גזרסקונס גזר פורל בבייקון של אלכסיי זימיןפורל בבייקון של אלכסיי זימין עוגיות פטריות פורצ'יניעוגיות "פטריות פורצ'יני" עוגות לחם דיאטעוגות לחם דיאט עוגת גבינה בראוני עם ביסקוויטים אוראו בשחור לבןעוגת גבינה בראוני עם עוגיות עוגת קוטג 'במיקרוגלעוגת קוטג 'במיקרוגל הצעיף של סבתאפאי "צעיף של סבתא" שמנת חמוצה שוקולדשמנת חמוצה שוקולד חול ביסקוויטים מיני עם תאניםחול ביסקוויטים מיני עם תאנים קינוח לה קטלנה (כיתת אמן)קינוח "לה קטלנה"

סלרי

סלריהיתרונות של סלרי מצמרות ושורשים. זהו ירק רב תכליתי המביא בריאות ועוצמה לכל מי שאוכל אותו. סלרי הוא אחד מירקות השורש המדהימים ביותר על פני כדור הארץ. אפילו הומר שיבח אותו בזמנו, ורופאי העת העתיקה ובימי הביניים העריצו והעריכו את זה ששווה את משקלו בזהב. כיום סלרי הוא מושא להערצה בקרב חובבי אוהדי אוכל בריא.

במאמר זה תלמדו עובדות מעניינות על סלרי שתומכות בראשוניותו בקרב כל הירקות על פני כדור הארץ.


מאפייני אספרגוס

מאפייני אספרגוסכמעט כולנו ראינו אספרגוס. זהו פרח מקורה עם עלים קטנים וענפים דקים. עם זאת, רבים אינם מבינים כי יורה צעירה של אספרגוס היא אספרגוס. ירק זה אוהב מאוד מיליונרים, אריסטוקרטים ומלכים. זהו מעדן אמיתי עם טעם נעים עדין. התכונות המועילות של אספרגוס ידועות עוד מימי קדם. ביוון העתיקה הוא גידל כצמח מרפא. עבודות רבות הוקדשו לתכונותיה הרפואיות. מחקר עדכני מאשר את היתרונות של מוצר זה.


שבוע מתכונים 7 - 13 באוקטובר 2013

כיכר שמנתכיכר שמנת לחם מחיטה מחמצתלחם מחיטה מחמצת לחם קרולינה עם קמח אורז (לישה במקור אנקרסרום)לחם "קרולינה" עם קמח אורז כיכר לחתונהכיכר לחתונה לחמניות בריוש מאדריאנו קונטיסיו (La Brioche de Adriano Continisio)לחמניות בריוש מאת אדריאנו קונטיסיו מיני כיכרות עם כניסה ארוכה וקרהמיני כיכרות עם כניסה ארוכה וקרה לחמניות עם ריבהלחמניות עם ריבה טבעות אננסטבעות אננס עוגה א-לה טירמיסו (ביסקוויט)עוגה "א לה טירמיסו" תאנים עם גורגונזולה בטבעת פרושוטותאנים עם גורגונזולה בטבעת פרושוטו דלעת בסגנון פארמה (Zucca alla Parmigiana)דלעת בסגנון פארמה ריזוטו קלאסי (Steba DD1)ריזוטו קלאסי לביבות דלעת ריחניותלביבות דלעת "ריחניות" גלידת שקדים בתמר וצלויגלידה עם תמרים ושקדים אגסים עלומים במרנג לימון (Poires pochees au citron et meringues)אגסים עלומים במרנג לימון פלפל עם גבינת פטה בסגנון ים תיכוניפלפל עם גבינת פטה בסגנון ים תיכוני עוגיות סולת (פיליפס Airfryer)עוגיות סולת דוראדו (סו-ויד סטבה SV-1)דוראדו קמחונים ממולאים בתפוחים (סיר לחץ רב - סיר בישול איטי Steba DD1 ECO)קליניונים ממולאים בתפוחים קישואים מבושלים עם ירקות ואורז במולטי קוקר HD3036 של פיליפסקישואים מבושלים עם ירקות ואורז עוגת אגוזים עם תפוחיםעוגת אגוזים עם תפוחים קרבונדה עדינה (אפויה במותג 35128 Airfryer)פחמן "עדין" עוגות שוקולד עם מסקרפונהמאפינס שוקולד עם מסקרפונה נוטריה אפויה עם שזיפים מיובשיםנוטריה אפויה עם שזיפים מיובשים אפקט עלי כותרת (קישוט עוגת שמנת)אפקט עלי כותרת (קישוט עוגת שמנת) פלאן דלעתפלאן דלעת מנגו טארטיםסלי מנגו דג עם ירקות שנאפו בשרוול ברב-קוקר REDMOND RMC-M70דג עם ירקות מרק דגים א-לה-הודג'וד בסיר הלחץ של סטבהמרק דגים א-לה-הודג'וד בסיר לחץ קרם ברולה של השף ברנרד (La Creme brulee de Chef Bernard)קרם ברולה מהשף ברנרד


<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 1501 - 1530 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם